Forum » Myślenice

KRUS Myślenice

  • 26 sty 2015

    Interesują mnie opinie dobre/złe na temat osób które są pracownikami tej instytucji. Chciałbym się dowiedzieć,czy tylko ja zostałem tam potraktowany bardzo niegrzecznie a nawet chamsko. Niektóre osoby tam pracujące nie nadają się do pracy ze zwierzętami a co dopiero z ludzmi. To moje zdanie, jeżeli im nie pasuje ta praca to niech ją zmienią. Proszę o komentarze.

    14 10 Cytuj
  • 26 sty 2015

    Nie miałam styczności z KRUS-em ale to chyba normalne ,że zachowują się chamsko, i niegrzecznie , ale się nie dziwcie ,bo w większości maja z wsią do czynienia ,a Oni sobie na to pozwalają mimo że na te "paniusie" też można wysadzić.

    5 27 Cytuj
  • 27 sty 2015

    Skarbek,nie wiem co masz na myśli mówiąc "normalne"?Chyba jeszcze w średniowieczu żyjesz (oczywiście bez obrazy) pozdrawiam.

    16 4 Cytuj
  • 27 sty 2015

    Słowo normalne miało dotyczyć wyłącznie ludzi ze wsi ,którzy przychodzą do KRUS-u, i są tam tak traktowani, bo sobie na to pozwalają, ale gdyby natrafili na mnie to tej sprawy bym tak nie zostawiła.

    3 10 Cytuj
  • 27 sty 2015

    Te Panisie z KRUS powinny zająć stanowisko rolnika "do gnoja" nic sobą nie reprezentują to jak chcecie ,aby urząd godnie reprezentowały było nie było to jest urząd z ciepła posadką stała pensja+premia , nagrody, trzynastki etc etc do wymiany personel trzeba zgłosić do dyrekcji w Krakowie na ul. Bratysławskiej jak pójdą jedna z drugą do urzędu pracy listę podpisać od razu się czegoś naucza ja jestem chętny na stanowisko w KRUS

    9 11 Cytuj
  • 27 sty 2015

    Koko bardzo dobrze napisane:) Tylko tam jest jeszcze taki "panicz" co niema szacunku!

    5 9 Cytuj

Odpowiedz