Forum » Myślenice

Myślenice - Kraków ,busy,autobusy.

  • adzygmunt 4 lis 2011

    Tak się składa, że w tym forum piszą sami nienormalni na czele ze mną!
    Tutaj tłumaczenia się nie doczekasz!

    3 2 Cytuj
  • 4 lis 2011

    ile kosztuja bilety miescze na pks i bus myslenice-krzyszkowice
    myslenice-jasienica?

    1 4 Cytuj
  • 4 lis 2011

    kup se rower taniej ci wyjdzie

    4 2 Cytuj
  • 4 lis 2011

    Myśleniczanie, weźcie sobie WY na wstrzymanie. Jedziecie po busiarzach jak po szmatach, ale zauważcie, że ludzie odpowiadają na chamstwo chamstwem. Wy zaczynacie to oni też coś musza 'zygnąć'. Oczywiście, że są ludzie z różnymi charakterami, jeden mniej miły, drugi bardziej, ale byłam świadkiem takich sytuacji, że na miejscu busiarzy bym wzięła osobiście takich Was za... ubrania i wyrzuciła z busa prosto w błoto, odpowiednio do zachowania godnego świni. Narzekacie, ze busy przeładowane. A co to ma znaczyć, że jeśli kierowca podjeżdża rano na osiedle i mówi, że mogą wsiąść tylko 3 osoby, bo nie ma miejsca, to Wy nie dość że ładujecie się na chama to jeszcze klniecie na kierowce, że on taki zły i niedobry(eufemizmy oczywiście) bo to WY jesteście pasażerami, bo to WY płacicie, bo to WY musicie dojechać JUŻ do pracy czy szkoły i uważacie się za wielkich PANÓW/PANIE a ten człowieczek za kierownicą ma być Waszym sługą. Postawcie się w miejscu kierowcy. Ja, po takich akcjach bym już widziała na czerwono i nóż by mi się w kieszeni otwierał, a oglądając takie cyrki przez cały dzień, później tydzień, miesiąc i cały okres pracy, zwolniłabym się po miesiącu najpóźniej, a chłopaki jak widać twardo jeżdżą. Albo kolejna sytuacja, także gdy nie było miejsca w busie. Na nieszczęście kobietki, która wsiadała na osiedlu, busiarz powiedział, że jest przeładowany, i żeby sobie Pani poczekała na następnego. A Wielmożna Pani co na to? Jebudu z torebki w szybę a szyba trach, pęknęła. Wprawdzie co to pęknięcie na szybie długości 6cm, ale za sam fakt takiego zachowania ręce opadają. Ja po prostu nie miałam słów, co ta baba zrobiła. A nieszczęście kobietki temu, że kierowca ją sobie zapamiętał, i teraz większość busiarzy jej nie chce zabierać. Kara może głupia, ale ma za swoje pokazywanie fochów, i tu cąłkowicie ich popieram, bo sama miałam ochotę wyskoczyć wtedy do tej baby i jej odwinąć z własnej torebki. Już pomijam sytuacje takie, że jak przychodzi do płatności, to płacicie ze złośliwości dzięsiociogroszówkami, albo gdy kierowca nie wyda wam biletu przy wysiadaniu, to go potraficie sklnąć od góry do dołu i na wskroś. Na co wam ten bilet później? W klaser go wkładać sobie będziecie? Można kulturalnie przecież poprosić o bilet, a nie grubiańskim tonem rozkazać. Co by było, gdyby Wam w pracy, ktoś chamsko, grubiańsko i bezczelnie rozkazywał a nie kulturalnie prosił? Też stalibyście się zgryźliwi, prędzej czy później. I gwarantuję Wam, po swoim przykładzie, że jeśli zaczniecie podróż z uśmiechem na ustach, wesołym 'dzień dobry' to i kierowcy będzie milej z takimi pasażerami podróżować i sam coś nawet zażartuje, czy normalnie pogada. Ja sobie upatrzyłam kilka kierowców, z którymi podróż do Krakowa to po prostu przyjemność, bo i busy czyste i kierowcy mili, jeśli się także do nich zacznie z kulturą. Trójka kierowców z Maksa(jeżdżących przez Aleje) p. Sławek, Donald i Zbyszek, pan Dariusz z Inter-Les(niech mi ktoś powie, że kierowca jest gburem...) oraz pan Marek z firmy Imart. Tych kierowców mogę z ręką na sercu polecić, może i są jeszcze jakieś takie perełki wśród busiarzy, ale tacy jak Ci, to po prostu skarb. Nie, żebym im robiła reklamę, ale to są kierowcy, z którymi warto jeździć, jeśli macie aż tak wysokie wymagania co do przejazdu, czystości w busie i kultury przewoźnika. I, moi drodzy Myśleniczanie, większość z Was, którzy wypisują na forum, jaki to chlew w busach, że wożą was jak ziemniaki, widzę właśnie jako takich nerwusów i chamów, którzy najpierw zaczynają, a później narzekają na brak komfortu w podróży. Nie żeby nie było, całe szczęście 90% pasażerów, to normalni, kulturalni i mili ludzie, tylko to 10% WAS potrafi niestety tak uprzykrzyć życie kierowcom, pasażerom i nam wszystkim dookoła. Tyle mojego zdania, dość przydługiego, ale mojego.

    9 10 Cytuj
  • 4 lis 2011

    Hah twardo jezdza bo robia wały na fiskalce, i paliwku klasyka

    8 5 Cytuj
  • 5 lis 2011

    Oj tam - są fragmenty gdzie można się z Tobą zgodzić, ale czy my mamy wpływ na:

    - palenie przez nich papierosów w busach - nie ma na to nasze zachowanie wpływu, bo nigdy nie widziałem, żeby pasażer palił w busie - kierowca już tak, wielokrotnie.
    - nie wydawanie z automatu (po mimo napisów na oknach busów) biletów, oraz te złośliwe pytania
    "po co panu bilet?" - Po G....o! Powiadam, piszę, że bez biletu kara to chce bilet...
    - Brak kultury osobistej - ktoś nie potrafi pracować z ludźmi, niech wraca do chlewu, nie każdy przecież nadaje się do pracy z ludźmi.

    "Na co wam ten bilet później?"

    Rozbawiasz mnie, no na co mi np. bilet MPK w Krakowie, przecież go potem wyrzucam... To dowód zakupu usługi, że za nią zapłaciłem to raz. Dwa czasem można z tego tytułu mieć zrefundowany dojazd do pracy, rozumiem, że NIE ogarniasz takich prostych spraw? Nie obchodzi mnie to, że busiarze Kraków-Myślenice mają problem z wydawaniem biletów - wchodzę, płacę, dostaje bilet, a nie przy wyjściu, bezsens totalny. Nigdzie tak nie ma. Sam byłem świadkiem jak raz kobieta wsiadła na Grunwaldzkim, a wysiadła i NIE ZAPŁACIŁA na Matecznym, bo musiała stać i chciała wsiąść do następnego, który zaraz jechał. Jakby od razu zapłaciła problemu by nie było.

    9 3 Cytuj
  • 9 lis 2011

    wynajmicie sobie autobus od bosmana gosc jezdzi jak nacpany lub pijany na szkolnej wycieczce mało nas niewywrocił do gory kołami!!!!!! kto mu dał prawo jazdy!

    6 1 Cytuj
  • 9 lis 2011

    Orientuje się ktoś jak kursują busy 11.11?

    1 Cytuj
  • 10 lis 2011

    Przyłączam się do pytania. Czy ktoś wie czy i jak kursują busy jutro?

    1 1 Cytuj
  • 10 lis 2011

    Jeżeli Lolo i AW jezdzi Busami to dlaczego nie zapyta się kierowcy ?
    Każdy chętnie powie , Ja nie mam problemu zapytałam i wiem, jak kursują na mojej linij .

    1 2 Cytuj
  • 10 lis 2011

    i ja też pilnie potrzebuje wiedzieć jak jutro kursują busy

    1 2 Cytuj
  • 10 lis 2011

    Nie jeżdżę busami codziennie ale wypadła mi taka sytuacja że jutro muszę skorzystać z takiego transportu. W tym momencie nie mam się już jak dowiedzieć od kierowcy jak jutro jeżdżą więc pytam na forum, może ktoś życzliwy odpowie. Twój wpis nic nie wnosi do tematu bo nie odpowiedziałeś/aś na pytanie więc daruj sobie i nie miej ludzi za debili skoro nie znasz sytuacji.

    2 1 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Witam.

    Z Dworca Glownego PKP w Krakowie chce dojechac do Myslenic. Z postow powyzej mozna wywnioskowac, ze na PKsach zbytnio polegac nie mozna. Gdzie dokladnie w poblizu tego dworca znajde przystanek/petle BUSow do Myslenic?

    1 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Koło galeri krakowskiej,na pawiej.

    1 Cytuj
  • 14 lis 2011

    oj tam ale wymysliles robisz reklame maxowi musisz byc wlascicielem lub pracownikiem slawek czy ten donald sa nie uprzejmi zbyszek to co innego'

    5 3 Cytuj
  • 23 lis 2011

    Mam pewna sprawę:
    Czy jest możliwość kupienia biletu miesięcznego?
    W tygodniu, ok.6.00 z Myślenic wyjeżdża autobus do krakowa przez aleje (w Jaworniku zatrzymuje się 6.07)

    3 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Zmieniając temat,
    Jeżdżę samochodem do pracy z Myślenic do Krakowa, wyjeżdżam o 6.30, jadę przez Mateczny, Jubilat, AGH, czy ktoś jest chętny do wspólnego jeżdżenia ??? W o wiele lepszych warunkach niż w busie ?? Pytam bo ceny paliwa niestety powodują ze jazda samemu się już zupełności nie kalkuluje :/
    Wracam około 15.30.

    6 3 Cytuj
  • 23 sty 2012

    Witam!!!!!!!!!!!!!!!!!111
    jadąc dzis busem białym dużym z krakowa po godzinie 14-tej kierowca z lekkim zarostem to jakie on ma słownictwo to sie w głowie nie miesci, ludzie jadąc w tym busie tylko głowami kiwali przekleństwa ubliżanie kierowcą.... Czy tak zachowuje się człowiek który przewozi ludzi ?.NORMALNIE POLITOWANIE DLA TEGO CZŁOWIEKA

    8 2 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Witam,
    nie wiem czy pisze pod dobrym tematem ale prosze o odpowiedz,
    o ktorej godzinie jedzie dzisiaj bus przez aleje w okolicach 19 (18.30 - 19.30).
    nie chodzi mi o wszystkie busy tylko o te ktore jada alejami.
    z gory dziekuje za odpowiedz.

    2 Cytuj
  • 17 lut 2012

    usicie pracowac

    w biblii jest napisane ;nie znasz dnia ani godziny JEZUS WAS KOCHA,BO JESTEŚCIE JEGO DZIEĆMI

    apokalipsa nadchodzi

    CO złego uczyniłeś z tych braci moich,mnie uczyniłeś.Modlitwą i pracą ludzie się bogadzą

    Szybko spieszcie sie kocchac ludzi bo szybko odchodza

    1 2 Cytuj
  • 18 lut 2012

    ten autobus o 6 rano jeździ też w niedziele?

    Cytuj
  • 23 lut 2012

    a jeszcze jesli chodzi o busa z krakowa do myślenic o 22.20 to o tej godzinie wyjeżdża z ul. pawiej??

    Cytuj
  • 23 lut 2012

    [quote=gość: Amnka] a jeszcze jesli chodzi o busa z krakowa do myślenic o 22.20 to o tej godzinie wyjeżdża z ul. pawiej?? [/quote]

    Ostatni bus z ul.Pawiej jest o 22. 15

    1 Cytuj
  • 2 mar 2012

    jezdzi jakis bus w sb rano???????????

    2 2 Cytuj
  • 2 mar 2012

    wielkie dzięki, oby tylko jeździli tak jak jest napisane, swoją drogą co za inteligent minusuje pytanie odnośnie godz. jazdy busów? bez komentarza

    2 3 Cytuj

Odpowiedz