Forum » Myślenice

Myślenice miastem seniorów (też)

  • 12 wrz 2014

    Jestem starszym emerytem, który z racji ograniczń ruchowych ( niepełnosprawności) nie może pokonywać dłuższych spacerowych odcinków po moim ukochanym mieście, bez odpoczynku. 2,5 m-ca temu, wydział Mienia naszego U.M.i G., zlikwidował ławki na ul.Poniatowskiego i Niepodległości w sumie bodajże 6 szt i do dnia dzisiejszego 12.09. w ich miejsce nic nie postawił. Na moje kilkukrotne interwencje słyszę cały czas odpowiedż,że ławek jeszce nie ma. Słyszę też w słuchawce zdziwienie co ten dziadek chce. A ja chcę żyć tylko wygodnie. Po co ktoś kazał ławki demontować nie mając możliwości zamontować nowych? Przecież te zdemontowane były całkiem wygodne,napewno nie takie jak przy "Teresce" czy południowej pierzeji rynku. A propo, za te ławki to projektant nie powinien dostać zapłaty. Ażeby dojść z rynku do cmentarzy należy pokonać w jedną stronę ok.750m i żeby odpocząć trzeba siąść na czyichś schodach lub na trawie. Ciekawym bardzo czy przed wyborami doczekam się życzliwości władz mojego miasta dla osób starszych? I jeszce jedno obserwowałem turystów i jak to dawniej mówiono letników w Myślenicach.Robili sobie zdjęcia pod Tereską ale jak zaglądali do fontanny to byli przerażeni. Tam od roku jest gruzowisko, nikt nie kwapi się dokończyc dzieła. Dla mnie to okropne.

    21 1 Cytuj
  • 12 wrz 2014

    Burmistrz przelatuje ten dystans bez odpoczynku to po co mu ławki

    7 5 Cytuj

Odpowiedz