Forum » Myślenice

.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

  • 14 mar 2016

    Pierwszy z brzegu:
    http://vod.pl/publicystyka/tomasz-lis-online-za-darmo/vtqqds
    Szydło obiecała 500 zł na każde dziecko, a dziś 3 miliony dzieci tych pieniędzy nie dostanie. Nie wystarczy ci oszukanie 3 milionów? Czy udajesz że tego nie widzisz?

    7 12 Cytuj
  • 14 mar 2016

    A tu dzisiejszy:
    http://polska.newsweek.pl/lista-nominacji-pis-w-spolkach-skarbu-panstwa-i-instytucjach-panstwowych,artykuly,381794,1.html
    Miała być dobra zmiana, a nie dobra - teraz zmiana na naszych.

    8 10 Cytuj
  • 14 mar 2016

    Myślenicka Nowoczesna była na marszu w niedzielę w Warszawie.
    Brawo i dzięki ! ! ! ! Chociaż tak myśleniczanie mogli uczestniczyć w tym proteście przeciw poczynaniom obecnej władzy.

    12 14 Cytuj
  • 14 mar 2016

    Dzień dobry:) Ja to tylko tu zostawię :)
    https://www.youtube.com/watch?v=jNPJP74ljIE

    8 3 Cytuj
  • 14 mar 2016
    bill napisał/a:

    A tu dzisiejszy:
    http://polska.newsweek.pl/lista-nominacji-pis-w-spolkach-skarbu-panstwa-i-instytucjach-panstwowych,artykuly,381794,1.html
    Miała być dobra zmiana, a nie dobra - teraz zmiana na naszych.

    ty faktycznie chyba cała zime spałes i budzisz sie na wiosne
    ty patologi w postaci lisa i tego pisma tu nie przynoś,bo to żadne argumenty...
    a co do 500 to miało byc na co drugie dziecko i każde drugie dziecko je dostanie
    przypomnij sobie kto najpierw dał becikowe a kto je póżniej wział co poniektórym rodzicom,a jakis misiac temu oskarżał PIS że sortuje dzieci,a wcześniej barany same posortowały
    a z tymi spółkami ska4rbu państwa to o co ci chodzi? chodzi ci o to żę odebrali posady PO I PSL,zreszta kiedyś jak to określił Palikot PSL to taka prostytutka sejmowa która z kazdym pójdzie aby mieć tylko posady w spółkach skarbu państwa

    ,

    LEONQ napisał/a:

    Myślenicka Nowoczesna była na marszu w niedzielę w Warszawie.
    Brawo i dzięki ! ! ! ! Chociaż tak myśleniczanie mogli uczestniczyć w tym proteście przeciw poczynaniom obecnej władzy.

    a Petru na Rubikoniu przyjechał czy tez przyszedł a Asterixem i Obelixem co to razem Rzym zdobywali....

    5 6 Cytuj
  • 15 mar 2016

    Piszemy tutaj o wolności, demokracji i wolnych ludziach, niestety za kilka lat naszym dzieciom i wnukom nie będzie dane zaznać tych trzech wartości. Ale dzięki władzy PiS z pewnością będą kojarzyły słowo: DYKTATURA !

    Wybór należy do nas, a może inaczej - już wybraliście w tamtym roku, prezydenta i parlament. Wasze dzieci i wnuki z pewnością za kilka lat Wam podziękują. Bo wy wybraliście te 500 zł, a im zabraliście w ten sposób demokrację.

    jest jeszcze opozycja: NOWOCZESNA, RAZEM CZY TEŻ PSL. Platforma umoczyła się na lata a więc tutaj na nic nie liczę, ale pozostałe partie mogą wspólnie wygrać kolejne wybory i tym samym dać naszym dzieciom i wnukom - wolność i demokrację.

    4 4 Cytuj
  • 15 mar 2016

    czegevara a co to jest ta... demokracja?

    6 2 Cytuj
  • 15 mar 2016
    Aleburza napisał/a:

    czegevara a co to jest ta... demokracja?

    To jest to czego zabraknie za kilka miesięcy, a wówczas stwierdzisz co to była demokracja i wolność słowa.
    A wtedy tak po cichutku powiesz sobie pod nosem "...szkoda, demokracja był jednak fajna, ale wolałem PiS u władzy l, kurczę ale dałem się nabrać...."

    A to też powiesz po cichutku, gdzieś w kąciku, bo już wtedy głośno tego mówić nie będzie wolno....

    Pewnie zaraz zripostujesz mój wpis jako wpis wariata. OK. Myśl sobie o mnie co chcesz. Ja tylko pisze jak będzie...

    7 Cytuj
  • 15 mar 2016
    Aleburza napisał/a:

    demokracja, wolność słowa:
    http://wyborcza.pl/1,76842,12486571,Tworca_Antykomor_pl_skazany.html?disableRedirects=true

    reżim, dyktatura:
    http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Pijany-Andrzej-Duda-kradnie-kwiaty-internauta-ma-problemy-NOWE-00017872

    Cytuj, przytaczaj, wklejaj linki i drwij sobie dalej z tego co wyprawia PiS.
    Ale Ty jak widze nie przejmujesz się tym w jakim kraju będą żyły Twoje dzieci, być może jesteś jeszcze osobą bezdzietną.

    Pozwól, że przytoczę przykrą i tragiczną historię naszego narodu, kiedy to w latach 1945-46 Polacy po zakończeniu ll wojny światowej i po pokonaniu Niemiec, żyli w pewności że teraz wszystko się odmieni, że będzie wolność i demokracja. Bo wszystko na to wskazywało, jednak brutalna stalinowska prawda była inna. Zamiast wolności i demokracji otrzymaliśmy ustrój bestialstwa i krwawej propagandy, a do tego to wszystko trwało ponad 50 lat.
    I jeszcze raz przytoczę, że w tym 1946 wydawało się, że będzie wolność i demokracja a jak było opisałem powyżej.

    Sam mam już grubo powyżej 60 lat i ja to wszystko powyżej doskonale pamiętam, dlatego boję się by władza która inwigiluje ludzi, a z czasem zabroni im wolności słowa nie zniewoliła ponownie naszej demokracji.

    Moje mocne słowa są po to byście Wy ludzie trochę młodsi zrozumiel, że :
    WOLNOŚCI NIE MA SIĘ RAZ NA ZAWSZE.
    O WOLNOŚĆ TRZEBA WALCZYĆ, DBAĆ I SZANOWAĆ JĄ.
    I trzeba pamiętać o tym jak tę wolność można łatwo stracić.

    Z góry przepraszam za mój ton wypowiedzi, ale czasem trzeba.

    3 5 Cytuj
  • 15 mar 2016

    albercik nie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego 3 miliony dzieci nie dostanie 500 zł, które im Szydło obiecała przy wyborach? Dlaczego co innego mówiła, a co innego robi? Ile warte jest dzisiaj słowo PiS-u? Nie chowaj głowę w piasek, tylko odnieś się do tego oszustwa.

    4 5 Cytuj
  • 15 mar 2016

    Panie czegevara, taki widok coś Panu przypomina? Czy to pisowski reżim? Czy demokracja wg. poprzedników nowoczesnej platformy i psl ?

    https://www.youtube.com/watch?v=MDTzp6LNqws

    6 Cytuj
  • 15 mar 2016
    bill napisał/a:

    albercik nie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego 3 miliony dzieci nie dostanie 500 zł, które im Szydło obiecała przy wyborach? Dlaczego co innego mówiła, a co innego robi? Ile warte jest dzisiaj słowo PiS-u? Nie chowaj głowę w piasek, tylko odnieś się do tego oszustwa.

    A ty dobrze wpisales w nicku "bill"? Moze mialo byc "de bill"
    Na temat 500 zl na dziecko poszukaj na forum bo bylo sporo pisane i nawet nie mam ochoty z toba na ten temat dyskutowac...
    Pol roku przed wyborami w kampani przed wyborczej PIS mowil o 500 zl na kazde 2 dziecko i nastepne,

    2 6 Cytuj
  • 15 mar 2016
    bill napisał/a:

    albercik nie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego 3 miliony dzieci nie dostanie 500 zł, które im Szydło obiecała przy wyborach? Dlaczego co innego mówiła, a co innego robi? Ile warte jest dzisiaj słowo PiS-u? Nie chowaj głowę w piasek, tylko odnieś się do tego oszustwa.

