Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 20 sty 2012

    pani Kasia z długimi włosami strzyże super !

    5 2 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Piszecie o Asi z Fali różne rzeczy, ale jest najlepsza jeśli chodzi o układanie, upinanie fryzur wszelkiego rodzaju od komunijnych, ślubnych itd. Wiem co mówię bo przewinęłam sie przez kilku myślenickich i krakowskich fryzjerów, ale tylko u Niej fryzura bez zarzutu po wszelakich imprezach.
    Mało tego u mojej znajomej, która ma rzadkie i nie za długie włosy wyczarowała przepiękna fryzurę ślubną, która jeszcze na poprawinach wyglądała super.

    1 3 Cytuj
  • 20 sty 2012

    oj nie zgodzę się , P. Asia upina kilka fryzur na raz w 10 minut i fryzura również trzyma sie w " kupie" 10 minut. Kilkakrotnie próbowałam tam robić fryzurę ale nigdy uczesanie nie przetrwało dojścia do domu.

    4 3 Cytuj
  • 21 sty 2012

    Nie będę się spierać o fryzury, znam dziewczyny, które u innych fryzjerów robią kolor a u Aśki czeszą się na imprezy, i tyle w tym temacie.

    Cytuj
  • 21 sty 2012

    Dzisiaj byłam w TRENDY i jestem naprawdę bardzo zadowolona!

    10 5 Cytuj
  • 24 sty 2012

    niewiecie czy ktos potrzebuje fryzierke przyjąc tylko bez doswiadczenia .najlepiej na staz??

    Cytuj
  • 24 sty 2012

    [quote=gość: abc] niewiecie czy ktos potrzebuje fryzierke przyjąc tylko bez doswiadczenia .najlepiej na staz?? [/quote]
    zdaje mi sie , ze TRENDY ,ale nie jestem pewien.zapytaj.oni nie moga nadazyc z iloscia klientów tzn . z ich obsługa

    1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Do abc niema pracy dla fryzjerow z doswiadczeniem ,a co dopiero bez doświadczenia!

    2 Cytuj
  • 24 sty 2012

    d abc , a co poza strzyzeniem potrafisz?

    Cytuj
  • 24 sty 2012

    w trendy tak nie mogą nadążyć że w 1 dzień umówiłam się na kolejny, byłam jedyną klientką, a 2 czy 3 fryzjerów stało koło siebie i układali sobie nawzajem włosy... ruch jak w ulu :D

    2 2 Cytuj
  • 24 sty 2012

    kurcze bez jaj nigdzie niema ruchu, może tak z 6-7 lat wstecz.

    1 Cytuj
  • 25 sty 2012

    tak ale teraz ciezko jest o prace w tym zawodzie wszedzie wymagaja staz minimum rok lub dwa .tylko gdzie ten staz zdobyc!!!!!!

    1 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Prości ludzie ze słabą inteligencją i średnim zawodem nie rozumie was! Jak jesteście wszyscy najlepsi i samych zadowolonych klientów macie….. to w czym problem?........Czy jednak nie jest tak?
    Eris

    8 1 Cytuj
  • profesor profesor 25 sty 2012

    [quote=gość: Eris] Prości ludzie ze słabą inteligencją i średnim zawodem nie rozumie was! Jak jesteście wszyscy najlepsi i samych zadowolonych klientów macie….. to w czym problem?........Czy jednak nie jest tak?
    Eris [/quote]

    a ja nie rozumiem osób siejących sie z innych i wytykających im ich wykształcenie a samemu piszacych "rozumie" zamiast "rozumiem"

    3 6 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=profesor] gość: Eris napisał/a: Prości ludzie ze słabą inteligencją i średnim zawodem nie rozumie was! Jak jesteście wszyscy najlepsi i samych zadowolonych klientów macie….. to w czym problem?........Czy jednak nie jest tak?
    Eris

    a ja nie rozumiem osób siejących sie z innych i wytykających im ich wykształcenie a samemu piszacych "rozumie" zamiast "rozumiem"

    się nie (sie) piszących a nie (piszacych) a za to (m) kup sobię loda;-)))profesorku rozumiesz

    4 2 Cytuj
  • profesor profesor 25 sty 2012

    hehe uwielbiam te pocieszne ataki po kazdym z moich wpisów, kiedy ktoś chcąc mi dokuczyć nazywa mnie "profesorkiem" :)

    2 5 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=profesor] hehe uwielbiam te pocieszne ataki po kazdym z moich wpisów, kiedy ktoś chcąc mi dokuczyć nazywa mnie "profesorkiem" :) [/quote]

    A jednak znalazłeś(łaś) swoje miejsce w społeczności bo to daleka droga od fryzjera(ki) do profesora
    ale przynajmniej kupisz sobie loda......;-,

    5 2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    no no wtym TRENDY to ceny jak z kosmosu obnizyliby seny o połowe i ludzi by było a tak ceny wysokie i ludzi brak.......ale właścicelka pilnuje..... nie ma nic gorszego jka szef siedzii patrzy brrrrrrrrrrrrr

    3 4 Cytuj
  • 25 sty 2012

    teraz jest w Trendy fajna promocja bo jak kogoś ze sobą zabierzesz to ta osoba ma gatis więc można cene potraktować na pół idąc w dwie osoby :)

    6 Cytuj
  • 25 sty 2012

    i masz Dorotko całkowitą rację , to dla czego nie pozwiesz mnie do sądu ? Ps. pozdrawiam panią Mecenas...

    2 1 Cytuj
  • 26 sty 2012

    [quote=gość: dominika] teraz jest w Trendy fajna promocja bo jak kogoś ze sobą zabierzesz to ta osoba ma gatis więc można cene potraktować na pół idąc w dwie osoby :) [/quote]
    A jak przyprowadzisz 3 osobe to CI postawia kebab a w turcji.a swistak zwija i roluje te kebaby

    2 2 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Człowiekowi nigdy nie dogodzi, wiecznie mało, wiecznie źle. To miłego zawijania sreberka.

    3 1 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Witajcie!! Może ktoś się orientuje czy nie potrzebuje jakiś salon fryzjerki samodzielnej z doświadczeniem najlepiej praca na zmiany .

    Cytuj
  • 1 lut 2012

    A gdzie fajnie potrafią dobrać fryzurkę młodej osobie ?
    nie jakąś starodawną, tylko taką z duchem czasu i żeby włosy dobrze się układały :)

    Cytuj
  • 2 lut 2012

    Ja osobiście polecam Trendy,byłam i jestem zadowolona.Nie narzekajcie na ceny tam bo są raczej normalne.Robią włosy dobrymi kosmetykami,miła obsługa,wnętrze bardzo przyjemne,aż miło posiedzieć.Przejedzcie się do firmowego salonu fryzyzjerskiego w KRK, to dopiero zobaczycie jakie tam są ceny .

    3 2 Cytuj

Odpowiedz