Forum » Myślenice

W sobotę 02.04.2016 od 14:00 na Rynku Myślenickim będzie można otrzymać Konstytucję RP

  • 3 kwi 2016

    Dziękuję .NOWOCZESNA Myślenice za tę wspaniałą akcję z Konstytucją.
    Byłem na rynku konstytucję otrzymałem i jestem pod ogromnym wrażeniem tej akcji.
    A wydawało się że Myślenice to miasto PISu, a tutaj jedna akcja Nowoczesnej i bardzo duże zainteresowanie myśleniczan. Bardzo się cieszę że w naszej lokalnej polityce pojawiły się nowe osoby i te osoby są w .Nowoczesnej Myślenice.

    13 24 Cytuj
  • Marcin 3 kwi 2016
    BartekA napisał/a:

    Festyn się udał tak bardzo liczyłem że pojawią się jak zapowiadali "krzykacze" z forum miasto-info, ale niestety oni tylko na odległość i anonimowo są mocni. Miałem nawet konstytucje ze specjalną dedykacją dla Was ale cóż - zapraszam na raz następny, może wtedy pokażecie Wasze zaangażowanie i klasę.

    Bartek zdjęcia masz na FB wiesz w odróżnieniu od twojego Korwina staramy się coś robić on jak zwykle wyjdzie z pod kamienia pół roku przed wyborami jak zobaczy że mu się kadencja kończy i może mu zabraknąć kasy na alimenty. Zrób coś, wykaż się poźniej narzekaj i wymagaj - ot taki temat do przemyślenia.

    Dwa zdjęcia, na których widnieją 5-6 osób ;) Nie ma więcej zdjęć, bo zdjęcie pustego rynku można znaleźć w googlach. Bardzo fajna wypowiedź petru ostatnim czasy, dotycząca jeżdżących busów z naklejkami 500+, w celu pomagania w wypełnianiu wniosków (cytuje z pamieci):
    "Akcja z 500-busami to kolejna zagrywka pana Kaczyńskiego robiona z pieniędzy obywateli, mających na celu robienie "kampanii wyborczej" dla PIS'u". Dużo przeciwników tego 500+, ale każdy by brał :)

    Pozdrawiam :)

    16 6 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 3 kwi 2016

    Jakoś nikt nie napisał jeszcze, że zaczął czytać konstytucję - tylko o otrzymywaniu jej mowa! :-D

    19 3 Cytuj
  • 3 kwi 2016

    ja również dziękuję Nowoczesnej z Myślenic za świetny pomysł
    byłem wczoraj na naszym pięknym ryneczku, dostałem konstytucję i złożyłem popis pod wnioskiem do Beaty o to by opublikowała wyrok Trybunału i przestała łamać prawo.
    na rynek przybyły całe rodziny z dziećmi, ale również i osoby starsze, jednym słowem akcją Nowoczesnej cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i oby takich więcej.
    jednak te nasze Myślenice nie są już takie zPISzczone jakby się wydawało :))

    a do tego ta piękna pogoda ..... :))
    ach idzie wiosna i to nie tylko w przyrodzie, jak widać z Nowoczesną idzie również wiosna w polityce..

    9 28 Cytuj
  • 3 kwi 2016
    GroGu napisał/a:

    ja również dziękuję Nowoczesnej z Myślenic za świetny pomysł
    byłem wczoraj na naszym pięknym ryneczku, dostałem konstytucję i złożyłem popis pod wnioskiem do Beaty o to by opublikowała wyrok Trybunału i przestała łamać prawo.
    na rynek przybyły całe rodziny z dziećmi, ale również i osoby starsze, jednym słowem akcją Nowoczesnej cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i oby takich więcej.
    jednak te nasze Myślenice nie są już takie zPISzczone jakby się wydawało :))

    a do tego ta piękna pogoda ..... :))
    ach idzie wiosna i to nie tylko w przyrodzie, jak widać z Nowoczesną idzie również wiosna w polityce..

