Forum » Myślenice FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

• 09.03.2010 - 15:01
    Cyngus, jeśli kobieta (fryzjerka) w bikini jest naturalna, to facet w stringach też jest naturalny. Oczywiście musi być zadbany i czysty!, ale zakładam że to jest oczywiste. To samo tyczy się kobiet, czyż nie?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 09.03.2010 - 15:03
    Popieram Marla.
    Cytuj Zgłoś
  • Bartek 09.03.2010 - 15:08
    ja bym bardzo chcial isc do takiego zakladu gdzie fryzjerki chodza w bieliznie :D jak tu: http://polskalokalna.pl/galerie/slaskie/fryzjerki-w-skapych-strojach/zdjecie/duze,1203518,1,444?gclid=CPTVyvfrq6ACFQiRZgod9VPgkg
    1 Cytuj Zgłoś
  • 09.03.2010 - 17:44
    Czerneccy nad Rybką! Profesjonalizm, miła atmosfera, gwarancja zadowolenia! DUUUUŻY +!
    2 Cytuj Zgłoś
  • 09.03.2010 - 18:25
    Czerneccy nad rybką są strasznie drodzy!!!!!!!!!!!!!!!!
    3 Cytuj Zgłoś
  • 09.03.2010 - 21:46
    Oooo dziewczyny, żaden zdrowy chłop nie powie, że facet w stringach nie jest ohydny, bo jest, feee.
    To powiedziałem ja, zdrowy cygnus:];)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 09.03.2010 - 22:06
    cygnus napisał/a:
    Oooo dziewczyny, żaden zdrowy chłop nie powie, że facet w stringach nie jest ohydny, bo jest, feee.
    To powiedziałem ja, zdrowy cygnus:];)
    Naprawdę zdrowy?? To dobrze bo teraz wszędzie grypka panuje i nie tylko.
    Cytuj Zgłoś
  • 09.03.2010 - 22:10
    Zdrowy jak rydz, podstawa to ciepłe okłady;)
    Cytuj Zgłoś
  • 09.03.2010 - 22:20
    Z młodej piersi:)
    Cytuj Zgłoś
  • 09.03.2010 - 22:23
    To miała być tajemnica.

Pierś nie zawsze musi być młoda;)
    Cytuj Zgłoś
  • 09.03.2010 - 22:33
    Ups wymknęło się. Przepraszam. Ja tam nie wiem czy młoda czy nie młoda ale przeważnie mężczyźni mówią, że młoda to coś prawdy w tym musi być:)
    Cytuj Zgłoś
  • 29.05.2010 - 17:43
    Ja chodzę do salonu "Paris Studio" do Pana Damiana i zawsze wychodzę zadowolona. Jest to prawdziwy fryzjer z powołaniem. Potrafi stworzyć rewelacyjne fryzur. Co do personelu uważam że jest miły. Polecam:)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 30.05.2010 - 17:42
    Polecam salon fryzjerski "finezja" koło dworca(w tym samym budynku co smażalnia ryb.. miła atmosfera i personel..klienci zawsze wychodzili z tamtad zadowoleni rownież ja
    7 Cytuj Zgłoś
  • 30.05.2010 - 20:06
    Witam, ja ostatnio bylam w salonie na Gałczyńskiego tam kolo banku. Musze powiedzieć, ze juz nie ma tam dawnej ekipy. Jest tam dziewczyna, ktora nie zna sie na fachu. Odradzam wszystkim......
    Cytuj Zgłoś
  • 02.06.2010 - 16:17
    od lat chodzę do salonu w Rynku pod Arkadamii na piętrze do Pana Maćka L. jestem bardzo zadowolona nie tylko ze strzyżenia ale i atmosfery jaką wytwarza wokół swoich klientek, miła wesoła rozmowa,dobra herbatka prawdziwa chwila relaksu, polecam!!!
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 04.06.2010 - 13:35
    Proszę o opinie o salonie fryzjerskim "Fala",jest polecany na forum,ale może jeszcze ktoś się wypowie?
    będę wdzięczna i co najważniejsze ,jakie mają ceny???
    2 Cytuj Zgłoś
  • 05.06.2010 - 14:38
    Może ktoś wyrazić swoją opinię o zakładzie fryzjerskim na ul. Matejki?
    Bo szukam jakiegoś dobrego fryzjera, tzn. że wchodzę i nie pada pytanie:"jak tniemy?", tylko ja pytam: "co może mi Pani/Pan zaproponować?". Dodam że jestem facetem ;)

Pozdro
    1 Cytuj Zgłoś
  • 05.06.2010 - 22:50
    Witajcie, widze, ze sporo potrzebujacych jest. No tak w Myslenicach jest malo salonow profesjonalnych, w wiekszosci to powinni zlikwidowac, bo to co sie oslucham i napoprawiam to tylko ja wiem. Ale jak ktos znajdzie fryzjera, ktory potrafi zrozumiec klijenta, to mam prosbe trzymajcie sie go. Zycze powodzenia i owocnych poszukiwań w zajemnośćią....
    Cytuj Zgłoś
  • 17.06.2010 - 17:46
    Ja polecam zakład na rzemieślniczej nad lisem
    fajny zakład i super personel:)
    Ja wyszłam zadowolona....
    Cytuj Zgłoś
  • 20.06.2010 - 12:38
    Ja od lat strzyze sie u p.Renaty - ul.Klakurki
    polecam
    1 Cytuj Zgłoś
  • 22.06.2010 - 11:57
    Ja polecam Pania Bernadke u P. Strzępkowej
    Cytuj Zgłoś
  • KOr 06.07.2010 - 19:02
    Chciałam ponowić temat Fryzjera,
    Gdzie można się wybrać?
    Dawniej chodziłam do Pani Krysi, tam w Bramie za Paco, - zawsze umiala dobrac fryzurę i miała woje wizje.
    Jestem klientką która nie wie co chce mieć na głowie i liczy na zmysł fryzjerski.
    Kogo polecacie i dlaczego???
    2 Cytuj Zgłoś
  • Tosia Popiel 17.07.2010 - 14:53
    Chciałam zapytać czy ktoś się nie orientuję gdzie w Myślenicach mogę przedłużyć profesjonalnie włosy . [COLOR=orangered]TEXT[/COLOR]
    Cytuj Zgłoś
  • 17.07.2010 - 23:40
    czy ktoś był może u fryzjera w Rudniku w GALI?
    Cytuj Zgłoś
  • 19.07.2010 - 14:51
    byłam w kilku myślenickich zakładach fryzjerskich i zniechęca mnie fakt, że młode dziewczyny strzygą mnie na ciocię klocię i zawsze zaczesują pazurki na twarz. Nie wiem, czy to jakaś stara szkoła?... zamiast nowoczesnej fryzury mam wczesne lata 80-te. Ciekawe, czy same wyszłyby tak na ulice. Niestety tak też jest w "Fali" na 3-go maja :/ ja lubię chodzić do p. Brygidy pod Arkadami. Dobrze dobiera kolor, strzyżenie też ok, ale bez szaleństw ;)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 23.07.2010 - 12:32
    Czerneccy nad Rybką! Profesjonalizm, miła atmosfera, gwarancja zadowolenia! DUUUUŻY +! PANI BASIA JEST SUPER A RESZTA MOŻE BYĆ:)
    3 Cytuj Zgłoś
  • 23.07.2010 - 14:55
    Czerneccy nad Rybką! Profesjonalizm, miła atmosfera, gwarancja zadowolenia! DUUUUŻY +! PANI BASIA JEST SUPER A RESZTA MOŻE BYĆ:)
    a jakie tam są ceny?
    Cytuj Zgłoś
  • 23.07.2010 - 20:21
    :[hr napisał/a:
    napisał]Czerneccy nad Rybką! Profesjonalizm, miła atmosfera, gwarancja zadowolenia! DUUUUŻY +! PANI BASIA JEST SUPER A RESZTA MOŻE BYĆ:)
    a jakie tam są ceny?
    Heh . Jak z bajki!
    Cytuj Zgłoś
  • 23.07.2010 - 20:31
    Najlepszy jest Damian tam nad vega
    1 Cytuj Zgłoś
  • 24.07.2010 - 0:30
    Jeżeli Panie chcą ładnie wyglądać, to nie warto zastanawiać się nad cenami, prawda.
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 24.07.2010 - 7:42
    A ja gdybym miał po co chodziłbym codziennie by ładnie wyglądać!!!
    A mimo wszystko i tak lepiej mi z grzywą niż Tobie z gołą glacą!!!
    Cytuj Zgłoś
  • 27.07.2010 - 9:58
    Zrób się na mnie, a problemy z grzywą, kogutkami, chrząszczem we włosach(;)) odejda w zapomnienie.
    Cytuj Zgłoś
  • 29.07.2010 - 22:02
    Jakie są ceny za obcięcie facetowi włosów w Myślenicach?
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 29.07.2010 - 22:06
    Jeśli bez głowy to pod Arkadami 20 PLN
    Cygnusa nie pytaj. Jemu wystarczy przetarcie mokrą gąbką! Ten ma dobrze!
    1 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 29.07.2010 - 22:14
    Z resztą nie wiem, gdzie facet ma te Myślenice, szukam u siebie intensywnie i nie dostrzegłem.Chyba, że myślałeś o głowie, w której prawie każdy facet ma myślenie!
    Cytuj Zgłoś
  • 30.07.2010 - 10:05
    Zbylu można za 15pln. Wiem od znajomego który ma włosy.
    Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 30.07.2010 - 10:17
    W zakładzie na Matejki za jedyne 30zł. :)
    O cenie dowiedziałem się już po obcięciu włosów, więc nie miało mi się co zjeżyć.
    Cytuj Zgłoś
  • 30.07.2010 - 11:16
    W tych trzech dychach pewnie był masaż. Subtelny ucisk nerwów łagodzący ból przy płaceniu.
    Cytuj Zgłoś
  • 30.07.2010 - 11:20
    cygnus napisał/a:
    Jeżeli Panie chcą ładnie wyglądać, to nie warto zastanawiać się nad cenami, prawda.
    Oj warto się zastanawiać nad cenami bo u każdego fryzjera za to samo na głowie płaci się inaczej. A przecież cennik powinien być taki sam?
    Cytuj Zgłoś
  • 30.07.2010 - 11:25
    Pani Basia u Czerneckich jest rewelacyjna! Atmosfera w salonie jest bardzo fajna, zawsze wychodzę stamtąd zrelaksowana i z dużym + dla swojego samozadowolenia. :) Bez wyrzutów sumienia mogę polecić. Zawsze jestem usatysfakcjonowana fryzurą i obsługą. Choć ceny są hmmm... konkretne. Ale raz na miesiąc 30, 40 zł za obcięcie włosów można poświęcić! :D
    1 4 Cytuj Zgłoś
  • 30.07.2010 - 11:29
    Mona na cene wpływa chemią jaką Ci nakładają na głowe. Ja sie na tym nie znam, ale podobno(wiem od kobiet)lepsze materiały, to kolor trwalszy i włosy lepiej sie układają, i takie tam.
    Cytuj Zgłoś
  • 30.07.2010 - 11:30
    A ile tam kolor kosztuje??
    Cytuj Zgłoś
  • 30.07.2010 - 11:43
    cygnus napisał/a:
    W tych trzech dychach pewnie był masaż. Subtelny ucisk nerwów łagodzący ból przy płaceniu.
    Cygnus uwierz mi, że 30 zł za strzyżenie lub podcięcie to żadne pieniądze. Mnie się zdarza płacić drugie tyle za podcięcie grzywki. Do tego dochodzi mycie włosów, modelowanie, nakładanie wosku (czy czego tam sobie pani fryzjerka zachce) na końcówki co by nie odstawały i jeszcze wypiję tam kawę i jeszcze wodę bo kawa tak mocna, że mnie roztrzepie i na zakończenie ten uśmiech na twarzy pani obcinającej, że wyglądam bosko! Pieniążki same maszerują z portfela:)
    Cytuj Zgłoś
  • 30.07.2010 - 11:51
    Marla , a gdzież to jest tak dobrze, że chodzisz płacisz i jeszcze jesteś zadowolona?
    Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 30.07.2010 - 12:00
    I co jest dodatkowo zawarte w cenie, cyngus?
    Ja miałem tylko skrócenie włosów bez masażu, ale za to obcinała mnie przemiła i bardzo ładna pani, racząc mnie dodatkowo historią swojego prawa jazdy i dość szczegółowo informując o planach wakacyjnych. Nie wiem po co mówiła o wakacjach, skoro zaznaczyła, że wybiera się tam za swoją brzydszą połówką.
    Cytuj Zgłoś
  • 30.07.2010 - 12:09
    Może chciała dać do zrozumienia że to są jej ostatnie wakacje z tą brzydsza połową. Idź tam po wakacjach weź trzy dychy i pogadaj z ta panią:)

Jak będziesz mnie nazywał "cyngus", to ja będe Ciebie nazywał "Kiper" ;)
    Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 30.07.2010 - 12:14
    PRZEPRASZAM!!! Czeski błąd.

A pomysł z wybraniem się po wakacjach jest całkiem dobry! ;)
    Cytuj Zgłoś
  • 30.07.2010 - 12:25
    Spokojnie, potraktuj moją uwage z przymrużeniem oka, nie przywiązuje wagi do takich dupereli;)

Jeżeli pani fryzjerka jest mężatka, to radze zmienic lokal, bo mąż może Ci zrobic fryzure gratis plus makijaż.
    Cytuj Zgłoś
  • 30.07.2010 - 12:37
    cygnus napisał/a:
    Mona na cene wpływa chemią jaką Ci nakładają na głowe. Ja sie na tym nie znam, ale podobno(wiem od kobiet)lepsze materiały, to kolor trwalszy i włosy lepiej sie układają, i takie tam.
    Ja wiem, że środki kosztują ale bez przesady robiłam droższymi środkami i dwa razy mycie głowy i kolor zszedł a teraz robię tańszymi środkami niech tak będzie trzyma się miesiąc głowę myje tak samo. A i jeszcze w kieszeni zostaje.
    Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 30.07.2010 - 12:44
    Prawdę mówiąc, to miała jakąś uprząż na palcu, ale jako mało szczęśliwy posiadacz konkretnej wady wzroku musiałem zdjąć rower z nosa, więc nie byłem w stanie ocenić czy to ten milczący kruszec czy cosik innego świeci.
    1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz