Forum » Myślenice

Lekarz rodzinny w Myślenicach

  • 25 kwi 2011

    ja sie zapisze do dr. chęcińskiego jak bedzie przyjmowal pacjentów ze swoim czworonogim menagerem

    4 5 Cytuj
  • 22 cze 2011

    wie ktos moze gdzie i w jakich godzinach przyjmuje Roza Gawlas-lekarz medycyny pracy

    2 2 Cytuj
  • 23 cze 2011

    [quote=gość: org] A dr. Chęciński, co o nim sądzicie bo mam zamiar się do niego przepisać nie ważne od kogo [/quote]
    A broń Cie Panie Boże

    11 2 Cytuj
  • 24 cze 2011

    A od kiedy to Dr. Gawlas jest lekarzem medycyny pracy?

    5 2 Cytuj
  • 29 cze 2011

    Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego neurologa w Myślenicach? Potrzebuję koniecznie, a w szpitalu przyjmuje tylko dr. Wiech i do niej się dostać jest niemożliwe. Będę wdzięczna za informacje.

    3 Cytuj
  • 30 cze 2011

    Telefonika Przychodnia przyjmuje tam Pani dr. Magnuska warta polecenia.

    5 4 Cytuj
  • 30 cze 2011

    tylko nia lek.Wiech!!!

    4 3 Cytuj
  • 1 lip 2011

    A czy oprócz dr Magnuskiej? Bo do nie też jest ciężko i nie dają terminów. A czy ktoś przypadkiem nie ma namiarów na dobrego neurologa w okolicy Myślenic? Będę bardzo wdzięczna.

    1 2 Cytuj
  • 18 sty 2012

    Jestem z poza Myślenic i zapisałem siebie i rodzinę do doktor Paniakowej, co o niej sadzicie?

    2 9 Cytuj
  • 18 sty 2012

    To co dziś widziałem w przychodni rodzinnej koło szpitala, to jakaś masakra normalnie!!! Za dr Chęcińskim cały czas chodził jego pies:/ Pełno chorych w poczekalni a tu Pan dr i jego pies paradują od gabinetu do rejestracji i z powrotem..... Śmiać się czy płakać!!!!

    8 2 Cytuj
  • 18 sty 2012

    może szczepiienie miał on zapomniał a pies jak pies przypominał mu o tym........

    5 2 Cytuj
  • 18 sty 2012

    Napweno nie polecam lekarza rodzinnego na osiedlu 1000 lecia panią dr.Strug.Pani dr zamiast przyjmowac pacjentów od 8 rano zjawia sie jak dobrze idzie w południe i pacjentów przyjmuje nawet do 23 ciej w nocy.Dzien wczesniej nie mozna sie zarejstrowac a rano trzeba byc przynajmniej o 6 rano zeby dostac w miare nizszy numerek i to nic nie daje bo nigdy nie wiadomo o której pani doktor zjawi sie w pracy!!!!jedna wielka kpina.Druga sprawa to taka ze osoba starsza czy niepełnosprawna musi pokonać wiele schodów prawie pionowych zeby wejsc do osrodka

    16 2 Cytuj
  • 23 lut 2012

    hej witam chciałam sie zapytac ile kosztuje wizyta prywatnie w poradni urorogicznej do doktora kwinty ????

    2 5 Cytuj
  • 23 lut 2012

    do Kwinty to raczej nie ma po co iść...

    6 4 Cytuj
  • 23 lut 2012

    co do doktora Kwinty...gdyby mial tu konkurencje to juz by nie mial swojego gabinetu

    8 3 Cytuj
  • 23 lut 2012

    to kogo polecacie jakiego uroroga

    1 3 Cytuj
  • 23 lut 2012

    A co to za specjalizacja ten urorog bo nie znam ?

    3 2 Cytuj
  • 24 lut 2012

    To kto w takim razie jest według Was dobrym lekarzem rodzinnym?

    2 Cytuj
  • 24 lut 2012

    czy lekarz, który przyjmuje pacjenta w mog, jest dobrym lekaRZEM? CHYBA NIE ZDĄŻY NAWET ZAPYTAĆ, CO JEST CHOREMU.... TAK ZAUWAŻYŁA U DR pRZAŁY, DO NIEGO NIE MA NIOGDY KOLEJKI... może lepiej poczekac i być potraktowanym podmiotowo?

    1 8 Cytuj
  • 24 lut 2012

    oczywiście komputer zaszalał... dr. Przała i w mig... oj, pośpiech...

    1 7 Cytuj
  • 24 lut 2012

    Do Dr Przały nigdy nie ma kolejki?! Z Zupełnie czymś innym spotykam się za każdym razem gdy jestem w przychodni

    5 4 Cytuj
  • 24 lut 2012

    A dr.Paniak co sądzicie ?

    4 4 Cytuj
  • 24 lut 2012

    Ja uważam że bardzo dobrym lekarzem jest doktor Przała,w razie niejasności da skierowanie bez problemu do specjalisty.
    Należę od początku do niego i w życiu nie zmienię na innego lekarza.

    5 1 Cytuj
  • 24 lut 2012

    [quote=gość: aniaa] Do Dr Przały nigdy nie ma kolejki?! Z Zupełnie czymś innym spotykam się za każdym razem gdy jestem w przychodni [/quote]
    kolejka jest ale za chwilę już pusto... bardzo szybko przyjmuje, wiec stąd mój niepokój, czy aby naprawdę leczy czy spycha na innych?

    2 3 Cytuj
  • 24 lut 2012

    Ja uważam ,że leczy. Jestem zadowolona

    5 3 Cytuj

Odpowiedz