    Witam
    Obowiązek prawego obywatela spełniłem i ja. Rynek wczoraj był cały niebieski :-) a sama akcja z rozdawaniem konstytucji miała charakter fajnego rodzinnego wydarzenia.
    B R A W O N O W O C Z E S N A MYŚLENICE - TAK TRZYMAĆ

    10 26 Cytuj
  • 3 kwi 2016

    Hahaha i co jeszcze może całe Myślenice popierają nowoczesną ? :D haha platfuso nowocześni jak zwykle kłamią i zmieniają rzeczywistość, kilka małp krzyczących rozdających Konstytucjęo której w ogóle pojęcia nie mają (standard) i reszta osób, która przyszła się ponabijać że tej miernoty od swetru ;) taaaaka akcja buahahahaha. Czemu swetru nie sypnął kasą za przyjście ? pełno żuli za flaszke by przyszło i mielibyście te swoje "tłumy" :D Jaka "partia" taka "akcja"

    21 8 Cytuj
  • 3 kwi 2016
    BartekA napisał/a:

    Bartek zdjęcia masz na FB wiesz w odróżnieniu od twojego Korwina staramy się coś robić on jak zwykle wyjdzie z pod kamienia pół roku przed wyborami jak zobaczy że mu się kadencja kończy i może mu zabraknąć kasy na alimenty. Zrób coś, wykaż się poźniej narzekaj i wymagaj - ot taki temat do przemyślenia.

    Ty wyznawca Swetru piszesz coś o alimentach ? hahahahaha. Banda hipokrytów i krętaczy, szkoda że mnie nie było w mieście bo chętnie bym przyszedł z Wami porozmawiać na temat konstytucji i jej łamania przez rudego kolege i niedowidzącą byłą premier, w dodatku przy tych "tłumach" które były bym wam dodatkowo podniósł statystykę...

    Zdjęcia

    17 9 Cytuj
  • 3 kwi 2016
    BartekA napisał/a:

    Festyn się udał tak bardzo liczyłem że pojawią się jak zapowiadali "krzykacze" z forum miasto-info, ale niestety oni tylko na odległość i anonimowo są mocni. Miałem nawet konstytucje ze specjalną dedykacją dla Was ale cóż - zapraszam na raz następny, może wtedy pokażecie Wasze zaangażowanie i klasę.

    Bartek zdjęcia masz na FB wiesz w odróżnieniu od twojego Korwina staramy się coś robić on jak zwykle wyjdzie z pod kamienia pół roku przed wyborami jak zobaczy że mu się kadencja kończy i może mu zabraknąć kasy na alimenty. Zrób coś, wykaż się poźniej narzekaj i wymagaj - ot taki temat do przemyślenia.

    Uważam że rozdawanie konstytucji w tym wypadku ma charakter czysto propagandowy i podtekst do wzniecenia buntu przeciw partii rządzącej. Nie przypominam sobie was w jakiejkolwiek akcji na myślenickim rynku w momencie gdy platforma wyrzucała podpisy projektów obywatelskich do kosza. Jak również nie widzę abyście prowadzili konkretne działania lokalne mające na celu utrzymanie praworządności w gminie Myślenice. Jest dużo tematów do poruszenia, może zorganizujemy spotkanie na którym można będzie porozmawiać na temat poprawy jakości prowadzonej polityki w Myślenicach? Najgorsze jest to że wszelkie bunty i akcje prowadzą do podziałów, taka prawda. Co 4 lata wszyscy szczują się nawzajem, zamiast wziąć się za państwo.

    20 7 Cytuj
  • 3 kwi 2016

    Bartek - nie przypominam sobie by Nowoczesna istniała wtedy gdy PO wyrzucała podpisy do kosza, zresztą Twój Korwin który wtedy był na scenie politycznej jakoś nie specjalnie się tym przejmował.
    Ale to już historia i jeśli jesteś otwarty na rozmowę to zapraszam, niebawem będziemy mieć miejsce na spokojne rozmowy - dam znać myślę że po 10 kwietnia ruszymy z naszą siedzibą i zapraszamy wszystkich którzy chcą porozmawiać a nie pluć na innych jak to ma miejsce.

