Forum » Myślenice

Gdzie chrzciny??

  • 29 sty 2010

    Witam,
    mam pytanie, czy ktoś poleca jakiś lokal/restaurację do zorganizowania chrzcin na ok 30 osób?? Proszę o wszelkie możliwe informacje na ten temat, w tym ceny jeśli ktoś zna;)

    2 Cytuj
  • 29 sty 2010

    polecam Spontiusza Bardzo szybko smacznei i Tanio

    7 Cytuj
  • 29 sty 2010

    Mnie chodzi też o wynajęcie sali, ponieważ nie zmieszczę ok 35 osób u siebie w domu, a na Spontiuszu raczej tego nie widzę;) (to w końcu stacja benzynowa;))

    6 Cytuj
  • 29 sty 2010

    Polecam "Siedem smaków".Mają bardzo dobrą kuchnię i kulturalną obsługę.Ceny musisz sprawdzić osobiście.Wtedy też możesz zapytać o ewentualne opusty cenowe.W końcu,będzie tam 35 osób,jak piszesz.Tylko musisz pewnie rozmawiać z właścicielem albo kimś równie kompetentnym.
    A oprócz tego dobra jest Sova.Moi znajomi robili tam chrzciny i byli zadowoleni.

    3 Cytuj
  • 29 sty 2010

    ja organizowałam chrzciny w nowej gawędzie w Brzączowicach i było super podobnie na 30 osób, mieli najlepszą cenę i dobrze mi doradzili menu

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    w takim razie sprawdzę w siedmiu smakach i sovie. brzączowice za daleko (jestem z rudnika k/sułkowic)

    ale czekam też na inne propozycje i opinie;)

    2 Cytuj
  • 29 sty 2010

    krzywaczka karczma zapłaciłem za 30 osob 1500zł miło i sympatycznie

    2 1 Cytuj
  • 29 sty 2010

    najlepsze miejsce to ,,karen''kolo stacji benzynowej

    1 5 Cytuj
  • 29 sty 2010

    Witam
    Bardzo blisko masz do Gali. Fajne i ciekawe miejsce, jedzenie też niczego sobie.

    1 Cytuj
  • 29 sty 2010

    nie brałam pod uwagę Gali, ponieważ ja słyszałam o tym miejscu tylko niezbyt pochlebne opinie, głównie właśnie na temat jedzenia...

    2 Cytuj
  • 29 sty 2010

    Ja to mówie z własnej autopsji. Jadłam tam kilka razy i nie narzekam ale wybór należy do ciebie. Przejdź sie kontrolnie choćby na obiad i spróbuj, może to co innym nie pasuje lub nie smakuje ciebie uwiedzie.

    2 Cytuj
  • adzygmunt 29 sty 2010

    "Własna autopsja" to ciekawe? a może być Ci znane łacińskie: "idem per idem"?:)

    5 1 Cytuj
  • 29 sty 2010

    ja polecam Riviere w Głogoczowie robiłam tam komunie pyszne jedzenie i mila obsługa.

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    Oj Ad nie łap za słówka, pierwszy post jest zawsze trudniejszy, jak wszystko co jest pierwsze;)

    siisiii, ja mogę zasugerować "Siedem Smaków" sprawdziłem i "Gale" też sprawdziłem.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 30 sty 2010

    Oj Cygnus! już nie te lata, kiedy łapałem za ... warkocze. Teraz zostały mi tylko słówka!
    Jak się lubi, co się nie ma, to się robi co się da !!! ;(

    3 1 Cytuj
  • 2 lut 2010

    Polecam siedem smaków, stek, grill bar chyba że lubicie dania chińskie to dawna Blacha.

    3 Cytuj
  • 2 lut 2010

    Uważam że najlepsze miejsce na chrzciny to kościół.

    20 2 Cytuj
  • 2 lut 2010

    [quote]Uważam że najlepsze miejsce na chrzciny to kościół.[/quote]

    hahaha, ale się uśmiałam...

    dziękuję wszystkim za propozycje;D teraz przynajmniej wiem, gdzie się rozglądać;)

    5 3 Cytuj
  • 2 lut 2010

    [quote]Uważam że najlepsze miejsce na chrzciny to kościół.[/quote]

    Kościół to zdecydowanie najlepsze miejsce na chrzest...ale na chrzciny- raczej marny pomysl

    7 2 Cytuj
  • 17 mar 2010

    ŚWIĘTE SŁOWA !!!!:)

    3 Cytuj
  • 17 mar 2010

    U Barana na 3-go Maja ew. w bunkrze na rynku. Ceny bardzo przystępne

    7 5 Cytuj
  • 27 sie 2012

    A ja polecam Hotel Park na Zarabiu organizowałam tam juz 2 razy chrzciny swoich pociech plecam nową sale jedzenie bardzo smaczne a to najwazniejsze ,bardzo dużo miejsca POLECAM :)

    2 6 Cytuj
  • 12 kwi 2013

    a na piszcie jakie ceny gdzie?i robiłyście w sobotę czy niedziele?

    1 Cytuj
  • Anna 12 kwi 2013

    Mi w siedmiu smakach w czerwcu rok temu powiedzieli 80zł od os w tym obiad i deser. dużo! Nie skorzystałam.

    1 1 Cytuj
  • 13 kwi 2013
    anek napisał/a:

    Mi w siedmiu smakach w czerwcu rok temu powiedzieli 80zł od os w tym obiad i deser. dużo! Nie skorzystałam.

    wiesz, jakość ma swoją cenę. Chcesz taniej zrób w barze mlecznym

    4 6 Cytuj

Odpowiedz