Forum » Myślenice STAROSTA JÓZEF TOMAL MA POSTAWIONE ZARZUTY PROKURATORSKIE

• 10.07.2015 - 14:08
    j.w proszę kupić Dziennik Polski i poczytać.Zarzuty postawiła Panu staroście prokuratura krakowska .Zapraszam do gazety! http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3931345,starosta-myslenicki-z-aktem-oskarzenia,id,t.html
    33 61 Cytuj Zgłoś
  • 10.07.2015 - 14:25
    ciekawe ile w tym prawdy bo jeżeli to się potwierdzi to pan starosta ma no nie chce się tu wyrażać
    25 56 Cytuj Zgłoś
  • 10.07.2015 - 15:09
    Roman19 to kolega Knapik?
    Przypominam że desperatka Beata wspierana po cichu przez Jarka oskarżyli pół myślenic o podobne rzeczy.
    Niestety polityka w naszym malym miasteczku sprowadza się do partyjniactwa a że największa partią jest PiS to każdy kto jest przeciwko musi dostać jakimiś fałszywymi oskarżeniami itp.
    Szkoda że większość z ludzi tego nie rozumie..
    85 44 Cytuj Zgłoś
  • 10.07.2015 - 15:20
    Chciałbym jeszcze nadmienić, że podobną sprawę złożoną przez panią Dudek przeciwko byłemu vice-dyrektorowi Lichoniowi sąd rozstrzygnął na jego korzyść dwa dni temu.

Świadczy to tylko o tym, że pani Dudek bezpodstawnie oczernia wszystkich ludzi dookoła.

Podobnie też będzie z tą sprawą przeciwko Staroście. Pani Dudek przegra w sądzie ale o tym to już nikt nie napisze zapewne.
    90 19 Cytuj Zgłoś
  • 10.07.2015 - 15:20
    czy chodzi o to molestowanie dyrektorki takie glosne podczas wyborow?? ;DD
    37 5 Cytuj Zgłoś
  • 10.07.2015 - 15:22
    sunshine napisał/a:
    czy chodzi o to molestowanie dyrektorki takie glosne podczas wyborow?? ;DD
    tak chodzi o znaną już świetnie zaplanowaną akcje ze strony PiSu na dwa dni przed wyborami która miałą pogrążyć Tomala
    79 31 Cytuj Zgłoś
  • 10.07.2015 - 18:45
    Niespełniona kobieta, niespełniona partia = działania poniżej pasa. Czyli norma. Jak przed wyborami
    85 25 Cytuj Zgłoś
  • 11.07.2015 - 12:30
    A wójt Pcimia ma postawione prokuratorskie zarzuty korupcyjne i za kolegę Prezesa Kaczyńskiego uchodzi. Może PiS wyjaśniłby własne sprawki zamiast dolewać oliwy do ognia w Dobczycach?
    55 25 Cytuj Zgłoś
  • 11.07.2015 - 14:05
    Random to że Twoje platfusy są nieudacznikami w mieście (i próbują kandydować z pod innych szyldów) a na arenie krajowej posługują się właśnie wymienionymi przez Ciebie metodami nie znaczy że jakiś PiS Myślenicki tak działa :) boli dalej że matoł bronek przegrał ? hahahahaaaa. A co do starosty widocznie coś jest na rzeczy skoro tak to się ciągnie. I nie mieszaj tutaj Pisu bo gdyby to była ściema to by żadnej sprawy nie było, to chyba jasne. Jestem ciekaw finału.
    Ludzi tutaj chodzi o rzekome molestowanie jakiejś baby a wy kłapiecie dziobami o pisie. Widze że straszena Pisem ciąg dalszy :) Beka z was przednia, serio ! hahaha
    39 67 Cytuj Zgłoś
  • 11.07.2015 - 18:35
    Bez paniki. Będzie kolejne przyjęcie w ogrodzie Domu Greckiego I po krzyku...
    39 51 Cytuj Zgłoś
  • 11.07.2015 - 20:05
    pan Szlachetka wczoraj potwierdził tylko, jak sprawy się mają na sesji w Pcimiu. potwierdził tylko, że sprawę pięknie PIS ustawił.
    56 24 Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2015 - 1:23
    Do kryminału z winnym. To nie polityka to zwykła lobuzerka jozina z bazin.
    15 45 Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2015 - 1:30
    WKibic napisał/a:
    A wójt Pcimia ma postawione prokuratorskie zarzuty korupcyjne i za kolegę Prezesa Kaczyńskiego uchodzi. Może PiS wyjaśniłby własne sprawki zamiast dolewać oliwy do ognia w Dobczycach?
    Wróciłeś z wakacji Tomeczku
    15 41 Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2015 - 8:23
    piękny marian napisał/a:
    Wróciłeś z wakacji Tomeczku
    Do kryminału z winnymi
    20 39 Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2015 - 9:58
    O winie mają rozstrzygać sądy a nie my na forum. Źle że piastujacy władzę są zamieszanie w takie aferki.
    23 45 Cytuj Zgłoś
  • 14.07.2015 - 10:10
    Pewnie jak starosta zrezygnuje ze stanowiska, to wszystkie oskarżenia pójdą w niepamięć.
    Polityka, polityka, polityka.....
    33 12 Cytuj Zgłoś
  • 14.07.2015 - 11:10
    bono a myślisz że zrezygnuje?
    8 25 Cytuj Zgłoś
  • 14.07.2015 - 11:38
    bill napisał/a:
    bono a myślisz że zrezygnuje?
    Pewnie nie, ale gdyby był tylko nauczycielem, nie było by tematu.
    33 8 Cytuj Zgłoś
  • 14.07.2015 - 18:41
    Jeżeli Józek nic nie zrobił to dlaczego ma rezygnować ? nie nam go osądzać ale jeżeli ta babka leci w człona to współczuje jej bardzo przyszłości...Ciekawe jak się sprawa skończy.

