Forum » Myślenice

Nowe mieszkania Trójkąt Myślenice obok MDK.

  • Kamila 8 lis 2016

    Hej. Macie jakieś informacje dotyczące nowej inwestycji w Myślenicach koło MDK chodzi o apartamentowiec Trójkąt. Jakie cent za m2 oraz kiedy mieszkania będą dostępne? Może jakaś strona internetowa z informacjami

    11 4 Cytuj
  • 10 lis 2016

    Podbijam, wiele tam się dzieje ale ciężko o jakąkolwiek informację. Akurat jestem na etapie zakupu mieszkania.

    3 1 Cytuj
  • Pablo 11 lis 2016

    Ja jestem na etapie sprzedaży. ;-)

    3 3 Cytuj
  • 27 gru 2016

    Witam, również szukam jakiś informacji na temat nowo budowanego trójkąta. Gdyby ktoś miał jakieś info bardzo proszę o podzielenie się :)

    2 4 Cytuj
  • 28 gru 2016

    W życiu bym się do blokowiska zlokalizowanego w takim miejscu nie wprowadził.
    Najbardziej ruchliwa ulica w mieście!

    22 5 Cytuj
  • Pablo 31 gru 2016

    Jak bym nie miał gdzie mieszkać to bym się nie zastanawiał. W Krakowie jest jeszcze ciszej bo tramwaje jeżdżą, a ludzie jakoś żyją....

    P.S. Jak coś to moja oferta jeszcze nie wygasła, a miejsce mniej ruchliwe... ;-)

    2 3 Cytuj
  • 19 sty 2017

    A ja właśnie szukam mieszkania do zakupu. Pablo, można więcej informacji prosić o mieszkaniu? Jaki metraż? Jaka cena?

    Cytuj
  • Pablo 20 sty 2017
    agnieszka w napisał/a:

    A ja właśnie szukam mieszkania do zakupu. Pablo, można więcej informacji prosić o mieszkaniu? Jaki metraż? Jaka cena?

    Tu masz więcej: http://ogloszenia.miasto-info.pl/mieszkania/37973,sprzedam-mieszkanie-3-pokojowe-na-osiedlu-tysiaclecia-ii.html

    Zapraszam do kontaktu. :-)

    1 Cytuj
  • 20 sty 2017

    Ogólnie w Myslenicach z mieszkaniami jest nie ciekawie. Wysokie ceny za mały metraż.
    Być może im więcej mieszkań tym będzie taniej - zobaczymy

    1 Cytuj
  • Pablo 20 sty 2017
    Robert Gruwa napisał/a:

    Ogólnie w Myslenicach z mieszkaniami jest nie ciekawie. Wysokie ceny za mały metraż.
    Być może im więcej mieszkań tym będzie taniej - zobaczymy

    Pytanie gdzie je budować?, a te co je budują lokalni deweloperzy, to też za tanie nie są...
    O tym, że niektóre były budowane bez pozwolenia na budowę, to już nawet nie wspominam, bo wszyscy o tym wiedzą...

    9 1 Cytuj

Odpowiedz