Forum » Myślenice

Francja- atak terrorystyczny

  • 15 lip 2016

    UWAGA!!! We wczorajszym ataku terrorystycznym we Francji prawdopodobnie zginęły dwie Polki, nieoficjalne źródła podają, że były to mieszkanki powiatu myślenickiego. Kolejne dwie osoby, które im towarzyszyły zostały ciężko ranne. Poinformujemy Państwa o potwierdzeniu tych informacji przez MSZ.

    4 7 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Tak były to dziewczyny z Krzyszkowic

    5 1 Cytuj
  • ania 15 lip 2016

    Jaki ten świat parszywy, człowiek rano z domu wychodzi i nie wie czy wróci.
    Kondolencje dla rodzin

    9 Cytuj
  • 15 lip 2016
    margaretka napisał/a:

    Tak były to dziewczyny z Krzyszkowic

    Skąd takie informacje - nie ma nawet potwierdzenia, że wśród ofiar byli Polacy

    10 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Dwie godziny temu podała taką informację iTV Powiatowa Telewizja Myślenice na Facebooku.

    4 Cytuj
  • 15 lip 2016
    m_markos napisał/a:

    Dwie godziny temu podała taką informację iTV Powiatowa Telewizja Myślenice na Facebooku.

    #1 Podała, że prawdopodobnie
    #2 Nie napisali nigdzie, że z Krzyszkowic

    Miejmy nadzieje, że nie potwierdzą tej informacji

    6 1 Cytuj
  • Gabriela 15 lip 2016

    Niestety pod wpisem iTV na facebooku jest kilka komentarzy, w których ludzie piszą, że jest to potwierdzona informacja...

    4 1 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Niestety informacja jest pewna.. :(

    4 Cytuj
  • 15 lip 2016
    opos napisał/a:

    Skąd takie informacje - nie ma nawet potwierdzenia, że wśród ofiar byli Polacy

    To znajomi

    3 Cytuj
  • Gosiaa 15 lip 2016

    Pojechały na wakacje

    4 2 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Nasze ministerstwo nie wie że zginęły dwie Polki, a chcą zabezpieczać Dni Młodzieży? Żenada i kompletny brak profesjonalizmu. Wyrazy współczucia dla rodzin.

    11 14 Cytuj
  • 15 lip 2016

    The bill a czy ty też nie byłeś za przyjmowaniem przyjaznych nam muzułmańskich dusz?

    11 3 Cytuj
  • 15 lip 2016
    bill napisał/a:

    Nasze ministerstwo nie wie że zginęły dwie Polki, a chcą zabezpieczać Dni Młodzieży? Żenada i kompletny brak profesjonalizmu. Wyrazy współczucia dla rodzin.

    Ogarnij się! MSZ może podać oficjalną wiadomość dopiero wtedy, gdy Francuzi zidentyfikują wszystkie ofiary i ogłoszą oficjalną listę. Tak to działa.

    13 1 Cytuj
  • 15 lip 2016

    krówka wg twojego rozumowania to trzeba by było wymordować w poszczególnych krajach wszystkich, którzy nie są obywatelami tego kraju, bo są uchodźcami. Gratuluję ci podejścia. Tylko co na to Polacy w Niemczech, Anglii itd.
    Bleuet jak nas inny kraj zaatakuje to też będzie nasze MSZ czekać dopóki nam nie wypowiedzą wojny, bo tak to działa. Pomyśl trochę.
    A tak wogóle to post jest zupełnie o czym innym i zamiast uprawiać tu rządową propagandę to okażcie chociaż odrobinę współczucia dla rodziny.

    8 13 Cytuj
  • 16 lip 2016
    bill napisał/a:

    Bleuet jak nas inny kraj zaatakuje to też będzie nasze MSZ czekać dopóki nam nie wypowiedzą wojny, bo tak to działa. Pomyśl trochę.
    A tak wogóle to post jest zupełnie o czym innym i zamiast uprawiać tu rządową propagandę to okażcie chociaż odrobinę współczucia dla rodziny.

    Z tą rządową propagandą to akurat trafiłeś/aś jak kulą w płot... Uwaga! tłumaczę: wszyscy wiedzą, że zginęły dwie młode kobiety, mieszkanki Krzyszkowic. Wszystkie serwisy o tym piszą i z palca tego nie wyssały. I niewątpliwie ministerstwo też to wie. Ale to jest, póki co, wiadomość nieoficjalna, dopóki nie potwierdzi tego strona francuska i nie przekaże tego naszemu MSZ. Wtedy MSZ może to ogłosić oficjalnie. A ty z braku oficjalnego ogłoszenia wysnułeś wniosek, że nasi nie potrafią zabezpieczyć ŚDM. No, rzeczywiście bardzo logiczne. Poza tym zabezpieczenie ŚDM należy, zdaje się, do MSWiA, czy się mylę? A żeby uprzedzić twoją interpretację mojego postu, powiem, że akurat uważam, że nasza władza zbyt buńczucznie podchodzi do ewentualnego zagrożenia, twierdząc, że panuje nad wszystkim i coś mi się robi jak tego słucham. Tyle, że ja wolę nie oglądać takich scen jak te z Nicei u nas, tylko po to, żeby mieć satysfakcję, że nasze władze się myliły. Choć te całe ŚDM to kompletnie nie moja bajka i już mam ich po kokardę, to jednak wolałabym, żeby przeszły tak spokojnie, jak to tylko możliwe.
    A jeśli chodzi o współczucie dla rodziny, to skąd wiesz, że go nie mam? Bo nie napisałam o tym? Bo jak nie zaistniało w necie, to nie istnieje w ogóle? Współczucie rodzi się w człowieku i może tam pozostać. Można się nim podzielić z bliskimi, ze wszystkimi znajomymi z facebooka, wreszcie z całym światem. Jak kto woli. Nie ma jednej słusznej opcji...

    10 3 Cytuj
  • 16 lip 2016

    Po tym co od 2 lat wyprawiją "politycy" naszych zachodnich starszych demokracji to ja bym na wakacje do niemiec czy francji na pewno nie pojechał. A będzie tam coraz gorzej i kiedyś może się skończyć tak, że w strachu przed takimi własnie akcjami ludzie będą emigrować do Polski.

    4 1 Cytuj
  • 16 lip 2016

    A może to nie prawda?! Może nie zginął nikt z Polski?! Teraz żadne wiadomości nie mówią o śmierci Magdy i Marzeny, tylko o 84 ofiarach śmiertelnych!! Może to jakaś koszmarna pomyłka... może wrócą z wakacji wszyscy razem i zapytają się "o co chodzi?!"... Daj Boże...

    10 Cytuj
  • 16 lip 2016

    Co ty wygadujesz... Siostry ktore przezyly atak są juz spowrotem w kraju, wdomu z ojcem. Wczoraj wieczorem byla msza w intencji dziewczyn w krzyszkowickim kosciele.

    14 1 Cytuj
  • 16 lip 2016
    bill napisał/a:

    Nasze ministerstwo nie wie że zginęły dwie Polki, a chcą zabezpieczać Dni Młodzieży? Żenada i kompletny brak profesjonalizmu. Wyrazy współczucia dla rodzin.

    Może wiedzą tylko nie chcą siać paniki i trzeba by potwierdzić informację ??

    2 9 Cytuj
  • 19 lip 2016

    Czy nasza władza już wie że zginęły dwie POLKI, czy nadal jak strusie chowają głowę w piasek? I ci ludzie mają nam zapewnić bezpieczeństwo!

    3 8 Cytuj
  • 19 lip 2016
    bill napisał/a:

    Czy nasza władza już wie że zginęły dwie POLKI, czy nadal jak strusie chowają głowę w piasek? I ci ludzie mają nam zapewnić bezpieczeństwo!

    Tak wiedzą. Macierewicz juz wysłał F16 na muzułmanów. Ty zawsze możesz zainicjować pogrom muzułmanów, uchodźców czy też każdego nie-polaka którego spotkasz na ulicy. Ja będziesz miał szczęści to trafisz na pakistańczyków którzy przyjechali na międzynarodowe spotkania z folklorem w Myślenicach, będziesz wtedy mógł "własnoręcznie wymierzyć sprawiedliwość".

    3 7 Cytuj
  • 19 lip 2016

    The bill propagandę to Ty uprawiasz,władze muszą mieć oficjalne potwierdzenie kanałami dyplomatycznymi i tyle.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz