Forum » Myślenice

Żłobki w Myślenicach

  • 20 lut 2010

    Witam,
    Proszę o informację dotyczące żłobków w Myślenicach. Czy oprócz żłobka na Os.Tysiąclecia jest jakiś inny? interesują mnie również żłobki prywatne jednak nie mogę znaleźć w internecie czy takie wogóle istnieją w naszym mieście. I jeśli wiecie coś na temat warunków panujących w tych żłobkach, proszę o opinię. Pozdrawiam!

    Cytuj
  • 20 lut 2010

    Żłóbek jest jeden a warunki tam są okropne :D

    Jak to w złóbku...

    1 3 Cytuj
  • 20 lut 2010

    Czy to znaczy, że prywatnych żłobków nie ma w myślenicach?:( wiem, że na zarabiu był całodobowy ale nie zwróciłam uwagi czy to było przedszkole czy żlobek...

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    Zgadzam sie żłobek przy os tysiąclecia to jeden wielki syf. W życiu bym tam swojego dziecka nie dała. Dzieci cala masa duchota ciasnota i smród. Czesne tak duże ze lepiej dołożyć i wynajac sobie opiekunkę

    1 3 Cytuj
  • 28 cze 2010

    Miałam tam dziecko i wszystko było ok. Polecam
    Moja koleżanka chciała zapisać synka ale to nie możliwe bo mają wszystkie miejsca zajęte, więc skoro mamuska piszesz "duchota ciasnota i smród" to ciekawi mnie jakim cudem rodzice tam oddają swoje dzieci ? Co do czesnego to sie nie wypowiadam bo szkoda słów. Ty chyba nie wiesz ile kosztuje utrzymanie opiekunki.

    3 Cytuj
  • 29 cze 2010

    i znowu głupota!!!
    do mamuśki współczuje twoim dzieciom że maja taką głupiutka matkę!!

    czesne kosztuje 180 zł z jedzeniem wynosi tak ok.270 jak dziecko chodzi cały miesiąc czynne od 6-30 do 16-30
    CIEKAWE GDZIE ZNAJDZIESZ DOŚWIADCZONĄ OPIEKUNKĘ KTÓRA BĘDZIE PRACOWAŁA ZA TYLE ??
    NAWET MŁODE DZIEWCZYNY ŻĄDAJĄ O WIELE WIĘCEJ!!
    MIAŁEM DZIECKO W ŻŁOBKU I NAPRAWDĘ NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ!!!

    6 Cytuj
  • 29 cze 2010

    Ja aktualnie mam mojego synka w żłobku, miałam przez rok opiekunke a jak podrósł to poszedł do żłobka i jetsem bardzo zadowolona, panie opiekujące się dziecmi sa cudowne, zapraszam codziennie rano żeby zobaczyć jak mój mały idzie szczęsliwy do żłobka

    4 Cytuj
  • 29 cze 2010

    Zgadzam się z powyższym, też żadnych zastrzeżeń nie miałem do pracy pań w żłobku moje dziecko zawsze było usmiechnięte

    1 Cytuj
  • 6 lip 2010

    Myślę że w Myślenicach powinien powstać jeszcze jeden żłobek. Tyle słyszy się o budowie kolejnej hali sportowej czy nowego gmachu biblioteki - owszem może i są one potrzebne ale moim zadaniem miasto powinno zainwestować w powstanie drugiego żłobka, albo powiększyć ten już istniejący - nowy budynek, nowy oddział. Co wy na to mamy?

    11 Cytuj
  • 9 lis 2010

    dodaję stronkę żłobka, moje dziecko, też tam chodzi i sobie chwalę
    www.zlobek.myslenice.pl>

    Cytuj
  • 10 lis 2010

    co oznacza ta nazwa: Placówka Opiekuńczo-Profilaktyczna dla Dzieci Zdrowych i Specjalnej Troski ?

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    Żłobek pierwsza klasa mój synek tam uczęszcza i wystawił im ocenę celującą + zawsze uśmiechnięty idzie do żłobka i uśmiechnięty wraca Panie są bardzo czujne jak chodzi o zdrowie dzieci POLECAMY

    Cytuj
  • 12 lis 2010

    [quote]co oznacza ta nazwa: Placówka Opiekuńczo-Profilaktyczna dla Dzieci Zdrowych i Specjalnej Troski ?[/quote]

    Poprostu żlobek jest częścią tej instytucji więc taka jest oficjalna nazwa.

    Cytuj
  • 12 lis 2010

    [quote=:[hr][quote] napisał]co oznacza ta nazwa: Placówka Opiekuńczo-Profilaktyczna dla Dzieci Zdrowych i Specjalnej Troski ?[/quote]

    Poprostu żlobek jest częścią tej instytucji więc taka jest oficjalna nazwa. [/quote]

    jakiej instytucji?

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    [quote=:[hr][quote][quote] napisał]co oznacza ta nazwa: Placówka Opiekuńczo-Profilaktyczna dla Dzieci Zdrowych i Specjalnej Troski ?[/quote]

    Poprostu żlobek jest częścią tej instytucji więc taka jest oficjalna nazwa. [/quote]

    jakiej instytucji?[/quote]

    Placówki Opiekuńczo-Profilaktycznej dla Dzieci Zdrowych i Specjalnej Troski

    Cytuj
  • 15 gru 2010

    Drodzy rodzice
    Bardzo chciałabym otworzyć prywatny żłobek w Myślenicach, tylko nie wiem czy znaleźli by się chętni na czesne które jest dużo wyższe niż w publicznym żłobku tj jakieś 600zł + wyżywienie. Bardzo proszę o opinie na ten temat.
    Pozdrawiam
    Magdalena

    1 1 Cytuj
  • 16 gru 2010

    Kiedyś założyłam osobny wątek, że szukam prywatnego żłobka w Myślenicach, niestety zmuszona jestem wozić dziecko do Krakowa, bo bliżej nie ma żłobka. Koszt w Krakowie to 850 zł plus wyżywienie i pieluszki. Obecnie mała ma 9 mies i bardzo chętnie przeniosłabym ją do Myślenic.
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 22 gru 2010

    Prywatny żłobek, tego brakuje w Myślenicach ....

    Cytuj
  • 26 gru 2010

    JEST NA UL. SŁOWACKIEGO ZA OPIKA SPOLECZNA KOSZT OK 500ZL MIESIECZNE PRZYJMUJA PONIZEJ 2,5ROKU PRZEDSZKOLE NAZYWA SIE EUREKA I JEST TAM SUPER POLECAM MOJ SYN TAM CHODZI JEST BARDZO ZADOWOLONY

    Cytuj
  • 27 gru 2010

    A jak jest to zorganizowane w tym przedszkolu Eureka, chodzi mi o karmienie, spanie itp, bo wiadomo, że mniejsze dzieci wymagają jednak troszkę innej opieki.

    Cytuj
  • 27 gru 2010

    maja 3 sale. jest duzo pań i ztego co widzialam jak zaprowadzalam synka na sniadanie to panie mlodsze dzieci karmia. jest nawet dziecko co je butelke. opieka prze fajna jestem zadowolona. dzieci te co usza isc spac to chodza spac chyba jakos o 13 tej jest lezakowanie. 4 posilki. i nawet dzieci maja basen z pileczkami. ja za 3 letnie dziecko place 320zl. czyli tyle samo co za zlobek w myslenicach a sami wiecie jakie oni dopiero maja warunki i jakie tam sa panie. w przedszkolu EUREKA za pol roku moj syn sie wiecej nauczyl niz bedac 1,5roku w zlobku na osiedlu. tam to sie o wszystko czepiaja

    1 Cytuj
  • 28 sty 2011

    Nic dziwnego że się więcej nauczył, gdyż był o 1,5 roku starszy.

    1 Cytuj
  • 28 sty 2011

    w przedszkolu EUREKA za pol roku moj syn sie wiecej nauczyl niz bedac 1,5roku w zlobku na osiedlu. tam to sie o wszystko czepiaja

    2 2 Cytuj
  • 29 sty 2011

    W sumie to też słyszałam dużo negatywnych opinii na temat tego żłobka, ale nie chcę się wypowiadać gdyż są to tylko opinie znajomych.

    Cytuj
  • 29 sty 2011

    Moja córka uczęszcza 2 rok do żłobka na osiedlu. Jest rewelacyjnie - mała nie lubi weekendów, kiedy żłobek jest zamknięty :) Opieka jest na najwyższym poziomie, jedzenie dostosowane do potrzeb każdego maluszka. Dzieci mają mnóstwo atrakcji: wycieczki, spacery, bale, itp. Dzieciaki znają wiele wierszyków, piosenek i rymowanek. Wykonują różnego rodzaju prace plastyczne. To miejsce jest godne polecenia.

    Cytuj

Odpowiedz