Forum » Myślenice

Blacharz/lakiernik

  • 12 maj 2010

    bardzo dobry jest lakiernik i mechanik w Jasienicy

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    Jest inny blacharz, od niedawna w Myślenicach ul. Przemysłowa 4, zajezdnia PKS obok myjni.

    3 3 Cytuj
  • 26 sie 2010

    Nom, jest i gość cuda czyni-co prawda tylko blacharstwo(nie maluje) ale szczerze polecam!!!

    3 2 Cytuj
  • 24 lut 2011

    Ja nie polecam lakiernika z ul Sobieskiego w Myślenicach , nikt was tak pięknie nie wyroluje na kase jak on,gdyż standardowym jego zachowaniem jest ustalanie jednej ceny przy przyjmowaniu samochodu w którą klient święcie wierzy po czym przy odbiorze samochodu cena zasadniczo różni się od wcześniej ustalonej o kilkaset złotych a w niektórych przypadkach kwota przekracza nawet tysiąc złotych. Tłumaczenie właściciela zawsze jest to samo czyli- okazało się że było więcej pracy niż się spodziewał

    6 Cytuj
  • 25 lut 2011

    Być może przed zleceniem powinno się sporządzać pisemną umowe w której będzie zawarty zakres prac, termin i cena. Wiem, w praktyce tego nikt nie robi.

    3 Cytuj
  • 9 mar 2011

    w przystępnych cenach a na pewno profesjonalny jest Artur "the garage" na Sredniawskiego

    4 4 Cytuj
  • 9 mar 2011

    [quote=gość: zant] w przystępnych cenach a na pewno profesjonalny jest Artur "the garage" na Sredniawskiego [/quote]
    W którym miejscu jest ten lakiernik i kto to ??? Po zimie zauważyłem małe ognisko korozji i chciałbym najszybciej to zrobić ???/

    1 Cytuj
  • 13 mar 2011

    [quote=gość: zant] w przystępnych cenach a na pewno profesjonalny jest Artur "the garage" na Sredniawskiego [/quote]
    Ma ktoś namiary na tego lakiernika ???

    1 Cytuj
  • 13 mar 2011

    [quote=gość: ali] gość: zant napisał/a: w przystępnych cenach a na pewno profesjonalny jest Artur "the garage" na Sredniawskiego
    Ma ktoś namiary na tego lakiernika ??? [/quote]
    Kilka domów za pierwszym mostem ,po prawej stronie .Duży ,nowy pomarańczowy budynek.
    Ciekawe ile razy redakcja będzie usuwać moje posty? Ludzie pytają ,a jak odpowiesz to redakcja kasuje . To ja się pytam po jaką ch....ę jest ta strona i to forum??

    4 1 Cytuj
  • 13 mar 2011

    [quote=gość: piter] Ja nie polecam lakiernika z ul Sobieskiego w Myślenicach , nikt was tak pięknie nie wyroluje na kase jak on,gdyż standardowym jego zachowaniem jest ustalanie jednej ceny przy przyjmowaniu samochodu w którą klient święcie wierzy po czym przy odbiorze samochodu cena zasadniczo różni się od wcześniej ustalonej o kilkaset złotych a w niektórych przypadkach kwota przekracza nawet tysiąc złotych. Tłumaczenie właściciela zawsze jest to samo czyli- okazało się że było więcej pracy niż się spodziewał [/quote]

    mnie tez frajer wyrolował z KASĄ - NIE POLECAM !!!

    1 Cytuj
  • 2 sty 2012

    najlepszy jest artur z myślenic firma the garage dobre ceny i fachowo polecam nie ma takiego lakiernika na terenie myślenic.POLECAM

    1 6 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Chcecie tanio, bez podatków, VATów itepe... to macie umowy na gębę. Później się nie dziwcie że Was w konia robią... Spiszcie umowę/zlecenie z podaniem dokładnej ceny oraz warunków naprawy (np. że o zmianie wyceny macie być pytani przed wykonaniem pracy) a nie płaczcie że ktoś Was okrada.

    4 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Polecam Firme MD AUTO SYSTEM W SIEPRAWIU. jakos wykonania i materialy jakie stosuje naprawde pelna profesja. gwarancja jakosci. a cena usługi zalezy głownie od materiału na jakim sie pracuje.

    6 Cytuj
  • 10 lut 2012

    Słyszałem co nie co że zamknęli warsztat samochodowy u nie jakiego ,Łysego to jest koło szkoły trójki wiecie jakieś konkrety?!?!?

    1 Cytuj
  • 13 lut 2012

    Blak polanka :d

    1 2 Cytuj
  • 13 lut 2012

    Ja polecam blacharza i lakiernika ze Stróży k.Myślenic Marcina S.

    6 2 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Odświeżam temat. Ktoś jeszcze może kogoś polecić? Artur "the garage" z Waszych opinii wydaje się ok, ale wolę mieć pewność.

    1 1 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Heheh, nie zalogowane osoby pisały o tym Arturze, dlatego nie masz pewności czy to nie nagonka. Forum to niestety nie najszczęśliwsze miejsce do wyrabiania sobie zdania na temat jakiejś firmy.

    4 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Blacharz lakiernik ze Stróży
    Polecam !

    4 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    Ja polecam Blacharz- Lakiernik z Krzyszkowic- Chlebda. Ceny super idzie się naprawde dogadać. Wszystko idealnie. Nie trzeba długo czekać. Z czystym sumieniem mogę polecić.

    2 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    Reklama dźwignią handlu ;)

    1 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    Ja polecam lakiernika w Głogoczowie. Za element bierze ok 250zł i daje 3 lata gwarancji. Na razie nie było problemów a jeżdżę z tym błotnikiem już prawie 2 lata.

    1 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    argo możesz podać namiary?

    Cytuj
  • 26 kwi 2012

    [quote=gość: Andzej] Ja polecam Blacharz- Lakiernik z Krzyszkowic- Chlebda. Ceny super idzie się naprawde dogadać. Wszystko idealnie. Nie trzeba długo czekać. Z czystym sumieniem mogę polecić. [/quote]
    ha ha ha, dobre sobie, chociaż jeśli chodzi o dogadywanie to może prawda, ale pod warunkiem że ma się przy sobie flaszkę, Marian nie wielbłąd pić musi, i lubi

    Cytuj
  • 27 kwi 2012

    Na pewno też mogę polecić blacharzy z rudnika. Panowie Szczurek znają sie na rzeczy.

    1 4 Cytuj

Odpowiedz