Forum » Myślenice

Walne zebranie S-ni Mieszkaniowej "Zorza"

  • 15 cze 2015

    Prezesi dostali absolutne absolutorium . 105 głosów za, 5 przeciw i 2 wstrzymujące. GRATULACJE!!!!

    19 14 Cytuj
  • 15 cze 2015

    Ciekawe na kogo teraz roześlą anonimy. Chyba że im pieniędzy z czynszów lokatorów braknie.

    8 21 Cytuj
  • 16 cze 2015

    Myślę , że już nie na billa jeden wystarczy.

    6 12 Cytuj
  • 16 cze 2015

    Można się domyślić, że Bill jest jednym z tych pięciu głosujących na "nie".
    Ciekawe jaki wynik głosowania uzyskalby pan A.U. gdyby co roku miał się poddać weryfikacji przez odbiorców wody? Jak długo byłby prezesem ?

    12 13 Cytuj
  • 16 cze 2015

    To zależy ile anonimów by rozesłał - to taka nowoczesna forma zarządzania prezesów spółdzielni (w literaturze fachowej nazywana PODŁE I TCHÓRZLIWE OBRONY STOŁKA) Ale mieć za sąsiada człowieka który by na mnie pisał anonimy bym nie chciał. To już wolę ciebie Skarbek. Ty przynajmniej nadzorujesz za 200 złotych miesięcznie spółdzielnię więc masz za co wchodzić prezesowi do d.........

    10 15 Cytuj
  • 16 cze 2015

    Widzę, że z góry zakładasz, że musialby napisać ich dużo, aby utrzymać stanowisko. Inaczej mówiąc -musiałby pisać co roku:-D
    A prezesom wystarczył tylko jeden.

    9 11 Cytuj
  • 16 cze 2015

    Ale za to jaki. Teraz mogą sobie za to posiedzieć na ławie oskarżonych. A tak by się nudzili. No i czemu rozsyłali je z pieniędzy członków spółdzielni. Tak marnie zarabiają (tylko 7 tysięcy) że ich nie stać zapłacić sobie za to. Niech się wstydzą.

    9 11 Cytuj
  • 16 cze 2015

    Rozumiem, ciężko poradzić sobie z przegraną. Leżącego się nie kopie.
    Masz kolejny rok przed sobą , aby dać upust swoim frustracjom .
    A siedzenie komuś w kieszeni .. Jakie to typowe, żałosny jesteś.

    7 14 Cytuj
  • 17 cze 2015

    Cóż za heroiczna obrona postępku prezesa Lijewskiego! Mo_mi_płaci nie kompromituj się. Pisanie anonimów jest PODŁE samo w sobie, tym bardziej jeżeli robią to ludzie na stanowiskach po to żeby utrzymać się na stołku.

    10 12 Cytuj
  • 17 cze 2015

    Masz problem. Bo twoje zdanie popiera tylko pięć osób.

    Jak mam to rozumieć?

    6 13 Cytuj
  • 17 cze 2015

    Myślę że większość w tym kraju jest przeciwna anonimom i donosom. Jeśli takie postępowanie to twoje zasady życiowe to ci współczuję.

    9 13 Cytuj
  • 21 cze 2015
    Skarbek napisał/a:

    Prezesi dostali absolutne absolutorium . 105 głosów za, 5 przeciw i 2 wstrzymujące. GRATULACJE!!!!

    Tylko czego konkretnie gratulujesz? - Głupoty głosującym, czy władzy prezesom, pomimo mizernych efektów w zarządzaniu. W dobrze rozwiniętych spółdzielniach, przepustką do dalszego zarządzania są osiągnięcia. W Zorzy nie wybudowano ani jednego bloku. Jedynymi "osiągnięciami" są za to niezrealizowane plany, nagminnie łamane spółdzielcze prawo, wysokie czynsze, słabość prezesów do inwestycji w ekluzywnych cenach, napompowani plotkami członkowie, powszechna nieznajomość statutu i innych podstawowych dokumentów. Trzeba mieć buraczaną moralność, by cieszyć się z czegoś, co powinno być powodem powszechnego wstydu.

    20 11 Cytuj

Odpowiedz