Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 24 lis 2011

    Czy ktoś z was orientuje sie ile kosztuje strzyżenie u Agaty Kryger z ul. zielonej?

    3 Cytuj
  • 24 lis 2011

    [quote=gość: Kryger] Czy ktoś z was orientuje sie ile kosztuje strzyżenie u Agaty Kryger z ul. zielonej? [/quote]

    Strzyżenie strzyżeniu nie równe , więc i ceny mogą być różne. Zadzwoń zapytaj.

    3 Cytuj
  • 25 lis 2011

    ja jadę do Warszawy dzisiaj jest walne "fryzjerow"dobrze strzyżą ,ostatnio chcieli ORŁA POLSKIEGO
    ogolić...ale się nie DAŁ:)

    2 Cytuj
  • 25 lis 2011

    u Agaty Krygier za strzyżenie płaci się 70 zeta:-(

    1 2 Cytuj
  • 25 lis 2011

    bez modelowania

    1 1 Cytuj
  • 29 lis 2011

    A ja z Trendy polecam Piotra. Jakiś czas temu ścinał moje niesforne loki z którymi nigdy nie mogłam sobie poradzić, a teraz po strzyżeniu praktycznie mało co z nimi robie bo same pięknie się skręcają. Polecam!!

    3 2 Cytuj
  • 29 lis 2011

    [quote=gość: zadowolona1234] A ja z Trendy polecam Piotra. Jakiś czas temu ścinał moje niesforne loki z którymi nigdy nie mogłam sobie poradzić, a teraz po strzyżeniu praktycznie mało co z nimi robie bo same pięknie się skręcają. Polecam!! [/quote]

    a teraz Trendy się zaczyna reklamowac:)
    straszne pustki w tym waszym trendy

    1 3 Cytuj
  • magda majda 29 lis 2011

    haha ten damian sie nadaje stare babki tylko zagaduje i kasuje a one sie ciesza wie co robi

    4 3 Cytuj
  • magda majda 29 lis 2011

    najlepszy fryzjer to secesja na zarabiu AGATA KRYGIER!!!!!!

    3 12 Cytuj
  • 29 lis 2011

    nie wiem czy wiesz ale u Pana Damiana 70 % osob to młode kobiety nie wiem skad masz takie glupie informacje o starych babkach, a jesli masz jakies niesprawdzone wiadomosci to albo zmien informatora albo leki ktore bierzesz badz skaonsultuj sie z lekarzem lub farmaceuta gdyz leki ktore bierzesz moga powaznie szkodzic Twojemu zdrowiu:)

    2 4 Cytuj
  • 29 lis 2011

    [quote=krolowalansu11] najlepszy fryzjer to secesja na zarabiu AGATA KRYGIER!!!!!! [/quote]

    Byc może tak jest ale ja jeszcze nie powariowałam zeby płacić 70 zł za strzyżenie

    4 3 Cytuj
  • 1 gru 2011

    Ja też polecam Piotra!!

    2 Cytuj
  • 2 gru 2011

    Byłam w tym tygodniu w Trendy. Pani powiedziała , że każda kolejna wizyta - 10% rabatu. W Jaki sposób stwierdzą , że to już kolejna?

    4 Cytuj
  • 2 gru 2011

    Czy wie ktoś może który salon fryzjerski przyjmuje na praktykę uczniów . Z góry dziękuję za odpowiedz .

    Cytuj
  • 2 gru 2011

    do Basi, przecież mają chyba pani imię i nazwisko.

    Cytuj
  • 2 gru 2011

    Ja byłam w Inspiracji ale bez szału a tak mnie koleżanka namawiała jak dla mnie to średnio

    2 Cytuj
  • magda majda 6 gru 2011

    [quote=gość: danka] nie wiem czy wiesz ale u Pana Damiana 70 % osob to młode kobiety nie wiem skad masz takie glupie informacje o starych babkach, a jesli masz jakies niesprawdzone wiadomosci to albo zmien informatora albo leki ktore bierzesz badz skaonsultuj sie z lekarzem lub farmaceuta gdyz leki ktore bierzesz moga powaznie szkodzic Twojemu zdrowiu:) [/quote]

    wiesz co pewnie jestes jednym z paracowników tam i robisz dobra opinie haha zal mi Cie a pan Damian nie nadaje sie do niczego jdynie do prostowania włosów i zagadywania kobiet powodzenia jakie on ma wogóle wykształcenie !!!!

    1 3 Cytuj
  • 6 gru 2011

    trendy zaraz zbankrutuja i agata krygier też.oni powariowali z cenami

    5 3 Cytuj
  • 6 gru 2011

    Była w Treny i też polecam Pana Piotra , super kolorek ale jest tam troszkę sztywno - mam nadzieję że się rozkręci:)

    3 1 Cytuj
  • 6 gru 2011

    Byłam w Trendy . Podcięcie końcówek liczą jak ścięcie ...64 złote... szał....

    2 2 Cytuj
  • 6 gru 2011

    w trendy scięcie kosztuje 64 zł???Im się chyba pomyliła Warszawa z Myślenicami:)

    4 2 Cytuj
  • 6 gru 2011

    A możecie polecić jakiegoś fryzjera, który uczesał by ładną fryzurę na sylwestra ? Nie zalezy mi na jakichś cudach wielkich i nie wiadomo jakich upinaniach włosów ale rozpuszczone i lekko podkręcone. Pytam ponieważ ostatnia moja wizyta u fryzjera przed sylwestrem skończyła się myciem włosów tuż przed balem. Czy macie kogoś SPRAWDZONEGO komu naprawde można zaufać i będzie miał jakiś pomysł ale nie za odważny ? No i jeśli mogli byście podać w jakich cenach były wykonywane te fryzury na sylwestra? Z góry dziękuję za odpowiedź

    1 1 Cytuj
  • 6 gru 2011

    ja tylko nie polecę salonu Fala na 3 maja czeszą tam takie koki i upięcia że masakra , próbowałam 2 razy tam robić fryz i 2 razy skończyłam z głowa pod wodą w domu.Od tej pory sama modeluję włosy i tyle.

    2 2 Cytuj
  • 6 gru 2011

    serdecznie polecam pana Maćka Leśniaka ktory przyjmuje w salonie w rynku

    1 4 Cytuj
  • 6 gru 2011

    a ja piotra nie polecam kolor mi sie płuka błyskawicznie ;/

    2 Cytuj

Odpowiedz