Forum » Myślenice FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

• 29.06.2016 - 13:49
    Szczerze polecam Roberta w salonie na Jordana ......choć w sumie wszyscy są tam godni polecenia...pracują na dobrych kosmetykach....ogólnie fajna atmosfera w salonie A efekty super.
    11 9 Cytuj Zgłoś
  • 30.07.2016 - 22:35
    Witam wszystkich, szukam osoby która chciałaby ściąć długie włosy na krótkie. Proszę o kontakt na priv.
    Cytuj Zgłoś
  • 31.07.2016 - 15:13
    Martynka napisał/a:
    Witam wszystkich, szukam osoby która chciałaby ściąć długie włosy na krótkie. Proszę o kontakt na priv.
    A gdybym chciał ściąć krótkie na długie to również mogę na priv?? :)
    8 4 Cytuj Zgłoś
  • 09.08.2016 - 11:42
    witam, chciałam spytać o dobry salon fryzjerski a raczej o fryzjera który dobrze farbuje włosy a raczej doradzi jak odmienić włosy jak zmienić fryzurę, jak dobrać do twarzy:)
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 09.08.2016 - 13:21
    Ja polecam Salon Kania w Biertowicach młody chłopak z bardzo dużymi osiągnięciami (wice mistrz Polski ) zobaczcie panie same na Facebook co facet potrafi
    7 16 Cytuj Zgłoś
  • 24.08.2016 - 15:26
    Witajcie poszukuje salonu/fryzjera w Myslenicsch ktory zrobi mi ombre na bardzo ciemnych farbowanych wlosach. Chodzi o brazowe konce zeby tylko sie wybijaly wiadomo ze nie blond ;-) najchetniej z uzyciem olaplexu. Kogo polecacie? chodzi o fryzjera ktory lubi wyzwania i chetnie sie podejmie a nie powie np "ja nie polecam" bo tak tez mi sie zdarzylo.sama w domu kiedys rozjasnialam zwyklym rozjasniaczemza 5 zli jakos nie powypadaly a rozjasnily sie do rudych a w salonie sie boja.. Z gory dziekuje :-)
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • 25.08.2016 - 8:41
    Szukam dobrego fryzjera- ścięcie włosów i koloryzacja.
    Jakie doświadczenia macie z Panami Płatek Damian i Pulchny Damian?
    Jakie mają ceny na długich włosach?

Nie polecam salonu p. Doroty Strzępek- byłam 3 razy na koloryzacji i tylko raz byłam w miarę zadowolona, po olaplexie nie miałam różnicy, a fryzura na wesele zajęła pani fryzjerce 1h 20min (mimo, że deklarował czas max 45 minut).
    Obecnie mam zniszczone włosy, mimo stosowania się do rad pań fryzjrek z owego salonu.
    Dodam jeszcze, że moja mama była tam raz i wyszła bardzo niezadowolona.
    11 3 Cytuj Zgłoś
  • 25.08.2016 - 12:49
    Salon fryzjerski w Konarach przyjmie do pracy samodzielną fryzjerkę ... Salon znajduje się przy drodze głównej Mogilany- Świątniki Górne w budynku lewiatana... Zainteresowanych proszę o kontakt 667402214 ----- Może ktoś zna bądź ma koleżankę co szuka pracy
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 26.08.2016 - 8:22
    ClassyIssue napisał/a:
    Szukam dobrego fryzjera- ścięcie włosów i koloryzacja.
    Jakie doświadczenia macie z Panami Płatek Damian i Pulchny Damian?
    Jakie mają ceny na długich włosach?

Nie polecam salonu p. Doroty Strzępek- byłam 3 razy na koloryzacji i tylko raz byłam w miarę zadowolona, po olaplexie nie miałam różnicy, a fryzura na wesele zajęła pani fryzjerce 1h 20min (mimo, że deklarował czas max 45 minut).
    Obecnie mam zniszczone włosy, mimo stosowania się do rad pań fryzjrek z owego salonu.
