Forum » Myślenice

To co się wyprawia w starostwie przechodzi ludzkie pojęcie!

  • 18 kwi 2016

    Komentarz jest jasny i prosty po prostu się dogadali.

    31 8 Cytuj
  • 18 kwi 2016

    Polityk siedząc w restauracji zauważył za innym stolikiem samotnie siedzącą atrakcyjną młodą kobietę więc zdecydował podejść do niej:
    - Cześć. Mam na imię Marcin, mam 40 lat, zajmuję się polityką i jestem uczciwym człowiekiem.
    - Cześć skarbie. Mam na imię Sara, mam 35 lat, zajmuję się prostytucją i nadal jestem dziewicą.

    65 5 Cytuj
  • 18 kwi 2016

    No cóż....sprzedała się za stanowisko i tyle w temacie

    43 3 Cytuj
  • 18 kwi 2016

    żenujące...

    34 7 Cytuj
  • 18 kwi 2016

    No rzeczywiście szok. Jak tak można- kogo wy wybieracie ludzie.

    35 9 Cytuj
  • 18 kwi 2016

    Jesli osoby publiczne tak postepuja.. Czy mozna tak jawnie, na oczach? Wszelakie wartosci jakie ci ludzie powinni prezentowac w leb...

    31 8 Cytuj
  • 18 kwi 2016

    Utworzyć stanowisko pracy w instytucji użytku publicznego w imię ugody w sprawach osobistych, bo tak można traktować molestowanie. Piękna polityka w Myślenicach.

    50 9 Cytuj
  • 18 kwi 2016

    Jaki pan taki kram.

    33 6 Cytuj
  • 18 kwi 2016

    Co na to Petru i myślenicka Nowoczesna?
    Kto niewinny idzie na ugodę?
    Po taki czymś ktoś powinien wylecieć na zbity ....
    JACY WYBORCY TAKA WŁADZA.
    IDĘ O ZAKŁAD ŻE WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ MEDIA POJADĄ PO NASZEJ "ELYCIE"

    30 9 Cytuj
  • 18 kwi 2016
    krowka123 napisał/a:

    Co na to Petru i myślenicka Nowoczesna?
    Kto niewinny idzie na ugodę?
    Po taki czymś ktoś powinien wylecieć na zbity ....
    JACY WYBORCY TAKA WŁADZA.
    IDĘ O ZAKŁAD ŻE WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ MEDIA POJADĄ PO NASZEJ "ELYCIE"

    Pan Starosta to człowiek uśmiechający się do pis wiec wiadomo co i jak. Krówka123 to już się do niego nie przyznajecie ?

    6 23 Cytuj
  • 18 kwi 2016

    Dziwne bo Starosta zawsze sympatyzował z PO więc skąd te brednie ? :)

    26 7 Cytuj
  • 18 kwi 2016
    Bolek napisał/a:

    Dziwne bo Starosta zawsze sympatyzował z PO więc skąd te brednie ? :)

    po czym wnosisz ?

    10 4 Cytuj
  • 18 kwi 2016
    random napisał/a:

    po czym wnosisz ?

    bo był w koalicji z PSL

    5 8 Cytuj
  • 18 kwi 2016

    Rozwalenie myślenickiego PiSu przy dwukrotnych wyborach starosty ma świadczyć o jego związkach z tą partią?To gratuluję inteligencji?Paru sprzedawczyków z PiSu za namową "konia trojańskiego" aby ratować lokalny układ zagłosowało wbrew swojej partii i jeszcze na dodatek w wyborach do Sejmu popierało kandydatów z zewnątrz i to ma świadczyć o związkach starosty z PiSem?Tu nie ma ani PO ani PiS ani innego ugrupowania są tylko lokalne grupy interesów czasami się zwalczające a czasami idące ramię w ramię .I tyle.Nie mieszajcie do tego szamba polityki .Jeszcze raz powtarzam -czy osoba niewinna,oskarżona niesłusznie idzie na ugodę?Nie znam takiego przypadku a żyję już parę lat.Bezczelność i głupota ludzka nie zna granic,z tym że trzeba rozgraniczyć bezczelność dotyczy polityków a głupota wyborców.

    30 14 Cytuj
  • 19 kwi 2016

    krowka123 przeczytaj swoje posty ostatni i przed ostatni - jeden nie pasuje do drugiego - jak to zwykle w wypowiedziach pisu :)

    Zobaczcie jak działa Dziennik i jego redaktorzy artykuł o staroście cały za free o Obajtku tylko superlatywy za free reszta należy wykupić. Nie bronię tutaj Starosty bo to jest nie OK co robi ale chodzi mi o obiektywizm bo to w oczy kole jak media sprzyjają pisowi. To już jest niesmaczne.

    12 18 Cytuj
  • 19 kwi 2016

    Dawniej media wspierały PO...

    11 10 Cytuj
  • 19 kwi 2016

    Panie starosto,
    Pójście w takiej sprawie na ugodę, jest niczym innym JAK PRZYZNANIEM SIĘ DO WINY.
    W całej sprawie bulwersuje mnie to, że teraz my wszyscy płacić będziemy za pana błędy – czemu mówię STANOWCZE NIE!
    Jeśli w czasie pracy wykonuje pan czynności nie wynikające z wiążącego pana stosunku cywilno -prawnego pełniąc rolę urzędnika, za jego skutki powinien pan odpowiadać indywidualnie jako osoba prywatna. W zakresie pana obowiązków, nie leży raczej wątpliwe i być może dwuznaczne zachowanie w stosunku do kobiet. Dlatego pytam, jakim prawem my wszyscy mamy partycypować i odpowiadać solidarnie ponosząc dodatkowe koszty rozwiązania pana prywatnego problemu ?
    Dla mnie, jest to nic innego jak niegospodarność i wykorzystywanie zajmowanego stanowiska w sprawach prywatnych. W cywilizowanym urzędzie na nowo tworzone stanowisko powinien zostać rozpisany konkurs.
    Pana starosta ma prawo do tworzenia nowych stanowisk ? Ma, podobnie jak my mamy prawo domagać się wszczęcia z urzędu przez prokuraturę sprawy o niegospodarność i wykorzystywanie zajmowanego stanowiska do prywatnych rozgrywek. Mamy również prawo, do tego aby domagać się w tej sytuacji pana dymisji. Kończ waść – wstydu oszczędź.

    58 12 Cytuj
  • 19 kwi 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Panie starosto,
    W cywilizowanym urzędzie na nowo tworzone stanowisko powinien zostać rozpisany konkurs.

    Cywilizowane już było i były konkursy teraz jest nadanie partyjne przez pis :) i konkursy są zbyteczne bo tylko członkowie pis maja odpowiednie kwalifikacje do zajmowania stanowisk - reszta to gorszy sort.

    19 16 Cytuj
  • 19 kwi 2016
    SredniPiotr napisał/a:

    Cywilizowane już było i były konkursy teraz jest nadanie partyjne przez pis :) i konkursy są zbyteczne bo tylko członkowie pis maja odpowiednie kwalifikacje do zajmowania stanowisk - reszta to gorszy sort.

    Obsesja na punkcie PiSu jest nieuleczalna i powoduje ogromne spustoszenie w organizmie ,ludzie których dotknęła ta choroba nie mogą normalnie żyć ,wszędzie widzą Kaczora i jego knowania nawet tam gdzie ich nie ma.Gdzie w starostwie rządzi PiS?Czy judasze którzy porozumieli się ze zwolennikami starosty to według Ciebie PiS?Tu nie ma ani PiS ani PO jest tylko grupa trzymająca się koryta która dla utrzymania władzy zrobi wszystko,nawet pośrednio przyzna się do ponoć nie popełnionej winy -bo czym innym było pójcie na ugodę jak nie przyznaniem się do winy?????Zawsze zastanawiało mnie jedno-jak tacy ludzie stają przed lustrem,jak potrafią występować publicznie wiedząc że większość sobie z nich kpi i ma najgorsze zdanie.Gdzie godność,honor ,ambicja?Czasami wydaje się że więcej tych cech można znaleźć u tych wysiadujących nad Bysinką i konsumujących tanie wina.A bierni ,mierni ale wierni pretorianie będą do końca bronić swego Pana bo bez niego byliby nikim.
    PS.Pokaż mi ludzi którzy otrzymali w tym mieście stanowiska z konkursu i kiedy ostatnio był jakiś konkurs poza recytatorskim?

    32 9 Cytuj
  • 19 kwi 2016
    krowka123 napisał/a:

    -bo czym innym było pójcie na ugodę jak nie przyznaniem się do winy?????Zawsze zastanawiało mnie jedno-jak tacy ludzie stają przed lustrem,jak potrafią występować publicznie wiedząc że większość sobie z nich kpi i ma najgorsze zdanie.

    Dokładnie tym samym co ułaskawienie nie skazanego :) Przykład jest z kogo brać !

    14 5 Cytuj
  • 19 kwi 2016

    "A bierni ,mierni ale wierni pretorianie będą do końca bronić swego Pana bo bez niego byliby nikim"
    Powtórzę pytanie zadane kiedyś w innym wątku ale dotyczące starostwa-jak nazwać osobę ktora nie wykonuje wyroku Trybunału Konstytucyjnego(którego tak bronicie a w d...ie macie jego wyrok)nakazującego zwrot niesłusznie pobranej czyli kradzieży opłaty za kartę pojazdu.Czytałam kiedyś odpowiedź starostwa na pismo o zwrot skradzionej kwoty,dano do zrozumienia petentowi aby się bujał.Mając na uwadze że gdzie indziej w Polsce urzędy zwracają niesłusznie pobrane pieniądze ta odpowiedź pokazuje że nasza władza ma w d...ie wyroki i społeczeństwo.
    To jak nazywa się osoba która nie oddaje zrabowanych pieniędzy mimo wyroku sądu?

    18 10 Cytuj
  • 19 kwi 2016

    To zainterweniuj do swojego posła niech się weźmie do roboty a nie tańcuje na rynku. Rolą posła jest interwencja w takich sprawach ale on woli folklor na Wiejskiej i na rynku.
    Krzyczysz krówka krzyczysz a władza w Waszych rekach tylko jakoś rządzenie okazuje się nie takie proste i jeszcze należy coś umieć - tylko koni żal :( .

    19 12 Cytuj
  • 19 kwi 2016
    krowka123 napisał/a:

    Co na to Petru i myślenicka Nowoczesna?
    Kto niewinny idzie na ugodę?
    Po taki czymś ktoś powinien wylecieć na zbity ....
    JACY WYBORCY TAKA WŁADZA.
    IDĘ O ZAKŁAD ŻE WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ MEDIA POJADĄ PO NASZEJ "ELYCIE"

    Jacy wyborcy taka władza??Chyba masz pretensje do całego świata :)

    10 6 Cytuj
  • 19 kwi 2016

    Ale o co biega? Józek jako starosta nadużywał stanowiska to teraz jako starosta musiał znów tego stanowiska użyć. No i co? Problem? To że daje i odbiera to jego psi obowiązek jako starosty! Burmistrz kreuje Dyrektorów Urzędów, zastępców - zastępców, komórki promocji tego i owego to staroście nie wolno? A co on jakiś gorszy? Mniej przystojny? To na niego niby już kobiety nie "lecą" tylko na stanowiska? Teraz będzie miał doradcę od spraw edukacji, nie z musu ale z potrzeby. A to ze jakieś procesy, ekscesy? Dziecka z tego nie będzie, wesela w ogrodzie Domu Greckiego też nie to o co chodzi?

    https://m.youtube.com/watch?v=vwu-RaCjRvg

    24 8 Cytuj

Odpowiedz