Forum » Myślenice

25.12, 26.12 rozkład jazdy

  • Krystian 23 gru 2009

    Witam !
    Wie ktoś jak będą kursować w tych dniach środki transportu z Trzemeśni do Myślenic ?
    I jak będą jeździły do Sułkowic ?

    Cytuj
  • 23 gru 2009

    Z Trzemeśni do Myślenic busy bedą jeździć przez Droginię i Osieczany. A do Sułkowic mają dwie drogi - przez Jasienicę albo przez Jawornik i Rudnik.

    Cytuj
  • 23 gru 2009

    ALE jesteś dowciapny kierowcA, (jak masz napisać coś głupiego to lepiej wcale nie pisz ) z tego co wiem lop to w święta kursy mają byc zawieszone,a nie wiem jak PKS kursuje.

    Cytuj
  • 23 gru 2009

    adda. Czy Twoja informacja jest wyczerpująca? Jeśli nie wiesz, to nie pisz.
    Pozdrawiam świątecznie

    Cytuj
  • adzygmunt 23 gru 2009

    Tak kursy są zawieszone, potwierdzam. O PKS Grupa nic nie wiem!

    Cytuj
  • 23 gru 2009

    A orientuje sie ktoś, jak sytuacja będzie wyglądać w 31.12 i 1.01 na trasie Myślenice-Poręba, Poręba-Myślenice?

    Cytuj
  • 23 gru 2009

    tak będą kursować....taksówki ;) a tak poważnie to nie mam pojęcia popytaj busiarzy oni prawde znają...pozdro

    Cytuj
  • 24 gru 2009

    ino o rozkładach pks myslenice vel pks grupa w okresie świątecznym na stronie pks-u

    Cytuj
  • 24 gru 2009

    Nie mogę nigdzie odnaleźć informacji, czy jakikolwiek bus będzie kursował jutro na trasie Myślenice-Kraków, czy ktokolwiek coś wie?

    Cytuj
  • 24 gru 2009

    dzisiaj czekałem na busa około godziny... jutro podejrzewam że będzie gorzej.

    Cytuj
  • 25 gru 2009

    Jeśli ktoś wie coś na temat kursów busów na trasie Myślenice-Kraków w drugi dzień świąt, byłabym wdzięczna za info...

    Cytuj

Odpowiedz