Forum » Myślenice

Lekarz Urolog

  • Samanta Rigerr 22 lis 2014

    Szanowni Państwo.
    Prawdopodobnie gdzieś koło szpitala przyjmuje lekarz urolog,który jest ordynatorem jednego z krakowskich szpitali na oddziale urologicznym. Tyle tylko wiem. Prosiła bym o jakieś namiary , tutaj lub prywatnie ...Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

    1 1 Cytuj
  • 22 lis 2014

    Myślę, że chodzi Co o dr Maciukiewicza. Przyjmuje (chyba) w poniedziałki w Tele-Fonice

    1 1 Cytuj
  • Samanta Rigerr 22 lis 2014

    Tak właśnie chodzi mi o dr Maciukiewicza, Dwa tygodnie temu będąc u innego lekarza rozmawiałam z pewnym panem który mi go polecił ,lecz ten pan był u niego gdzieś koło szpitala. Szkoda że wówczas zbyt słabo się skupiłam i nie pamiętam gdzie dokładnie mi ten pan tłumaczył. Po drugi nie wiedziałam że będę potrzebowała porady ( leczenia) urologicznego. Ale teraz jak już nazwisko znam to jakoś znajdę ,,,dziękuję.

    1 1 Cytuj
  • 22 lis 2014

    Na pewno przyjmuje w TF tylko nie jestem pewien tego poniedziałku.

    Cytuj
  • Samanta Rigerr 24 lis 2014

    Nie przyjmuje w TF, przyjmuje koło szpitala, ale nic z tego nie wyszło. Na styczeń są terminy,więc po co mi taki lekarz do którego nie mogę pójść. Czy jest jeszcze w mieście jakiś inny dobry urolog ?

    Cytuj
  • 25 lis 2014

    Bardzo dobry urolog Pani Justyna Dziadek przyjmuje prywatnie koło szpitala chyba w budynku gdzie jest sklep medyczny, i chyba przyjmuje we wtorki. Szczerze polecam.

    2 Cytuj
  • Samanta Rigerr 25 lis 2014

    Dziękuję, każda informacja jest dla mnie cenna.

    2 Cytuj

Odpowiedz