Forum » Myślenice

Nowy starosta

  • 4 gru 2014

    masoq to Tomal jest z Platformy?

    5 7 Cytuj
  • 4 gru 2014
    bono napisał/a:

    Zgadzam się z powyższym, miałbym tylko radę dla starosty, aby w przyszłości o dokonaniach powiatu, mówił zrobiliśmy to i to w miejsce: ja zrobiłem, ja zbudowałem, ja oddałem itd..

    Powinno być JO i Bolek Warszawski:)

    9 15 Cytuj
  • 4 gru 2014

    Oglądając filmik z sesji zauważyłem na sali przedstawicieli różnych polityków i przedsiębiorców.
    Co najmniej 3 osoby miały lub mają zarzuty prokuratorskie w rożnych sprawach lub rozpoczęte sprawy sądowe. Bardzo pilnowali uczciwości głosowania:)
    Bardzo piękne otoczenie Pana Starosty. Marzyłem zawsze o tym żeby tacy ludzie sprawowali władzę:)
    Trochę mi to przypomina scenki z Ojca Chrzestnego .

    15 28 Cytuj
  • Sylwia 4 gru 2014

    Ciekawe czy J. Sz. w najbliższych wyborach prezydenckich będzie startował też na fotel prezydenta, w końcu próbuje wszędzie gdzie to jest tylko możliwe- ehh brak słów

    38 6 Cytuj
  • Andrzej 4 gru 2014
    random napisał/a:

    Jakie zaprzeczenie demokracji?! Przecież w sejmie też są koalicje tak?

    To nie było zaprzeczenie demokracji, lecz jej kwintesencja. Niestety, przedstawiciele ludu już tak mają, że jak zostaną wybrani, to zmieniają swe obietnice i poglądy sprzed wyborów.

    9 13 Cytuj
  • 4 gru 2014
    piękny marian napisał/a:

    Oglądając filmik z sesji zauważyłem na sali przedstawicieli różnych polityków i przedsiębiorców.
    Co najmniej 3 osoby miały lub mają zarzuty prokuratorskie w rożnych sprawach lub rozpoczęte sprawy sądowe. Bardzo pilnowali uczciwości głosowania:)
    Bardzo piękne otoczenie Pana Starosty. Marzyłem zawsze o tym żeby tacy ludzie sprawowali władzę:)
    Trochę mi to przypomina scenki z Ojca Chrzestnego .

    Ale tylko trochę bo jednak w środowisku Don Corleone obowiązywały pewne zasady i kodeks honorowy i taki przekręt jak z głosowaniem by nie przeszedł a gdyby jednak ktoś zakombinował to byłoby to dla niego ostatnie głosowanie.Nawet przestępcy mają jakieś zasady.

    9 18 Cytuj
  • 4 gru 2014
    krowka123 napisał/a:

    Ale tylko trochę bo jednak w środowisku Don Corleone obowiązywały pewne zasady i kodeks honorowy i taki przekręt jak z głosowaniem by nie przeszedł a gdyby jednak ktoś zakombinował to byłoby to dla niego ostatnie głosowanie.Nawet przestępcy mają jakieś zasady.

    Masz racje... Jakimi zasadami kieruje się Jarosław kandydując gdzie się da?

    36 4 Cytuj
  • 4 gru 2014
    Sylffi napisał/a:

    Ciekawe czy J. Sz. w najbliższych wyborach prezydenckich będzie startował też na fotel prezydenta, w końcu próbuje wszędzie gdzie to jest tylko możliwe- ehh brak słów

    "Jarosław ty nas zbaw".

    14 4 Cytuj
  • 4 gru 2014

    Jutro posiedzenie RP po wykryciu i przyznaniu się kreta do błędu podczas głosowania z PiS-u ponoć ma paść wniosek o odwołanie Starosty .Pożyjemy zobaczymy

    4 24 Cytuj
  • 4 gru 2014

    skąd PiS będzie mieć 3/5?

    8 Cytuj
  • 4 gru 2014

    Jeżeli PiS wybierze teraz swoich członków Zarzadu, to Starosta skupi się tylko na pobieraniu pensji .
    Zarząd działa kolegialnie i decyzje zapadają większością głosów.
    Ale w takim przypadku to nie zazdroszczę JS

    5 12 Cytuj
  • 5 gru 2014

    z tym wyborem JT to majstersztyk. Odwołać się nie da, bo 3/5, powołać członków Zarządu nie, bo na wniosek starosty. Józek będzie rządził, a Radę Premier odwoła.

    13 11 Cytuj
  • 5 gru 2014
    Mądrala napisał/a:

    Tak sprawdziłem regulamin faktycznie PiS już jest bez szans na odwołanie Starosty

    12 11 Cytuj
  • 5 gru 2014

    PiS może zrobić dobrą rzecz, zablokować wybór Bolka Warszawskiego do Zarządu. Starosta się nie pogniewa.

    8 16 Cytuj
  • 5 gru 2014

    Zdrajcy zawsze kończą jednakowo.

    13 20 Cytuj
  • 5 gru 2014

    Większość z was wyśmiewa i widzi winę tylko w J.Sz. a J.T. to co???? taki święty, gdyby nie zabiegał tak o głosy może nie byłoby zdrajcy, więc spójcie na to wszystko obiektywnie. On już był pewny swojej posady parę dni wcześniej, może to da coś do myślenia.

    13 35 Cytuj
  • 5 gru 2014
    muza napisał/a:

    Większość z was wyśmiewa i widzi winę tylko w J.Sz. a J.T. to co???? taki święty, gdyby nie zabiegał tak o głosy może nie byłoby zdrajcy, więc spójcie na to wszystko obiektywnie. On już był pewny swojej posady parę dni wcześniej, może to da coś do myślenia.

