Forum » Myślenice

Szorstkowanie opon w M-ach lub okolicy

  • 10 kwi 2015

    Witam, czy ktoś z Was może słyszał o usłudze szorstkowania opon, którą wykonywałby jakiś serwis opon lub warsztat w Myślenicach lub nawet w Krakowie? Chodzi o wyrównanie bieżnika opon w których jest on nierówno zdarty. Dzięki z góry za odpowiedzi...

    Cytuj
  • 12 kwi 2015

    Szosrtkowanie opon? Brzmi to dziwnie...

    Zapytaj w AutoGumie w Krakowie. Mają niezly sprzęt - jak np. wyważarka do bicia promieniowego. Może oni pomogą.

    2 Cytuj
  • 12 kwi 2015
    WOW1 napisał/a:

    Witam, czy ktoś z Was może słyszał o usłudze szorstkowania opon,

    opona osobowa czy ciężarowa ? Przy osobówce sens jest mały a nawet bez sensu ;-) , Autogum tego nie zrobi (ale któryś pojechał z kryptoreklamą na ostro i wzmianka o wyważarce BEZCENNA - szkoda tylko bo przyburaczone ;-) musi być "grubo" żeby się tak łapać brzytwy ) , szorstkownice mają zakłady zajmujące się bieżnikowaniem opon, tam szukaj.

    1 1 Cytuj
  • 12 kwi 2015

    Vivaldi weź się człowieku otrząśnij. To nie wyważarka to maszyna do sprawdzania opon. Jak kupisz opony jak byle opony.pl to w razie problemów kierują do nich na sprawdzenie. Wiem, bo miałem taki problem.

    SAM JESTEŚ KRYPTOREKLAMA!!! Ale źeś mnie wkurzył...

    1 2 Cytuj
  • 12 kwi 2015

    Vivaldi weź się człowieku otrząśnij. To nie wyważarka to maszyna do sprawdzania opon. Jak kupisz opony jak byle opony.pl to w razie problemów kierują do nich na sprawdzenie. Wiem, bo miałem taki problem.

    SAM JESTEŚ KRYPTOREKLAMA!!! Ale źeś mnie wkurzył...

    1 3 Cytuj

Odpowiedz