Forum » Myślenice

Blacharz/lakiernik

  • 28 sty 2010

    Prosiłbym o namiary na blacharzy/lakierników jakich polecacie w Myślenicach i okolicach

    3 4 Cytuj
  • 28 sty 2010

    Znalazłem takich:

    Tomaszewski Wiesław Autonaprawa, Jagiellońska 25
    Kania Krzysztof Lakiernictwo Pojazdowe, Władysława Łokietka 8
    Górecki Adam Lakiernictwo Samochodowe, 3-go Maja 101
    Romaniak Stanisław Blacharstwo Samochodowe, Andrzeja Średniawskiego 110C
    Moskal Bolesław Blacharstwo Samochodowe, Andrzeja Średniawskiego 60
    Mirkiewicz Stanisław Blacharstwo Pojazdowe, Marszałka Józefa Piłsudskiego 40
    "Kaczmarek" Auto Jacek Kaczmarek, Jana III Sobieskiego 9C

    Czy ktoś był u któregoś z tych, a może jakiś inny?

    3 Cytuj
  • 2 lut 2010

    Proponuje żeby dopisywać ile który lakiernik liczy za lakierowanie elementu np. błotnika.

    2 Cytuj
  • 2 lut 2010

    bez sensu, to tak jakbyś chciał wpisać ile jakiemu księdzu na składke do koszyka się wrzuca. Albo na tej samej zasadzie wpisz i mnie za 100zł + materiał a lakieruje sprayem za 5zł przy czym kolor może różnić się od oryginału i nie daje gwarancji , że rdza za 3 dni nie wyjdzie ;-)
    Cena to jakość = zadowolenie klienta, czyli rzecz zmienna.

    4 3 Cytuj
  • 2 lut 2010

    Sorry Vivaldi , ale to co piszesz jest bez sensu. Kazdy lakiernik ma ramkę cenowa i nie pisz o sprayach , bo mówimy o lakiernikach nie grafficiarzach.

    Cena wcale nie idzie w parze z jakością, przynajmniej nie zawsze.

    A ceny wyglądaja mniej więcej tak że panowie sie cenią od 250pln za element, zderzaki liczone są inaczej.

    7 1 Cytuj
  • 2 lut 2010

    Zgadzam się z Cygnusem każdy fachowiec ma swoją cenę. Jeden swoją pracę taniej liczy a drugi drożej za taką samą pracę wykonaną.

    3 Cytuj
  • 2 lut 2010

    Z całym szcunkiem Panowie ale jaki to sens wkładać tu cennik skoro każdy ma widełki 300-500 za element. To tak jakbyście zadzwonili do blacharza-lakiernika z pytaniem "panie a ile to będzie kosztowało" jak chłopina nawet nie wie co i jak uszkodzone. Dodatkowo na wiosnę stłuczek mniej więc i ceny polecą deko. Widzimisię mechanika to kolejna składowa ceny. Jak lakiernik powie Ci "pińcet" to co odpowiesz ? "yyy....a bo na forum był cennik i się nie zgadza...."?
    Masz stłuczkę to obskocz trzech, niech lookną w uszczerbek blaszany i wybierzesz cenę vs.jakość.

    1 2 Cytuj
  • 3 lut 2010

    Tak , tylko że u nie których z tych panów widełki zaczynają sie od 450pln(lakierowanie nie klepanie), a ramka to dodatkowe rozeznania na starcie, ktoś kto jeździ Seicento już wie że do pana X nie ma sensu jechać. Ceny z wiosną nie spadną, materiał zawsze kosztuje mniej więcej tyle samo.

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    To może polecicie jaki fachowiec jest dobry a tani?? Ceny nie trza podawać.

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    [quote=mon-max]Zgadzam się z Cygnusem każdy fachowiec ma swoją cenę. Jeden swoją pracę taniej liczy a drugi drożej za taką samą pracę wykonaną.[/quote]
    Dlaczego myślisz że taką samą prace - raczej bym powiedział ten sam element. Na lakierownie elementu wpływa wiele czynników i można robić różnymi materiałami a wiadomo że ceny materiałów też są różne. Można ciąć koszty i nie robić nowego zderzaka podkładem do plastiku i np po 3 - mc ci lakier odpadnie. Ale będziesz miał tanio wykonaną usługę. Co do cen są różne bo różne są wielkościowo elementy. Więcej czasu poświęcasz na wyszlifowanie maski niż błotnika. Maskę malujesz z wierzchu a czasami też od spodu. Cenny za element w AUTO-NAPRAWIE zaczynają się od 250 zł za element + lakier. Opinie znajdziesz na forum.

    [quote=cygnus]Tak , tylko że u nie których z tych panów widełki zaczynają sie od 450pln(lakierowanie nie klepanie), a ramka to dodatkowe rozeznania na starcie, ktoś kto jeździ Seicento już wie że do pana X nie ma sensu jechać. Ceny z wiosną nie spadną, materiał zawsze kosztuje mniej więcej tyle samo. [/quote]

    Mylisz się cygnus baza STANDOXA kosztuje 380 zł za litr a DEBERA 220zł za litr to samo z bezbarwnym porządny kosztuje od 100 - 150zł a jesteś wstanie kupić NOVOLA nawet i za 40zł tylko później się okazuje że Novola trzeba powłokę polerować. Pięknie się świeci przy wydaniu a po pół roku masz ładny mat.

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    Pisząc materiał zawsze kosztuje mniej więcej tyle samo, nie miałem na myśli różnicy cen między produktami, a to że ceny materiałów na wiosne nie tanieją.

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    dodać należy np. błotnik a błotnik to różnica gdzie kancik jest lub go nie ma, trzeba go jak spod żelazka w portkach wyciągnąć lub nie, do tego ori używka która jest sztywna czy marna nowa podróba która wgłębienia posiada sama z siebie etc. Dlatego też pisałem o bezsensu cennika. O ziarnie czy grzałkach jak któryś ma nie wspomnę tak jak o komorze która kosztuje.

    1 Cytuj
  • 3 lut 2010

    no to stanęło na niczym - typowe bicie piany

    1 Cytuj
  • 3 lut 2010

    właśnie, może zmienię temat postu ;)

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    ale o zo chozi??? generalnie wklepujcie cennik , nikt wam nie usunie. Ja pisałem o sensowności a tom pieknie wyjechał z argumentami. Liczycie, że kazdy lakiernik z w/w tu wejdzie i wpisze swoje ceny ?

    1 Cytuj
  • 3 lut 2010

    [quote=Vivaldi]ale o zo chozi??? generalnie wklepujcie cennik , nikt wam nie usunie. Ja pisałem o sensowności a tom pieknie wyjechał z argumentami. Liczycie, że kazdy lakiernik z w/w tu wejdzie i wpisze swoje ceny ?[/quote]

    Najlepiej zrobić licytacje. Zamieścić zdjęcie elemntu do polakierowania i niech każdy lakiernik z myślenic poda kwote za jaką polakieruje element.:happy:

    1 2 Cytuj
  • 3 lut 2010

    [quote=anakin]Znalazłem takich:

    Tomaszewski Wiesław Autonaprawa, Jagiellońska 25
    Kania Krzysztof Lakiernictwo Pojazdowe, Władysława Łokietka 8
    Górecki Adam Lakiernictwo Samochodowe, 3-go Maja 101
    Romaniak Stanisław Blacharstwo Samochodowe, Andrzeja Średniawskiego 110C
    Moskal Bolesław Blacharstwo Samochodowe, Andrzeja Średniawskiego 60
    Mirkiewicz Stanisław Blacharstwo Pojazdowe, Marszałka Józefa Piłsudskiego 40
    "Kaczmarek" Auto Jacek Kaczmarek, Jana III Sobieskiego 9C

    Czy ktoś był u któregoś z tych, a może jakiś inny?[/quote]
    Mirkiewicz robi tylko blacharstwo
    Romaniak nie kojarzę gościa
    Moskal też już nie lakieruje ,ale nie jestem pewien. Vivaldi ty bliżej mieszkasz kojarzysz czy Moskal jeszcze lakieruje??
    A o lakiernikach niech się inne osoby wypowiadają. A jak ktoś chce bardzo tanio to tak jak Vivaldi pisał szpreik lub polecam pędzel i będzie "git"

    Cytuj
  • adzygmunt 3 lut 2010

    Wcześniej, zapomniałeś, trzeba posmarować marmoladą, by się lakier przykleił!!! :P

    4 Cytuj
  • 4 lut 2010

    Widzę ze pisanie o cenach to niezbyt wygodny temat. Zaraz setka argumentów że baza taka, a taka, że może metalik, może błotnik większy.
    W mojej branży funkcjonuje cennik, chociaz produkty bardzo sie od siebie róznią i są o wiele bardzie złożone,i skomplikowane niż lakierowanie. Jednych na mnie stać innych nie. I podobnie jest z lakiernikami nikt nie wchodzi w szczegóły typu...panie ja używam bazy takiej, a bezbarwnego takiego tylko mówi do klienta...lakierowanie tego błotnika to min. 350pln. Pierwszy i ostatni z listy rzuci pewnie taką kwotą, tyle ode mnie.

    Pzdr.

    Cytuj
  • 4 lut 2010

    cygnus napisz swoją branżę i wrzuć cennik ;-), powisi se na forum, reklame zrobisz.Co Ci szkodzi? Po części masz racje, ponieważ u dentystów także ceny różne jak i różne materiały i wykonanie. Tylko po co cena od .... ? Dwie skrajne i tak odrzucasz i wychodzi to co na wstępie pisałem lub Ty wskazałeś. Jakieś.....od 350. Czyli po przejściach już masz cennik zrobiony ;-D

    1 Cytuj
  • 4 lut 2010

    O nie nie, ja klientów już mam, nie potrzebuje reklamy na forum;) A ceny u mnie z materiałem od 400pln do mniej więcej 10000pln. Branża nie ważna:)

    Cytuj
  • 23 mar 2010

    bardzo dobry lakiernik Trzebunia-Bystroń, z tego co wiem dokladny adres jest na zoomi

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    Szukam dobrego lakiernika w Myślenicach lub okolicy, do zrobienia mam dwa małe ogniska rdzy na masce. Kogo możecie polecić ???

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    przeczytaj ten temat. Zaprawki to Ci zrobi ktokolwiek.

    1 Cytuj
  • 6 kwi 2010

    znam i polecam lakiernika w Trzebuni k.Myślenic, dokładnych danych nie będę podawać, jeśli ktoś jest zainteresowany niech wejdzie na zumi.pl

    Cytuj

Odpowiedz