    Muza rozmawialeś z nim że był taki pewny? Świetny kolejny Twój komentarz bez żadnych podstaw...
    A J.Sz nie zabiegał o głosy? Nie było szantażu pewnego pana?

    31 4 Cytuj
  • 5 gru 2014

    I obrady Rady Powiatu zostały przerwane, Wznowienie obrad - 11 grudnia. Ciekawe jaka zostanie podana oficjalna przyczyna przerwania obrad?

    7 10 Cytuj
  • 5 gru 2014
    krowka123 napisał/a:

    Ale tylko trochę bo jednak w środowisku Don Corleone obowiązywały pewne zasady i kodeks honorowy i taki przekręt jak z głosowaniem by nie przeszedł a gdyby jednak ktoś zakombinował to byłoby to dla niego ostatnie głosowanie.Nawet przestępcy mają jakieś zasady.

    Tak, krowka123 dobre porównanie, pis i mafia. Strzał w 10. Tyle że JT kandydował żeby dalej pracować na rzecz powiatu a JS żeby bywać tu i tam. I ty i cała reszta narzekających i tworzących niesamowite teorie dajecie dowód totalnego braku wiedzy w temacie. Są to typowe działania pisowskie- żadnych konkretów tylko plucie (na poziomie niemowlaków). Zdrajca jest po prostu bohaterem bo miał odwagę pokazać swoje zdanie a wy, bez rozumku podążajcie za stadem i nawołujcie do nienawiści oraz naginania prawa. Z tego głównie słynie pis... Starosta Tomal wykazał się w dotychczasowej kadencji dużą pracą dla powiatu i to jest fakt a teraz pis zajmie się partaczeniem, bo ma większość. Poobserwujcie to sobie. A na razie zero konkretów, byleby pis był na wierzchu. Ciemnotę to wciskano już w starożytnym Egipcie. Co do wyborców, to większość kraju pokazała gdzie ma już tą partię kłamców i krętaczy. Życzę dalszego szczucia, bo tylko tak się umiecie realizować, skoro w życiu nie wyszło nic innego...

    38 14 Cytuj
  • 5 gru 2014
    Endrju napisał/a:

    To nie było zaprzeczenie demokracji, lecz jej kwintesencja. Niestety, przedstawiciele ludu już tak mają, że jak zostaną wybrani, to zmieniają swe obietnice i poglądy sprzed wyborów.

    Masz rację. Swego czasu po katastrofie przed wyborami Jarosław długo udawał zmianę na lepsze, ale w końcu nie wytrzymał i wrócił "na swoje". Przykład idzie z góry...

    34 7 Cytuj
  • Katarzyna Katarzyna 5 gru 2014

    A ja gratuluje i Panu Tomalowi i Panu Ostrowskiemu. Zostali wiedzą co jest do zrobienia i tyle. Mam tylko nadzieję że Pan Ostrowski wywali Urbańskiego z wodociągów bo gość i jego pracownicy są poniżej jakichkolwiek norm (wodociągi i sposób obsługi komuna na całego chamstwo i łaska) a Pan Tomal zrobi porządek w Powiatowym Inspektoracie nadzoru budowlanego ( Pani Berka i Pan Przęczek i reszta kompletnie się nie nadają nie znają i nie mają pojęcia o budowaniu). A w reszcie urzędów wszystko jest na poziomie

    38 12 Cytuj
  • 6 gru 2014

    Szejk na prezydenta! Wywalisz wszystkich, a na końcu wywalą ciebie! Co za błazen!

    4 23 Cytuj
  • 6 gru 2014
    bill napisał/a:

    Szejk na prezydenta! Co za błazen!

    -szejk- wie co pisze a na błazna wychodzisz ty.

    16 3 Cytuj
  • 6 gru 2014
    mieszkanka1980 napisał/a:

    Tak, krowka123 dobre porównanie, pis i mafia. Strzał w 10. Tyle że JT kandydował żeby dalej pracować na rzecz powiatu a JS żeby bywać tu i tam. I ty i cała reszta narzekających i tworzących niesamowite teorie dajecie dowód totalnego braku wiedzy w temacie. Są to typowe działania pisowskie- żadnych konkretów tylko plucie (na poziomie niemowlaków). Zdrajca jest po prostu bohaterem bo miał odwagę pokazać swoje zdanie a wy, bez rozumku podążajcie za stadem i nawołujcie do nienawiści oraz naginania prawa. Z tego głównie słynie pis... Starosta Tomal wykazał się w dotychczasowej kadencji dużą pracą dla powiatu i to jest fakt a teraz pis zajmie się partaczeniem, bo ma większość. Poobserwujcie to sobie. A na razie zero konkretów, byleby pis był na wierzchu. Ciemnotę to wciskano już w starożytnym Egipcie. Co do wyborców, to większość kraju pokazała gdzie ma już tą partię kłamców i krętaczy. Życzę dalszego szczucia, bo tylko tak się umiecie realizować, skoro w życiu nie wyszło nic innego...

    Miał odwagę pokazać swoje ja? porąbało Cię?
    To oszust. Jak ma swoje ja to niech to PUBLICZNIE powie.

    7 35 Cytuj
  • 6 gru 2014
    piękny marian napisał/a:

    Miał odwagę pokazać swoje ja? porąbało Cię?
    To oszust. Jak ma swoje ja to niech to PUBLICZNIE powie.

    Może się boi? Widzialeś już ulotki na mieście nie jako namawiające do powieszenia się zdrajcy? Ulotki to paszkwile na Mikosia i Dybła czyli na dwie osoby a przecież zdradziła jedna... Jarosław mówił nawet że ma 5 podejrzanych !

    43 4 Cytuj

Odpowiedz