Forum » Myślenice

Myślenice - Kraków ,busy,autobusy.

  • 7 mar 2010

    Witam,wiem ,że wiele osób dojeżdża np. do pracy do Krakowa.W związku z tym mam pytanie.Jak jest z busami lub autobusami np. od poniedziałku do piątku po 22,a szczególnie w sobotę i niedzielę po godzinie 22 ?

    3 3 Cytuj
  • 7 mar 2010

    Testoboy, czytaj w Informatorze na stronie głównej !

    4 Cytuj
  • 7 mar 2010

    a nie lepiej się dogadać (nawet poprzez forum) i autem jeździć w 4-5osób?

    1 4 Cytuj
  • 7 mar 2010

    Ostatni raz,kiedy sugerowałem się informatorem ,siedziałem ponad pół godziny na przystanku.Informacje tam zawarte są po prostu nie zgodne z rzeczywistością.
    Po za tym są tylko kursy z Myślenic do Krakowa ,a nie na odwrót...

    @Vivaldi,rozwiązanie nie dla mnie

    Nadal czekam na opinie praktyków...

    3 2 Cytuj
  • 7 mar 2010

    z krakowa ok. 22 ratuje cię tylko pks o 21.50 i 22.20
    21.50 jedzie tylko w weekendy, a 22.20 codziennie.

    busy - z tego co wiem - o tej porze już nie jeżdżą.

    wbrew pozorom - choć myślenice rzut beretem od krakowa - dostać się tu z krakowa trudno

    1 2 Cytuj
  • 7 mar 2010

    Dziękuje za przydatną odpowiedź.
    Fajnie,wychodzi na to ,że jak się nie ma własnego pojazdu to nie ma co szukać pracy w Krakowie ... Jeden autobus,jak jakimś cudem nie zdążę to na piechotę ;p Pewnie coś jeździ jeszcze przelotowo ale to takie niepewne jest.

    3 Cytuj
  • basia 10 mar 2010

    Są jeszcze busy, ale jeżeli tylko masz mozliwość jeżdzenia pks-em no to fakt - jest ciężko

    2 Cytuj
  • 10 mar 2010

    [quote=Testoboy]Dziękuje za przydatną odpowiedź.
    Fajnie,wychodzi na to ,że jak się nie ma własnego pojazdu to nie ma co szukać pracy w Krakowie ... Jeden autobus,jak jakimś cudem nie zdążę to na piechotę ;p Pewnie coś jeździ jeszcze przelotowo ale to takie niepewne jest.[/quote]
    Nie zapomnij podziękować komu trzeba :(

    Gdyby nie "odpowiednie zarządzanie" głównego udziałowca jakim była pewnego czasu Gmina to PKS do dzisiaj by istniał !

    2 Cytuj
  • 11 mar 2010

    Przecież Gmina była właścicielem PKS i swoim zarządzaniem doprowadziła do tego co jest.Teraz szuka się wszędzie winy,tylko nie tam gdzie trzeba.Jeden z wybitnych fachowców w zarządzaniu PKS awansował teraz i będzie nadal zajmował się sprawami związanymi z komunikacją,aż strach będzie wyjeżdżać na drogę.

    2 Cytuj
  • 25 mar 2010

    po 22 mozesz zlapac jedynie jakis autobus z krakowa. ostatni bus z krak do mc od pon do pt jedzie 22 cos ale trzeba byc o 22 na przystanku. ogolnie to polaczenie w soboty niedziele i swieta jest beznadziejne a mysle ze wiekszosc byla by chetna

    2 Cytuj
  • 20 lis 2010

    JAK KTOŚ SIĘ ZNA NA CZASACH PRACY KIEROWCÓW I NA TACHOGRAFIE TO WIE ŻE WIĘKSZOŚĆ KIEROWCÓW O GODZINIE 22.00 NA KONIEC PRACY . CZAS PRACY KIEROWCY W CYKLU DZIENNYM W POJEDYNCZEJ OBSADZIE TO 13 GODZIN. NATOMIAST CZAS JAZDY TO 9 GODZIN. W ŁIKENDY BUSIARZE ROBIĄ PAŁZY WYMAGANE PRZEZ PRZEPISY , BO KARY JAKIE STOSUJĄ ZA PRZEKROCZENIE CZASU IDĄ W SETKI A NAWET W TYSIĄCE......

    4 Cytuj
  • 26 lut 2011

    A ilu chętnych po 22.00 mogłoby się zabrać? Bo może raz na jakiś czas pojadę autem do pracy, ale musiałbym wpierw sprawę przekalkulować.. wiadomo jak stoi paliwo, jeśli uzbierałyby się co najmniej 2 osoby i były chętne dołożyć do kosztów, to pomyślę (zabierałbym z okolic zjazdu z obwodnicy w Opatkowicach) - do mojego samochodu wchodzi 7 osób.

    2 Cytuj
  • 16 mar 2011

    Wczoraj trafiłem na tego kierowce ,,Młodego'' wsiadłem na ul.Dietla ucieszyłem się , były miejsca siedzące do wyboru było ok 8 osób w busie. Dojechał na przystanek ,,Most Grunwaldzki'' zatrzymał się ok 4 min. Ruszyliśmy bardzo powoli koło ,,Forum'' przystaną patrzy w lusterka ok 2 min. Gdy dojechał do ,,Matecznego'' odstał 4 min, myślałem że coś się zepsuło, ale ktoś z pasażerów stwierdził to jest styl jazdy tego ,,Pana Młodego S'' to rodzinne. Moja propozycja: to są przyjęcia do firm turystycznych, jazda Meleksami a sezon się zaczyna, wiele przy nim można by było zobaczyć jeżdżąc meleksem. Ja nie chcę zwiedzać jadąc jego busem, tylko dojechać do domu.

    2 3 Cytuj
  • basia 16 mar 2011

    Młody S tak jeżdzi wiec trzeba go puszczać, ja tak robie. Ten temat był juz przerabiany

    2 2 Cytuj
  • 13 kwi 2011

    witam :)
    mam pytanie czy z myślenic do krakowa lub z dobczyc do krakowa w niedziele jest jakiś bus około godz 5:)

    2 Cytuj
  • 13 kwi 2011

    PKS 4.40

    2 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    z Myślenic ? jak tak to z którego przystanku ? bardzo prosze o odpowiedź :)

    2 Cytuj
  • 15 kwi 2011

    4.40 z przystanku koło Carrefoura (nie na zajeździe dla busów, ale ten koło warzywniaka) lub z przystanku koło estakady.

    2 Cytuj
  • 15 kwi 2011

    dzięki za info :) chociaż jeden PKS jedzie tak wcześnie ;p;p Dobranocki :)

    2 Cytuj
  • 5 maj 2011

    nie ma ktos czasem jakiegoś kontaktu z bursiarzami ?? na trasie karków Myślenice zostawiłam w jednym z nich portfel pusty ale mam sentyment do niego może ktoś mi pomóc ??

    2 Cytuj
  • 8 maj 2011

    Ja mam, a pamiętasz z kim jechałeś ??

    2 Cytuj
  • 9 maj 2011

    potrzebuje nr do jakiegos busiarza z myślenic w celu wynajecia go.
    jak ktos ma jakis nr niech tu pisze.

    2 Cytuj
  • 2 lip 2011

    chciałam się dowiedzieć o której rano jest coś najwcześniej z krakowa do myślenic w niedziele? bus, autobus obojętne ;)

    1 2 Cytuj
  • 2 lip 2011

    tak 6.20 bus naprzeciw GK

    2 Cytuj
  • 2 lip 2011

    teraz to juz nikt pks em nie pojedzie ale nas zrobili w bambuko...czy wiadomo czy cos jedzie z krkowa do myslenic po 21?

    2 Cytuj

Odpowiedz