Forum » Myślenice

Serwis komputerowy

  • 9 gru 2015

    Witam. Gdzie w Myślenicach jest najlepszy i najrzetelniejszy serwis zajmujący się naprawa uszkodzonych laptopów,komputerow?

    4 7 Cytuj
  • 9 gru 2015

    Ja korzystałem z nich: e-multimedia.pl glowna
    Wszystko zrobione tak jak oczekiwałem.

    A czy najlepszy i najrzetelniejszy to tego nie wiem? Nie mam porównania.

    10 8 Cytuj
  • Andrzej 9 gru 2015

    Też korzystałem z ich usług, ale u mnie była tylko kwestia wymiany wentylatora w 2 lapkach na nowe i odkurzenie całości.
    Zrobione, działa, nie narzekam.
    Zaniosłem do chłopaków, bo pocztą pantoflową dostałem info, że są rzetelni.

    7 6 Cytuj
  • 19 gru 2015

    Na niepodległości jak powyżej robią z laptopem. polecam bo znają się na robocie

    8 8 Cytuj
  • 19 gru 2015

    na Rzemieślniczej na drugim piętrze :)

    4 9 Cytuj
  • Gosia Oks 20 gru 2015

    Co sądzicie o naprawie laptopów na Kazimierza Wielkiego za PCPR ?

    1 6 Cytuj
  • 20 gru 2015

    rzemieslnicza 2 pietro - nie polecam, zwyczajnie nie znaja sie na tym. Potrafia tylko wymienic czesci... jak sie naucza rozpoznawac ktora czesc wymienic, to bedzie lepiej i taniej bo nie beda wymieniali na oslep.

    niepodleglosci (jesli chodzi o sklep w domu na przeciwko sklepu z farbami) to tez nie polecam. Padl mi dysk w laptopie po upadku, chcialem kupic nowy. Nie dosc, ze interesowalo Pana jaki to laptop, firma model itp (przeciez kazdy dysk z odpowiednim zlaczem by pasowal) to cena dysku zwalila mnie z nog.

    8 5 Cytuj
  • 20 gru 2015
    manta napisał/a:

    rzemieslnicza 2 pietro - nie polecam, zwyczajnie nie znaja sie na tym. Potrafia tylko wymienic czesci... jak sie naucza rozpoznawac ktora czesc wymienic, to bedzie lepiej i taniej bo nie beda wymieniali na oslep.

    niepodleglosci (jesli chodzi o sklep w domu na przeciwko sklepu z farbami) to tez nie polecam. Padl mi dysk w laptopie po upadku, chcialem kupic nowy. Nie dosc, ze interesowalo Pana jaki to laptop, firma model itp (przeciez kazdy dysk z odpowiednim zlaczem by pasowal) to cena dysku zwalila mnie z nog.

    To kogo polecasz?

    1 1 Cytuj
  • Fundacja NWR 21 gru 2015

    e-multimedia - Marcin Gwóźdź - ulica Niepodległości 44b
    Szczerze polecam , korzystam z ich usług już jakiś czas i zawsze było tanio , szybko i spolidnie
    POLECAM !

    8 9 Cytuj
  • Andrzej 21 gru 2015

    2 posty wyżej narzekają na nich (6 postów wyżej ich chwaliłem), że mają drogie dyski.
    Sam dysk u nich kupiłem 3,5" 1TB i cenowo nie wyróżniał się.

    3 2 Cytuj
  • 21 gru 2015
    Endrju napisał/a:

    2 posty wyżej narzekają na nich (6 postów wyżej ich chwaliłem), że mają drogie dyski.
    Sam dysk u nich kupiłem 3,5" 1TB i cenowo nie wyróżniał się.

    Dowiemy sie kogo polecasz?

    1 4 Cytuj
  • 21 gru 2015

    Ja zanioslem do serwisu ABAKUS który przeniesiono z rynku do galeri na dworcu.Co sadzicie o tym serwisie?

    10 Cytuj
  • 21 gru 2015

    Ja sądzę, że większość wpisów to pseudo reklamy. Nie wypowiadam się na temat rzetelności wpisów bo można je sprawdzić na własnej skórze udając się do serwisów i porównać wszystko co mają do zaoferowania.( cena , zakres usług, wiedza, możliwości rozwiązania problemu )

    Często jest tak ,że dany serwis ma swoje ukierunkowanie na naprawy danego typu. Np: naprawią laptopa, komputer, monitor, ale komórki, płyty głównej, sprzętu RTV już nie. Dlatego warto iść, popytać, podzwonić i się dowiemy wszystkiego.

    Inna sprawa, że teraźniejszy sprzęt będzie coraz gorszej jakości .. wystarczy sobie porównać stare produkty IBM , DELL do teraźniejszych... każdy nowy sprzęt po 2-3 latach zwykle raz był w serwisie.i nierzadko z poważną usterką. (pomijam błędy użytkowania lub zdarzenia losowe).

    7 Cytuj
  • Andrzej 21 gru 2015
    tad71 napisał/a:

    Dowiemy sie kogo polecasz?

    Tych samych, co @m_markos w 2 poście. Na Niepodległości po drugiej stronie galalitu.

    3 6 Cytuj
  • Marcin Gwóźdź 22 gru 2015
    manta napisał/a:

    rzemieslnicza 2 pietro - nie polecam, zwyczajnie nie znaja sie na tym. Potrafia tylko wymienic czesci... jak sie naucza rozpoznawac ktora czesc wymienic, to bedzie lepiej i taniej bo nie beda wymieniali na oslep.

    niepodleglosci (jesli chodzi o sklep w domu na przeciwko sklepu z farbami) to tez nie polecam. Padl mi dysk w laptopie po upadku, chcialem kupic nowy. Nie dosc, ze interesowalo Pana jaki to laptop, firma model itp (przeciez kazdy dysk z odpowiednim zlaczem by pasowal) to cena dysku zwalila mnie z nog.

    2 2 Cytuj
  • Marcin Gwóźdź 22 gru 2015
    tad71 napisał/a:

    To kogo polecasz?

    Zawsze staramy się uczciwie i mądrze doradzić . Zadajemy kilka pytań by maksymalnie dobrze dopasować dysk twardy do sprzętu posiadanego przez klienta. Pod pojęciem dysk twardy kryje się naprawdę wiele rozwiązań różniących się typem złącz, prędkością, pojemnością jak i samym typem nośnika.
    Znając model notebooka czy też jego parametry łatwiej możemy coś mądrego doradzić a tu przecież o to chodzi?

    6 10 Cytuj
  • 22 gru 2015

    Na Niepodległości - broń Was Boże. Moja mama zaniosła tam laptopa powiedzieli że to grafika trzymali 3 tygodnie i nic nie zrobili wycenili na 800 zł. Poszła do innego serwisu w Myślenicach okazało się że to układ zasilania czy coś takiego, naprawa 290 zł w tydzień.

    Jak byście nie pamiętali to taka biała Toshiba zaraz po gwarancji.

    8 8 Cytuj
  • 22 gru 2015
    SredniPiotr napisał/a:

    Na Niepodległości - broń Was Boże. Moja mama zaniosła tam laptopa powiedzieli że to grafika trzymali 3 tygodnie i nic nie zrobili wycenili na 800 zł. Poszła do innego serwisu w Myślenicach okazało się że to układ zasilania czy coś takiego, naprawa 290 zł w tydzień.

    Jak byście nie pamiętali to taka biała Toshiba zaraz po gwarancji.

    W którym serwisie naprawili tego laptopa ? jest też jakiś serwis komputerowy na ul. Kazimierza obok budynku przychodni (pomocy społecznej) co o nim sądzicie?

    3 5 Cytuj
  • 25 gru 2015

    Korzystam już od kilku lat z serwisu na niepodległości, chłopaki fachowo zawsze doradzą.

    2 11 Cytuj
  • Pablo 27 gru 2015

    Dawno nic nie zleciłem do napraw w Myślenicach, bo tu zawsze był problem z częściami. Nawet zakup samego dysku to zawsze słyszałem: "na zamówienie na pojutrze", po czym wsiadałem do samochodu i ogień do Krakowa. W pierwszym sklepie komputerowym kupowałem co mi trzeba było a 2-3 h później było już zamontowane w komputerze.

    Wiem, że tak jest taniej, ale czy kilka dysków, klawiatura, mysz itp to aż takie koszty, żeby prowadząc działalność w tym kierunku nie mieć tego na magazynie ?

    Generalnie swój sprzęt serwisuje w Krakowie. Szybko i bez problemów. Oczywiście szybko jest jak nie padło coś co trzeba zamawiać w serwisie danego producenta...

    1 5 Cytuj
  • 27 gru 2015

    @Pablo
    W epoce allegro i kuriera 24h, trzymanie przez małe sklepy stanu magazynowego to najprostsza droga do bankructwa. Zawsze będą dużo drożsi i dodatkowo nie są w stanie trzymać szerokiego wachlarzu produktów.

    Pewnie że można serwisować w Krakowie ale po co? Czasowo/kosztowo/jakościowo wcale nie jest lepiej niż Krk jak to sugerujesz.

    8 Cytuj
  • 28 gru 2015
    Pablo napisał/a:

    Dawno nic nie zleciłem do napraw w Myślenicach, bo tu zawsze był problem z częściami. Nawet zakup samego dysku to zawsze słyszałem: "na zamówienie na pojutrze", po czym wsiadałem do samochodu i ogień do Krakowa. W pierwszym sklepie komputerowym kupowałem co mi trzeba było a 2-3 h później było już zamontowane w komputerze.

    Wiem, że tak jest taniej, ale czy kilka dysków, klawiatura, mysz itp to aż takie koszty, żeby prowadząc działalność w tym kierunku nie mieć tego na magazynie ?

    Generalnie swój sprzęt serwisuje w Krakowie. Szybko i bez problemów. Oczywiście szybko jest jak nie padło coś co trzeba zamawiać w serwisie danego producenta...

    W którym serwisie w Krakowie ??

    2 Cytuj
  • 28 gru 2015

    Ja od 6 lat korzystam z usług firmy e-multimedia na ul. Niepodległości i jestem bardzo zadowolona. Złego słowa nie można powiedzieć o chłopakach, bo zawsze fachowo doradzą, cena jest konkurencyjna i są bardzo solidni. Poleciłam ich moim znajomym i też zostali ich stałymi klientami. Nigdy nie wciskają nic na siłę, tylko szczerze mówią jakie są opcje do wyboru /co ile kosztuje/ a decyzja i tak należy przecież do klienta. Parę lat temu jak byłam na kupnie laptopa to właśnie Marcin pomógł mi w wyborze laptopa i nie zamieniłabym tego laptopa na żadnego innego. Siostra też ma laptopa z ich polecenia i nie żałuje tego wyboru. A ostatnio uratowali dane z dysku znajomych, gdzie inni informatycy stwierdzili że nawet 1GB danych nie da się odzyskać. Szczerze ich POLECAM!!! No i jeszcze na koniec dodam że klientów zawsze witają z uśmiechem;)

    9 8 Cytuj
  • 1 kwi 2019
    Pablo napisał/a:

    Dawno nic nie zleciłem do napraw w Myślenicach, bo tu zawsze był problem z częściami. Nawet zakup samego dysku to zawsze słyszałem: "na zamówienie na pojutrze", po czym wsiadałem do samochodu i ogień do Krakowa. W pierwszym sklepie komputerowym kupowałem co mi trzeba było a 2-3 h później było już zamontowane w komputerze.

    Wiem, że tak jest taniej, ale czy kilka dysków, klawiatura, mysz itp to aż takie koszty, żeby prowadząc działalność w tym kierunku nie mieć tego na magazynie ?

    Generalnie swój sprzęt serwisuje w Krakowie. Szybko i bez problemów. Oczywiście szybko jest jak nie padło coś co trzeba zamawiać w serwisie danego producenta...

    Też serwisuje w Krk, bo studiuje tam zaocznie i w sumie i tak jestem tam co weekend. Generalnie jeśli chodzi o moje doświadczenia z serwisami ,to nie mam porównania, bo zawsze korzystałem z usług Galileo. Kumpel mi polecił, jak zaczął szwankować i sprawnie poradzili sobie z naprawą, więc uznałem, że nie będę już kombinować i szukać nikogo innego, bo jestem z nich zadowolony.

    2 4 Cytuj
  • 1 kwi 2019

    Oleks24 po 4 latach !!!!!!!!!!!! coś Ci się przyśniło w temacie i teraz reklamujesz jakąś firmę -- oj nie ładnie .

    2 2 Cytuj

Odpowiedz