    Jak ruszymy dam znać i zapraszam ;)

    8 13 Cytuj
  • 3 kwi 2016
    BartekA napisał/a:

    Bartek - nie przypominam sobie by Nowoczesna istniała wtedy gdy PO wyrzucała podpisy do kosza, zresztą Twój Korwin który wtedy był na scenie politycznej jakoś nie specjalnie się tym przejmował.
    Ale to już historia i jeśli jesteś otwarty na rozmowę to zapraszam, niebawem będziemy mieć miejsce na spokojne rozmowy - dam znać myślę że po 10 kwietnia ruszymy z naszą siedzibą i zapraszamy wszystkich którzy chcą porozmawiać a nie pluć na innych jak to ma miejsce.

    Jak ruszymy dam znać i zapraszam ;)

    Może pomińmy temat partii a zwróćmy uwagę na ludzi czyli nas wszystkich. Takie szufladkowanie jest bez sensu i nie ma w tym żadnej racji. Korwin nie jest mój, nie jestem zwolennikiem jednej partii. Po tym co się wydarzyło w naszej polityce, wyznaję zasadę, że każdy pomysł czy inicjatywa dobra dla kraju czy dla obywatela może być przeze mnie poparta bez względu na partię która jest tego autorem. Jeśli głosuję na partię A, to nie znaczy że odrzucam wszystko co wymyśli partia B, jeśli jest to dobra dla nas wszystkich. Polityka powinna być dla kraju i obywateli ponad podziałami a wy tego nigdy nie zrozumiecie i cały czas szufladkuje się ludzi i wprowadza konflikt. Jak coś się komuś nie podoba to od razu że jesteś z pisu, twój korwin, twój kukiz bla bla bla. A ja ponawiam pytanie. To że nie było partii Nowoczesnej w czasach platformy czyli przez ostatnie 8 lat, nikogo z lokalnych działaczy prących do polityki nie usprawiedliwia. Żaden z was nie krytykował, nie czytało się tylu komentarzy, bo większość startowała z Platformy i siedziała cicho. Mimo że nie pcham się do polityki dążyłem do uregulowania kilku pewnych spraw indywidualnie, niestety kolesiostwo w polityce sprawia że potrafią z ciebie zrobić śmiecia i samemu nic nie zdziałasz.

    8 6 Cytuj
  • 3 kwi 2016
    Gascan napisał/a:

    Może pomińmy temat partii a zwróćmy uwagę na ludzi czyli nas wszystkich. Takie szufladkowanie jest bez sensu i nie ma w tym żadnej racji. Korwin nie jest mój, nie jestem zwolennikiem jednej partii. Po tym co się wydarzyło w naszej polityce, wyznaję zasadę, że każdy pomysł czy inicjatywa dobra dla kraju czy dla obywatela może być przeze mnie poparta bez względu na partię która jest tego autorem. Jeśli głosuję na partię A, to nie znaczy że odrzucam wszystko co wymyśli partia B, jeśli jest to dobra dla nas wszystkich. Polityka powinna być dla kraju i obywateli ponad podziałami a wy tego nigdy nie zrozumiecie i cały czas szufladkuje się ludzi i wprowadza konflikt. Jak coś się komuś nie podoba to od razu że jesteś z pisu, twój korwin, twój kukiz bla bla bla. A ja ponawiam pytanie. To że nie było partii Nowoczesnej w czasach platformy czyli przez ostatnie 8 lat, nikogo z lokalnych działaczy prących do polityki nie usprawiedliwia. Żaden z was nie krytykował, nie czytało się tylu komentarzy, bo większość startowała z Platformy i siedziała cicho. Mimo że nie pcham się do polityki dążyłem do uregulowania kilku pewnych spraw indywidualnie, niestety kolesiostwo w polityce sprawia że potrafią z ciebie zrobić śmiecia i samemu nic nie zdziałasz.

    No to właśnie powstanie .Nowoczesnej daje możliwość do wspólnego dialogu.
    Sam fakt jakie poparcie ma PIS w naszym powiecie świadczy, że ludzie do tej pory naprawdę nie mieli wielkiego wyboru. Bo albo mieli do wyboru ubabraną PO albo właśnie PIS z jego wszystkimi obietnicami bez pokrycia i wadami. Woleli wybrać nie ubabranych ( przynajmniej tak im się wydawało).
    Ale do meritum; Nowoczesna daje szansę na rzeczowe rozmowy z poszanowaniem poglądów.

    Dlatego dla mnie fakt, że w naszym mieście powstało powiatowe koło Nowoczesnej jest bardzo dobrą informacją.

    8 10 Cytuj
  • 3 kwi 2016
    BartekA napisał/a:

    Bartek - nie przypominam sobie by Nowoczesna istniała wtedy gdy PO wyrzucała podpisy do kosza, zresztą Twój Korwin który wtedy był na scenie politycznej jakoś nie specjalnie się tym przejmował.
    Ale to już historia i jeśli jesteś otwarty na rozmowę to zapraszam, niebawem będziemy mieć miejsce na spokojne rozmowy - dam znać myślę że po 10 kwietnia ruszymy z naszą siedzibą i zapraszamy wszystkich którzy chcą porozmawiać a nie pluć na innych jak to ma miejsce.

    Jak ruszymy dam znać i zapraszam ;)

    to wtedy mogliście już założyć jakiś ruch i domagać sie przestrzegania prawia i konstytucji,osiem lat,tyle mieliście czasu,ale wy powstaliście od razu gdy PIS wygrało wybory i szukacie choćby małego pretekstu do awantur
    wasz ruch nie ma charakteru społecznego tylko polityczny,wam przeszkadza tylko ta władza która akurat jest,a ta władza przypominam osiagneła taki wynik w wyborach jak żadna inna przez ostatnie 25 lat
    Nie protestujecie przeciwko PIS ale przeciwko osobom które ich wybrały

    Braxza napisał/a:

    No to właśnie powstanie .Nowoczesnej daje możliwość do wspólnego dialogu.
    Sam fakt jakie poparcie ma PIS w naszym powiecie świadczy, że ludzie do tej pory naprawdę nie mieli wielkiego wyboru. Bo albo mieli do wyboru ubabraną PO albo właśnie PIS z jego wszystkimi obietnicami bez pokrycia i wadami. Woleli wybrać nie ubabranych ( przynajmniej tak im się wydawało).
    Ale do meritum; Nowoczesna daje szansę na rzeczowe rozmowy z poszanowaniem poglądów.

    Dlatego dla mnie fakt, że w naszym mieście powstało powiatowe koło Nowoczesnej jest bardzo dobrą informacją.

    PIS w tych wyborach wygrał nawet w tzw "bastionach PO",a to już o czymś świadczy

    16 6 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 4 kwi 2016
    BartekA napisał/a:

    Bartek - nie przypominam sobie by Nowoczesna istniała wtedy gdy PO wyrzucała podpisy do kosza,

    ale Nowoczesna to tylko nowoczesna PO. W sumie bardziej do nich pasuje nazwa Nowoczesna niż Platforma Obywatelska, ktora wyrzuca tysiace podpisów obywateli do kosza, a ponad dwa miliony podpisów pod protestami ma głęboko gdzieś

    11 4 Cytuj
  • 4 kwi 2016
    sh_ma napisał/a:

    ale Nowoczesna to tylko nowoczesna PO. W sumie bardziej do nich pasuje nazwa Nowoczesna niż Platforma Obywatelska, ktora wyrzuca tysiace podpisów obywateli do kosza, a ponad dwa miliony podpisów pod protestami ma głęboko gdzieś

    W sumie PiS to nowoczesne PC itd. idąc takim tokiem ...a le jako nowoczesna PO coś nie chcą działaczy PO czego nie można powiedzieć o PiS który łyknął wszystkich z Kaczyńskimi na czele, tutaj jakoś nie widać przywódcy Tuska na czele Nowoczesnej więc chyba nie tak do końca.

    Z drugiej strony czytając posty "wyznawców" PiS dobrze że jest taka Nowoczesna bo religia PiS to fanatyzm religijny.

    9 15 Cytuj
  • 4 kwi 2016

    Dzięki chłopaki z koła Nowoczesnej Myślenice za akcję na rynku. Byłem i jestem zachwycony, a konstytucję już czytam.
    Takich fajowych akcji żadna z partii w naszym mieście nigdy nie robiła więc jeszcze większe słowa uznania dla was.
    A może by tak kiedyś pod przywództwem Nowoczesnej Myślenice zorganizować w naszym mieście jakiś marsz KOD-u :)

    5 17 Cytuj
  • 4 kwi 2016

    o i pojawił się "słynny" Michał Synowiec, który miał wygrywać we wszystkich wyborach, ale pomimo, że na pewno by je wygrał, to z udziału w nich rezygnował :)

    "BartekA Wczoraj 19:31
    Bartek - nie przypominam sobie by Nowoczesna istniała wtedy gdy PO wyrzucała podpisy do kosza"

    Ty piszesz poważnie? Czy żartujesz? A to Nowoczesna pojawiła się "tak O" ? Kto stworzył Nowoczesną, kto jest w jej szeregach?

    „Przyjdzie Balcerowicz z Petru, naobiecuje złotych gór i zrobi wam Polskę” – powiedział Andrzej Lepper z mównicy sejmowej w 2005 r.

    Nowoczesna nie powstała tak o, jest to zaplanowane działanie, tak zwane wyjście awaryjne, a ludzie to kupują... i to jest przerażające..

    15 5 Cytuj
  • 4 kwi 2016

    Marsz to ty sobie chłopie zorganizuj "ludzi chorych na głowę". Chociaż nie, wyobrażacie sobie marsz kodu czy nowoczesnej i te tłumy 5-6 osób w porywach do 10 ? hahaha proszę zróbcie to, będzie błazenada poziom hard ! nawet nie będziecie musieli zgłaszać jako imprezy masowej. Naprawdę was to podnieca pisanie z 10 kont i zachwalanie tego niewypału, który miał miejsce na rynku ? Myślicie, że ludzie to łykną (wiem wiem lata praktyki platformiarskiej was nauczyły, że Polaki to pelikany i co zobaczą w tv lub przeczytają wezmą za pewnik) ? przecież na kilometr wali wałem, to tak jak bym sam do siebie wysyłał listy pocztą i pisał w nich jaki to jestem wspaniały i zajebisty. Napiszcie jeszcze do gazety myślenickiej żeby umieścili podziękowania za tą "akcję" i podpiszcie się "teresa z rodziną"....

    Ps. Szacun LEONQ że dopiero teraz zajrzałeś do konstytucji, tacy ludzie tworzą właśnie nowoczesną (drugą platformę)...na przyszłość proponuje- nie kompromitować się więcej bo Rysiu nie będzie zadowolony...

    14 8 Cytuj
  • 4 kwi 2016
    stefano napisał/a:

    o i pojawił się "słynny" Michał Synowiec, który miał wygrywać we wszystkich wyborach, ale pomimo, że na pewno by je wygrał, to z udziału w nich rezygnował :)

    "BartekA Wczoraj 19:31
    Bartek - nie przypominam sobie by Nowoczesna istniała wtedy gdy PO wyrzucała podpisy do kosza"

    Ty piszesz poważnie? Czy żartujesz? A to Nowoczesna pojawiła się "tak O" ? Kto stworzył Nowoczesną, kto jest w jej szeregach?

    „Przyjdzie Balcerowicz z Petru, naobiecuje złotych gór i zrobi wam Polskę” – powiedział Andrzej Lepper z mównicy sejmowej w 2005 r.

    Nowoczesna nie powstała tak o, jest to zaplanowane działanie, tak zwane wyjście awaryjne, a ludzie to kupują... i to jest przerażające..

    Nowoczesna to zaplanowane działanie ?
    Tak, to działanie mające na celu lepsze działanie naszego Państwa.
    Czy ty nie widzisz, że Nowoczesna odrzuca wszystkie wnioski o przystąpienie od osób powiązanych w z Platformą Obywatelską ?
    Więc albo tego nie wiesz, albo nie znasz głównej doktryny Nowoczesnej - żadnych przyjęć członków z innych partii - dla mnie to jest akurat atut nr. 1 - tylko ludzie "nowi" w polityce.
    Dlatego jestem tak bardzo za Nowoczesną.
    A tak naprawdę to jedyna partia opozycyjna, która liczy się w sondażach, bo PO już niedługo spadnie poniżej progu wyborczego.

    3 11 Cytuj
  • 4 kwi 2016
    Bolek napisał/a:

    Marsz to ty sobie chłopie zorganizuj "ludzi chorych na głowę". Chociaż nie, wyobrażacie sobie marsz kodu czy nowoczesnej i te tłumy 5-6 osób w porywach do 10 ? hahaha proszę zróbcie to, będzie błazenada poziom hard ! nawet nie będziecie musieli zgłaszać jako imprezy masowej. Naprawdę was to podnieca pisanie z 10 kont i zachwalanie tego niewypału, który miał miejsce na rynku ? Myślicie, że ludzie to łykną (wiem wiem lata praktyki platformiarskiej was nauczyły, że Polaki to pelikany i co zobaczą w tv lub przeczytają wezmą za pewnik) ? przecież na kilometr wali wałem, to tak jak bym sam do siebie wysyłał listy pocztą i pisał w nich jaki to jestem wspaniały i zajebisty. Napiszcie jeszcze do gazety myślenickiej żeby umieścili podziękowania za tą "akcję" i podpiszcie się "teresa z rodziną"....

    Ps. Szacun LEONQ że dopiero teraz zajrzałeś do konstytucji, tacy ludzie tworzą właśnie nowoczesną (drugą platformę)...na przyszłość proponuje- nie kompromitować się więcej bo Rysiu nie będzie zadowolony...

    BOLEK do twojej tezy o pisaniu z 10 kont , dorzuciłbym dodawanie plusów z bramek proxy.
    Tak to ma tutaj miejsce w przypadku takich osób jak Ty, czyli osób HEJTUJĄCYCH WSZYSTKO I WSZYSTKICH.

    Co gorsza te osoby to zwolennicy tylko jednej partii i tylko jednego człowieka tj. PISu i Jarosława K. który to w ostatnim czasie tak jak Ty pluje jadem na ten gorszy sort Polaków wyzywając ich od "animalnych"

    Co Wam się kurde dzieje.
    Skąd ta wściekłość w zwolennikach PISu ???
    Wasi zwolennicy to tylko niecałe 20% społeczeństwa, dlaczego tak nienawidzicie 80% Polaków ???
    Czy aż tak bardzo wierzycie waszemu prezesowi, że jeśli on powie, że ktoś jest zwierzęciem (animalnym) to wy też tak uważacie ??
    A jeśli wasz prezes, powie tak na Wasze dzieci, czy też bliskie wam osoby, to też mu będziecie bić brawo ???
    Niestety, obawiam się, że tak !

    5 11 Cytuj
  • 4 kwi 2016

    Człowieku po pierwsze gdzie masz napisane że jestem za Pisem ? Ja wiem, że wy żyjecie w swoim ograniczonym świecie i to co sobie wymyślicie jest jedyną słuszną prawdą którą próbujecie innym wmówić ale bez jaj :) Ja przynajmniej nie zaklinam rzeczywistości i nie pisze o tej ubogiej sobotniej akcji, że była "wspaniała" itp a okazała się tak na prawdę jednym wielkim blamażem i siarą bo nikt prawie nie przyszedł I TO SĄ FAKTY. Myślicie, że z 10 kont będziecie sobie wypisywać jak było "zajebiście" i "więcej takich akcji" to wam ktoś uwierzy ? skończcie pajacować z tą nowoczesną bo jest ona tyle warta co zeszło roczny śnieg, zwłaszcza w Myślenicach i wasze akcje pt. lansowanie czegoś czego nie ma nic tutaj nie zmienią. Ale to robią Ci sami ludzie którzy trąbili wszech i wobec, że jakiś tam NIEDOSZŁY kandydat S. miał zmiażdżyć O. w wyborach na burmistrza hahahaha teraz na siłę próbują tworzyć nowe PO w Myślenicach.

    Ubodzy jesteście w tym wmawianiu na siłę komuś, że białe jest czarne. Polacy już wam pokazali środkowy palec przy ostatnich wyborach więc pogódźcie się z tym i nie róbcie z ludzi kretynów bo tylko wystawiacie się na pośmiewisko. Zresztą zajmij się chłopie czytaniem tej Konstytucji skoro podobno ją dostałeś, może się czegoś ciekawego z niej dowiesz :)

    10 6 Cytuj
  • 4 kwi 2016
    Bolek napisał/a:

