Forum » Myślenice Lekarz rodzinny w Myślenicach

• 01.03.2012 - 21:01
    Jak ktoś lubi nocne wypady to godne polecenia jest dr. Strug na oś.1000lecia poślizgi są dwu i trzy godzinne przyjmuje nawet do godz.24
    21 1 Cytuj Zgłoś
  • robertos robertos 04.03.2012 - 19:48
    Józek masz racje do tego teraz pielegniarki decydują czy dawac skierowania czy nie wazniejsze od samej doktor.Rozmowa przez telefon to jak przesłuchanie
    4 4 Cytuj Zgłoś
  • 02.04.2012 - 8:12
    hej mam putanie wie ktos moze czy jest gdzies w myslenicach przychodnia gastroenterologiczna?? bo w szpitalu nie ma.
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 02.04.2012 - 9:17
    W Telefonice jest ale płatna nie na fundusz.
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 02.04.2012 - 10:36
    Koło szpitala w poradni kardiologicznej przyjmuje dr Lorens .
    3 Cytuj Zgłoś
  • 02.04.2012 - 21:52
    Proszę o opinie o doktorze Kosku przyjmuje podobno razem z Chęcińskim bo poważnie myślę o zapisaniu się właśnie do Koska
    2 7 Cytuj Zgłoś
  • 02.04.2012 - 22:31
    Przestałem chodzić do Kiosku kiedy to sa wydania w internecie PDF tobie też radzę ...
    5 1 Cytuj Zgłoś
  • 03.04.2012 - 9:17
    gość: malinka napisał/a:
    Proszę o opinie o doktorze Kosku przyjmuje podobno razem z Chęcińskim bo poważnie myślę o zapisaniu się właśnie do Koska
    odradzam!
    kolejny lekarz, który ogranicza się do wydawania recept.
    7 Cytuj Zgłoś
  • 03.04.2012 - 21:40
    to kogo polecacie?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 19.05.2012 - 18:01
    Bardzo dobry dr Przała i dr Ślęczka. Jednakże, trudno się do nich dostać.
    Dr Marcinkowski to gbur,cięzko się dogadać.
    Miły i otwarty jedynie dla ładnych panienek...
    15 Cytuj Zgłoś
  • 23.06.2012 - 11:06
    Kiedy przyjmuje dr Marcinkowski?
    9 Cytuj Zgłoś
  • 06.07.2012 - 12:25
    Zależy od dnia( na rano, albo popołudniu) do 14 lub 13tej. Popołudniu do 18.
    Jak wszyscccy.
    3 Cytuj Zgłoś
  • 11.08.2012 - 21:20
    Witam, podepnę się do tematu, ponieważ nie widzę sensu zakładania nowego wątku dla mojego pytania.
    Gdzie w Myślenicach prywatnie przyjmuje jakiś psychiatra?
    4 Cytuj Zgłoś
  • 11.08.2012 - 21:54
    W bloku na ul. Słoackiego tam gdzie analityka Dr Anna Rutkowska-Kęsek polecam
    6 11 Cytuj Zgłoś
  • 12.08.2012 - 8:59
    gość: nika napisał/a:
    W bloku na ul. Słoackiego tam gdzie analityka Dr Anna Rutkowska-Kęsek polecam
    nie polecam
    10 5 Cytuj Zgłoś
  • 13.08.2012 - 20:48
    Dzięki za info, a jakieś alternatywy? Czy przyjmują jeszcze inni psychiatrzy?

BTW może ktoś wie ile kosztuje wizyta u Dr Rutkowskiej?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 14.08.2012 - 9:11

