Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 12 sty 2012

    [quote=gość: marcysia2354] A ja jednak czekam na telefon bo mi się tam podoba. [/quote]
    a co ci sie takiego tam poroba ?:P

    2 Cytuj
  • 12 sty 2012

    witam ja bym nie polecala salonu pani asi szwab na 3 maja tak mi zniszczyla wlosy przez delikatna dekoloryzacje ze musialam je scioc na bardzo krutko.moja obecna fryzjerka powiedziala ze ona pracuje na srodkach naj tanszych i dlatego mi zniszczyla wlosy i ze ta asia miala juz taki przypadek ze zniszczyla skure glowy jednej klijetce. ta wizyta duzo mnie kosztowala finasowo i psychicznie wspulczuje tej kobiecie ktora padla ofiara tego salonu

    3 6 Cytuj
  • 12 sty 2012

    [quote=gość: kajja] witam ja bym nie polecala salonu pani asi szwab na 3 maja tak mi zniszczyla wlosy przez delikatna dekoloryzacje ze musialam je scioc na bardzo krutko.moja obecna fryzjerka powiedziala ze ona pracuje na srodkach naj tanszych i dlatego mi zniszczyla wlosy i ze ta asia miala juz taki przypadek ze zniszczyla skure glowy jednej klijetce. ta wizyta duzo mnie kosztowala finasowo i psychicznie wspulczuje tej kobiecie ktora padla ofiara tego salonu [/quote]

    A JA POLECAM SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY ;)

    7 Cytuj
  • 13 sty 2012

    do:maraton:czy ceną kosmiczną jest upięcie fryzury ślubnej z próbna za 120zł???Warto zadzwonić i dopytać o cenę.

    Cytuj
  • 13 sty 2012

    Nigdy u mnie nie pracowała Barbara Fornalik.Jak chce popracować to zapraszam:)

    2 2 Cytuj
  • 13 sty 2012

    u p.Strzępek krucho z klientami bo plakatuje miasto... a propo's czy na wizytę w salonie nadal trzeba sie wcześniej zapisać :)

    6 3 Cytuj
  • 13 sty 2012

    Polecam zakład fryzjerski na Kazimierza Wielkiego 27a.Beaute 4 ever.fajna fryzjerka Paulina,zna się na rzeczy!

    1 12 Cytuj
  • 13 sty 2012

    No ale jaja....i nadal trzeba się zapisywać....

    1 Cytuj
  • 13 sty 2012

    czy może ktoś jaśniej o co chodzi z tym salonem u p .Strzępek

    1 Cytuj
  • 13 sty 2012

    ale co jaśniej?

    1 Cytuj
  • 13 sty 2012

    Ale robicie nagonkę, braki klientów czy co?

    2 Cytuj
  • 13 sty 2012

    [quote=gość: :):):)] No ale jaja....i nadal trzeba się zapisywać.... [/quote]

    no co Ty, tak prosto z ulicy mają Cię przyjąć? Bez zapisu? Nie żartuj, jak by to wyglądało ;)

    1 6 Cytuj
  • 13 sty 2012

    taaa trendy górą ale nadal świecą pustkami....

    2 10 Cytuj
  • 13 sty 2012

    Już się klienci uśmieją z tych waszych forumowych przepychanek

    3 Cytuj
  • 13 sty 2012

    A wiecie przyjmują z ulicy i nawet spoko to wygląda.

    4 Cytuj
  • 13 sty 2012

    jak przyjmują prosto z ulicy, bez zapisów to ja zmieniam salon.
    a gdzie prestiż? sie pytam?

    1 5 Cytuj
  • 13 sty 2012

    przyjmują na zapisy - źle, przyjmują bez kolejek - jeszcze gorzej,
    żałośni jesteście, ale tak już jest prości ludzie zawsze znajdą dziurę w całym,
    a tak poza tym czy prestiżem nie jest dbałość o klientów i wychodzenie im na przeciw? SIE PYTAM?

    9 1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    ja polecam fryzjerki na konopnickiej obok defektu- miła obsługa, fajna atmosfera, rewelacyjne strzyżenie, jak również na sobieskiego-fajne cięcie, dopasują, doradzą. Byłam i tu i tu i zawsze wychodziłam zadowolona a ceny przystępne 30-40zł

    2 6 Cytuj
  • 18 sty 2012

    Polecam fryzjerki z salonu studio24 na Słowackiego

    2 6 Cytuj
  • 19 sty 2012

    a ja polecam TRENDY sa najlepsze

    11 7 Cytuj
  • 19 sty 2012

    trole trolle trollle

    2 2 Cytuj
  • 19 sty 2012

    dla troli wszędzie jest dobrze jak tylko jest tanio

    2 2 Cytuj
  • 19 sty 2012

    TRENDY NA ŁYSO JEST OK/////

    5 6 Cytuj
  • 19 sty 2012

    "witam ja bym nie polecala salonu pani asi szwab na 3 maja tak mi zniszczyla wlosy przez delikatna dekoloryzacje ze musialam je scioc na bardzo krutko.moja obecna fryzjerka powiedziala ze ona pracuje na srodkach naj tanszych i dlatego mi zniszczyla wlosy i ze ta asia miala juz taki przypadek ze zniszczyla skure glowy jednej klijetce. ta wizyta duzo mnie kosztowala finasowo i psychicznie wspulczuje tej kobiecie ktora padla ofiara tego salonu"

    Widzę, że razem z włosami trochę rozumu też Ci odjęło?? Takich błędów dzieci w podstawówce nie robią, zamiast na fryzjera wydawać kup sobie słownik.

    3 3 Cytuj
  • 19 sty 2012

    ja polecam TRENDY super jakość w stosunku do ceny

    15 9 Cytuj

Odpowiedz