Forum » Myślenice

500+ w Myślenicach

  • 5 maj 2016
    tinka909 napisał/a:

    Dzieki za odpowiedz.
    Wiec pieniadze będą pewnie przelewane w ostatnich dniach tak jak rodzinne

    Z tego co wiem to tak

    2 Cytuj
  • 8 maj 2016
    ja 1234 napisał/a:

    Z tego co wiem to tak

    Czy ktoś wie coś więcej?

    2 Cytuj
  • mgielka2006 9 maj 2016
    ja 1234 napisał/a:

    Złożyłam wniosek na początku kwietnia,do dziś nie mam decyzji i pieniędzy :(

    nie jestes sama....

    3 Cytuj
  • 9 maj 2016

    Ja zlozyłam 1 kwietnia i czekam dalej....xd

    1 Cytuj
  • katarzyna salawa 9 maj 2016

    Z tego co mi wiadomo mają wypłacać kolo16 maja tym osobom co złożyły do 10 kwietnia wnioski a potem do końca miesiąca dalsze, ja złożyłam 20 kwietnia i mi powiedzieli jak dzwoniłam że nie obiecują że wypłaca na koniec miesiąca

    1 2 Cytuj
  • 9 maj 2016

    A to telefonicznie udzielają informacji? Jak podam dane to sa w stanie sprawdzić czy dostane w maju?

    1 Cytuj
  • 9 maj 2016
    Katarzyna Salawa napisał/a:

    Z tego co mi wiadomo mają wypłacać kolo16 maja tym osobom co złożyły do 10 kwietnia wnioski a potem do końca miesiąca dalsze, ja złożyłam 20 kwietnia i mi powiedzieli jak dzwoniłam że nie obiecują że wypłaca na koniec miesiąca

    To chociaż mnie pocieszyłaś :)

    1 Cytuj
  • 9 maj 2016

    pytanie z innej beczki chodzi o wiadukt na Polanke kiedy bedzie zamkniety czy ktos cos wie?

    1 2 Cytuj
  • 9 maj 2016

    do KATARZYNY SALAWY skad masz takie informacje o wyplacie 500 ze beda kolo 16 maja?

    1 1 Cytuj
  • katarzyna salawa 9 maj 2016

    Bo dzwoniłam i te osoby które złożyły do 10kwietnia dostaną około 16 maja miła pani powiedziała że rozliczane są wnioski do 10 kwietnia a decyzję są gotowe

    2 Cytuj
  • katarzyna salawa 9 maj 2016
    tinka909 napisał/a:

    A to telefonicznie udzielają informacji? Jak podam dane to sa w stanie sprawdzić czy dostane w maju?

    Mi udzielili informacji

    2 Cytuj
  • 9 maj 2016
    Katarzyna Salawa napisał/a:

    Mi udzielili informacji

    Fakt ,jak się trafi miła Pani to udzieli informacji.

    2 Cytuj
  • 9 maj 2016
    Katarzyna Salawa napisał/a:

    Mi udzielili informacji

    Super :) dzieki za informacje

    1 Cytuj
  • katarzyna salawa 9 maj 2016
    tinka909 napisał/a:

    Super :) dzieki za informacje

    Spoko, jak coś wiem to mówię

    1 Cytuj
  • 10 maj 2016

    16 maj to poniedzialek ciekawe czy wyplaca przed wekendem, ja skladalam 6 maja.

    1 Cytuj
  • 10 maj 2016

    znaczy 6 kwietnia skladalam

    1 1 Cytuj
  • 11 maj 2016

    dzisiaj dzwonilam do mopsu i mi powiedziano ze nie wydaja decyzji za kolejnoscia wg daty zlozenia, bo mowa ze do 10 04 rozpatruja wnioski, i ze wyplaty beda w polowie maja i pewnie znowu loteria bedzie,czy ktos cos wie wiecej na ten temat jak oni to rozpatruja?

    1 1 Cytuj
  • 11 maj 2016
    sylwi napisał/a:

    dzisiaj dzwonilam do mopsu i mi powiedziano ze nie wydaja decyzji za kolejnoscia wg daty zlozenia, bo mowa ze do 10 04 rozpatruja wnioski, i ze wyplaty beda w polowie maja i pewnie znowu loteria bedzie,czy ktos cos wie wiecej na ten temat jak oni to rozpatruja?

    Wygląda na to że losowo .

    1 Cytuj
  • 11 maj 2016

    To nie potrzebnie szlam 1 kwietnia bo i tak nie wiadomo kiedy dostane:/...

    1 1 Cytuj
  • 11 maj 2016
    optymista napisał/a:

    To nie potrzebnie szlam 1 kwietnia bo i tak nie wiadomo kiedy dostane:/...

    Ja też na początku byłam i do dziś nic nie mam...

    2 1 Cytuj
  • 11 maj 2016
    optymista napisał/a:

    To nie potrzebnie szlam 1 kwietnia bo i tak nie wiadomo kiedy dostane:/...

    Do 1 lipca na pewno dostaniesz :) maja do 3 mies na wydanie decyzji i wyplate pieniędzy wiec spokojnie. Mysle, ze jesli rozpatrują teraz wnioski do 10.04 to raczej powinni sie z nimi uwinąć do 16.05 i pewnie wszystkie wyplaca. Kolejna tura bedzie pewnie końcem maja

    1 1 Cytuj
  • 11 maj 2016
    tinka909 napisał/a:

    Do 1 lipca na pewno dostaniesz :) maja do 3 mies na wydanie decyzji i wyplate pieniędzy wiec spokojnie. Mysle, ze jesli rozpatrują teraz wnioski do 10.04 to raczej powinni sie z nimi uwinąć do 16.05 i pewnie wszystkie wyplaca. Kolejna tura bedzie pewnie końcem maja

    Do 1 Lipca na pewno:D heh no nic trzeba czekac cierpliwie:D

    2 1 Cytuj
  • 12 maj 2016

    Ja dzwoniłam pod koniec kwietnia i tez mi powiedzieli ze rozpatrują wnioski do 10.04 to coś im długo schodzi bo to było ok 28.04 a mamy 12.05 i dalej do 10.04

    1 2 Cytuj
  • 12 maj 2016

    Naszła mnie refleksja, że gdyby było mniej telefonów z pytaniem "kiedy będą wypłaty", to w rzeczywistości byłyby szybciej......

    14 5 Cytuj
  • Magda Nowak 12 maj 2016

    Czy jest tu jakaś mama ,która rejestrowała 500+ przez rachunkowość bankową PeKaO ? I nie dostała wypłaty ?

    1 Cytuj

Odpowiedz