Forum » Myślenice

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

  • 15 kwi 2015

    ja wysłałam 3 marca i nadal cisza

    2 2 Cytuj
  • 15 kwi 2015
    sara111 napisał/a:

    ja wysłałam 3 marca i nadal cisza

    To jeszcze nie tak zle , większość z nas tutaj już od lutego czeka;)

    2 1 Cytuj
  • 15 kwi 2015

    Najlepij udac sie do US,albo zadzwonic i rozmawiac z naczelnikiem-bo najprawdopodobniej niektore zwroty ida ''wczesniej''a powinno byc zgodnie z terminem skladania

    1 2 Cytuj
  • 15 kwi 2015

    ja składałam w tym samym dniu co tesciowa, ja mam dostać na konto a tesciowa poczta...tesciowa juz dostała a ja nie :( o co chodzi ? myślalam, że na konto szybciej, zaczynam sie martwic czy dobrze podałam nr konta :/

    2 1 Cytuj
  • 15 kwi 2015

    Ją czekam osiem tyg etap czwarty od tygodnia

    1 1 Cytuj
  • 15 kwi 2015

    Jak sprawdzic na jakim etapie jest moj pit?

    2 1 Cytuj
  • 15 kwi 2015
    piotrekpiotrek napisał/a:

    Jak sprawdzic na jakim etapie jest moj pit?

    Nie w każdej miejscowości jest taka możliwość, w Myślenicach np. nie ma, jedynie mozesz zadzwonić 122724293:)

    3 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 15 kwi 2015

    Żeby jeszcze łaskawie ktoś odebrał.....

    2 1 Cytuj
  • 15 kwi 2015
    ajka1987 napisał/a:

    Żeby jeszcze łaskawie ktoś odebrał.....

    No trzeba próbowac wczoraj za jakimś 5 razem ktos odebrał;)

    1 1 Cytuj
  • 15 kwi 2015

    Wejść trzeba na stronę i wyszukać swój urząd aktualizacja jest straszna raz na dwa tyg paranoja

    5 Cytuj
  • Andrzej 16 kwi 2015

    Na stronę to można wyjść, jak mamy potrzebę.

    3 1 Cytuj
  • 16 kwi 2015

    Moja interwencja w US nic nie dała.Pieniędzy dalej nie ma,mimo że pani w rachunkowości zapewniała mnie że szybko się tym zajmie.

    1 1 Cytuj
  • 16 kwi 2015

    Ludzie to jest koszmar, ja złożyłam pit 06.03. I Nadal nic, dodzwonić się tam graniczy z cudem, już mi brakuje siły, oni o złotówkę będą nas ścigać a sami zwlekają jak mogą, cholerne urzędasy

    4 1 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 16 kwi 2015

    Moja mama składała 5.03 i kasę miała końcem marca...

    1 1 Cytuj
  • 16 kwi 2015

    Ludzie ja składałam 20 lutego i nadal nic dzwoniłam dziś znowu po raz kolejny do pani i powiedziała mi że mam czekać skoro już w księgowości jest, tłumaczę kobiecie że już 4 tygodnie są w księgowości , a Pani mi na to że jest tylko jedna pani księgowa ..... i mają czas do 3 miesięcy .....

    2 1 Cytuj
  • 16 kwi 2015
    kasia79 napisał/a:

    Moja interwencja w US nic nie dała.Pieniędzy dalej nie ma,mimo że pani w rachunkowości zapewniała mnie że szybko się tym zajmie.

    Trzeba isc albo zadzwonic do naczelnika a nie do pani ksiegowej i poinformowac,ze zwroty z zeznan nie sa wysylane zgodnie z terminem skladania /czyli ci co skladali pozniej dostali wczesniej/.
    Po jego interwencji powinna byc zachowana plynnosc.

    2 1 Cytuj
  • 17 kwi 2015

    ajka1987 mogę cię pocieszyć ze ja złożyłam pit 05.03.2015 i nadal nie mam kasy na koncie

    3 1 Cytuj
  • 17 kwi 2015
    duśka84 napisał/a:

    Ludzie ja składałam 20 lutego i nadal nic dzwoniłam dziś znowu po raz kolejny do pani i powiedziała mi że mam czekać skoro już w księgowości jest, tłumaczę kobiecie że już 4 tygodnie są w księgowości , a Pani mi na to że jest tylko jedna pani księgowa ..... i mają czas do 3 miesięcy .....

    mam to samo, szkoda, że nie zapytałaś dlaczego osoby które składały pozniej niz Ty mają juz zwrot;)

    1 1 Cytuj
  • 20 kwi 2015

    mam pytanko do tych którzy otrzymali już zwrot ile średnio trwało z etapu "przygotowanie do realizacji " do "zrealizowany " w tym programie "Sprawdz swój pit".

    2 2 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 21 kwi 2015

    Cud nad cudy dziś przyszedł przelew...... Pit składałam 10.03

    2 Cytuj
  • 21 kwi 2015

    hehehe super u mnie 5 .03 i wciąż czeka na realizaje -ciekawe ile jeszcze :D

    1 Cytuj
  • 21 kwi 2015

    a jak składałaś osobiście czy przez internet? bo jak przez internet to do miesiąca a jak tak osobiście to się czeka do 3 miesięcy i byłam osobiście u P księgowej, i powiedziała mi ze nie możliwe by wcześniej dostali przedemną ci co osobiście składali bo dopiero luty wypłacają, to powiedziałam jej że w rodzinie mam przykład a ona na to że się chwalą, to mi ręce opadły i powiedziałam jej że mają czym się chwalić, bo już dostali no i panią troszkę zatkało i kazała tylko czekać, więc czekam i cóż nic nie zrobię, pozostaje tylko czekać

    Cytuj
  • 21 kwi 2015

    a ja składałam po połowie lutego i nadal czekam widze ze niezły burdel z marca już mają zwrot a ja z lutego cisza

    1 Cytuj
  • 21 kwi 2015

    Składałam 6 marca przez internet dziś zwrot

    1 Cytuj
  • 21 kwi 2015

    A u mnie jeszcze puste konto, to poprostu skandal a składałam pita 06.03 ,jak dzwoniłam do urzędu to każą czekać, ale cholera ile jeszcze? ??

    Cytuj

Odpowiedz