Peace
    48 6 Cytuj Zgłoś
  • 15.07.2015 - 7:58
    ... " Myślenice. Prokuratura oskarża Józefa Tomala o molestowanie byłej dyrektor Zespołu Szkół w Dobczycach.."

- JAK BY KTOŚ NIE ZAUWAŻYŁ - TO PROKURATURA OSKARŻA......

http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3931345,starosta-myslenicki-z-aktem-oskarzenia,id,t.html
    11 30 Cytuj Zgłoś
  • 15.07.2015 - 8:08
    Co to jest molestowanie? dotykanie ręki kobiety, to już molestowanie?
    czy należy jej włożyć rękę pod spódnicę?
    Czy muszą być świadkowie, trzymania ręki na tyłku kobiety?

Mam z tym problem, bo moja koleżanka z pracy też trzymała mnie za rękę a kiedyś klepnęła mnie w pośladek.
    Czy ja też byłem molestowany?
    37 10 Cytuj Zgłoś
  • 15.07.2015 - 13:47
    Bono, nawet jak kierujesz sprośne komentarze jest to molestowanie. Nie musisz nikogo "dotykac".
    13 30 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 15.07.2015 - 15:59
    Mysleniczanin007 napisał/a:
    Bono, nawet jak kierujesz sprośne komentarze jest to molestowanie. Nie musisz nikogo "dotykac".
    Sad but true.
    6 9 Cytuj Zgłoś
  • 15.07.2015 - 16:16
    No tak tylko że ci panowie mają prokuraturę jak i prawo w głębokim poważaniu.
    11 36 Cytuj Zgłoś
  • 15.07.2015 - 22:40
    krabik napisał/a:
    ... " Myślenice. Prokuratura oskarża Józefa Tomala o molestowanie byłej dyrektor Zespołu Szkół w Dobczycach.."

- JAK BY KTOŚ NIE ZAUWAŻYŁ - TO PROKURATURA OSKARŻA......

http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3931345,starosta-myslenicki-z-aktem-oskarzenia,id,t.html
    A skąd prokuraturze samodzielnie przyszłoby do głowy molestowanie? Czyżby towarzyszyła molestowanej? Dyr. nagadała kłamstw i prokuratura posłała sprawę dalej. Jakby sąd nie miał innych i to poważnych spraw ... No ale molestowanie jest teraz na topie, nie ma swojej konkretnej definicji, więc żądne zemsty osoby mogą szaleć do woli. A podatnik się dokłada...
    76 9 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2015 - 8:48
    piękny marian napisał/a:
    No tak tylko że ci panowie mają prokuraturę jak i prawo w głębokim poważaniu.
    za to mają świadków koronnych: starosta Bolka Warszawskiego, a wójt Pcimia sam za świadka koronnego robi w procesie korupcyjnym w byłym zakładzie. Za współpracę nawet króla dopalaczy z aresztu wypuścili.
    11 48 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2015 - 18:27
    mieszkanka1980 napisał/a:
    A skąd prokuraturze samodzielnie przyszłoby do głowy molestowanie? Czyżby towarzyszyła molestowanej? Dyr. nagadała kłamstw i prokuratura posłała sprawę dalej. Jakby sąd nie miał innych i to poważnych spraw ... No ale molestowanie jest teraz na topie, nie ma swojej konkretnej definicji, więc żądne zemsty osoby mogą szaleć do woli. A podatnik się dokłada...
    PROKURATURA NIE BIERZE SPRAW "jak leci" - MUSZĄ BYĆ DOWODY. TO NIE JEST SPRAWA Z POWÓDZTWA CYWILNEGO - ZAŁOŻONA PRZEZ JAKĄŚ "NIEDOWARTOŚCIOWANĄ" KOBITKE....
    TO JEST SPRAWA PROKURATORSKA .....
    10 45 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2015 - 18:39
    To jest TYLKO słowo przeciwko słowu. Jeżeli uważasz że się mylę to zapytaj Dudkową o dowody, bo jeszcze nikt ich nie widział. A prokuratura w takiej sprawie woli przekazać sprawę do sądu. Swoją drogą, która osoba molestowana tak się lansuje w mediach??? Oczywiście w odpowiedniej pozie do foci... Komentarze pod artykułami mówią same za siebie o moralności tej pani. Ludzie nie są głupi i wiele widzą. A polityka zawsze szła swoją drogą (bo jaka molestowana czeka 5 lat i w końcu wyjeżdża z tematem zaraz przed wyborami?) . Niech ta osoba nie robi z ludzi baranów!!! Czekam na "dowody" tej osoby, bo na gębę to sobie może...
    53 10 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2015 - 19:54
    zdjecie
    10 23 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2015 - 19:59
    krabik napisał/a:
    PROKURATURA NIE BIERZE SPRAW "jak leci" - MUSZĄ BYĆ DOWODY. TO NIE JEST SPRAWA Z POWÓDZTWA CYWILNEGO - ZAŁOŻONA PRZEZ JAKĄŚ "NIEDOWARTOŚCIOWANĄ" KOBITKE....
    TO JEST SPRAWA PROKURATORSKA .....
    Jakie dowody? Zdjęcia film wideo? To są kolego dowody. A nie oskarżenia. Prokuratura z dniem 1 lipca ma w dupie ta sprawę. Zobacz jaka ustawa weszła z tym dniem. Lepiej zostawić to dla sądu i nie zajmować się tym. Tyle...Na molestowanie nie ma dowodów oprócz zeznania samej poszkodowanej. No bo jakie? A po drugie koledzy pisowscy za szkalowanie wizerunku osoby nie skazanej tego typu wklejaniem linków i zdjęć tez grozi kara. A. Dowody są. Także uprzedzam przed tego typu działaniem
    37 6 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 16.07.2015 - 21:10
    Kolego, weź się tak nie spinaj i nie strasz.
    Całe szczęście, że Polska to nie Szwecja, oni tam są nawiedzeni, jeśli chodzi o przestępstwa na tle seksualnym. Wystarczy zwykłe pomówienie i już jest raban.

