Forum » Myślenice

BIEDRONKA - opinie

  • adzygmunt 6 sty 2012

    Marko na drugi raz zanim wyrzucisz daj kotom, nie pytaj ich, a może podasz przez.... hm. miedzę? /wesoła minka/

    4 3 Cytuj
  • 7 sty 2012

    biedronka rządzi w myślenicach.tam cały czas jest pełno ludzi.ten sklep wymusi obniżkę cen w innych sklepach.a właśnie o to chodzi.

    16 2 Cytuj
  • 7 sty 2012

    Porypało was z tymi kotami??? To jest forum o sklepie a nie o kotach!!!
    Jeśli chodzi o sklep jest ok,obsługa też,tylko ludzie(klienci) robią syf...Jak bierzecie kartoniki to nie zostawiajcie ich porozwalanych po parkingu,bo te biedne panie muszą później gonić i to sprzątać,bez względu na to czy jest -20 czy +20 stopni!!!
    Szanujmy pracę innych,bo oni to robią dla nas klientów,żeby nam było przyjmniej robić u nich zakupy... :)

    14 4 Cytuj
  • 7 sty 2012

    a ja tam lubie w Biedronce kupować !!!

    14 2 Cytuj
  • 7 sty 2012

    Owszem. Zgadzam się z niektórymi opiniami, że nie wszystkie produkty są "najwyższej jakości" jednak odwiedzając ten sklep od jakiegos czasu, moge stwierdzic, iz i tak duuuzo sie juz w nim zmienilo i to z pewnoscia na + (zarowno jesli chodzi o same produkty, jak i o standardy ktore teraz tam panuja) i za to im chwala. Ogolnie moja opinia na temat tego sklepu jest w tym momencie jak najbardziej pozytywna, wiec wracajac do odpowiedczi ktoregos z uzytkownikow- zapewne dyrektorzy, badz kierownicy tej placowki- jakis (wiekszy lub mniejszy) wplyw na jej funkcjonowanie maja. Odnosnie Dziewczyn to spora ich wiekszosc widac ze zna sie na temacie i bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu co z pewnoscia pomaga w robieniu codziennych zakupow.
    Pozdrawiam i zycze udanych zakupow :)

    14 1 Cytuj
  • 7 sty 2012

    Wszystkim,którzy piszą o marnej jakości towarów w Biedronce proponuję zrobić zakupy w Tesco i też przy okazji sprawdzić sobie skład chemiczny towarów sprzedawanych i nie zabierać więcej głosów na temat Biedronki.Nie musisz-nie idź to proste nie?

    12 1 Cytuj
  • 8 sty 2012

    ja kupuję PIECZYWO W GS SAMOPOMOC CHŁOPSKA koło biedronki -bo wiem jak i z czego robią i jest OK i jest pyszne i było pyszne zanim amerykanie straszyli POLAKÓW stonką.:)

    2 4 Cytuj
  • 8 sty 2012

    Witam. Ja tam ani biedna ani bogata i do biedronki wpadam co tydzień. Tak jak już nie którzy napisali jest tam sporo towaru w niskich cenach a porządnej jakości (min. wspomniany Agent, również wspomniane mleczko do czyszczenia clear, papier toaletowy za ok 4zł a nie za 15 jak w wielu osiedlowych sklepach, cukier,mąki,przeciery i wiele wiele innych!) a jest też sporo syfu. Tyle, że gdzie jest inaczej?! Sprawa jest prosta. Biorę i jadę po to co mi pasuje i płacę dużo mniej niż w małym sklepiku. Obsługa? Panie się orobią i mimo wszystko miło i profesjonalnie. Moim zdaniem duży plus za coś takiego jak Biedronka w M-ce! Pozdrawiam

    18 3 Cytuj
  • 10 sty 2012

    :)

    2 Cytuj
  • 11 sty 2012

    w kefirku na osiedlu 200 gram kawy (dobrej)rozpuszczalnej -taniej niż w biedronce-kupiłem

    2 2 Cytuj
  • 11 sty 2012

    MINA SEXPEDIENTKI bezcenno

    3 Cytuj
  • 12 sty 2012

    Całkiem niedawno będąc w gościach, objadłam pół choinki (biednym dzieciom) pysznych czekoladek...
    Zjadłabym więcej, ale nie wypadało( no i dzieciaków żal mi się trochę zrobiło)więc dopytałam gdzie mogę je kupić. No i zdziwiłam się bo są to czekoladki rodem z Biedronki właśnie!!:-)
    Zwią się "Wyborne czekoladki w 6 smakach" Magnetic- polecam!!
    Chyba będę teraz częsciej wpadać do Biedronki hehe
    :-D

    5 4 Cytuj
  • 13 sty 2012

    ale jesteś łakomczuch...

    3 1 Cytuj
  • 13 sty 2012

    A gdzież ta choinka, gdzie ona jest?;-)

    2 2 Cytuj
  • 13 sty 2012

    Witam.
    Bylem dzisiaj i kupilem kilka mniej lub bardziej uzytecznych przedmiotów. To jakas forma wyprzedazy chyba. Nie ma tego zbyt wiele, ale zawsze cos sie znajdzie. Widac nawet biedronka kiedys musi pozbyc sie towaru, ktory nie sprzedal sie w przeciagu calego roku.
    A przy okazji i pstrąga kupiłem.Tani i co najwazniejsze "świezy". Zabieram sie za smażenie :p

    4 3 Cytuj
  • 13 sty 2012

    masło 82 procent bocheńskie u JANA -1,9zł-kupiłam w ciągłej promocji JEST

    2 3 Cytuj
  • 13 sty 2012

    taaaaaa świeży pstrąg

    7 Cytuj
  • 13 sty 2012

    Jak ci smakuje , u mnie je tylko teściowa i kot z psem

    1 10 Cytuj
  • 13 sty 2012

    [quote=gość: zdrowa zywność] taaaaaa świeży pstrąg [/quote]

    Nie mylić z pseudo świeżym kupionym u naszych "handlarzy" np na osiedlu :) Wiem bo czesto kupuje. W biedronie to chociaz terminy waznosci sa przestrzegane, a u prywaciarza (wymyje sie i jest jak nowe)

    12 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Zgadzam sie z "klient" ;-) biedronka teraz pilnuje terminow mowiac szczeze zaczelam mieso tam brac ;-) bo i dobre i wiem kiedy byla dostawa i do kiedy termin waznosci , polecam POLEDWICZKI suuuper ;-)) pozdrawiam

    7 2 Cytuj
  • 21 sty 2012

    A ja dzisiaj robiłem szaszłyki z łososia i ananasa, które Biedronka poleca w swoich gazetkach reklamowych. Gorąco polecam !
    Do tego odrobinka wina.....mmmm... Palce lizać :)

    4 3 Cytuj
  • 21 sty 2012

    [quote=gość: KROPUNIA] Zgadzam sie z "klient" ;-) biedronka teraz pilnuje terminow mowiac szczeze zaczelam mieso tam brac ;-) bo i dobre i wiem kiedy byla dostawa i do kiedy termin waznosci , polecam POLEDWICZKI suuuper ;-)) pozdrawiam [/quote]

    mięso?wędliny? same konserwanty, opakowane hermatycznie. czy nie lepiej kupić swieżutkie mieso w masarni?przyenjamniej wiesz co jesz
    zreszta cenowo mieso w biedronce to porazka, drozej niz w innych sklepach

    5 2 Cytuj
  • 21 sty 2012

    to smacznego rzeczywiście w biedronce jest dużo rzeczy fajnych ale co do poledwiczki ja osobiście odradzam jestem zdania że lepiej dołożyć i wiedzieć co sie je......

    3 1 Cytuj
  • 23 sty 2012

    A mi czasami zdarzy się kupić jakieś mięsko w biedronie i póki co nie zawiodłam się jeszcze.
    P.S. Widze ze nasza biedrona też bierze udział w całej tej kampanii reklamowej (mam na myśli te wszystkie plakaty i wiszące biedronki :P ). Ciekawe czy tylko to się zmieni, czy też szykują jakąś szerzej zakrojoną akcję. Mogliby dodać trochę więcej produktów. Z pewnością zyskaliby szersze grono zwolenników

    6 Cytuj
  • adzygmunt 24 sty 2012

    Duży minus dla sklepu szkoda, że w Biedronce nie można płacić kartą!

    5 6 Cytuj

Odpowiedz