BTW może ktoś wie ile kosztuje wizyta u Dr Rutkowskiej? [/quote]Osiedle 1000 - lecia koło KEFIRKA tam też przyjmują psychiatrzy
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 14.08.2012 - 9:39
    ...tylko dr PRZAŁA, dociekliwy, nie traktuje pacjentów schematycznie, dobrze diagnozuje, ostrożny w stosowaniu antybiotyków, bardzo dokładny i sumienny.....szkoda tylko że taki cichutki...:)
    18 1 Cytuj Zgłoś
  • 18.08.2012 - 1:01
    gość: olek123 napisał/a:
    ...tylko dr PRZAŁA, dociekliwy, nie traktuje pacjentów schematycznie, dobrze diagnozuje, ostrożny w stosowaniu antybiotyków, bardzo dokładny i sumienny.....szkoda tylko że taki cichutki...:)
    Wiem, wiem i zgadzam się w 100% z tą opinią, również polecam dr Przałe.
    Co z tymi psychiatrami, tylko jeden gabinet prywatny w Myślenicach?
    12 Cytuj Zgłoś
  • robertos robertos 22.11.2012 - 20:20
    Dalej nic sie dobrego u dr Strug nie dzieje proszac o recepty w polowie tygodnia mozna odebrac w poniedzialek w poniedzialek gdy przyszedlem po odbior recept pani pielegniarka (Pani S...)zajeta rozmowa przez telefon swierdzilem ze poczekam bo bylem pewien ze pani rozmaw
    ia z pacjentem jakie bylo moje zdziwienie jak konczac rozmowe uslyszalem jak rozmowa konczy sie slowami to ja przyjde do ciebie no to papapa na dodatek okazalo sie ze recepta nie jest wypisana potem okazalo sie ze zostala blednie wypisana przez ta pania ktora teraz sama podejmuje decyzje czy recepta zostanie wypisana nie mowiac o skierowaniu a godziny przyjec do do pani dr to masakra
    11 2 Cytuj Zgłoś
  • Damian 29.01.2013 - 13:30
    Pracuję w Krakowie, więc generalnie tam się staram leczyć. Oczywiście chodzę prywatnie, bo na kasę chorych już straciłem wiarę. Chodzę do doktor Grażyny Więcek, bardzo miła, sympatyczna pani doktor. Tacy specjaliści jak ona powinni być wszędzie.
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2013 - 22:43
    gość: xxxx1 napisał/a:

BTW może ktoś wie ile kosztuje wizyta u Dr Rutkowskiej? [/quote]Osiedle 1000 - lecia koło KEFIRKA tam też przyjmują psychiatrzy
    Nad kefirkiem przyjmują psychiatrzy na NFZ
    2 5 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2013 - 22:57
    Jeśli o dobrego psychiatrę chodzi, to polecam Panią Agnieszkę Witkowską-Świech. Przyjmuje w Rynku nad Arkadami.
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • Anna 02.04.2013 - 22:04
    witam
    mam pytanie bo juz naprawde nie wiem co mam o tym mysleć. A mianowicie chodzi mi o to czy lekarz rodzinny ma obowiazek wypisać mi lekarstwo ze znizką w przypadku kiedy mam zdiagnozowane schorzenie, jestem leczona u lekarza specjalisty /diabetolog/oraz kilkukrotnie dostarczałam lekarzowi rodzinemu zaświadczenie od specjalisty jakie leki przyjmuję ? Pani diabetolog twierdzi, iż rodzinny musi wypisać w takiej sytuacji leki ze znizką natomiast ten wypisuje na 100% mówiąc, iz tylko diabetolog może wypisywać ze znizką. Do diabetologa chodze raz na kilka miesięcy i dlatego brakuje mi leków . Błędne koło.
    Podobnie sprawa ma sie z antybiotykami, moja pani doktor rodzinna P. wszystkie wypisuje na 100% twierdząc, iz tylko tak może bez dodatkowych badań - dodam tylko, iz nie chodzi mi o antybiotyki w porzypadku kataru lecz w przypadku np. anginy czy zapalenia oskrzeli. Cięzko mi uwierzyć, że płacąc ubezpieczenie nie moge liczyć na znizkę na leki. Jak to jest? Ktos wie? Pomocy!
    9 3 Cytuj Zgłoś
  • 19.10.2014 - 21:06
    Czy ktoś wie w jakie dni i o której przyjmuje dr Marcinkowski? Proszę o pomoc.
    4 Cytuj Zgłoś
  • 19.10.2014 - 22:22
    Annaaa, po dostarczeniu zaświadczenia od specjalisty, mi lekarz rodzinny bez problemu przepisuje każdorazowo receptę na leki ze zniżką.
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 24.10.2014 - 20:56
    Ja dla syna zawsze biorę recepty u pediatry... Mamy kartę informacyjną z wizyty na której są napisane jakie leki na syn stosować i zawsze mamy ze zniżką... Na dodatek poinformowała nas ze synowi nalezy sie bezpłatna szczepionka ktora normalnie
    troche kosztuje a inny dr nic nie wspominał...
    Ja raz na całodobowej spotkałam sie jakas pani dr(nie wiem jak sie nazywala)i wypisała mi antybiotyk 100% płatny twierdząc ze inaczej nie moze bo nie mam zrobionych jakiś badan ktore sa ponoć wymagane zeby byl refundowany a mialam anginę ropną...
    Dodam ze w pon bylam u swojej dr rodzinnej i ona bez owych badan wypisała mi ten sam antybiotyk i to na ze zniżką....hmmmm i kto tutaj sie połapie w tym wszystkim...wynika ze dla chcącego nic trudnego...
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 26.11.2015 - 8:35
    Witam,
    Nie wiecie przypadkiem w jakich godzinach przyjmuje teraz dr Przała w tej nowej poradni po przeniesieniu?
    2 Cytuj Zgłoś
  • 26.11.2015 - 22:00
    tabu napisał/a:
    Witam,
    Nie wiecie przypadkiem w jakich godzinach przyjmuje teraz dr Przała w tej nowej poradni po przeniesieniu?
    To jakiś problem poszukać samemu: http://www.zumi.pl/2768500,Lekarz_Przala_Mariusz_-_Niepubliczny_Zaklad_Opieki_Zdrowotnej_Osrodek_Pediatryczno-Internistyczny_Spolka_z_o.o._w_Myslenicach_-_Poradnia_Internistyczna_POZ,Myslenice,firma.html#aboutPage

