Forum » Myślenice

Gdzie chrzciny??

  • Anna 13 kwi 2013
    lawa01 napisał/a:

    anek napisał/a:Mi w siedmiu smakach w czerwcu rok temu powiedzieli 80zł od os w tym obiad i deser. dużo! Nie skorzystałam.wiesz, jakość ma swoją cenę. Chcesz taniej zrób w barze mlecznym

    Nie bądź uszczypliwa, dla mnie drogo i tyle. za wesele, gdzie je i pije się całą noc płaciliśmy 150zł za osobę a tu za sam obiad z deserem 80zł od osoby. Baru mlecznego nie wybrałam, chrzciny odbyły się w domu.

    4 Cytuj
  • 18 kwi 2013

    Ja we wrześniu chrzciny robiłam w Karczmie w Krzywaczce na 28 osób, wyszło mnie 1800 zł z alkoholem, obiadem dwudaniowym, były 4 rodzaje mięs, ziemniaki, kasza ryż do wyboru, zimna płyta-wędliny, kiełbasa, sałatki z 3 rodzaje, śledzie itp, herbata i kawa, soki, napoje gazowane i woda ciasta i torta zamawiałam we własnym zakresie koszt 200zł.Obsługa niesamowita...

    3 Cytuj
  • 18 kwi 2013

    Ja we wrześniu chrzciny robiłam w Karczmie w Krzywaczce na 28 osób, wyszło mnie 1800 zł z alkoholem, obiadem dwudaniowym, były 4 rodzaje mięs, ziemniaki, kasza ryż do wyboru, zimna płyta-wędliny, kiełbasa, sałatki z 3 rodzaje, śledzie itp, herbata i kawa, soki, napoje gazowane i woda ciasta i torta zamawiałam we własnym zakresie koszt 200zł.Obsługa niesamowita...

    anett10 napisał/a:

    Ja we wrześniu chrzciny robiłam w Karczmie w Krzywaczce na 28 osób, wyszło mnie 1800 zł z alkoholem, obiadem dwudaniowym, były 4 rodzaje mięs, ziemniaki, kasza ryż do wyboru, zimna płyta-wędliny, kiełbasa, sałatki z 3 rodzaje, śledzie itp, herbata i kawa, soki, napoje gazowane i woda. Ciasta i torta zamawiałam we własnym zakresie koszt 200zł.Obsługa niesamowita...

    Cytuj
  • 18 kwi 2013

    A coś Ty trojaczki chrzciła bo trzy takie same posty widzę ?

    3 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    ;) nie, jedno dziecko;)

    2 2 Cytuj
  • 20 kwi 2013

    Gratuluję ! Jedno a mocne za trzech . Powodzenia życzę Tobie i maluszkowi .

    4 1 Cytuj
  • ania 22 kwi 2013

    karczma w Krzywaczce, super jedzenie, super obsługa, robiłam tam komunię ale dość dawno, więc cen nie pamiętam, pamiętam tylko, że nie było drogo. Mają kilka salek, nikt nie przeszkadza, było super. Do dziś chodzimy tam czasami na niedzielne obiady i mam wrażenie, że jest coraz lepiej. Ostatecznie gala, będziesz miała blisko, ładna sala, jedliśmy tam kilka razy, nie było zastrzeżeń co do smaku

    2 Cytuj
  • 23 kwi 2013

    1800/28=64zł bardzo dobra cena . a było dodatkowe danie oprócz obiadu?

    1 Cytuj
  • 1 maj 2013

    tylko był obiad?w karczmie w tej cenie

    Cytuj
  • 2 maj 2013

    Piszecie o karczmie w Krzywaczce, ale proszę, napiszcie o którą chodzi. Z tego, co mi wiadomo, przy Zakopiance są trzy, a może jeszcze coś innego ?

    1 Cytuj
  • ania 2 maj 2013
    halna napisał/a:

    Piszecie o karczmie w Krzywaczce, ale proszę, napiszcie o którą chodzi. Z tego, co mi wiadomo, przy Zakopiance są trzy, a może jeszcze coś innego ?

    karczma w krzywaczce nie jest przy zakopiance tylko przy bielskiej 52, 150 m od miejsca gdzie ostatnio był wypadek, drobny szczegół, krzywaczxka nie leży przy zakopiance

    2 Cytuj
  • 2 maj 2013

    Też robiłem chrzciny w karczmie Krzywaczka polecam tanio i miło.

    1 Cytuj
  • 2 maj 2013

    i ile za osób płaciłaś?czy było gorące danie oprócz obiadu?

    1 Cytuj
  • 2 maj 2013

    Polecam robić chrzciny w sobotę wieczorem kolacja + zakąski pełne stoły .Wyszło mnie 1400zł za 25 twarzy.Bez wódki i placków

    2 Cytuj
  • 2 maj 2013

    Dziękuję za informację. Wybaczcie, proszę moją nieznajomość terenu, ale mieszkam tu dopiero od trzech lat. Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 6 maj 2013

    ale w karczmie chrzciny są w tym pierwszym budynku tak? bo z tyłu jest dom weselny i tam w sobote są zawsze wesela

    Cytuj
  • ania 6 maj 2013
    weronika napisał/a:

    ale w karczmie chrzciny są w tym pierwszym budynku tak? bo z tyłu jest dom weselny i tam w sobote są zawsze wesela

    tak, chyba że masz chrzciny na 200 osób ;)

    1 Cytuj
  • 8 maj 2013

    a ktoś robił tam przy orlenie nad myslenicami?

    Cytuj
  • 9 maj 2013

    tam przy orlenie to spontiusz?

    4 Cytuj
  • 11 maj 2013

    Tak, to ta Karczma przy ulicy Bieskiej, główna droga z Krakowa na Bielsko czy Wadowice. Ta cena obejmowała obiad z kilkoma rodzajami mięs, do tego ziemniaki, kasze, ryż, surówki, potem była podana zimna płyta tzn kilka zimnych płyt, napoje gazowane i niegazowane plus kawa i herbata bez ograniczeń w tej cenie jeszcze alkohol, wino i wódka. Wynajęłam salkę małą na piętrze na 28 osób i było w sam raz. Dużo miejsca. Jestem zadowolona i goraco polecam, jeśli jakies jedzonko zostanie to pakują gratis do domu. My mieliśmy wyżerkę na 3 dni jeszcze;) W moim zakresie był tort i placki. Czyli dodatkowo ok 150 zł.

    Cytuj
  • 12 maj 2013

    Bar Mleczny na Rynku :D

    1 3 Cytuj
  • 12 maj 2013

    a ktoś robił tam przy orlenie w myślenicach w spontiuszu?

    2 Cytuj
  • 21 maj 2013

    a spontiusz?

    3 Cytuj
  • 21 maj 2013

    spontisz raczej mało odpowiednie miejsce
    wcześniej zamknęty przez sanepid......troche obciach dla gospodarzy chrzcin

    3 1 Cytuj
  • 21 maj 2013

    a tam teraz cały czas są komunie przecież

    1 4 Cytuj

Odpowiedz