Forum » Myślenice

Aerobik wodny-chodzi ktoś?

  • 24 sty 2016

    Witam, czy chodzi ktos na aerobik wodny do Aguariusa? Kto prowadzi? Ile kosztuje?Chciala bym jakieś opinie?

    5 Cytuj
  • 24 sty 2016

    ja też bym chciala na to chodzic ale nie wiem kompletnie nic o tym,

    2 Cytuj
  • 25 sty 2016

    No ale chodzi ktoś, chcę uzyskać jakieś opinie?

    3 Cytuj
  • 27 sty 2016

    Chodziłam rok i dwa lata temu w okresie jesiennym i zimowym. Grupy maksymalnie wypełnione, przeważnie "starsze" panie. Zajęcia o średniej intensywności. Jeżeli komuś przeszkadza chlorowana woda może po takich zajęciach czuć ból głowy i dyskomfort. Podsumowując: jeżeli tylko są wolne miejsca to warto choćby dla poprawy formy :)

    Cytuj
  • 27 sty 2016
    mska napisał/a:

    Chodziłam rok i dwa lata temu w okresie jesiennym i zimowym. Grupy maksymalnie wypełnione, przeważnie "starsze" panie. Zajęcia o średniej intensywności. Jeżeli komuś przeszkadza chlorowana woda może po takich zajęciach czuć ból głowy i dyskomfort. Podsumowując: jeżeli tylko są wolne miejsca to warto choćby dla poprawy formy :)

    A kto prowadzi zajęcia?

    Cytuj
  • 27 sty 2016

    Mężczyzna (młody), nie pamiętam jego nazwiska. Zapamiętałam jeszcze, ze praktycznie każde zajęcia były schematyczne, ćwiczenia powtarzały się. Dla niektórych będzie to idealne, dla mnie stawało się nudne. Ale warto chodzić, polecam :)

    2 Cytuj
  • 28 sty 2016

    Witam :) ja chodzę raz w tygodniu i jestem bardzo zadowolona z takiej formy ćwiczeń. Układ ćwiczeń jest bardzo fajny ułożony i pan prowadzący pokazuje na bieżąco jak należy je wykonywać, On oczywiście na górze a my w wodzie. Ćwiczymy w rytm fajnej muzyki.Wiek Pań jest różny ale to chyba nikomu nie przeszkadza, nie ma czasu na pogawędki bo czas ćwiczeń 45minut,a wejście na basen 60minut więc trzeba się szybko zbierać by nie dopłacać.Moim zdaniem warto przyjść i zobaczyć raz a jak się spodoba to wykupić karnet bo tak się opłaca. Każda forma ruchu jest dobra, ale woda ma dodatkowy zbawienny wpływ na nasze ciało i ducha. Potrzebujecie tylko stroju kąpielowego i czepka. Resztę do ćwiczeń jest na basenie. Pozdrawiam.

    3 Cytuj
  • 28 sty 2016
    MałaB31 napisał/a:

    Witam :) ja chodzę raz w tygodniu i jestem bardzo zadowolona z takiej formy ćwiczeń. Układ ćwiczeń jest bardzo fajny ułożony i pan prowadzący pokazuje na bieżąco jak należy je wykonywać, On oczywiście na górze a my w wodzie. Ćwiczymy w rytm fajnej muzyki.Wiek Pań jest różny ale to chyba nikomu nie przeszkadza, nie ma czasu na pogawędki bo czas ćwiczeń 45minut,a wejście na basen 60minut więc trzeba się szybko zbierać by nie dopłacać.Moim zdaniem warto przyjść i zobaczyć raz a jak się spodoba to wykupić karnet bo tak się opłaca. Każda forma ruchu jest dobra, ale woda ma dodatkowy zbawienny wpływ na nasze ciało i ducha. Potrzebujecie tylko stroju kąpielowego i czepka. Resztę do ćwiczeń jest na basenie. Pozdrawiam.

    A jaki jest koszt miesięczny aerobiku? Jakie tempo ćwiczeń? Bo z moją kondycją ciężko:)

    2 Cytuj
  • 28 sty 2016

    Kupując karnet np.10wejść płacisz 150zł a jednorazowo 19zl. Możesz dwa razy w tygodniu chodzić. Nie martw się kondycją bo jeśli czegoś nie dasz rady zrobić to nikt Ci nie zwróci uwagi :)po to tam chodzę by to poprawić. I dlatego musisz zdecydować się na pierwszy raz czy będzie Ci to odpowiadać.Mozesz zadzwonić i dowiedzieć się czego niewiesz u źródła czyli na basen.

    4 1 Cytuj
  • 2 lut 2016

    Wszystko juz wiem. Tylko nikt mi nie udzielił informacji odnośnie tego do jakiej grupy mogę się zapisać jako poczatkująca. Bo aerobik jest w 3 dni I jest 5 grup. Może zna ktoś osobę, która to prowadzi I podpyta I napisze na forum. Z góry dziękuję

    3 Cytuj
  • 3 lut 2016

    Najprościej podejdź na basen i sie zapisz. Wszystkie informacje juz masz.
    Jesli chodzi o zapach chloru to przy pierwszym kontakcie może wydać sie nieprzyjemny ale po kilku razach juz jest obojętny.
    Podobno otwarli sauny wiec cos sie dzieje na plus.
    Może redaktorzy skrobną więcej szczegółów jesli chodzi o sauny?

    2 Cytuj
  • 3 lut 2016

    No niestety panie na basenie nie wiedzą nic. Byłam pytałam. Mam się zapytać osoby, która to prowadzi. No ale nie wiem kogo pytać....

    2 Cytuj
  • 3 lut 2016

    Nutria na basenie jest kawiarenka która ma okno na basen możesz tam wejść jak są zajęcia i zobaczyć jak panie ćwiczą. Nie ma podziału na zaawansowane czy poczatkujace, za drugim razem będziesz ćwiczyć jak wszystkie. ;) tz grupa to godzina na którą Ci pasuje chodzić i czy jest miejsce bo grupa to 15 Pań. Nutria to nic skaplikowanego te ćwiczenia dasz radę.

    6 Cytuj
  • 6 lut 2016

    Chodziłam długo, ale kilka razy byłam chora, bo ratownicy otwierają okna, z których wieje jak cholera!!!!! Przestała chodzić przez tych idiotöw!!!

    3 1 Cytuj
  • 7 lut 2016
    Jolkaanne napisał/a:

    Chodziłam długo, ale kilka razy byłam chora, bo ratownicy otwierają okna, z których wieje jak cholera!!!!! Przestała chodzić przez tych idiotöw!!!

    Ale opłaca się chodzić? Dobrze są zajęcia prowadzone?

    2 Cytuj

Odpowiedz