Telefon jest po lewej...
    5 Cytuj Zgłoś
  • 27.11.2015 - 10:08
    Pablo napisał/a:
    To jakiś problem poszukać samemu: http://www.zumi.pl/2768500,Lekarz_Przala_Mariusz_-_Niepubliczny_Zaklad_Opieki_Zdrowotnej_Osrodek_Pediatryczno-Internistyczny_Spolka_z_o.o._w_Myslenicach_-_Poradnia_Internistyczna_POZ,Myslenice,firma.html#aboutPage

Telefon jest po lewej...
    Wyobraź sobie, że telefon znalazłem już wczoraj :) Ale ze względu na to że mój głos wysiadł całkowicie to nie wyobrażam sobie tam dzwonienia, bo i tak nic z siebie nie wydobędę. Nie mam niestety nikogo w pobliżu, kogo mógłbym poprosić żeby tam zadzwonił...
    6 Cytuj Zgłoś
  • 28.11.2015 - 12:45
    Kto lubi nocne wypady polecam lekarza rodzinnego na Os.1000 lecia Poradę lekarską można uzyskać nawet w godz.nocnych. Ja byłam przyjęta o 23.40 i zaznaczam ,że nie byłam ostatnia w kolejce.
    4 Cytuj Zgłoś
  • 30.12.2016 - 22:35
    A jaki lekarz rodzinny chętnie daje L4
    3 4 Cytuj Zgłoś
  • 24.01.2017 - 19:13
    Również polecam Dr Przałę. Nie wiem jak mogłam być tak głupia i zapisac się do dr Dybizbańskiej. Babka nawet recepty poprawnie nie umie wypisać. Wiele wiele razy się tak zdarzylo, ze mimo napisania drukowanymi literami lekow, przepisala cos innego, przegapila, albo pomylila dawkę. Bagatelizuje objawy wymówkami ''aa, to ze zmeczenia/stresu/dorastania'' W czerwcu bardzo źle się czułam, ugryzł mnie kleszcz. Mówie ze się boje, a ona: jak nie ma rumienia to nic Ci nie będzie.

Poszłam do dr Przały, zbadał mnie bardzo dokładnie. Nie miałam siły isc do domu, wezwał karetke i okazało się ze to bolerioza!
    8 2 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2017 - 22:15
    A czy oprócz doktora Przały i doktor Ślęczki jakiś inny lekarz rodzinny w rejonie Myślenic jest jeszcze wart polecenia, gdyż do nich niestety nie można się już zapisać. Może ktoś z Państwa zapisany jest do pani doktor Anny Zwierzchowskiej i mógłby wyrazić na jej temat swoją opinię?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • Maria 17.02.2017 - 9:06
    Malena napisał/a:
    A czy oprócz doktora Przały i doktor Ślęczki jakiś inny lekarz rodzinny w rejonie Myślenic jest jeszcze wart polecenia, gdyż do nich niestety nie można się już zapisać. Może ktoś z Państwa zapisany jest do pani doktor Anny Zwierzchowskiej i mógłby wyrazić na jej temat swoją opinię?
    Cytuj Zgłoś
  • Maria 17.02.2017 - 9:10
    Niestety nie polecam Doktor Zwierzchowskiej.Owszem bardzo miła , ale nie ma pojęcia o leczeniu, i bardzo mnie zawsze krępowało jak myśli i patrzy się na człowieka że aż głupio.
    3 5 Cytuj Zgłoś
  • 27.03.2017 - 15:59
    Zgadzam sie z tobaMaria z Toba.Ja tez jej nie polecam nie zna sie na leczeniu i nie daje skierowan na tomografie chociaz sa do tego powody.
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 02.04.2017 - 23:10
    ja mam co do Pani dr mieszane uczucia, nie ma problemu z kierowaniem na podstawowe badania, czy na sor gdy jest potrzeba, ale niewiele mówi, informacje trzeba z niej wyciągać, czasem się wręcz podśmie***** mam wrażenie z pacjenta jakby przesadzał. Natomiast skierowania na tomograf nie wystawi bo nie może - na to badanie skierować może jedynie lekarz specjalista, nie rodzinny.
    Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz