Forum » Myślenice

Tauron ,energia elektryczna

  • 26 maj 2016

    Witam,jestem zbulwersowany poczynaniami tauron.Słyszałem że prąd miał potaniec a okazalo się podrożal i to w bardzo duzym stopniu.Juz niedługo będziemy świecic lampami naftowymi gdyż nie stac nas bedzie na opłacenie tak wysokich rachunków.Nawet gdybysmy oszczędzali,nie posiadali telewizora,czy lodówki tylko pare energooszczędnych zarówek to i tak tak sobie naliczą jak bedą chcieć,pisząc teraz na blankietach tak malym duczkiem ze nie kazdy przeczyta.Ja naprzykład miałem zuzycie takie jak zawsze i co sie okazalo przyszła niedopłata i to horyzontalna kwota ponad 400 zl.Zaznaczam jest nas dwoje emerytów,nie mamy ogrzewania na prad ,nie mamy zelazka ani maszynki tylko telewizor laptop ,lodówka oraz żarówki energooszczedne.Tylko że w tauronie nie placi sie za zuzycie pradu tylko to co tauron nam narzuci,np.dajmy na to ze mamy do zapłacenia za okres 4miesiecy koło 500 zł.to dystrybucja wyniesie 400 ,oplata handlowa ,abonament przesyły cyrografy typu g11 g12 oczywiscie pisane drobnym druczkiem bez wyjasnien ,tylko sobie w glowe palnąć co ten tauron wyprawia z odbiorcami.

    11 Cytuj
  • 26 maj 2016

    radzę sobie to skontrolowac wszystko... moi rodzice mieli jakiś rok temu podobną przygodę z tauronem... mianowicie przyszła im nadpłata 1000 zł... pytanie skąd.. wyjaśniali dzwonili , jeżdzili.. zbywali ich itp.. poczym stwierdzili , ze nie 1000 a 700... jednak rodzice wiedzieli ile czego zużywają.. - mieszkają sami.. a całe dnie pracuja.. więc niemożliwe by nagle taka nadpłata się zrobiła.. drązli sprawe.. nerwy poszarpali.. i okazało się po batalii.. ze tauron... sie pomylił.... i żadnej nadpłaty nie było...więc i u pana może tak być

    3 Cytuj
  • 26 maj 2016

    Dokładnie. U mnie było to samo. Najpierw kazali płacić więcej, a później okazało się, że pomyłka i zwrócili.

    Cytuj

Odpowiedz