Forum » Myślenice Kaufland

• Teresa 08.11.2016 - 12:48
    Witam wie ktos moze kiedy otwierają w Myślenicach Kaufland naprzeciwko biedronki?
    30 5 Cytuj Zgłoś
  • 08.11.2016 - 18:11
    koniec listopada
    9 6 Cytuj Zgłoś
  • 08.11.2016 - 19:48
    a spotkał sie już ktoś z dziewczyną która robi zdjecia domom i posesjom na zlecenie kauflanda?
    czy to jakaś nowa forma marketingu?
    14 8 Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2017 - 19:19
    Pysia kapusia.
    Koleżanka wytrzeźwieje a ty na zawsze zostaniesz kapusiem.
    21 11 Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2017 - 19:57
    krowka123 napisał/a:
    Pysia kapusia.
    Koleżanka wytrzeźwieje a ty na zawsze zostaniesz kapusiem.
    Jak zwykle krowka w kazdym temacie musi sie wypowiedziec, ale zeby to madre bylo? Pusto w glowie to i pustoslowie w krowki wykonaniu
    15 8 Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2017 - 20:31
    Przeczytałam post pysi i na kilometr widać że to jakaś prywatna rozgrywka.Czy zwykły klient zna tak dobrze wcześniejsze losy ekspedientki?Czy w Kauflandzie kierownictwo jest ślepe i to klienci zauważają że personel jest pod wpływem?Cos na kilometr śmierdzi prywatnymi porachunkami.
    Pozdrawiam pysię Hosez.
    17 9 Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2017 - 22:25
    krowka123 napisał/a:
    Przeczytałam post pysi i na kilometr widać że to jakaś prywatna rozgrywka.Czy zwykły klient zna tak dobrze wcześniejsze losy ekspedientki?Czy w Kauflandzie kierownictwo jest ślepe i to klienci zauważają że personel jest pod wpływem?Cos na kilometr śmierdzi prywatnymi porachunkami.
    Pozdrawiam pysię Hosez.
    Jakbys slusznie zauwazyla na plakietce ci pisze imie danej osoby . ktora tam pracuje ale ty madra jestes hoho... :) nic tylko pozazdroscic moze tobie pasuje jesc zepsute mieso ale mi nie ... !!! A lump obslugiwac nie powinien no sory :) moze ty wiesz o kogo chodzi i dlatego bronisz tej pani a w miedzy czasie starasz sie wkrecic w to kogoś innego.. To jest forum tu sie moze kazdy wypowiedziec wiec ja mowie to co widzialam;) jesli ci nie pasuje to nie czytaj
    13 16 Cytuj Zgłoś
  • MAJA PSZCZÓŁKA 10.03.2017 - 10:04
    albert7575 napisał/a:
    a spotkał sie już ktoś z dziewczyną która robi zdjecia domom i posesjom na zlecenie kauflanda?
    czy to jakaś nowa forma marketingu?
    kiedy kto robił zdjęcia domom na zlecenie Kaufland skad wiadomo ,że ta dziewczyna robi na takie własnie zlecenie
    7 3 Cytuj Zgłoś
  • MAJA PSZCZÓŁKA 10.03.2017 - 10:08
    pysia napisał/a:
    Powiedzcie mi ludzie po co trzymaja ludzi ktorzy pija albo sprzedaja pod wplywem alkoholu? Juz nie raz sie spotkalismy z taka pania (blond wlosy ze az wnet biale wymalowana jak nie powiem co) ;) sprzedała nam zepsute mieso! Ale zanim je wziela i podala to poprawiala grzywke właśnie w tej rekawiczce. Nie wiem czy teraz jest na urlopie czy nie ale widzielismy ja we wtorek narypana w 4 dupy ze tak powiem ;/ i takich ludzi trzymaja:/ ale z tego co wiem to nie pierwsza praca w której ta pAni sprzedawala w tAkim stanie . najlepiej zadzwonic fo kierownika i powiedziec ze sie jest chorym a tak naprawde pijana chodzi ..dramat zrobcie cos bo reputAcja idzie w dol w kazdym razie miesa tam nie kupie !
    masz pecha słońce bo w Kauflandzie mięsa nie podaje się w rękawiczkach tylko sztucami , .Pysia zalecam okulistę i optyka odwiedzić
    15 2 Cytuj Zgłoś
  • MAJA PSZCZÓŁKA 10.03.2017 - 17:42
    .
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 11.03.2017 - 9:31
    KOKOS napisał/a:
    kiedy kto robił zdjęcia domom na zlecenie Kaufland skad wiadomo ,że ta dziewczyna robi na takie własnie zlecenie
    no właśnie w tym rzecz że gdy kobieta została zapytana po co robi te zdjecia speszyła sie i odpowiedziała że na zlecenie kauflanda wtedy podjechał jakiś samochod ona szybko wsiadła i tyle było ich widac,dzwonilismy do kauflanda w tej sprawie ,ale oni twierdza ze nic na ten temat nie wiedza,
    Dlatego napisałem na forum czy takie przypadki były w innych miejscach czy tylko u nas
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 12.03.2017 - 11:38
    KOKOS napisał/a:
    masz pecha słońce bo w Kauflandzie mięsa nie podaje się w rękawiczkach tylko sztucami , .Pysia zalecam okulistę i optyka odwiedzić
    Nie wiem w ktorym kauflandzie byles :) w krakowie może i tak podawaja ale tu na pewno nie (bynajmniej wtedy nie podawali) okulista to moze tobie sie przyda .. Wiec powodzenia . to ze tobie to mie przeszkadza to nie znaczy ze inni tez to beda tolerowac:-) a moze po prostu bronisz tej pani bo wpadla ci w oko hahahah:) pozdro
    3 9 Cytuj Zgłoś
  • 19.06.2017 - 8:56
    Czy to prawda, że zamykają Kaufland w związku z małymi obrotami i ma tam powstać Lidl? Coś takiego słyszałam, ale nie wiem czy to prawda.
    3 6 Cytuj Zgłoś
  • 19.06.2017 - 9:51
    shy napisał/a:
    Czy to prawda, że zamykają Kaufland w związku z małymi obrotami i ma tam powstać Lidl? Coś takiego słyszałam, ale nie wiem czy to prawda.
    Na 100% plotka. Kaufland i Lidl należą do tej samej grupy, więc nie byłoby sensu zmieniać go na Lidl. Nie opłacałoby się to im kompletnie.
    7 2 Cytuj Zgłoś
  • 19.06.2017 - 10:07
    Ok, dzięki, mam nadzieje, bo w sumie lubię tam robić zakupy. Ta piekarnia co jest koło wejścia zastawiona ścianą z kartongipsu i niektóre lodówki na hali zasłonięte, później ktos mówił, że ponoć zamykają.
    7 1 Cytuj Zgłoś
  • 20.06.2017 - 9:45
    Też mi coś takiego się o uszy obiło.
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • Ania 11.07.2017 - 21:54
    Nie polecam. Ostatnio zakupiłam mięso mielone na obiad dostałam z ostrym plastikiem wielkości 5groszki! Przypadek? Obiad robiony dla 6latka mógł skończyć się tragedia!
    4 20 Cytuj Zgłoś
  • 17.07.2017 - 3:26
    Anka089 napisał/a:
    Nie polecam. Ostatnio zakupiłam mięso mielone na obiad dostałam z ostrym plastikiem wielkości 5groszki! Przypadek? Obiad robiony dla 6latka mógł skończyć się tragedia!
    Trzeba patrzeć co się je a nie robić z igły widły :) masakra z jakich blachostek ludzie robią aferę xD dzieciak pewnie nie jednego klocka lego już zjadł i jakoś żyje :)
    8 12 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz