Forum » Myślenice

.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

  • 2 mar 2016

    Podobno prężnie zaczyna działać koło partii NOWOCZESNA w Myślenicach.
    Jestem mocno zainteresowany.
    Czy ktoś się orientuje jak można wstąpić w ich szeregi

    83 124 Cytuj
  • 2 mar 2016

    Musisz już zacząć ćwiczyć podskakiwanie ,bo na wiecach cały musi być dyspozycyjny.Życzę powodzenia!

    127 63 Cytuj
  • 2 mar 2016

    również zainteresowany podpinam się pod zapytanie !!!!!!!

    52 100 Cytuj
  • 2 mar 2016

    Najlepiej wziąć kredyt we frankach:) Wasz Guru wie jak się to robi.

    114 52 Cytuj
  • 2 mar 2016

    Tak i trzeba chodzić w swetrze......

    94 50 Cytuj
  • 2 mar 2016
    Apollyon napisał/a:

    Najlepiej wziąć kredyt we frankach:) Wasz Guru wie jak się to robi.

    I po co ta dygresja?? Ludzie grzecznie pytają w danej sprawie, a ty Apollyon mącisz. Szkoda.

    52 53 Cytuj
  • 2 mar 2016
    manifista napisał/a:

    I po co ta dygresja?? Ludzie grzecznie pytają w danej sprawie, a ty Apollyon mącisz. Szkoda.

    Ja gdybym swoimi czynami doprowadził do ruiny innych ludzi to bym się ze wstydu spalił a nie partię zakładał. Już raz się pomylił może teraz też błądzi.

    62 45 Cytuj
  • 2 mar 2016
    Apollyon napisał/a:

    Ja gdybym swoimi czynami doprowadził do ruiny innych ludzi to bym się ze wstydu spalił a nie partię zakładał. Już raz się pomylił może teraz też błądzi.

    ooo widzę, że niechcący wdepłem na odcisk fanatyka partii rządzącej. do ruiny to ten kraj doprowadzi obecna partia rządząca, swoimi pomysłami i nieudolnym rządzeniem.
    niech lepiej twój guru pali się ze wstydu za to co wyprawia i za to ile milionów przekazują na radio ojca !

    57 59 Cytuj
  • 2 mar 2016

    Nowoczesna to obecnie jedyna normalna partia na którą z pewnością będę głosował.

    W ostatnich wyborach dałem omamić się obietnicom PISU i niestety porażka.

    Wygląda na to że nie długo nie będzie w budżecie pieniędzy na moją emeryturę i emerytury i renty innych Polaków.

    A 500 zł na dzieci które teraz przyznali, za rok lub dwa odbiorą.

    65 73 Cytuj
  • 2 mar 2016

    Do pisu jak ktoś się chce zapisać to musi być kawaler i lubić koty.... Aha i musi wierzyć że Smoleńsk to był zamach....

    65 60 Cytuj
  • Marcin 2 mar 2016
    czegevara napisał/a:

    Nowoczesna to obecnie jedyna normalna partia na którą z pewnością będę głosował.

    W ostatnich wyborach dałem omamić się obietnicom PISU i niestety porażka.

    Wygląda na to że nie długo nie będzie w budżecie pieniędzy na moją emeryturę i emerytury i renty innych Polaków.

    A 500 zł na dzieci które teraz przyznali, za rok lub dwa odbiorą.

    Hahaha :D Następny rozczarowany po 4 miesiącach partii rządzącej, że nie spełnili obietnic. Na ile ty ten rząd przepraszam wybierałeś? Na parę miesięcy czy 4 lata? Wszyscy widzę niecierpliwi... Tam coś, że Nowoczesna to jedyna normalna partia - czym uzasadniasz takie stwierdzenie? xD Po za tym, czy by PSL było u władzy, czy KORWIN czy inni, to i tak nic nie zmienią bo się po prostu nie da, ale PiS coś tam działa (w przeciwieństwie do poprzedników). Pooglądajcie sejm albo cokolwiek związanego z wypowiedziami posłów, bo z wiadomości czy portali internetowych nic się nie dowiecie :)

    45 49 Cytuj
  • 2 mar 2016

    TYLKO NOWOCZESNA !!!!!!! PIS się szybko wypali, a jak UNIA dopierdzieli sankcje za olewanie komisji weneckiej w kwestii trybunału to i najbardziej zatwardziali zwolennicy Kaczyńskiego zmienią zdanie.
    Pierwsze co to unia europejska zablokuje swój rynek dla naszych produktów rolnych i mięsa, a to wystarczy żeby nasi rolnicy wjechali pod sejm tysiącami traktorów.

    64 62 Cytuj
  • 2 mar 2016
    kanapkazmlekiem napisał/a:

    Hahaha :D Następny rozczarowany po 4 miesiącach partii rządzącej, że nie spełnili obietnic. Na ile ty ten rząd przepraszam wybierałeś? Na parę miesięcy czy 4 lata? Wszyscy widzę niecierpliwi... Tam coś, że Nowoczesna to jedyna normalna partia - czym uzasadniasz takie stwierdzenie? xD Po za tym, czy by PSL było u władzy, czy KORWIN czy inni, to i tak nic nie zmienią bo się po prostu nie da, ale PiS coś tam działa (w przeciwieństwie do poprzedników). Pooglądajcie sejm albo cokolwiek związanego z wypowiedziami posłów, bo z wiadomości czy portali internetowych nic się nie dowiecie :)

    Po 4 latacj nie będzie co oceniać bo widać gołym okiem co oni wyprawiają. A że jesteś ślepy to nie mój problem.

    49 36 Cytuj
  • 2 mar 2016

    jak wam nowoczesna przywali wiek emerytalny do 90 lat zobaczymy jak bedziecie "spiewali" ,acha oczywiscie przez ten caly czas beda wam mowili ze w sumie to na emeryture sami macie oszczedzac bo od panstwa nic nie dostaniecie,
    a czyja to jest zawsze wina? nasza....! bo nie oszczedzamy,za długo żyjemy

    36 36 Cytuj
  • 2 mar 2016

    Ja bym się wstydził zapisać do takiej partii, następna Platforma Bis, Petru najpierw był w Unii Wolności, dobry przyjaciel Frasyniuka i Balcerowicza, potem popierał Tuska i Komorowskiego, a teraz widzi, że trzeba budować drugą PO, bo pierwsza tonie a ludzie dalej się nabierają na to samo ...

    Jeżeli macie zamiar bronić interesów wielkich korporacji i banków, to wtedy tak, taka partia jest dla Was !

    zdjecie

    69 47 Cytuj
  • Marcin 2 mar 2016

    Bartol26: najwyraźniej jestem ślepy, co zrobisz :/ Co ja, marna polaczyna mogę wiedzieć... Rzeczywiście, wybierzmy lepszą partię i zmieńmy kraj! Żeby już nie pisać bez sensu:

    https://www.youtube.com/watch?v=0D_Q8HBx5KY

    11 13 Cytuj
  • 2 mar 2016
    manifista napisał/a:

    ooo widzę, że niechcący wdepłem na odcisk fanatyka partii rządzącej. do ruiny to ten kraj doprowadzi obecna partia rządząca, swoimi pomysłami i nieudolnym rządzeniem.
    niech lepiej twój guru pali się ze wstydu za to co wyprawia i za to ile milionów przekazują na radio ojca !

    Tego Pana do kryminału za udział w spekulacjach finansowych napędzających bankom kasę a ludzi skazując na nędzę. Przecież to fakty. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii, nie lubię tylko jak się z obywateli robi niewolników banków.

    34 24 Cytuj
  • 2 mar 2016

    kandydatem "nowoczesnej" w wyborach prezydenckich ma byc Donald Tusk....
    mówi wam to coś?

    31 29 Cytuj
  • 2 mar 2016
    willi napisał/a:

    TYLKO NOWOCZESNA !!!!!!! PIS się szybko wypali, a jak UNIA dopierdzieli sankcje za olewanie komisji weneckiej w kwestii trybunału to i najbardziej zatwardziali zwolennicy Kaczyńskiego zmienią zdanie.
    Pierwsze co to unia europejska zablokuje swój rynek dla naszych produktów rolnych i mięsa, a to wystarczy żeby nasi rolnicy wjechali pod sejm tysiącami traktorów.

    Komisja wenecka nie ma żadnego znaczenia formalnego.
    Ale przede wszystkim to Polska jest zbyt dużym rynkiem zbytu dla niemiaszków, francuzów i kilku jeszcze żeby sobie ją tak "wywalać" czy izolować bo zwyczajnie w/w na tym więcej stracą niż zyskają.
    Skończy się na propagandowej gadce..

    35 36 Cytuj
  • 2 mar 2016
    czegevara napisał/a:

    Nowoczesna to obecnie jedyna normalna partia na którą z pewnością będę głosował.

    W ostatnich wyborach dałem omamić się obietnicom PISU i niestety porażka.

    Wygląda na to że nie długo nie będzie w budżecie pieniędzy na moją emeryturę i emerytury i renty innych Polaków.

    A 500 zł na dzieci które teraz przyznali, za rok lub dwa odbiorą.

    Jak ty przeskakujesz z pisu na nowoczesnych inaczej to lepiej nie choć na wybory bo zwyczajnie nie masz pojęcia na kogo głosujesz.

    21 24 Cytuj
  • 2 mar 2016

    No witaj Walker !!! Już myślałem że prezes rzucił cię na inne pole walki z drugim sortem.
    Chyba , że wiadomość o Komisji Weneckiej tak cię dobiła (w końcu to chyba pislamiści ja zaprosili czy tak jakoś) albo trzeba było czekać na wytyczne co pisać ?? W każdym razie czekałem z niecierpliwością co też w tym temacie wymyślicie ??? No oczywiście gdyby przecieki były po waszej myśli to wylibyście pod niebiosa z zachwytu na merytoryczną opinią KW, a tak wyszło dno i dwa metry mułu..........

    31 24 Cytuj
  • 2 mar 2016

    jeszcze nie było wniosku komisji weneckiej ,były tylko fragmenty cytowane przez "wybiórczą" i waszego guru,
    pewnie po wydaniu "wybiórczej" i artykułu w nim na kolanach dziekowaliscie michnikowi za "argumenty" do dyskusji

    26 32 Cytuj
  • 2 mar 2016
    t-34 napisał/a:

    No witaj Walker !!! Już myślałem że prezes rzucił cię na inne pole walki z drugim sortem.
    Chyba , że wiadomość o Komisji Weneckiej tak cię dobiła (w końcu to chyba pislamiści ja zaprosili czy tak jakoś) albo trzeba było czekać na wytyczne co pisać ?? W każdym razie czekałem z niecierpliwością co też w tym temacie wymyślicie ??? No oczywiście gdyby przecieki były po waszej myśli to wylibyście pod niebiosa z zachwytu na merytoryczną opinią KW, a tak wyszło dno i dwa metry mułu..........

    Ja nikogo nie zapraszałem.
    Tak czy inaczej ta komicja nie ma nic do gadania.

    19 34 Cytuj
  • Andrzej 2 mar 2016
    albert7575 napisał/a:

    jak wam nowoczesna przywali wiek emerytalny do 90 lat zobaczymy jak bedziecie "spiewali" ,acha oczywiscie przez ten caly czas beda wam mowili ze w sumie to na emeryture sami macie oszczedzac bo od panstwa nic nie dostaniecie,
    a czyja to jest zawsze wina? nasza....! bo nie oszczedzamy,za długo żyjemy

    Przynajmniej powiedzą, jak jest. A nie będą sciemniać.

    24 17 Cytuj

Odpowiedz