Forum » Myślenice

Czy Myślenice są przyjazne ludziom starszym

  • 29 paź 2014

    Wracam do tematu "Czy Myślenice są przyjazne ludziom starszym" Niestety absolutnie nie! Ja w swoim i znajomych imieniu dopominałem się o montaż ławek zdemontowanych na ulicach Poniatowskiego, Niepodleglości i innych, które całkiem dobre,zostały usunięte w czerwcu 2014r. W zamian obiecywano nowe wygodniejsze ławki. Od lipca interweniuję w tej sprawie w Wydziale Mienia, u Dyrektora U.M. i wszyscy zbywali mnie stwierdzeniem,że są zamówione i lada dzień zostaną zamontowane. Oczywiście "Obiecanki cacanki a głupiemu radość". Do dzisiaj nikt nie kiwnął palcem w bucie w tym temacie. Obecnie "władza" zajęta jest "obiecankami" dla wyborców samorządowych, obiecując pewno "gruszki na wierzbie". Dziwi mnie,że "władza" zapomina, ze nam seniorom nikt nie odebrał prawa głosu i głosować będziemy zgodnie z własnym sumieniem. No cóż, idąc na cmentarz można odpocząć przysiadając na czyichś schodach czy też po drugiej stronie na trawniku, pod blokami. Będzie to godnie wyglądało i świadczyc będzie nie o emerytach tylko o tych,którzy mają obowiązek zapewnić minimum infrastruktury miejskiej.

    13 1 Cytuj
  • 29 paź 2014

    Zgadzam się z przedmówcą. Potrzeby ludzi starszych, których wkład w rozwój Myślenic jest bezsprzeczny są zaniedbywane. W mowach przedwyborczych wszystko wygląda tak pięknie i kolorowo, a potem mamy wciąż tą samą żenującą rzeczywistość. Trzeba zmienić te "władze".

    6 1 Cytuj
  • 30 paź 2014

    Jak najbardziej jest przyjazne dowodem na to niech będzie zlikwidowany placyk zabaw dla dzieci między blokami przy ulicy Niepodległości-Mickiewicza, przeszkadzała zabawa dzieci, bo ludzie starsi muszą mieć spokój zlikwidowano!!!!

    6 6 Cytuj
  • 30 paź 2014

    Przed blokiem przy ulicy Reja, tym vis a vis Starostwa wycięto drzewa bo przeszkadzały starszym osobom z niedoborem światła. Starostwo też jest przyjazne...

    4 5 Cytuj
  • 30 paź 2014

    A ludź starszy to kto to taki?

    2 1 Cytuj
  • 30 paź 2014
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Przed blokiem przy ulicy Reja, tym vis a vis Starostwa wycięto drzewa bo przeszkadzały starszym osobom z niedoborem światła. Starostwo też jest przyjazne...

    I co najgorsze dalej chcą ciąć, zwłaszcza takie dwie starsze się uparły. Przykre i bardzo smutne.....

    3 6 Cytuj
  • 30 paź 2014

    Z Waszych wpisów wynika, że starszy człowiek zamiast chodzić na cmentarz, powinien n nim leżeć :(

    6 1 Cytuj
  • Andrzej 30 paź 2014

    Wiesz, są starsi ludzie i starsi zgryźliwi tetrycy. Chociaż tyczy się to wszystkich, bez względu na wiek (no, może poza małymi dziećmi).

    3 1 Cytuj
  • 30 paź 2014
    Endrju napisał/a:

    Wiesz, są starsi ludzie i starsi zgryźliwi tetrycy. Chociaż tyczy się to wszystkich, bez względu na wiek (no, może poza małymi dziećmi).

    Endrju ja już też jestem coraz starszy i coraz bardziej zgryźliwy :(

    Cytuj
  • 30 paź 2014

    Szanujmy , kochajmy i wspomagajmy starszych ludzi ,gdyż oni byli tacy jak my ,a my będziemy tacy jak oni .

    4 Cytuj
  • 2 lis 2014

    Wiele zależy od nas samych. Jacy jesteśmy dla ludzi. Nie tylko starszych.

    http://e-urzedowe.pl

    1 Cytuj
  • 2 lis 2014
    laluna644 napisał/a:

    Wiele zależy od nas samych. Jacy jesteśmy dla ludzi. Nie tylko starszych.

    http://e-urzedowe.pl

    Racja. Ale i starsi czasami bywają okropni. To chyba zależy, jak się czują w środku, ci "wiecznie młodzi" są dużo życzliwsi dla siebie i innych.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz