Forum » Myślenice Myślenice - Kraków ,busy,autobusy.

• 22.04.2012 - 4:04
    na raciach proste
    2 Cytuj Zgłoś
  • 22.04.2012 - 10:49
    Czy mógłby ktoś podać busy myślenice - kraków aleje.
    7 3 Cytuj Zgłoś
  • 22.04.2012 - 13:10
    Dzień dobry, mam takie pytanie, przepraszam że w tym wątku. Potrzebuję dostać się z dzieckiem do Krakowa - Prokocimia. Niestety nie posiadamy samochodu i zdani jesteśmy tylko na busy i komunikację miejską. czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak się tam dostać? Wiem tylko, że mam wysiąść na matecznym i stamtąd jechać podmiejskim. Może ktoś potrafi mi pomóc, z góry bardzo dziękuję :)
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 22.04.2012 - 13:25
    ja nie wiem, ale ja bym skorzystał ze strony internetowej mpk .
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 22.04.2012 - 13:27
    Wysiądziesz na Matecznym i do prokocimia dostaniesz się i autobusem i tramwajem. Autobusem będzie bliżej i musisz iść na przystanek który znajduje się ( jak wysiądziesz z busa musisz iść do góry- w przeciwnym kierunku niz dalej pojedzie bus) obok przystanku jest m.in księgarnia i tam popatrzysz na rozkład będzie napisane który jedzie na prokocim m.in 144, 173, 103 ale upewnij się na rozkładzie.
    3 Cytuj Zgłoś
  • 07.05.2012 - 13:59
    Witam! Mam pytanie: o której odjeżdża pierwszy poranny bus z ul. słowackiego w dni powszednie?
    Cytuj Zgłoś
  • 07.05.2012 - 21:20
    zdaje się że o 5
    Cytuj Zgłoś
  • 10.05.2012 - 11:12
    Witam
    Mój post może będzie troche nietypowy ,ale chce coś przekazać ,jak wiadomo zachowanie niektórych busiarzy jest jakie jest ci którzy jeżdżą codziennie do pracy to mogą to zauważyć.Razem z moimi znajomymi dojeżdżam codziennie do Krakowa iniestety miałem okazje 2 razy jechać busem firmy Imart /bus czerwony ,kierowca młody z bródką,nie wiem co temu człowiekowi dolega ale obserwując jego zachowanie to ma problemy emocjonalne,do tego chamstwo na każdym kroku z jego strony-to że jest kierowcą i jeździ busem to nieznaczy że może sie w ten sposób zachowywać do pasażerów,lub komentując zachowanie innych swoim słownictwem.Rozumiem zmęczenie ,gorszy dzień jazda cały dzień z ludźmi też jest męcząca,ale bez przesady,ten pan busiarz przegina.Dziwie sie właścicielowi firmy Imart że takiego pracownika zatrudnia,wiem że takie jego zachowanie nie zdażyło sie tylko wtedy jak ja jechałem i też wiem że kilka osób mimo że godzina kursu niektórym pasuje to przestali z tym panem jeździć,zresztą sam już też z nim nie jeźdżę.Od 16 lat jak dojeżdżam do pracy do krakowa to jeszcze z takim zachowaniem kierowcy sie nie spotkałem dlatego zdecydowałem sie napisać ku przestrodze.Odradzam szczerze jazde z tym busiarzem ,lepiej ppoczekać te 7-10 min na kolejnego busa ,a dojechać szczęśliwie do pracy lub do domu.
    10 4 Cytuj Zgłoś
  • 10.05.2012 - 11:40
    Ale co KONKRETNEGO takiego zrobił. Klepiesz tyle znaków, a nie napisałeś konkretnie co się stało. Ogólniki każdy może pisać.
    Liczą się jednak konkrety.
    6 7 Cytuj Zgłoś
  • 10.05.2012 - 12:01
    chyba wiem o kim mowa . racja ten pan nadużywa pewnych brzydkich słów , ale gólnie jak z nim jezdzę to jest uprzejmy aczkolwiek nie mam zamiaru tłumaczyć takiego zachowania
    8 3 Cytuj Zgłoś
  • 10.05.2012 - 19:53
    Racja każdy może pisać ogólniki,tylko szczegóły jego zachowania są do omówienia z jego szefem ,a nie do pisania na forum pozatym dużo pisania by było.Nie każdy nadaje sie na kierowce nawet jak mu wyjdą dobrze badania
    6 6 Cytuj Zgłoś
  • 11.05.2012 - 8:52
    Mam takie pytanko, wie ktoś może o której jest najwcześniejszy bus lub autobus w sobotę z Krakowa do Myślenic?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 23.02.2014 - 14:31
    Czy ktoś jeździ busami w niedziele wieczorem z Krakowa do Myślenic? Potrzebuję 100% pewnych informacji, czy jeżdżą jakieś busy spod Galerii w niedzielę ok.18, 19 lub 20. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam:)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 23.02.2014 - 17:22
    Jeżdżą, w 100 % potwierdzam. Z górnej płyty dworca jeżdżą też autobusy w stronę zakopanego, które zatrzymują się w Myślenicach
    2 Cytuj Zgłoś
  • 23.02.2014 - 18:25
    Dziękuję bardzo!
    2 Cytuj Zgłoś
  • 19.09.2014 - 13:16
    Euro-bus-przewoźnik
    + Dodaj odpowiedź Zna ktoś tego przewoźnika ? Czy ktoś spotkał się z arogancją właściciela?
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • Marek Stoszek 19.09.2014 - 13:19
    Ja od 2012 r. zawsze wracam Euro-busem z pracy z Krakowa. Zawsze wszystko OK i pełna kultura. Jestem bardzo zadowolony.
    5 5 Cytuj Zgłoś
  • 19.09.2014 - 13:22
    Owszem owszem kierowcy są w porządku natomiast wielokrotnie spotkałam się z arogancją Pana który odbiera telefony .traktuje ludzi tak jakby nie płacili za przejazdy
    1 5 Cytuj Zgłoś
  • Beata 22.09.2014 - 17:59
    W dniu dzisiejszym zgłosiłam na 112 podróż Busem z pijanym kierowcą. Od kierowcy zionęło wódą na metr. Podałam trasę i numery rejestracyjne samochodu. Ciekawe co z tego wyniknie ?
    13 2 Cytuj Zgłoś
  • 22.09.2014 - 18:47
    Z innej beczki - Panowie kierowcy - nie ma klimy, to należy ludziom dostarczyć trochę tlenu, szczególnie tym z tyłu, a nie otworzyć sobie szybkę z przodu i jechać zadowolonym. Po drugie, syf kiła i mogiła, w niektórych busach piasek i błoto na podłodze i niesamowita stęchlizna... Ludzi wozi się jak króliki, nie ważne, że muszą stać, zakręt trza ściąć i na hamulec depnąć, a co! Niech się ludzie walają po tych brudnych podłogach, często, gęsto z bagażami, torebkami, plecakami...
    Więcej ostrożności.
    14 5 Cytuj Zgłoś
  • qwerty 15122 23.09.2014 - 17:42
    Ile kosztuje wynajem busu z myslenic do krakowai z powrotem?
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 28.03.2015 - 19:34
    Chciałam zapytać jak ma nazwisko Bartek kierowca z firmy Kowal, bardzo miły kierowca jak wszyscy w tej firmy.
    6 10 Cytuj Zgłoś
  • 30.05.2015 - 12:20
    Czy w niedziele jedzie jakiś bus do Krakowa o godz 6 rano?
    2 Cytuj Zgłoś
  • 30.05.2015 - 12:28
    Zobacz na stronie miasta i Gminy tam jest rozkład jazdy
    2 Cytuj Zgłoś
  • 30.05.2015 - 13:14
    5.45 6.00 6.30
    2 Cytuj Zgłoś
  • 04.10.2015 - 9:02
    witam. czy ma ktos rozklad busów do krakowa przez aleje? interesują mnie godziny od ok 7:30 do 8:30...
    2 Cytuj Zgłoś
  • 04.10.2015 - 10:40
    7:41 8:03 8:31 ewentualnie na estakadzie ok 7:20-30 powinna jechać Rabka albo Jordanów
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 19.12.2015 - 17:31
    Witam! Pisze tutaj ku przestrodze dla innych. Mianowicie od pewnego czasu dojeżdżam do pracy do Krakowa i wybrałam bilety 10 przejazdowe w firmie maks-imart. Jednak zachowanie kilku busiarzy jest karygodne! Chodzi głownie o Starszego Niskiego Pana który jeździ żółtym busem imart! Nie rozumiem jak można zatrudnić tak aroganckiego i beZczelnego człowieka. Wracając z nim poprosiłam o wysadzenie mnie na przystanku przy rynku (inni mnie zawsze tam wypuszczają) dając mu bilet zostałam zwyzywana żebym "sobie jeździła z tymi busiarzami u których kupuje te bilety bo on ma kolor zielony" (mój kolor był czerwony kupiony tego samego dnia u innego kierowany firmy imart). Powiedział mi rownież ze "jak następnym razem wsiądę do jego busa to mnie nie wypuści na żadnym przystanku tylko gdzieś wywiezie" ja byłam w szoku nie wiedziałam co odpowiedzieć wysiadałam z busa. Kilka tygodni pózniej miałam ta sama sytuacje jadąc znowu z tym panem, obelgi z każdej strony ze po co wsiadłam mu do busa, Że mnie wywiezie. Postanowiłam złożyć skargę, zdobyłam numer telefonu do właściciela imart gdy zadzwoniłam właściciel odebrał i udawał zwykłego pracownika. Powiedział ze go to nie interesuje i rzucił słuchawka. Beznadzieja po całości!
    20 2 Cytuj Zgłoś
  • bum cykcyk 20.12.2015 - 9:48
    Czyżby to chodziło o Pana Janka?
    P.s: mój telefon też właściciel IMART-U olał.
    12 1 Cytuj Zgłoś
  • 20.12.2015 - 10:08
    Nie chcę tutaj generalizować ale chyba wszyscy busiarze w Myślenicach to porażka i to nie tylko Ci jezdzacy na Krakow. Albo ja tylko trafiam na samych takich buraków. Nieuprzejmi, chamscy, jeżdżą niebezpiecznie, na jezdni zachowują się jak by im wszystko było wolno.

Staram sie korzystać z Szwagropolu bo nie na moje nerwy obcowanie z takimi typami.
    12 2 Cytuj Zgłoś
  • Anna 20.12.2015 - 12:29
    nikola12 napisał/a:
    Witam! Pisze tutaj ku przestrodze dla innych. Mianowicie od pewnego czasu dojeżdżam do pracy do Krakowa i wybrałam bilety 10 przejazdowe w firmie maks-imart. Jednak zachowanie kilku busiarzy jest karygodne! Chodzi głownie o Starszego Niskiego Pana który jeździ żółtym busem imart! Nie rozumiem jak można zatrudnić tak aroganckiego i beZczelnego człowieka. Wracając z nim poprosiłam o wysadzenie mnie na przystanku przy rynku (inni mnie zawsze tam wypuszczają) dając mu bilet zostałam zwyzywana żebym "sobie jeździła z tymi busiarzami u których kupuje te bilety bo on ma kolor zielony" (mój kolor był czerwony kupiony tego samego dnia u innego kierowany firmy imart). Powiedział mi rownież ze "jak następnym razem wsiądę do jego busa to mnie nie wypuści na żadnym przystanku tylko gdzieś wywiezie" ja byłam w szoku nie wiedziałam co odpowiedzieć wysiadałam z busa. Kilka tygodni pózniej miałam ta sama sytuacje jadąc znowu z tym panem, obelgi z każdej strony ze po co wsiadłam mu do busa, Że mnie wywiezie. Postanowiłam złożyć skargę, zdobyłam numer telefonu do właściciela imart gdy zadzwoniłam właściciel odebrał i udawał zwykłego pracownika. Powiedział ze go to nie interesuje i rzucił słuchawka. Beznadzieja po całości!
    Przypuszczam, iż chodzi o pana Se....ka. Miałam podobną sytuacje, telefon do właściciela nie odniósł skutku a więc skierowałam skargę do Urzędu Marszałkowskiego. Tobie proponuję to samo. Płacąc za przejazd, kupując tzw. "bilet dziesięcioprzejazdowy" oczekujemy, że będzie on respektowany przez wszystkich przewoźników, których nazwy są wymienione z przodu biletu. Bez względu na to, czy będzie to bilet: zielony, czerwony czy też żółty, zgodnie z zawartą umową /kupno biletu w świetle prawa jest umową/ upoważnia nas do korzystania ze środków transportu należących do wszystkich sygnatariuszy "układu biletowego".
    Zauważyłam również, iż po sprzedaży biletu "jednoprzejazdowego" kwota zakupu, pomimo obowiązku fiskalizacji nie zawsze jest nabijana na kasę.
    Zachowanie pana Se....ka, słownictwo, obrażanie pasażerów to już zupełna abstrakcja - człowiek zatrzymał się w głębokiej komunie, kiedy to powoził autobus PKS i myślał, że jest "bogiem". Z racji tego, że nie było innego alternatywnego środka komunikacji a samochody prywatne były rzadkością, więc ludzie byli zdani na jego łaskę i niełaskę - zabierze nie zabierze. Nikt mu nie powiedział, że czasy się zmieniły i teraz to pasażer jest "bogiem" bo od niego zależy być albo nie być przewoźnika.
    18 2 Cytuj Zgłoś
  • 20.12.2015 - 19:29
    m_markos napisał/a:
    Nie chcę tutaj generalizować ale chyba wszyscy busiarze w Myślenicach to porażka i to nie tylko Ci jezdzacy na Krakow. Albo ja tylko trafiam na samych takich buraków. Nieuprzejmi, chamscy, jeżdżą niebezpiecznie, na jezdni zachowują się jak by im wszystko było wolno.

Staram sie korzystać z Szwagropolu bo nie na moje nerwy obcowanie z takimi typami.
    Nie wszyscy na szczęście. Ci młodzi są w porządku, taki jeden w czapce na pewno i taki z czarnymi włosami i zarostem.
    Ten pan o którym mowa to wyjątkowy wyjątek, bo co do reszty to naprawdę rzadko się spotkałam by zachowali się niemiło, a jeśli już to z jakiegoś powodu (każdy ma swoje granice wytrzymałości :P).
    Co do tego pana..cóż ciężki typ człowieka. Raz mi tylko powiedział kiedy się płaci i sobie na zawsze zapamiętałam, tak że..
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 20.12.2015 - 23:45
    Wiele można by pisać o "komunikacji" regionalnej w naszych kochanych Myślenicach. Cóż, do zachodu w tej dziedzinie nam bardzo wiele brakuje.
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 21.12.2015 - 12:37
    costacalma napisał/a:
    Czyżby to chodziło o Pana Janka?
    P.s: mój telefon też właściciel IMART-U olał.
    Olejcie więc IMART.
    Nakręćcie filmik, jak to Was kierowca wyzywa i wrzućcie do netu.
    Dajcie też info na miasto-info, niech wkleją na główną chamstwo buraków za kierownicą busów.
    9 3 Cytuj Zgłoś
  • bum cykcyk 05.02.2016 - 17:23
    W IMARCIE nastąpiła pozytywna zmiana! Pan Janek zmienił BAŁWANA ! :-) :-D
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • 08.03.2016 - 17:25
    Witam, wie ktoś o której jedzie pierwszy bus do Krakowa w niedzielę?
    3 Cytuj Zgłoś
  • 08.03.2016 - 18:35
    spod galerii chyba o 5.30 jest pierwszy, tak mam na rozkładach
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 08.03.2016 - 19:18
    ghosty napisał/a:
    spod galerii chyba o 5.30 jest pierwszy, tak mam na rozkładach
    Potwierdzam. Brałam w poniedziałek rozkład od jednego z busiarzy i na nim jest 5:30 pierwszy bus :-)
    3 Cytuj Zgłoś
  • 24.05.2016 - 20:50
    Orientuje się ktoś czy jedzie jakiś bus/autobus do Krakowa ok godziny 4:30 i do tego zatrzymuje się na przystankach w Jaworniku, Krzyszkowicach, czy Głogoczowie?
    3 Cytuj Zgłoś
  • 24.05.2016 - 23:53
    Nie ma takiego. Jedynie Kabel jeździ w okolicach 5:00 z Myślenic, ale nie znajdziesz oficjalnego rozkładu, a to czy się zatrzyma to też loteria.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 27.05.2016 - 9:10
    Czyli lipa z dojazdem do Krakowa na 5:20 :/
    1 Cytuj Zgłoś
  • 13.09.2016 - 18:13
    czesc czy moze mi ktos powiedziec ktoredy jada busy do krakowa przez aleje ? tzn wiem ze dojadę nim pod agh a dalej jak one jezdza ? bylabym bardzo wdzieczna za odpowiedz
    1 Cytuj Zgłoś
  • 13.09.2016 - 23:37
    Tak jak każdy autobus/bus jadący z południa Malopolski ;]
    Mateczny-Grunwaldzkie- Jubilat - AGH - Plac Inwalidów- Kleparz - Galeria
    Cytuj Zgłoś
  • Agnieszka 18.04.2017 - 8:39
    Bardzo proszę o informację o której odchodzi bus z dworca Myślenice - Kraków przez aleje między 9 00 a 10 00.
    Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2017 - 9:29
    Agnieszka Taniec napisał/a:
    Bardzo proszę o informację o której odchodzi bus z dworca Myślenice - Kraków przez aleje między 9 00 a 10 00.
    Godzina 9.42 odjeżdża z dworca przy Dekadzie.
    Cytuj Zgłoś
  • 15.07.2017 - 22:18
    Hej, jedzie coś wcześniej w niedzielę do Krakowa niż ten o 5.30?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2017 - 0:30
    Witam czy wie ktoś może czy busy jeżdżą pod galerię Krakowską?
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2017 - 11:04
    Witam! Mam również pytanie dotyczące busów z Myślenic do Krakowa pod Galerię Krakowską, jak to wygląda w obecnym momencie, jeżdżą normalnie tak jak zawsze? Bo gdzieś natknąłem się na artykuł, że nic się w tej kwestii nie zmieniło a i tabliczki na busach ,,Galeria Krakowska'' również by na to wskazywały, jednak chciałem się upewnić.
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 14.08.2017 - 11:50
    Busy kończą kursy na placu nieopodal grupy przystanków komunikacji miejskiej "Dworzec Główny Wschód"
    Cytuj Zgłoś
  • 25.08.2017 - 7:50
    nikola12 napisał/a:
    Buc i cymbał! Potwierdzam.. Bilet 10-przejazdowy firmy Imart zakupiłam u innego busiarza z Imartu dzień wcześniej w kolorze czerwonym.. Nigdy nie było żadnego problemu u nikogo (kolor nieistotny), a tu proszę.. szanowny Pan życzy sobie ZIELONE! Bo to inny "Imart" tzn????! "Z tym biletem mogę sobie dojechać jedynie na dworzec".. Powiedział, że ostatni raz mnie puści, a jak mam jakieś pretensje to mogę sobie nawet do Ministra zadzwonić!
    Obraża ludzi.. zachowuje się bardzo arogancko.. Dziś zostaliśmy strąbieni aż trzy razy na trasie! Szok.. I dojedź tu bezpiecznie do pracy.. Idealna godzina odjazdu, ale trzeba zrezygnować.. Za dużo nieprzyjemności i stresu.
    8 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz