Forum » Myślenice

W sobotę 02.04.2016 od 14:00 na Rynku Myślenickim będzie można otrzymać Konstytucję RP

  • 1 kwi 2016

    Fajne wydarzenie organizuje Myślenicka Nowoczesna.
    W nadchodzącą sobotę (02.04.2016) o 14:00 na Myślenickim Rynku będzie można otrzymać egzemplarz Konstytucji RP oraz podpisać się pod wnioskiem do Pani Premier Szydło.

    Tutaj na FB są szczegóły : https://www.facebook.com/events/1176482805696135/

    Ja oczywiście tam się pojawię :)

    23 43 Cytuj
  • 1 kwi 2016

    BRAWO !!! Tak trzymać Myślenicka .N

    21 38 Cytuj
  • 1 kwi 2016

    Robią co mogą;) a im więcej robią tym sondaże niższe :)

    41 21 Cytuj
  • 1 kwi 2016
    Aleburza napisał/a:

    Robią co mogą;) a im więcej robią tym sondaże niższe :)

    Tak, tak - sondaże pokazały już ile są warte podczas ostatnich wyborów.
    Nowoczesna idzie po zwycięstwo w kolejnych wyborach czy tego chcesz czy nie .

    24 46 Cytuj
  • 1 kwi 2016
    Braxza napisał/a:

    Tak, tak - sondaże pokazały już ile są warte podczas ostatnich wyborów.
    Nowoczesna idzie po zwycięstwo w kolejnych wyborach czy tego chcesz czy nie .

    A jak zapytasz ludzi czemu nowoczesna to nie umieją odpowiedzieć bo jest to ciemna masa sterowana przez Petru co im każe guru to robią biedne owieczki , które tak naprawdę niewiedzą o co ich szefowi chodzi . :)

    41 25 Cytuj
  • 1 kwi 2016

    Warto się wybrać i popatrzeć na ich twarze ,no i to podskakiwanie na żywo na rynku myślenickim tego jeszcze nie było w naszym mieście.

    37 17 Cytuj
  • 1 kwi 2016
    jasmin napisał/a:

    A jak zapytasz ludzi czemu nowoczesna to nie umieją odpowiedzieć bo jest to ciemna masa sterowana przez Petru co im każe guru to robią biedne owieczki , które tak naprawdę niewiedzą o co ich szefowi chodzi . :)

    Chyba pomyliłeś partie, bo twój opis idealnie panuje do tego co panuje w PiS-ie. Cytując ciebie:
    "co im każe guru to robią biedne owieczki , które tak naprawdę niewiedzą o co ich szefowi chodzi...."

    28 24 Cytuj
  • 1 kwi 2016

    Jeszcze jakąś zbiorową głodówkę zorganizujcie, przykujcie się do latarni... Może nawet przyjedzie zaprzyjaźniony tvn i wyborcza ;)

    37 23 Cytuj
  • Def Ibrylator 1 kwi 2016
    manifista napisał/a:

    Fajne wydarzenie organizuje Myślenicka Nowoczesna.
    W nadchodzącą sobotę (02.04.2016) o 14:00 na Myślenickim Rynku będzie można otrzymać egzemplarz Konstytucji RP oraz podpisać się pod wnioskiem do Pani Premier Szydło.

    Akurat rozdawanie konstytucji to bardzo dobry pomysł. Każdy powinien mieć takową w domu.

    18 12 Cytuj
  • 1 kwi 2016

    Jak podpiszesz to dostaniesz???

    26 10 Cytuj
  • 1 kwi 2016

    Fantastyczna akcja ! ! ! Będę na pewno, Brawo panowie z NOWOCZESNA MYŚLENICE.
    Również chętnie podpiszę się pod petycją do Beaty

    19 30 Cytuj
  • 1 kwi 2016
    jasmin napisał/a:

    A jak zapytasz ludzi czemu nowoczesna to nie umieją odpowiedzieć bo jest to ciemna masa sterowana przez Petru co im każe guru to robią biedne owieczki , które tak naprawdę niewiedzą o co ich szefowi chodzi . :)

    Raczej przez Leszka B. Petrus to tam raczej figurant jest.

    23 16 Cytuj
  • 1 kwi 2016

    hahahaha ludzie chodźmy na rynek popatrzeć jak małpy z nowoczesnej skaczą buahahahaha

    36 23 Cytuj
  • Marcin 1 kwi 2016

    Hop hop :) https://www.youtube.com/watch?v=kx7-mQ_rd-I

    Ktoś tam pisał, że każdy powinien mieć konstytucję w domu. Po kiego? ;D Całe zainteresowanie konstytucją pojawiło się przez...? "Łamanie" jej przez PiS. Tak, znamy ją tylko z nazwy i wiemy, że jest to najważniejszy akt prawny. Kto po was to wszystko posprząta i ile egzemplarzy wyląduje w fosach czy koszach, bo tak zazwyczaj to wszystko się kończy :/ TAK PO ZA TYM ŻADNA AKCJA NOWOCZESNEJ Z MYŚLENIC, TYLKO POMYSŁ pana petru, BO TO W CAŁEJ POLSCE MA MIEĆ MIEJSCE, WIĘC NIE MIESZAĆ . Trochę to jednak musi kosztować :/

    Co do Walker84: prawda, wystarczy pooglądać wywiady z członkami N. czy ich wypowiedzi w sejmie. Nawet chyba Petru nie do końca wie, o co chodzi. Ale nic z pisania, czasem trzeba się po prostu zainteresować samemu, a nie opierać się tylko na obiektywnych opiniach innych czy z telewizji.

    Pozdrawiam i życzę udanej akcji.

    24 6 Cytuj
  • Andrzej 1 kwi 2016
    jasmin napisał/a:

    A jak zapytasz ludzi czemu nowoczesna to nie umieją odpowiedzieć bo jest to ciemna masa sterowana przez Petru co im każe guru to robią biedne owieczki , które tak naprawdę niewiedzą o co ich szefowi chodzi . :)

    Jakaż piękna parafraza, aż plusa dałem. Tylko te przecinki...

    10 10 Cytuj
  • 1 kwi 2016

    Konstytucją można sobie podetrzeć zadek za przeproszeniem, jest to stary i pokomunistyczny dokument wymagający napisania od nowa. A rozdający to była myślenicka Platforma.

    23 19 Cytuj
  • 1 kwi 2016
    jasmin napisał/a:

    A jak zapytasz ludzi czemu nowoczesna to nie umieją odpowiedzieć bo jest to ciemna masa sterowana przez Petru co im każe guru to robią biedne owieczki , które tak naprawdę niewiedzą o co ich szefowi chodzi . :)

    .....a Petru....Petrem.... (bóg jeden wie jak sie to odmienia) kieruje Balcerowicz,
    Balecerowicz to znakomity człowiek do kierowania ciemnoludem

    25 9 Cytuj
  • 1 kwi 2016
    Endrju napisał/a:

    Jakaż piękna parafraza, aż plusa dałem. Tylko te przecinki...

    No cóż Endrju asem to Ty nie jesteś i pewno nigdy nim nie będziesz i dlatego zmuszona byłam przebudować ,,,Twój nieudolny tekst ,chyba nie czujesz urazy z tego powodu ? ,,,,,, moje przecinki to jest specjalna dedykacja dla Ciebie ,,,,,wiem że je uwielbiasz,,,,,,,,,,,,,,.:
    ;))

    12 4 Cytuj
  • 1 kwi 2016

    Koniec z PISem, tylko NOWOCZESNA !!!!!!!!!!!!!!!!
    Sondaże nie kłamią - ostatni sondaż CBOS - Nowoczesna - 32%, PIS już tylko 26%

    Kochana NOWOCZESNA Myślenice, będę z wami na Myślenickim Rynku !!!!!!!!!!!

    16 34 Cytuj
  • 2 kwi 2016
    willi napisał/a:

    Koniec z PISem, tylko NOWOCZESNA !!!!!!!!!!!!!!!!
    Sondaże nie kłamią - ostatni sondaż CBOS - Nowoczesna - 32%, PIS już tylko 26%

    Kochana NOWOCZESNA Myślenice, będę z wami na Myślenickim Rynku !!!!!!!!!!!

    Dobrze że zahaczyłeś o 1 Kwietnia :)

    25 10 Cytuj
  • 2 kwi 2016

    Jak tam się festyn dzisiaj udał ?

    18 6 Cytuj
  • 2 kwi 2016

    Czekamy na relację i zdjęcia tych tłumów !

    18 7 Cytuj
  • 2 kwi 2016
    Walker84 napisał/a:

    Jak tam się festyn dzisiaj udał ?

    Festyn się udał tak bardzo liczyłem że pojawią się jak zapowiadali "krzykacze" z forum miasto-info, ale niestety oni tylko na odległość i anonimowo są mocni. Miałem nawet konstytucje ze specjalną dedykacją dla Was ale cóż - zapraszam na raz następny, może wtedy pokażecie Wasze zaangażowanie i klasę.

    Gascan napisał/a:

    Czekamy na relację i zdjęcia tych tłumów !

    Bartek zdjęcia masz na FB wiesz w odróżnieniu od twojego Korwina staramy się coś robić on jak zwykle wyjdzie z pod kamienia pół roku przed wyborami jak zobaczy że mu się kadencja kończy i może mu zabraknąć kasy na alimenty. Zrób coś, wykaż się poźniej narzekaj i wymagaj - ot taki temat do przemyślenia.

    11 20 Cytuj
  • 2 kwi 2016

    [cytat=BartekA]Festyn się udał tak bardzo liczyłem że pojawią się jak zapowiadali "krzykacze" z forum miasto-info, ale niestety oni tylko na odległość i anonimowo są mocni. Miałem nawet konstytucje ze specjalną dedykacją dla Was ale cóż - zapraszam na raz następny, może wtedy pokażecie Wasze zaangażowanie i klasę.

    ale zaangażowanie w co? w krzyki i awantury? do takich rzeczy to wy jesteście tylko zdolni,a poza tym merytoryczna przepaść
    mam nadzieje ze w tym piśmie do Szydło napisane jest aby odwołała nielegalnie i ze złamaniem konstytucji sedziów wybranych w czerwcu przez PO,jeśli nie to jesteście zwykli hipokryci

    wszedłem na FB....zdjecia są....tylko jakoś ludzi na nich nie widać,co prawda jest pięć osób,ale to chyba z organizatorów

    24 8 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 3 kwi 2016

    Nowoczesna to tylko nowe PO!
    A konstytucję dostałem do domu gdy było referendum w jej sprawie. Gdzieś ją nawet przy porządkach kilka lat temu widziałem, ale gdzie to już nie pamiętam. Tak więc prawie każdy komu zależy na jej posiadaniu a jest po 40ce to powinien ja w domu mieć, a prawie każdy przed 40ką bez trudu ją w internecie znajdzie. Tak więc nie chodzi tu o konstytucję, a tylko o czystą politykę - o problem, który poprzednik Nowoczesnej zainicjował.

    22 11 Cytuj

Odpowiedz