    Dodam jeszcze, że moja mama była tam raz i wyszła bardzo niezadowolona.
    Bardzo dziecinna jest ta wypowiedź. Chcesz wyrazić swoją opinię to trzeba mieć trochę odwagi i napisać Pani Kasia, Pani Basia czy Zosia w salonie P. Strzępek spieprzyła mi fryzurę i nie umie czesać, a nie mówić że cały salon jest do kitu. Tam pracuje chyba z siedem fryzjerek i niektóre naprawdę bardzo dobrze wykonują swoją pracę.
    5 13 Cytuj Zgłoś
  • 26.08.2016 - 8:50
    btwin napisał/a:
    Bardzo dziecinna jest ta wypowiedź. Chcesz wyrazić swoją opinię to trzeba mieć trochę odwagi i napisać Pani Kasia, Pani Basia czy Zosia w salonie P. Strzępek spieprzyła mi fryzurę i nie umie czesać, a nie mówić że cały salon jest do kitu. Tam pracuje chyba z siedem fryzjerek i niektóre naprawdę bardzo dobrze wykonują swoją pracę.
    Zamierzam się tam wybrać, kogo polecasz, bądź którą z Pań omijać?
    5 2 Cytuj Zgłoś
  • 26.08.2016 - 13:45
    btwin napisał/a:
    Dziecinna, bo wyraża niepochlebną opinię?
    Tak się składa, że płacąc oczekuję wykonania usługi i nie bardzo interesuje mnie jak Pani fryzjerka ma na imię.
    Niestety jakie pracownice, taka opinia idzie o całym salonie.
    Ja byłam u trzech różnych fryzjerek, mama u jeszcze innej, więc nie skreśliłam salonu od razu.
    Pozdrawiam :)
    16 7 Cytuj Zgłoś
  • 07.09.2016 - 19:43
    Którego fryzjera polecacie do zrobienia upięcia na wesele?
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 25.10.2016 - 21:34
    Czy ktoś ma jak wiedzę Jaka fryzjerka jest P. Iwona z zakładu fryzjerskiego Doroty Strzępek ?
    3 18 Cytuj Zgłoś
  • 27.10.2016 - 11:47
    Mógłby ktoś nspisać coś więcej o P. Iwonie z zakładu Doroty Strzępek? Mój wcześniejszy post dostał 5 minusów... Czy to znaczy, że nie polecacie??
    2 6 Cytuj Zgłoś
  • 27.10.2016 - 15:42
    Polecam salon Holi Harmony ! fryzjerkę Weronike :)
    26 10 Cytuj Zgłoś
  • 26.01.2017 - 10:23
    Polecam salon HOLI HARMONY .
    A szczególnie , sympatyczną pania fryzjerke Weronike , która zawsze pomoże wybrać super fryzurkę :)
    21 8 Cytuj Zgłoś
  • 01.02.2017 - 16:30
    Witam ,
    poszukują dobrego salonu fryzjerskiego na terenie Myślenic , w którym wykonają porządna fryzurę ślubną . Z opinii internautów zastanawiam się nad salonem Fryzmania ul. Kazimierza Wielkiego 10a lub Akademia Urody ul.Jordana 22 . Proszę o informację czy ktoś korzystał z usług , któregoś z salonów i czy warto się wybrać. A jak nie czy z nacie jakieś inne propozycję . :)
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 01.02.2017 - 23:44
    Czy w salonie fryzmania na ulicy Kazimierz Wielki w Myślenicach są jeszcze wykonywane usługi czy juz tylko na polance
    .
    4 5 Cytuj Zgłoś
  • 06.02.2017 - 18:24
    W obydwóch salonach wykonywane są usługi
    Salon FRYZmania znajduje się na ul. K. Wielkiego, a salon Fryzmania Exclusive na ul. Sienkiewicza (przy Polance)
    6 9 Cytuj Zgłoś
  • 06.02.2017 - 18:27
    kaka napisał/a:
    Czy w salonie fryzmania na ulicy Kazimierz Wielki w Myślenicach są jeszcze wykonywane usługi czy juz tylko na polance
    .
    W obydwóch salonach wykonywane są usługi
    Salon FRYZmania znajduje się na ul. K. Wielkiego, a salon Fryzmania Exclusive na ul. Sienkiewicza (przy Polance)
    4 8 Cytuj Zgłoś
  • 09.02.2017 - 1:59
    Absolutnie nie polecam Pani Natalii z salonu fryzjerskiego w Galerii Myślenickiej. To co zrobiła mojemu chłopakowi na głowie to jakaś istna porażka. Przycięcie o parę centymetrów u tej "Pani" równa się zcięcie o 10 cm i to jeszcze nie równo... Absolutne dno i porażka..... Ta "Pani" jest tam jakąś kompletną pomyłką i nieporozumieniem.
    Reszta załogi super :) Sama sprawdzałam
    7 2 Cytuj Zgłoś
  • 12.02.2017 - 22:18
    Co sądzicie o zakładzie fryzjerskim nad Orlenem koło Dekady? Wybieram się tam, bo mają przystępne ceny ale może ktoś wyrazi swoją opinię na ich temat?
    6 6 Cytuj Zgłoś
  • 12.02.2017 - 22:20
    Co sądzicie o zakładzie fryzjerskim nad Orlenem koło Dekady? Wybieram się tam, bo mają przystępne ceny ale może ktoś wyrazi swoją opinię na ich temat?
    6 5 Cytuj Zgłoś
  • 20.02.2017 - 9:16
    Ktoś zna może fryzjera męskiego w Myślenicach, który może przyciąć brodę?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2017 - 15:26
    Czy w Myslenicach jest fryzjer meski ktory potrafi przeprowadzic metamorfoze fruzury? nie chodzi mi o klasycznie "obciecie" wlosow tylko o dokonanie zmian duzych
    1 Cytuj Zgłoś
  • 06.03.2017 - 20:48
    Czy może mi ktoś polecieć dobry salon fryzjerski w Myślenicach ? Potrzebuje zrobić fryzurę na wesele :) Słyszałam dobre opinie o salonie FRYZMANIA tylko są dwa i nie wiem który lepszy :<
    4 10 Cytuj Zgłoś
  • 07.03.2017 - 9:50
    Obie Fryzmanie to ta sama właścicielka i ta sama bardzo dobra jakość. Ma już po prostu dwa salony :)
    4 9 Cytuj Zgłoś
  • 10.03.2017 - 14:53
    Ja polecam fryzjerów z Akademii Urody przy ul. Jordana 22.
    7 9 Cytuj Zgłoś
  • 11.03.2017 - 20:25
    Poszukuje dobrego fryzjera mobilnego żeby mógł zrobić fryzurę ślubna. Poleca ktoś kogoś? ?
    1 5 Cytuj Zgłoś
  • 16.03.2017 - 16:41
    Również nie polecam Pani Natali z salonu fryzjerskiego Pani Doroty Strzępek w Galerii Myślenickiej. Nie potrafiła obciąć mojego syna. Przycinała coraz krócej i krócej aż w końcu stwierdziła, że chyba będzie musiała obciąć go maszynką nie tylko po bokach ale na czubku głowy również! bo nie potrafi sobie poradzić ze schodami, które jej cały czas pozostawały. Ostatecznie wyszedł z bardzo krótko i nierówno podciętymi włosami. Koszmar! Płakać mi się chciało i byłam na siebie zła że go tam zaprowadziłam. Nie rozumiem dlaczego ta Pani tam pracuje i niszczy kiedyś bardzo dobrą renomę tego salonu. Polecam natomiast Pana Damiana Pulchnego świetny fryzjer, który potrafi idealnie dobrać kolor i przede wszystkim doradzić w jakiej fryzurze będzie nam do twarzy. Miesza kolory, doskonale strzyże i zawsze ma jakąś wizję, którą warto sprawdzić bo efekt jej za każdym razem jest naprawdę niezły!
    16 5 Cytuj Zgłoś
  • Natalia KKK 19.03.2017 - 14:54
    adg34 napisał/a:
    Czy może mi ktoś polecieć dobry salon fryzjerski w Myślenicach ? Potrzebuje zrobić fryzurę na wesele :) Słyszałam dobre opinie o salonie FRYZMANIA tylko są dwa i nie wiem który lepszy :<
    Nie polecam Pani tnie jak popadnie porażka nigdy tam nie wrócę!
    5 6 Cytuj Zgłoś
  • 19.03.2017 - 15:15
    natala05 napisał/a:
    Nie polecam Pani tnie jak popadnie porażka nigdy tam nie wrócę!
    A możesz napisać konkretnie u kogo byłaś? I w którym salonie? Bo sama miałam zamiar się wybrać do tego w Polance.
    7 1 Cytuj Zgłoś
  • Natalia KKK 21.03.2017 - 14:46
    Agata1505 napisał/a:
    A możesz napisać konkretnie u kogo byłaś? I w którym salonie? Bo sama miałam zamiar się wybrać do tego w Polance.
    Na Kazimierza Wielkiego czarna Pani w kucyku nie wiem jak ma na imię nie przedstawiała się,ja szczerze odradzam przynajmniej w kwestii cięcia:(
    6 4 Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2017 - 22:22
    Gdzie mogę zrobić keratynowe prostowanie włosów który salon najlepszy w Myslenicach?
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2017 - 22:34
    m1256 napisał/a:
    Gdzie mogę zrobić keratynowe prostowanie włosów który salon najlepszy w Myslenicach?
    Polecam kupic na allegro keratyne cocoo coko nie pamietam jak się to pisze zaplacisz 125 zl nakladanie jest bardzo proste jest instrukcja w zestawach( szczypie po oczach i gardle ale to normalne) efekt bardzo dobry a w kieszeni 400 zl.....
    3 4 Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2017 - 12:34
    Hej, jeśli chodzi o keratynowe prostowanie włosów to radziłabym raczej taki zabieg wykonywać w salonie. Ogólnie jest to zabieg, który niszczy włosy co widac przede wszystkim po wypłukaniu się dlatego najlepiej zgłosić się do specjalisty. Jak znaleźć odpowiedni salon znajdziesz tutaj : http://salonfurniture.eu/guide-to-hairdressing-accessories/how-to-find-a-good-hairdresser-and-a-good-hair-salon/ryw_qxlv >
    1 4 Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2017 - 13:49
    ElizkaKa napisał/a:
    Hej, jeśli chodzi o keratynowe prostowanie włosów to radziłabym raczej taki zabieg wykonywać w salonie. Ogólnie jest to zabieg, który niszczy włosy co widac przede wszystkim po wypłukaniu się dlatego najlepiej zgłosić się do specjalisty. Jak znaleźć odpowiedni salon znajdziesz tutaj : http://salonfurniture.eu/guide-to-hairdressing-accessories/how-to-find-a-good-hairdresser-and-a-good-hair-salon/ryw_qxlv >
    Wykonalam go w domu jest bezpiecznym zabiegiem robilam go trzykrotnie i odpowiednio dobrany preparat nie zniszy włosów.... nie dajcie się naciągnąć... :/
    3 3 Cytuj Zgłoś
  • 13.04.2017 - 11:34
    No cóż każdy ma prawo do swojego zdania. Ja jestem za udaniem się jednak do specjalisty, ale oczywiście nie neguje Twoich umiejętności anel02 :)
    2 Cytuj Zgłoś
  • 28.05.2017 - 19:27
    Który fryzjer od Strzępek jest dobry w fajnych krótkich fryzurkach
    2 Cytuj Zgłoś
  • 28.05.2017 - 19:48
    Kto od Strzępek ROBI fajne krótkie fryzurki
    2 Cytuj Zgłoś
  • 29.05.2017 - 10:02
    wiolka40 napisał/a:
    Kto od Strzępek ROBI fajne krótkie fryzurki
    Polecam Panią Bożenkę :)
    5 1 Cytuj Zgłoś
  • 02.07.2017 - 14:08
    Szukam dobrego i sprawdzonego fryzjera, który zrobi mi z moich farbowanych włosów na czarno miedziany kolor. Zaznaczam, że mam duże odrosty. Kogo polecacie?
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 09.08.2017 - 20:04
    ewa123 napisał/a:
    Szukam dobrego i sprawdzonego fryzjera, który zrobi mi z moich farbowanych włosów na czarno miedziany kolor. Zaznaczam, że mam duże odrosty. Kogo polecacie?
    polecam Salon Fryzjerski w Skomielnej Czarnej
    8 1 Cytuj Zgłoś
  • 09.08.2017 - 20:08
    Salon Fryzjerski "EWELINA" :) Pani Paulina robi mega z włosami :)
    10 1 Cytuj Zgłoś
  • 26.12.2017 - 23:08
    Dołączam do pytania. Zastanawiam się nad Panami z Akademii Urody. Warto? Może ktoś coś poleci?
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 05.01.2018 - 23:53
    bylam w salonie akademia urody zrobic koloryzacje z rozjasnianiem u pana damiana pulchnego tak dlugo mi trzymal ze spalil wlosy krusza sie i wylaza juz nie mam polowy wlosow jak poszlam z pretensjami to stwierdzili ze to moja wina tak najlepiej oddali kase ale wlosow nie przykleja jestem zniesmaczona ich postawa bylam stala klientka ale nie wygodna bo z pretensjami ja odradzam
    9 6 Cytuj Zgłoś
  • Ela 12.01.2018 - 21:01
    Jak keratynowe prostowanie to w secesji u agi Krygier. Byłam dawno taka malutka blądyneczka mi robiła. Efekt super
    1 7 Cytuj Zgłoś
  • 20.01.2018 - 23:36
    Mewka91 napisał/a:
    Dołączam do pytania. Zastanawiam się nad Panami z Akademii Urody. Warto? Może ktoś coś poleci?
    Warto!
    3 Cytuj Zgłoś
  • 20.01.2018 - 23:49
    chinski smok napisał/a:
    bylam w salonie akademia urody zrobic koloryzacje z rozjasnianiem u pana damiana pulchnego tak dlugo mi trzymal ze spalil wlosy krusza sie i wylaza juz nie mam polowy wlosow jak poszlam z pretensjami to stwierdzili ze to moja wina tak najlepiej oddali kase ale wlosow nie przykleja jestem zniesmaczona ich postawa bylam stala klientka ale nie wygodna bo z pretensjami ja odradzam
    Dzień dobry Wszystkim
    Tak się przytrafiło że byłam świadkiem całej sytuacji.. która nie była miła dla każdego.

Pani przyszła do salonu z klebkiem włosów w siatce.. I zrobiła awanturę nie wiadomo o Co?
    Scena jak z filmu.. z jednej strony śmieszna z drugiej żenująca.
    Niestety tak to jest kiedy starsza pani chce zrobić z siebie blond osiemnastkę..
    5 2 Cytuj Zgłoś
  • 20.01.2018 - 23:53
    Ikaa napisał/a:
    Dzień dobry Wszystkim
    Tak się przytrafiło że byłam świadkiem całej sytuacji.. która nie była miła dla każdego.

Pani przyszła do salonu z klebkiem włosów w siatce.. I zrobiła awanturę nie wiadomo o Co?
    Scena jak z filmu.. z jednej strony śmieszna z drugiej żenująca.
    Niestety tak to jest kiedy starsza pani chce zrobić z siebie blond osiemnastkę..
    Dodam że usługi i obsługa w salonie akademia urody jest na najwyższym poziomie!
    4 6 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz