Forum » Myślenice

Bankomat kradnie !!!!

  • 20 gru 2015

    Witam uwaga na bankomat przy biedronce.

    Z grubsza wygląda to tak iż trzy miesiące temu chciałem wypłacić 800 zł i wszystko było ok aż po wbiciu pinu wyskoczył komunikat " transakcja nie może być zrealizowana " oddało kartę i tyle. Po tygodniu sprawdzając konto okazało się iż brakuje właśnie tych ośmiuset złotych.

    Teraz jestem już po 3 odwołaniu ponieważ firma obsługująca bankomat czyli Euronet twierdzi iż pieniądze zostały wypłacone.

    Najśmieszniejsze jest to iż przy tym bankomacie nie ma kamer i chyba już kasy nie odzyskam :(

    Jak ktoś miał podobne zajścia to proszę pisać.

    39 1 Cytuj
  • 20 gru 2015

    nie dawaj zw wygrana,zgłoś do jakiejś instytucji,może urzad ochrony konsumenta by sie tym zajął...

    23 Cytuj
  • Def Ibrylator 21 gru 2015

    Pamiętaj, że każdy bankomat ma historię błędów. Jeżeli taki błąd faktycznie Ci wyskoczył, to domagaj się, żeby sprawdzili system w bankomacie. Jeżeli błąd jest w systemie, to nie mogą przyjąć za pewnik, że w tym momencie był sprawny.

    17 1 Cytuj
  • 21 gru 2015

    800zł niektórzy mają na cały miesiąc, nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji, ale na pewno się nie poddawaj. Napisz na forum jak sprawa się roztrzygnie, z jakim skutkiem.

    21 1 Cytuj
  • 21 gru 2015

    Mnie taki sam numer wywinął bankomat w rynku rok temu. Zgłaszasz reklamację do swojego banku i czekasz 60 dni. Takie zgłoszenie jest podstawą do wszczęcia procedury sprawdzania historii błędów w bankomacie; na tej podstawie uznają albo odrzucają reklamację. W takiej sytuacji jaką opisałeś zawsze uznają... tak w 59 dniu.

    10 Cytuj
  • Agata 22 gru 2015

    takie problemy zgłasza się do banku, który wydał Ci kartę. każda zasadna reklamacja jest rozpatrywana i jeżeli transakcja nie doszła do skutku bank zwraca kasę na konto, zapraszam zatem do swojego banku by tam wyjaśnić sprawę.

    6 Cytuj
  • 23 gru 2015

    Miałem to samo, tylko, że z bankomatem przy dekadzie. Ja nawet nie zdążyłem wybrać kwoty, wybrałem tylko "wypłata" i już wyskoczył komunikat, że "brak srodkow do zrealizowania transakcji" Wróciłem do domu, sprawdziłem konto i zauwazylem w historii wyplate 50 zlotych w tym bankomacie.Zglosiłem to w banku, początkowo zostało zwrócone mi to 50, ale potem jednak euronet uznał, ze im kasa w bankomacie sie zgadza i wzieli mi te 50 zlotych ktore wczesniej mi zwrocili :) W banku zaproponowali mi pojscie na policje ale szkoda nerwow na pajacow :)

    5 Cytuj
  • Jagienka Mur. 26 gru 2015

    Witam,
    tu była taka akcja "nie bądź jeleń bierz paragon".
    Ja zawsze biorę potwierdzenie transakcji i sprawdzam przy bankomacie, ile mi dało kasy, żeby w razie czego reklamować od zaraz !

    3 3 Cytuj
  • 27 gru 2015

    Jagienka50, mi osobiście się zdarzyło wypłacić kasę z bankomatu i wydruk z bankomatu nie mógł być wydrukowany i co w takiej sytuacji?

    Cytuj
  • 27 gru 2015
    gosia2897 napisał/a:

    Jagienka50, mi osobiście się zdarzyło wypłacić kasę z bankomatu i wydruk z bankomatu nie mógł być wydrukowany i co w takiej sytuacji?

    Robisz fotkę telefonem i masz potwierdzenie. Załączona do zdjęcia meta data (lokacja/data) bardzo przy tym pomagają. Dziwię się że przy dostępie do najnowocześniejszych telefonów nie umiecie z nich korzystać.

    3 1 Cytuj
  • 27 gru 2015

    Mysleniczanin007, głupio mi, że nie wpadłam na pomysł ze zdjęciem z telefonu, faktycznie jest to jakieś rozsądne rozwiązanie.

    1 Cytuj
  • Andrzej 27 gru 2015
    Jagienka50 napisał/a:

    Witam,
    tu była taka akcja "nie bądź jeleń bierz paragon".
    Ja zawsze biorę potwierdzenie transakcji i sprawdzam przy bankomacie, ile mi dało kasy, żeby w razie czego reklamować od zaraz !

    No jasne tylko na bankomacie pojawił się komunikat " transakcja nie może być zrealizowana " po czym wydało kartę i tyle trwało to 2 sekundy.

    5 Cytuj

Odpowiedz