    Człowieku po pierwsze gdzie masz napisane że jestem za Pisem ? Ja wiem, że wy żyjecie w swoim ograniczonym świecie i to co sobie wymyślicie jest jedyną słuszną prawdą którą próbujecie innym wmówić ale bez jaj :) Ja przynajmniej nie zaklinam rzeczywistości i nie pisze o tej ubogiej sobotniej akcji, że była "wspaniała" itp a okazała się tak na prawdę jednym wielkim blamażem i siarą bo nikt prawie nie przyszedł I TO SĄ FAKTY. Myślicie, że z 10 kont będziecie sobie wypisywać jak było "zajebiście" i "więcej takich akcji" to wam ktoś uwierzy ? skończcie pajacować z tą nowoczesną bo jest ona tyle warta co zeszło roczny śnieg, zwłaszcza w Myślenicach i wasze akcje pt. lansowanie czegoś czego nie ma nic tutaj nie zmienią. Ale to robią Ci sami ludzie którzy trąbili wszech i wobec, że jakiś tam NIEDOSZŁY kandydat S. miał zmiażdżyć O. w wyborach na burmistrza hahahaha teraz na siłę próbują tworzyć nowe PO w Myślenicach.

    Ubodzy jesteście w tym wmawianiu na siłę komuś, że białe jest czarne. Polacy już wam pokazali środkowy palec przy ostatnich wyborach więc pogódźcie się z tym i nie róbcie z ludzi kretynów bo tylko wystawiacie się na pośmiewisko. Zresztą zajmij się chłopie czytaniem tej Konstytucji skoro podobno ją dostałeś, może się czegoś ciekawego z niej dowiesz :)

    Dobra, szkoda gadać.
    Myślałem, że to forum ma trochę wyższy poziom.
    Ale skoro nie jesteś zwolennikiem PISu, a ziejesz takim obraźliwym hejtem, no to tylko pokazuje co dzieje się z nami (ze mna też) obywatelami tego pięknego kraju pod rządami PIS.

    Ja tylko napiszę tak: Jako zwolennik opozycji parlamentarnej i używając innego języka niż partia rządząca pragnę powiedzieć: PRZEPRASZAM, PRZEPRASZAM Bolek !!! Tak po prostu za nic PRZEPRASZAM.

    Da się ? Jak widać można bez hejtu.

    8 10 Cytuj
  • 4 kwi 2016

    Obraźliwym hejtem to leciała ostatnio na wiecu zakodowanych żona bolka i tramwajarka. W sumie oni są z wami skumplowani. Podobnie jak platformiani.

    13 7 Cytuj
  • 4 kwi 2016
    LEONQ napisał/a:

    Nowoczesna to zaplanowane działanie ?
    Tak, to działanie mające na celu lepsze działanie naszego Państwa.
    Czy ty nie widzisz, że Nowoczesna odrzuca wszystkie wnioski o przystąpienie od osób powiązanych w z Platformą Obywatelską ?
    Więc albo tego nie wiesz, albo nie znasz głównej doktryny Nowoczesnej - żadnych przyjęć członków z innych partii - dla mnie to jest akurat atut nr. 1 - tylko ludzie "nowi" w polityce.
    Dlatego jestem tak bardzo za Nowoczesną.
    A tak naprawdę to jedyna partia opozycyjna, która liczy się w sondażach, bo PO już niedługo spadnie poniżej progu wyborczego.

    O ile mnie fakty i pamięć nie myli to jeden z waszych wiodących leaderów myślenickiej nowoczesnej był w PO.

    8 3 Cytuj
  • 4 kwi 2016

    http://miasto-info.pl/myslenice/2280,wybory-2010-kandydaci-na-radnych-miejskich.html

    KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
    1. Gowin Leszek Władysław, 46 Myślenice
    2. Słapek Józef, 49, Myślenice
    3. Chmiel Anna Katarzyna, 24, Myślenice
    4. Ambroży Radosław Bartosz, 37, Myślenice
    5. Górska Elżbieta Michalina, 57, Myślenice
    6. Możdżeń Arkadiusz Krzysztof, 19, Myślenice
    7. Druzgała Karolina , 24, Myślenice
    8. Kasperek Ryszard Mateusz, 35, Myślenice
    9. Tondera Roman, 35, Myślenice

    7 4 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 4 kwi 2016

    W końcu po 94 godzinach trwania wątku ktoś napisał że właśnie czyta knstytucję!

    5 Cytuj

Odpowiedz