Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 9 mar 2010

    Cyngus, jeśli kobieta (fryzjerka) w bikini jest naturalna, to facet w stringach też jest naturalny. Oczywiście musi być zadbany i czysty!, ale zakładam że to jest oczywiste. To samo tyczy się kobiet, czyż nie?

    1 Cytuj
  • 9 mar 2010

    Popieram Marla.

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 9 mar 2010

    ja bym bardzo chcial isc do takiego zakladu gdzie fryzjerki chodza w bieliznie :D jak tu: http://polskalokalna.pl/galerie/slaskie/fryzjerki-w-skapych-strojach/zdjecie/duze,1203518,1,444?gclid=CPTVyvfrq6ACFQiRZgod9VPgkg

    1 Cytuj
  • 9 mar 2010

    Czerneccy nad Rybką! Profesjonalizm, miła atmosfera, gwarancja zadowolenia! DUUUUŻY +!

    3 Cytuj
  • 9 mar 2010

    Czerneccy nad rybką są strasznie drodzy!!!!!!!!!!!!!!!!

    5 Cytuj
  • 9 mar 2010

    Oooo dziewczyny, żaden zdrowy chłop nie powie, że facet w stringach nie jest ohydny, bo jest, feee.
    To powiedziałem ja, zdrowy cygnus:];)

    1 Cytuj
  • 9 mar 2010

    [quote=cygnus]Oooo dziewczyny, żaden zdrowy chłop nie powie, że facet w stringach nie jest ohydny, bo jest, feee.
    To powiedziałem ja, zdrowy cygnus:];)[/quote]

    Naprawdę zdrowy?? To dobrze bo teraz wszędzie grypka panuje i nie tylko.

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    Zdrowy jak rydz, podstawa to ciepłe okłady;)

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    Z młodej piersi:)

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    To miała być tajemnica.

    Pierś nie zawsze musi być młoda;)

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    Ups wymknęło się. Przepraszam. Ja tam nie wiem czy młoda czy nie młoda ale przeważnie mężczyźni mówią, że młoda to coś prawdy w tym musi być:)

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    Ja chodzę do salonu "Paris Studio" do Pana Damiana i zawsze wychodzę zadowolona. Jest to prawdziwy fryzjer z powołaniem. Potrafi stworzyć rewelacyjne fryzur. Co do personelu uważam że jest miły. Polecam:)

    1 Cytuj
  • 30 maj 2010

    Polecam salon fryzjerski "finezja" koło dworca(w tym samym budynku co smażalnia ryb.. miła atmosfera i personel..klienci zawsze wychodzili z tamtad zadowoleni rownież ja

    8 Cytuj
  • 30 maj 2010

    Witam, ja ostatnio bylam w salonie na Gałczyńskiego tam kolo banku. Musze powiedzieć, ze juz nie ma tam dawnej ekipy. Jest tam dziewczyna, ktora nie zna sie na fachu. Odradzam wszystkim......

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    od lat chodzę do salonu w Rynku pod Arkadamii na piętrze do Pana Maćka L. jestem bardzo zadowolona nie tylko ze strzyżenia ale i atmosfery jaką wytwarza wokół swoich klientek, miła wesoła rozmowa,dobra herbatka prawdziwa chwila relaksu, polecam!!!

    3 1 Cytuj
  • 4 cze 2010

    Proszę o opinie o salonie fryzjerskim "Fala",jest polecany na forum,ale może jeszcze ktoś się wypowie?
    będę wdzięczna i co najważniejsze ,jakie mają ceny???

    2 Cytuj
  • 5 cze 2010

    Może ktoś wyrazić swoją opinię o zakładzie fryzjerskim na ul. Matejki?
    Bo szukam jakiegoś dobrego fryzjera, tzn. że wchodzę i nie pada pytanie:"jak tniemy?", tylko ja pytam: "co może mi Pani/Pan zaproponować?". Dodam że jestem facetem ;)

    Pozdro

    1 Cytuj
  • 5 cze 2010

    Witajcie, widze, ze sporo potrzebujacych jest. No tak w Myslenicach jest malo salonow profesjonalnych, w wiekszosci to powinni zlikwidowac, bo to co sie oslucham i napoprawiam to tylko ja wiem. Ale jak ktos znajdzie fryzjera, ktory potrafi zrozumiec klijenta, to mam prosbe trzymajcie sie go. Zycze powodzenia i owocnych poszukiwań w zajemnośćią....

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    Ja polecam zakład na rzemieślniczej nad lisem
    fajny zakład i super personel:)
    Ja wyszłam zadowolona....

    Cytuj
  • 20 cze 2010

    Ja od lat strzyze sie u p.Renaty - ul.Klakurki
    polecam

    1 Cytuj
  • 22 cze 2010

    Ja polecam Pania Bernadke u P. Strzępkowej

    Cytuj
  • KOr 6 lip 2010

    Chciałam ponowić temat Fryzjera,
    Gdzie można się wybrać?
    Dawniej chodziłam do Pani Krysi, tam w Bramie za Paco, - zawsze umiala dobrac fryzurę i miała woje wizje.
    Jestem klientką która nie wie co chce mieć na głowie i liczy na zmysł fryzjerski.
    Kogo polecacie i dlaczego???

    2 Cytuj
  • Tosia Popiel 17 lip 2010

    Chciałam zapytać czy ktoś się nie orientuję gdzie w Myślenicach mogę przedłużyć profesjonalnie włosy . [COLOR=orangered]TEXT[/COLOR]

    Cytuj
  • 17 lip 2010

    czy ktoś był może u fryzjera w Rudniku w GALI?

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    byłam w kilku myślenickich zakładach fryzjerskich i zniechęca mnie fakt, że młode dziewczyny strzygą mnie na ciocię klocię i zawsze zaczesują pazurki na twarz. Nie wiem, czy to jakaś stara szkoła?... zamiast nowoczesnej fryzury mam wczesne lata 80-te. Ciekawe, czy same wyszłyby tak na ulice. Niestety tak też jest w "Fali" na 3-go maja :/ ja lubię chodzić do p. Brygidy pod Arkadami. Dobrze dobiera kolor, strzyżenie też ok, ale bez szaleństw ;)

    1 Cytuj

Odpowiedz