Forum » Myślenice Dom w Mylenicach

• 28.09.2014 - 23:27
    Witam,

Zastanawiam się nad budową domu w Myślenicach. Szukam jakiś opinii w której części Myślenic szukać działki pod budowę.

Z góry dziękuję za sugestie.
    3 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 29.09.2014 - 12:43
    Jak ja bym się budował, to na Zarabiu (gdzieś wyżej, nie w samej kotlinie Raby) lub okolice ul. Dąbrowskiego.
    1 7 Cytuj Zgłoś
  • 30.09.2014 - 21:41
    Dzięki wielki. Też myślałem o Zarabiu ale o tej części przy parku. Zauważyłem, że dużo domów jest tam do sprzedania. Jest może jakiś konkretny powód tej sytuacji czy może czysty przypadek ??
    4 Cytuj Zgłoś
  • 01.10.2014 - 9:16
    Byle dalej od Raby;) jeśli nie chcesz popłynąć razem z nią przy większych ulewach.
    8 Cytuj Zgłoś
  • 02.10.2014 - 9:01
    Zarabie to d... wszędzie daleko latem zalane stonką krakowską, bądź wielką wodą. Zdecydowanie polecam bliżej centrum, właśnie okolice ul. Dąbrowskiego.Blisko szkoły i innych pierdołek nie trzeba cały czas podjeżdżać wszędzie samochodem.
    9 3 Cytuj Zgłoś
  • 02.10.2014 - 14:31
    Tholl, Dobczyce i okolice. Dlaczego? Wystarczy porozmawiać z ludźmi, zaglądnąć do urzędu miasta, rozważyć dojazd do Krakowa itp. No i oczywiście porównać koszta utrzymania domu i sam podatek od nieruchomości. Ważny jest także czynnik dbałości o mieszkańców czyli wystarczy porównać oferty GOKIS i MOKIS. Prawie zapomniałem o życiu kulturalnym w obu miastach... Właśnie.
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 03.10.2014 - 15:09
    Najpiękniejsze wyjątkowo malownicze tereny z widokiem na góry i wodę oraz Myślenice są wokół Jeziora Dobczyckiego .Czekam na obiecane trasy rowerowe .
    Wypijać codziennie kubek kawy o poranku z takimi widokami za oknem marzenie .Droginia i przeciwna strona ... z malowniczym krajobrazem .Ale mamy piękne tereny ...zaparkować i spacerować bo jest gdzie . Fajnie macie drodzy mieszkańcy tych terenów widoczki .....bezcenne .
    6 2 Cytuj Zgłoś
  • 05.10.2014 - 20:28
    Dziękuję wszystkim za opinie. Interesują mnie jednak tylko Myślenice. Chyba nie dałbym rady mieszkać poza miastem. Wole spacerować niż jeździć samochodem i liczę na to, że kiedyś nie będę musiał odprowadzać dzieci do szkoły. Pozdrawiam
    2 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 05.10.2014 - 21:50
    sorki za OT, ale musiałem...
    @mania, też czekam na obiecane ścieżki. Póki co, spacerować i jeździć trzeba wałami/ścieżkami/bezdrożami...
    3 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz