Forum » Myślenice

Ufo

  • 4 sie 2015

    widział ktoś dziwne obiekty na niebie w nocy tak koło 22a 23

    7 9 Cytuj
  • 4 sie 2015

    Nie, tylko każdy słyszał w telewizji i czytał w internecie,że dopalacze to zguba ludzkości

    32 2 Cytuj
  • 4 sie 2015

    Ja widziałem. Mało tego, nawet z nimi rozmawiałem :p spoko ziomeczki heh

    16 2 Cytuj
  • 4 sie 2015

    a dlaczego dziwne??? o Ufo tyle sie już pisało i mówiło że nie powinno ono nikogo dziwić....

    9 2 Cytuj
  • Def Ibrylator 5 sie 2015
    Malwina napisał/a:

    widział ktoś dziwne obiekty na niebie w nocy tak koło 22a 23

    UFO to nie bajki, ale w dobie dronów i lapionów weselnych dużo "dziwnych" rzeczy lata po niebie. Jaki był ruch tego ciała ? Jakie były to obiekty ?

    7 4 Cytuj
  • 6 sie 2015

    TO NIE BYŁY ANI DRONY ANI LAMPIONY BYŁO TO PODOBNE DO GWIAZDY KTÓRA STAŁA W MIEJSCU A W PEWNYM MOMENCIE RUSZYŁA DO PRZODU ,A PO CHWILI POLECIAŁA ROBIĄC ZYGZAKI.WIDZIAŁA TO NAWET SĄSIADKA KTÓRA SIĘ WYSTRASZYŁA

    6 9 Cytuj
  • Inżynier Monk 6 sie 2015

    Niestety z dokładności Twojego opisu nie wynika nic oprócz tego, że mogło to być wszystko.

    6 3 Cytuj
  • 7 sie 2015

    To był latający zając z czołówką na głowie

    1 7 Cytuj
  • 7 sie 2015

    Ja widziałam były dziwne

    2 4 Cytuj
  • 7 sie 2015

    JA WIEM ZE MOŻE DLA KOGOŚ TO JEST ŚMIESZNE ALE WIEM CO WIDZIAŁAM I TO NIE PIERWSZY RAZ A LUDZIE BOJĄ SIĘ O TYM MÓWIĆ BO MOGĄ BYĆ WYŚMIANI

    4 5 Cytuj
  • 9 sie 2015

    Nagrał ktoś to zjawisko ?, kompletnie nie wiem o czym piszecie.

    4 4 Cytuj
  • Def Ibrylator 10 sie 2015
    Malwina napisał/a:

    JA WIEM ZE MOŻE DLA KOGOŚ TO JEST ŚMIESZNE ALE WIEM CO WIDZIAŁAM I TO NIE PIERWSZY RAZ A LUDZIE BOJĄ SIĘ O TYM MÓWIĆ BO MOGĄ BYĆ WYŚMIANI

    Dla mnie nie jest to ani dziwne, ani śmieszne. Ludzie widują takie rzeczy od setek lat. Trzeba tylko to odpowiednio zidentyfikować. Póki co, bez nagrań lub zdjęć nie jesteśmy w stanie nic zrobić.

    7 3 Cytuj
  • 10 sie 2015

    CHOCIAŻ JEDNA OSOBA WIE O CZYM MÓWIĘ I SIĘ NIE NABIJA

    4 5 Cytuj

Odpowiedz