    Beata Szydło zorientowała się w ostatniej chwili że istnieją na tym świecie tacy oszuści i nieroby jak Ty Bill i postanowiła ( słusznie ) że tacy jak Ty sami muszą zadbać o swoich jedynaków , a więc do roboty mopsie , pewno masz już masę odleżyn .

    7 5 Cytuj
  • 15 mar 2016

    albercik ponieważ zapomniałeś co Szydło mówiła to poniżej wstawiłem ci link:
    http://vod.pl/publicystyka/tomasz-lis-online-za-darmo/vtqqds
    Jest jej wypowiedź czarno na białym i nie uda ci się wmówić nam, że mówiła o 500 zł na drugie dziecko. MÓWIŁA 500 ZŁ NA KAŻDE DZIECKO!!! Nie oszukuj i żadne wyzwiska ci nie pomogą, bo prawda wyszła na jaw.

    6 6 Cytuj
  • 15 mar 2016

    O czym ja mam z toba dyskutowac jak ty mi lisa wklejasz? No o czym?

    8 3 Cytuj
  • 15 mar 2016

    LIS to mój idol. Odważny człowiek, który nie boi się pokazywać co działacze PiS-u obiecywali przed wyborami, a co wyprawiają po. Zmiana poglądów nieprawdopodobna. A dyskutować bym chciał o 3 milionach dzieci, którym obiecano 500 zł, a teraz ich "kompletnie olano", bo ich nie dostaną. Mam tylko nadzieję że ich rodzice zapłacą wam za to przy następnych wyborach.

    4 10 Cytuj
  • 15 mar 2016

    bill... dziecko tvn ;)

    10 5 Cytuj
  • Andrzej 15 mar 2016
    albert7575 napisał/a:

    A ty dobrze wpisales w nicku "bill"? Moze mialo byc "de bill"

    Taaak, znana metoda PiSu i jego wyznawców. Zredukuj do debila a później atakuj.
    [cytat]
    Pol roku przed wyborami w kampani przed wyborczej PIS mowil o 500 zl na kazde 2 dziecko i nastepne,[/cytat]

    Ale na kilka tygodni przed wyborami to już było 500 złotych na [i]KAŻDE[/i] dziecko. Więc? Kto tutaj coś kręci?

    5 7 Cytuj
  • 15 mar 2016
    czegevara napisał/a:

    Cytuj , przytaczaj, wklejaj linki i drwij sobie dalej z tego co wyprawia PiS.
    Ale Ty jak widze nie przejmujesz się tym w jakim kraju będą żyły Twoje dzieci, być może jesteś jeszcze osobą bezdzietną.

    Pozwól, że przytoczę przykrą i tragiczną historię naszego narodu, kiedy to w latach 1945-46 Polacy po zakończeniu ll wojny światowej i po pokonaniu Niemiec, żyli w pewności że teraz wszystko się odmieni, że będzie wolność i demokracja. Bo wszystko na to wskazywało, jednak brutalna stalinowska prawda była inna. Zamiast wolności i demokracji otrzymaliśmy ustrój bestialstwa i krwawej propagandy, a do tego to wszystko trwało ponad 50 lat.
    I jeszcze raz przytoczę, że w tym 1946 wydawało się, że będzie wolność i demokracja a jak było opisałem powyżej.

    Sam mam już grubo powyżej 60 lat i ja to wszystko powyżej doskonale pamiętam, dlatego boję się by władza która inwigiluje ludzi, a z czasem zabroni im wolności słowa nie zniewoliła ponownie naszej demokracji.

    Moje mocne słowa są po to byście Wy ludzie trochę młodsi zrozumiel, że :
    WOLNOŚCI NIE MA SIĘ RAZ NA ZAWSZE.
    O WOLNOŚĆ TRZEBA WALCZYĆ, DBAĆ I SZANOWAĆ JĄ.
    I trzeba pamiętać o tym jak tę wolność można łatwo stracić.

    Z góry przepraszam za mój ton wypowiedzi, ale czasem trzeba.

    Ziewałem przy niemal każdej wypowiedzi czytając ten wątek jednak ten powyżej przebudził mnie z błogiej, apolitycznej drzemki. Olaboga! Takiego tekstu dawno nie czytałem! Piszesz Pan że jesteś 60 latkiem który z przerażeniem wspomina "stalinowski reżim" i doskonale pamięta "jak to było" za "ustroju bestialstwa i propagandy". Zaraz, zaraz. Ale w jakim kontekście? Było źle czy dobrze bo nie rozumiem? Z tekstu wynika że dobrze było dla systemowców ustrojowych którzy wpajali narodowi "wolność i równość". Sam Pan używasz nazwiska lewicowego socjalisty, którego rewolucja doprowadziła nie tylko do ruiny kilka narodów ale także skazał je na taki sam jak nie gorszy los. Boliwia, Kuba to nadal komunistyczne państwa w którym nadal panuje socjalizm. A popatrz Pan co dzieje się od 1963r w Kongo?
    Czyli podoba się Panu taki stan rzeczy?
    I nie pisz Pan o polskich nadziejach wolnościowych po Drugiej Wojnie Światowej bo takich nigdy nie było. Przed tak. W trakcie i po już nie. Ale to powinieneś Pan pamiętać...
    Wolność w Polsce skończyła się w 1795 roku po tym jak ówczesny TK w 1793r zdeptał "Ostatnią Wolę i Testament gasnącej Ojczyzny". "Wygugluj" sobie Pan jak nie pamietasz. Ostatni gwóźdź do trumny Wolności Narodu wbito nam dekretem z 25 Stycznia 1919 roku. Też pewnie Pan nie pamietasz, bo to "za stare dzieje".
    Czyli to co Pan piszesz, wnioskując po wybiórczości Pańskiej pamięci, zakrawa mi na lewacki populizm ukrywający się pod postacią "demokracji". Prawda jest taka ze demokrację wymyślili właśnie lewacy po to by utrzymywać władze zcentralizowaną wokół grupy rządzącej. Też sobie Pan "wygugluj".
    I zapamiętaj Pan sobie na przyszłe lata - wolność = suwerenność. Reasumując, trzeba zmienić zasady rządzenia państwem (Konstytucje i prawo) po to aby usunąć z nich to co sprzyja ograniczeniu suwerenności państwa. Brzmi znajomo? Tego nie musisz Pan "guglowac", myślę że to dzieje się na Pańskich oczach. Efekty już są w postaci kwiczących świń oderwany od koryta i ich mocodawców którym grunt usuwa się z pod nóg.

    10 1 Cytuj
  • 15 mar 2016

    Smutne jest to, że z 40 mln kraju, aż 19% uwierzyło w 500 zł na wybrane dzieci. Tak te pieniądze otrzymają, ale za te 500 zł być może zapłacą inną cenę, cenę odchodzących z Polski inwestorów i pracodawców.

    Złe zarządzanie PiSu to może być taka cena : wzrost o daną kwotę, średnio misięcznie na rodzinę.

    - utraty pracy ( śr. miesiąc 1400 - 2000 zł)
    - droższej żywności ( mieięcznie ok 200 zł)
    - droższej energii ( miesięcznie ok 40 zł)
    - droższej wody i ścieków ( mięs. 24 zł)
    - droższych opłat za rozmowy tel ( 16 zł)
    - droższego gazu 8 zł
    - droższego węgla - 60 zł
    - drożych leków - 20 zł
    - droższej odzieży - 70-150 zł
    - droższego paliwa - 40-70 zł
    Itd......
    To jest przykład realnych wzrostów kosztów utrzymania rodziny wg. prognoz specjalistów od ekonomi ( nie związanych z PiSem.

    I taka cena za te 500, no może przy trójce dzieci 1000 zł na rodzine ???
    Ludzie, kochany mądry narodzie na kogo ty głosowałeś ???

    4 10 Cytuj
  • 15 mar 2016

    "Ziewając" szanowny Panie, Pan się nie boisz kiełbasy wyborczej. Pan trzęsiesz portkami przed kijem na którym ta kiełbasa wisi.

    6 3 Cytuj
  • 15 mar 2016

    " Pan się nie boisz kiełbasy wyborczej. Pan trzęsiesz portkami przed kijem na którym ta kiełbasa wisi."lepiej tego nie można było ująć,szacun dla autora.
    Czegevara sądząc po poglądach powinien się cieszyć z lewicowych posunięć rządu a tu nie czyli taki z niego lewicowiec jak z patrona obrońca demokracji.Nawet gdyby PiS przepisał cały program PO to i tak będą go zwalczać wszelkimi środkami bo nie chodzi o żaden program tylko o utracone koryto.Szef PO stwierdził że będą totalną opozycją co oznacza że cokolwiek PiS będzie chciał zrobić i tak będą z tym walczyć .Czyli co chodzi o dobro kraju czy o koryto?Prośba obcych mocarstw o pomoc w obaleniu demokratycznie wybranego Prezydenta,parlamentu i rządu pokazuje jacy z nich patrioci. Co do tego że pamięta czasy stalinowskie to coś mi to zalatuje Petru i jego sześcioma królami!!!Jak ktoś kto a 60 kilka lat może pamiętać czasy stalinowskie jak Stalin zmarł w 1953 roku a po jego śmierci były kolejne odwilże i reformy systemu za którym widać tęskni.
    Historia w pigułce ,może coś dotrze
    https://www.youtube.com/watch?v=N5G9-P_VwFU

    8 Cytuj
  • 15 mar 2016
    krowka123 napisał/a:

    " Pan się nie boisz kiełbasy wyborczej. Pan trzęsiesz portkami przed kijem na którym ta kiełbasa wisi."lepiej tego nie można było ująć,szacun dla autora.
    Czegevara sądząc po poglądach powinien się cieszyć z lewicowych posunięć rządu a tu nie czyli taki z niego lewicowiec jak z patrona obrońca demokracji.Nawet gdyby PiS przepisał cały program PO to i tak będą go zwalczać wszelkimi środkami bo nie chodzi o żaden program tylko o utracone koryto.Szef PO stwierdził że będą totalną opozycją co oznacza że cokolwiek PiS będzie chciał zrobić i tak będą z tym walczyć .Czyli co chodzi o dobro kraju czy o koryto?Prośba obcych mocarstw o pomoc w obaleniu demokratycznie wybranego Prezydenta,parlamentu i rządu pokazuje jacy z nich patrioci. Co do tego że pamięta czasy stalinowskie to coś mi to zalatuje Petru i jego sześcioma królami!!!Jak ktoś kto a 60 kilka lat może pamiętać czasy stalinowskie jak Stalin zmarł w 1953 roku a po jego śmierci były kolejne odwilże i reformy systemu za którym widać tęskni.
    Historia w pigułce ,może coś dotrze
    https://www.youtube.com/watch?v=N5G9-P_VwFU

    Ej krówko, krówko.
    Nie umniejszając, ale tyle w tobie wiedzy co w twoim nicku. Taka zwykła mała krówka....

    Dobra niech będzie PISiorki, Wy wiecie lepiej w końcu to ja jestem tym tumanem i Polakiem drugiego sortu. No cóż dopiero jak Wam w portfelu zacznie brakować to dopiero dotrze do Was co się tak naprawdę dzieje.

    Wielbcie i módlcie się do Waszego prezesa i jego kukiełek. Cieszcie się i radujcie i jeśli taką Wam przyjemność sprawia gardzenie moją osobą, to proszę bardzo.

    Taka właśnie jest teraz władza jak Wy - gardzi Polakami innych poglądów i nazywa ich gorszym sortem.

    I jeszcze jedno nie chce mi się kontynuować rozmowy z takimi ślepymi fanatykami jak Wy.

    3 8 Cytuj

Odpowiedz