Forum » Myślenice

SKLEPY RTV AGD

  • 2 cze 2016

    Witam jestem przed zakupem dużej ilości sprzętu do nowego domu , w Myślenicach mieszkam od zaledwie roku jakie sklepy polecacie ze sprzętem rtv agd ? Gdzie najlepiej mogą mi doradzić przy wyborze sprzętu ?

    4 Cytuj
  • 2 cze 2016
    nirvana napisał/a:

    Witam jestem przed zakupem dużej ilości sprzętu do nowego domu , w Myślenicach mieszkam od zaledwie roku jakie sklepy polecacie ze sprzętem rtv agd ? Gdzie najlepiej mogą mi doradzić przy wyborze sprzętu ?

    Poczytaj na forach co kupić. W sklepie będą ci wciskać to co maja. A jak coś znajdziesz to na priv. mogę doradzić pod względem jakości sprzętu.

    2 2 Cytuj
  • 2 cze 2016
    ALLF napisał/a:

    Poczytaj na forach co kupić. W sklepie będą ci wciskać to co maja. A jak coś znajdziesz to na priv. mogę doradzić pod względem jakości sprzętu.

    Wolałbym jednak iść do sklepu i oglądnąć sprzęt bo to zawsze pomaga w wyborze a tak z obrazków wybierać to słabo wygląda ...

    4 Cytuj
  • 4 cze 2016

    Ja oglądam "obrazki". Szukam opinii a potem idę obejrzeć w sklepie. Potem wracam do neta i zamawiam. W ten sposób podczas remontu kuchni sporo zaoszczedzilam. Np w sklepie internetowym taniej a odbiór w sklepie stacjonarnym i już np 100 czy 200 do przodu

    7 1 Cytuj
  • 4 cze 2016
    nirvana napisał/a:

    Witam jestem przed zakupem dużej ilości sprzętu do nowego domu , w Myślenicach mieszkam od zaledwie roku jakie sklepy polecacie ze sprzętem rtv agd ? Gdzie najlepiej mogą mi doradzić przy wyborze sprzętu ?

    napewno nie polecam RTV Euro AGD w galerii myslenickiej, jesli chcesz wiedziec.

    7 4 Cytuj
  • 5 cze 2016
    sunshine napisał/a:

    napewno nie polecam RTV Euro AGD w galerii myslenickiej, jesli chcesz wiedziec.

    Dlaczego? Mają lepsze ceny i jakość niż media expert.
    Jakiś przykład albo argument?

    4 7 Cytuj
  • 7 cze 2016
    Gascan napisał/a:

    Dlaczego? Mają lepsze ceny i jakość niż media expert.
    Jakiś przykład albo argument?

    nie mila obsluga.

    7 9 Cytuj
  • 10 cze 2016
    sunshine napisał/a:

    nie mila obsluga.

    dlaczego właśnie tam byłem bardzo miła obsługa zaskoczony jestem , sprawdzałem ceny w necie nie są duże różnice ceny mają ok

    5 5 Cytuj
  • 11 cze 2016
    nirvana napisał/a:

    dlaczego właśnie tam byłem bardzo miła obsługa zaskoczony jestem , sprawdzałem ceny w necie nie są duże różnice ceny mają ok

    nirvana nie rob "sobie sam" reklamy ;] :D

    6 2 Cytuj
  • 7 lis 2016

    Osobiście miałam okazję kupować w RTV Euro AGD mikser na urodziny dla mamy i na pewno na jakość obsługi nie mogę narzekać. Generalnie pewnie jeszcze nie raz ten sklep odwiedzę, bo jednak moim zdaniem wybór mają naprawdę duży. Oczywiście można kupować online, ale sama jednak wolę wszystko dokładnie obejrzeć.

    7 1 Cytuj
  • 24 mar 2019

    aaaaa znalazlem to wrzuce pod tą kryptoreklamą
    https://www.youtube.com/watch?v=_pk1J3RuOhQ&feature=youtu.be

    1 1 Cytuj

Odpowiedz