A sama sprawa molestowania pani Dudek wydaje się być wątpliwa, biorąc pod uwagę koincydencje czasowe ujawnienia sprawy w mediach z wyborami samorządowymi. Ale nie mam wiedzy w tym temacie, więc zamilknę.
    26 3 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2015 - 21:15
    Mysleniczanin007 co chciał przez to zdjęcie powiedzieć??? Czyżby bawił się w sędziego i wydawał wyroki? Czy może ku pokrzepieniu swojej Beatki? A może znowu opozycja pokazuje co potrafi? Czy wyrok już zapadł? Jeszcze nie, ale hieny już krążą. A gdzie twoja twarz??? Ty nie masz twarzy...
    39 5 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2015 - 21:45
    trzeba postąpić tak "Nie Karmić Trolla!" .
    sam zainteresowany taki artykuł sporządził i wkleił na swojego bloga a teraz sam robi za trolla.??
    Tylko nieliczni tak potrafią.

26 3 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2015 - 21:50
    No to mamy Starostę jak trza.
    7 31 Cytuj Zgłoś
  • Julian Niewiadomski 16.07.2015 - 21:54
    Ludzie nie wydawajcie wyroków przed postępowaniem sądowym! tak poza tym to jestem ciekaw skąd ta Pani ma tyle kasy na sądy i oczywiście adwokatów. Nie "gdybajcie". Niech gdybają Ci którzy całą rzecz sprowokowali, dla których "zgnoić" człowieka jest jedną z metod osiągania swoich celów.
    36 5 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2015 - 22:02
    no właśnie skąd ta kasa....jak nie zarabia...
    28 4 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2015 - 22:06
    Ja tak myślę że sprawcą tego wszystkiego jest Bolek Warszawski bo to przez jego zdradę w poprzedniej kadencji ten oto podejrzany został starostą.
    A i poseł latas też tam pomógł.
    Jak się tworzy bagienko to trzeba za nie odpowiadać.
    8 30 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2015 - 22:16
    Młodych nauczycielek jest wiele. Starosta upatrzył sobie naraz Beatę Dudek?
    Ile lat mu się opierała? ile lat ją molestował?
    Czy była aż tak atrakcyjna, żeby nie zainteresowały go inne?

To co, powiedziała mu spieprzaj dziadu i nie spieprzył, bo tak się w niej zakochał?
    A może jaka ofiara taki gwałt, przepraszam, zaloty, przepraszam molestowanie?

A może ją po prostu przestał ....... i czuje się urażona i odrzucona?

Biedny ten jej mąż.
    37 7 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2015 - 22:21
    marian "myśli" i podejrzewa a Urząd Skarbowy sprawdzi. Oj marian, nie martw ty się, do twojej gwiazdeczki nikt nie podejdzie, zwłaszcza z kasą. Zostałby bez grosza. Powinieneś jej bronić bo to widać twoja bajka. No to baw się dobrze na tym bagnisku. I napisz jeszcze coś do śmiechu :-). To tyle do ciebie bo szkoda czasu...
    30 5 Cytuj Zgłoś
  • Julian Niewiadomski 16.07.2015 - 22:34
    Kto jest winny a kto nie to się okaże, szkoda tylko że inni zwłaszcza "tani politycy" lub przeciwnicy J.T. mają pożywkę a inni na tym cierpią np.rodzina J.T. Mam nadzieję że podczas postępowania przygotowawczego do sprawy wyjdą prawdziwe powody takich ohydnych oskarżeń i kto w rzeczywistości za nimi stoi. Wydaje mi się że oskarżanie starosty o "molestowanie " to jest tylko przykrywka albo sposób udupienia tej konkretnej osoby jako obecnego starosty. Prościej mówiąc - Tomal się komuś naraził i próbował i próbuje go w ten sposób zniszczyć.
    31 3 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2015 - 22:39
    Czyżby autor fotki to Sławeeek??? Czy może
    25 2 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2015 - 23:17
    Całe szczęście że Temida jest kobietą
    5 18 Cytuj Zgłoś
  • 17.07.2015 - 1:15
    Może jeszcze z Pis-u. Czyżby marian groził stronniczością??? Wtykę w sądzie ma??? To ciekawe... Oj, trzeba będzie temu się przyjrzeć
    19 4 Cytuj Zgłoś
  • 17.07.2015 - 1:26
    Coś mi się obiło o uszy kim jest Myśleniczanic007 ale nie będe wyrokował. Przypominam że za wszelkie pomówienia w czym specjalistą jest @piękny marian (wszyscy już chyba więdzą kto to) grozi postępowanie karne.

Zawsze miałem nadzieje że za pomówienia w internecie będą wytaczane sprawy w sądzie. Licze że ktoś z poszkodowanych się tym zajmię i pokaże napinaczom z forum miasto-info, że internet nie jest anonimowy.
    24 4 Cytuj Zgłoś
  • 17.07.2015 - 7:49
    Pani nie jest AŻ TAK MŁODA. nie mozna powiedziec ze brzydka - taka pospolita. ale nie nam to osadzac komu sie podoba a komu nie. z mojej strony moge powiedziec kilka rzeczy bo mialam okazje ja spotykac na codzien w szkole, nawet zdarzylo sie zamienic pare slow. po pierwsze nie szanowala swoich uczniow, potrafila ich wysmiewac za plecami (zachowanie potwierdzone przez innych nauczycieli podczas jednej z akademii) oraz notorycznie ignorowac jesli chcieli cos zalatwic. jak upatrzyla sobie jakas klase to miala przerabane np. ukladala zastepstwa na ich nie korzysc. zawsze. nikogo nie obrazam - stwierdzam fakty.
    26 3 Cytuj Zgłoś
  • 17.07.2015 - 13:39
    random napisał/a:
    Coś mi się obiło o uszy kim jest Myśleniczanic007 ale nie będe wyrokował. Przypominam że za wszelkie pomówienia w czym specjalistą jest @piękny marian (wszyscy już chyba więdzą kto to) grozi postępowanie karne.

Zawsze miałem nadzieje że za pomówienia w internecie będą wytaczane sprawy w sądzie. Licze że ktoś z poszkodowanych się tym zajmię i pokaże napinaczom z forum miasto-info, że internet nie jest anonimowy.
    Jednym obija się o uszy, drugim o tyłek, wszystko zależy od tego co się nadstawi. Jak się macha rękoma, to niepostrzeżenie zawsze się w coś trafi. Zwłaszcza jak się zajmuje stanowisko publiczne.
    6 16 Cytuj Zgłoś
  • 17.07.2015 - 14:55
    Jednym obija się o uszy, drugim o tyłek, wszystko zależy od tego co się nadstawi. Jak się macha rękoma, to niepostrzeżenie zawsze się w coś trafi. Zwłaszcza jak się zajmuje stanowisko publiczne.
    No własnie o to chodzi że nie trzeba wymachiwać rękoma na ślepo by w coś (kogoś) trafić.
    13 4 Cytuj Zgłoś
  • 17.07.2015 - 15:30
    "Fakt.pl Wydarzenia Polska Dyrektorka straciła pracę przez starostę
    aktualizacja: 16.07.2015 17:30
    SEKSAFERA W DOBCZYCACH
    Starosta wyrzucił mnie, bo nie chciałam z nim seksu."

Widzę, że eskalacja molestowania, narasta.

W mojej pracy też tak jest, każda baba musi spać z szefem, nie to aut, nie ma jej:
    wszystkie się godzą i pracują, nie wiem co ta Polska Dyrektor taka asertywna.
    przecież wszędzie tak jest, że pracodawcy muszą coś z tego mieć. A na taką z Dobczyc to każdy starosta by leciał.
    10 6 Cytuj Zgłoś
  • 17.07.2015 - 15:57
    Widzę że mimo moich szczerych chęci, nadal się nie rozumiemy. I z tąd te afery. (Jak się trzyma jezyk na wodzy I ręce przy sobie, to nikt nie zarzuca molestowania) Jak to mawiają u Icka w szynkwasie, I Salomon z pustego nie naleje...
    7 17 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz