Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 3 lut 2012

    [quote=gość: qaneczkaq] Ja osobiście polecam Trendy,byłam i jestem zadowolona.Nie narzekajcie na ceny tam bo są raczej normalne.Robią włosy dobrymi kosmetykami,miła obsługa,wnętrze bardzo przyjemne,aż miło posiedzieć.Przejedzcie się do firmowego salonu fryzyzjerskiego w KRK, to dopiero zobaczycie jakie tam są ceny . [/quote]

    Zgadzam się!!!

    8 4 Cytuj
  • 4 lut 2012

    ja za 2 próbne i fryzurę ślubną z kolorem u Pani Agaty zapłaciłam 540 zł:))) ale było warto :))))

    3 16 Cytuj
  • 6 lut 2012

    nie polecam Natali w Dobczycach beznadzieja strasznie droga

    2 6 Cytuj
  • 6 lut 2012

    A ja przeniosłam się od fryzjerów z Myślenic do Sieprawia do salonu "Róża" i jestem bardzo zadowolona. Fajny kolor, dobre cięcie i dużo taniej, co przy krótkich włosach, a co za tym idzie częstych wizytach w salonie jest jednak istotne.

    3 15 Cytuj
  • 9 lut 2012

    jakie ceny są za fryzurę nad vegą u pana Damiana ?

    1 5 Cytuj
  • 9 lut 2012

    gdzie jest vega ?? czy Damian strzyże też rudych ?? musze sie farbnać ile kosztuje farbka i pasemko na LOVE MESSAGE in BERLIN

    5 3 Cytuj
  • 9 lut 2012

    nie polecan damiania , strzepek ani krygier : drożyzna ,a jakosc mierne

    15 4 Cytuj
  • 9 lut 2012

    Można wiedzieć gdzie przyjmuje p.Krygier?

    6 Cytuj
  • 9 lut 2012

    Ojej, ile minusów przy mojej wypowiedzi... Robicie z myślenickich fryzjerów bóstwa, które posiadają ponad naturalne umiejętności, a tak wcale nie jest. "Przerobiłam" P.Damiana, P.Strzępek, P.z Fali, P.Krygier parę lat temu i jeszcze kogoś Nad Arkadami i śmiało mogę powiedzieć, że niczym szczególnym się nie wyróżniają, więc nie wiem nad czym te zachwyty, a ceny chwilami kosmiczne. Farbuję włosy już kilkanaście lat, na głowie miałam już chyba wszystkie kolory i fryzjerów w Myślenicach znam bardzo dobrze, więc minusując mnie i tym razem dacie tylko dowód ze większość odpowiedzi na tym forum piszą sami fryzjerzy... z Myślenic:)

    30 Cytuj
  • 9 lut 2012

    Agata Krygier ma salon na Zarabiu na Zielonej. Jestem jej stałą klientką, po odwiedzeniu kilkudziesięciu fryzjerów, głównie w Krakowie, śmiało moge powiedzieć, że jest warta tych pieniędzy i przesadzajmy że jest az tak droga. W Myślenicach większość przyzwyczaiła się do niskich cen, a to niestety nie idzie w parze ani z jakością wykonania ani z jakością zastosowanych kosmetyków. Prawdą jest że każdy oczekuje od fryzjera czegoś innego, jedni wolą tanio i nie patrzy na czym salon pracuje i jak to wykonuje, inni cenią profesjonalizm i chcą wiedzieć co maja zastosowane na włosach. Nikt wszystkim nie dogodzi, bo każdy ma inne wymagania wobec fryzjera i każdy ma inne priorytety w dbaniu o włosy.

    5 11 Cytuj
  • 9 lut 2012

    Dziękuje za wyczerpującą odpowiedz.

    1 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=gość: hairstyle] Agata Krygier ma salon na Zarabiu na Zielonej. Jestem jej stałą klientką, po odwiedzeniu kilkudziesięciu fryzjerów, głównie w Krakowie, śmiało moge powiedzieć, że jest warta tych pieniędzy i przesadzajmy że jest az tak droga. W Myślenicach większość przyzwyczaiła się do niskich cen, a to niestety nie idzie w parze ani z jakością wykonania ani z jakością zastosowanych kosmetyków. Prawdą jest że każdy oczekuje od fryzjera czegoś innego, jedni wolą tanio i nie patrzy na czym salon pracuje i jak to wykonuje, inni cenią profesjonalizm i chcą wiedzieć co maja zastosowane na włosach. Nikt wszystkim nie dogodzi, bo każdy ma inne wymagania wobec fryzjera i każdy ma inne priorytety w dbaniu o włosy. [/quote]
    tylko ZAPOMNAIALAS DODAC ZE A>KRYGIER JEST TYLKO DLA BOGATYCH KLIENTOW < CENY MA KOSMICZNE

    6 5 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=gość: trolejbus]
    tylko ZAPOMNAIALAS DODAC ZE A>KRYGIER JEST TYLKO DLA BOGATYCH KLIENTOW < CENY MA KOSMICZNE [/quote]

    ale w czym masz problem? jak cie nie stac na drogiego fryzjera to idziesz do tanszego. nie musisz zaraz krytykowac czyjegos zakladu tylko dlatego ze dyktuje ceny wyzsze niz te na ktore sobie mozesz pozwolic. moja zona nie zawsze mzoe sobie pozwolic na drogiego fryzjera i wybiera tanszych, ale nie robi z zazdrosci ze jej nie stac zlej opinii innym - drozszym salonom

    8 6 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=gość: marian..] gość: trolejbus napisał/a:
    tylko ZAPOMNAIALAS DODAC ZE A>KRYGIER JEST TYLKO DLA BOGATYCH KLIENTOW < CENY MA KOSMICZNE

    ale w czym masz problem? jak cie nie stac na drogiego fryzjera to idziesz do tanszego. nie musisz zaraz krytykowac czyjegos zakladu tylko dlatego ze dyktuje ceny wyzsze niz te na ktore sobie mozesz pozwolic. moja zona nie zawsze mzoe sobie pozwolic na drogiego fryzjera i wybiera tanszych, ale nie robi z zazdrosci ze jej nie stac zlej opinii innym - drozszym salonom [/quote]
    TAK<TYLKO ZA CENA NIE IDZIE JAKOSC<DUZO LICZY < ROBI TAK SOBIE POWIEDZIALABYM MIERNIE< NIE POLECAM PANI KRYGIER

    7 4 Cytuj
  • 10 lut 2012

    hej słyszał ktos czy przyjmują gdzies do pracy albo na staz na fryzierke ??jestem po szkole fryzierskiej ale nie mam doswiadczenia chciałam bym wrucic do zawodu .

    1 3 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=gość: niunia444] hej słyszał ktos czy przyjmują gdzies do pracy albo na staz na fryzierke ??jestem po szkole fryzierskiej ale nie mam doswiadczenia chciałam bym wrucic do zawodu . [/quote]
    W TRENDY NA NIEPODLEGŁOSCI CHYBA SZUKAJA

    2 3 Cytuj
  • 10 lut 2012

    dla mnie liczy się wnętrze fryzjera-a nie kosa w łapie i wyższe wykształcenie i aparycja i na deser KUPA PLOT wszelakiej maści -tym żyję od wizyty do wizyty

    1 4 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=gość: niewybredna] dla mnie liczy się wnętrze fryzjera-a nie kosa w łapie i wyższe wykształcenie i aparycja i na deser KUPA PLOT wszelakiej maści -tym żyję od wizyty do wizyty [/quote]
    POTRZEBUJESZ PSYCHIATRY , A NIE FRYZJERA

    5 4 Cytuj
  • 10 lut 2012

    Niezadowolona miała dzisiaj dobry dzień,udało się skrytykować fryzjerów,obrazić niewybredną i nawet kebabowi się dostało:)))

    4 3 Cytuj
  • 11 lut 2012

    hej wie moze ktos ile kosztuje w tredy balejaz blond miedy to farba scinanie i prostowanie dodam ze mam sredniej długosci włosy

    1 1 Cytuj
  • 11 lut 2012

    [quote=gość: zaineresowana] hej wie moze ktos ile kosztuje w tredy balejaz blond miedy to farba scinanie i prostowanie dodam ze mam sredniej długosci włosy [/quote]
    SA NAJTANSI W MIESCIE I NAJLEPSI>POLECAM

    5 3 Cytuj
  • 11 lut 2012

    a tak mniejwiecej jaka cena

    2 Cytuj
  • 11 lut 2012

    [quote=gość: zaineresowana] a tak mniejwiecej jaka cena [/quote]
    [quote=gość: zaineresowana] a tak mniejwiecej jaka cena [/quote]
    cennik maja wywieszony na drzwiach , wiec podejdz sobie i sprawdz

    6 2 Cytuj
  • Marcin 11 lut 2012

    [quote=gość: niezadowolona] gość: niunia444 napisał/a: hej słyszał ktos czy przyjmują gdzies do pracy albo na staz na fryzierke ??jestem po szkole fryzierskiej ale nie mam doswiadczenia chciałam bym wrucic do zawodu . [/quote]

    "nie mam doświadczenia, ale chciałam bym wrucić do zawodu " - w zawodówce nawet nie uczą wziąć słownika do ręki ? zastanów się co ty dziewczyno piszesz w zacytowanym przeze mnie fragmencie. Komentarz wydaje się już być zbędny.

    1 3 Cytuj
  • 11 lut 2012

    słownik sobie kup poćwicz ortografie a od ludzi to radzę z daleka....

    1 2 Cytuj

Odpowiedz