Forum » Myślenice BASENY W MYŚLENICACH - kryty, odkryty - ceny, godziny otwarcia

 • 19.04.2010 - 11:37
  Do pań sprzątających się nie wypowiadam, bo na to jakoś nie patrzyłem. Pani przy kasie na górze - dość miła. Pani od szatni - nie miła.
  Natomiast ta, co jest w barku... to jest porażka!
  Kupiłem raz frytki, po 5 minutach moja dziewczyna też chciała więc zamowiłem a ona "Nie mogłes zamawiac wszystkiego naraz?!"
  Przecież pani z barku jest siostrą naszego posła pana Łatasa, widocznie sądzi że pracując tam poświęca się dla innych.
  2 Cytuj Zgłoś
 • Johann Gambolputty... Z Ulm. 19.04.2010 - 18:09
  Byłem, zobaczyłem, pływałem.
  Nie wiem komu i w jakim celu zależy na złej opinii myślenickiego basenu, ale wszystkie negatywne komentarze, to całkowite kłamstwo.
  Począwszy od pracowników - wszystkie panie bardzo miłe i uśmiechnięte, przez czystość wody i samego basenu.
  Jedyne do czego mogę się przyczepić, to moja kondycja (czyt. jej brak :) ), która na pewno szybko ulegnie poprawie, bo zamierzam regularnie odwiedzać basen.
  Pozdrawiam.
  1 Cytuj Zgłoś
 • 19.04.2010 - 18:37
  zależy Kaper czy byłeś i widziałeś inne baseny - szczególnie obsługę jeśli nie to nie masz porównania
  dla mnie też poziom obsługi jest żenujący ale zapewne wynika to ze złego zarządzania no cóż "jaki Pan..."
  Cytuj Zgłoś
 • 19.04.2010 - 19:32
  strasznymi jestescie wszyscy "światowcami" jesli chodzi o wizyty na innych basenach.ja też bywam i do głowy nie przyszłoby mi oceniać ludzi w sposób,który tu sie prezentuje
  dla mnie zenujacy to jest poziom i forma waszych wypowiedzi, ciągłe malkontenctwo i "wycieczki" osobiste do konkretnych osób,ktore po prostu budza niesmak.
  na szczescie kazdy moze robic i chodzic gdzie chce a ja jedyne co przestane odwiedzac to to forum,gdzie nie pisze sie nic dobrego na prawie ZADEN temat!

  p.s.dla tych,ktorzy pewnie znow zechca to skomentowac- nie jestem w zaden sposob zwiazany z basenem- oprocz tego,ze niekiedy tam bywam-a obsludze zycze naprawde duzo cierpliwosci....
  Cytuj Zgłoś
 • 19.04.2010 - 19:59
  a mnie dziwi tylko jedno???
  przejdźcie się na basen choćby w weekend lub wieczorami
  masa ludzi,dużo przyjezdnych- właściwie same rejestracje krakowskie i wiele innych
  skoro tu brudno,drogo i niemiło to co przyciąga tu tych ludzi?przecież mają bliżej wiele innych obiektów o podobno lepszym standardzie i obsłudze?

  może sie mylę, ale to nasze myślenicke myślenie....dla mnie to mówi samo za siebie ;-))


  Cytuj Zgłoś
 • 19.04.2010 - 20:04
  obsługa jest porównywalna do obsługi busów myślenickich !!!!!
  czy to źle że przynajmniej niektórzy chcą żyć i bywać według dobrych standardów ?????
  zamiast bronić prymitywne zachowania powinniśmy wszyscy wymagać od wszystkich i wtedy byłby ład i porządek !!!
  a.... zapomniałem jestem w Polsce ...
  Cytuj Zgłoś
 • 19.04.2010 - 20:19
  Od kiedy otworzyli basen, jestem jego stałym klientem, jak i rodowitym Myśleniczaninem. Jeżeli o mnie chodzi, to nie mam zastrzeżeń do obsługi basenu. Natomiast mam zastrzeżenia co do niektórych jego klientów. Ostatnio chciałem z moim dzieckiem zamówić coś w bufecie, niestety zauważyłem że jedna osoba zajmuję trzy krzesła, myśląc że bufet to szatnia i nie zważając na innych klientów stojąc, rozkładają swoje rzeczy na wolnych krzesłach, a przy tym nic nie zamawiały,a bufet moim zdaniem jest dla zamawiających, tak więc musieliśmy spożyć posiłek na stojąco!!! z czego moje dziecko było bardzo niezadowolone.
  2 1 Cytuj Zgłoś
 • 19.04.2010 - 20:34
  Co do szacunku- łatwo go zdobyć wśród ludzi, wystarczy mieć szacunek do nich i do ich pracy, a za nim kogoś skrytykujemy zastanówmy się kilka razy. Czytając ten temat na forum, mam wrażenie że ktoś celowo wznieca nagonkę na basen, na ludzi na nim pracujących, a może tak mu się nudzi, że nie ma co robić i radość znajduję w krytykowaniu innych.

  Cytuj Zgłoś
 • 19.04.2010 - 21:53
  A ja myślę że warto zastanowić się nad tym co wypisują na forum zrobić sobie rachunek sumienia zarówno obsługa jak i klienci - nigdy nie jest że wszyscy są albo źli albo dobrzy - jeśli ktoś sygnalizuje problem trzeba to przemyśleć ale pod warunkiem że dotyczy to wszystkich stron. :))
  Cytuj Zgłoś
 • 22.04.2010 - 12:42
  Zgadzam się z myślicielem, zanim się coś napisze nawet na forum, warto zastanowić się najlepiej kilka razy. Ludziom dobrze się pisze anonimowo, bo unikają odpowiedzialności za własne słowa. Nie obrażając nikogo, muszę niestety stwierdzić że niektóre wpisy o basenie, daleko odbiegają od rzeczywistości. Co gorsza przypominają nagonkę na niewinnych ludzi, którzy starają się dobrze wykonywać swoją pracę, nie wszyscy mają lekceważący stosunek do wykonywanych obowiązków. Odkąd powstał basen, jestem częstym jego użytkownikiem, Myślenice bardzo zyskały mając własną krytą pływalnię, to jedna z najlepszych gminnych inwestycji. Do obsługi też nie mam zastrzeżeń, a nawet jeśli komuś zdarzy się nie kiedy jakaś wpadka - to nie jest powód do "obsamarowywania" go na publicznym forum, każdy może mieć lepszy czy gorszy dzień, szczególnie jeżeli warunki do pracy niekiedy nie są najłatwiejsze, sami widzicie ile ludzi chodzi na basen, aż podziwiam niektóre osoby tam pracujące że potrafią to wszystko ogarnąć, aby klientom było lepiej. Co do dzieci na basenie, to niektóre jak to dzieci, rozrabiają niekiedy, ale to już zadanie opiekunów, by zwrócić im uwagę - oni też mają niełatwe zadanie, szczególnie nauczyciele zabierający klasy na basen.
  Nie ukrywam że w przypadku poruszenia tego tematu, zabrakło jednego: Braku poszanowania dla pracy innych - zamiast tego pojawiła się nieprzyjemna nagonka, która może ma mniej lub więcej ukrytych motywów!
  Cytuj Zgłoś
 • 25.10.2010 - 22:59
  pani szatniarka ostatnio mówi do mnie ze ona nie będzie po mnie za kazdym razem podlogi scierac!!!!kierowniczka ta [chuda]jak zostawilem recznik na grzejniku to prawie mnie zruzgała i do tego jeszcze wyslowic się nie umie,kto takich ludzi zatrudnia?DRAMAT!!!!!!!tylko odstraszają ludzi!!!
  Cytuj Zgłoś
 • 25.10.2010 - 23:16
  ....a co sądzicie o ratownikach?...
  Cytuj Zgłoś
 • Malgorzata 26.10.2010 - 10:39
  Myślę że w każdym miejscu w którym spotykają się ludzie i jest relacja kupujący - sprzedający, kultura i szacunek muszą obowiązywać. Szefowie takich instytucji powinni "zadbać" o to aby personel/pracownicy/współpracownicy byli uśmiechnięci i zadowoleni a tym samym klient przyjęty winien być uśmiechem. Niestety w niektórych instytucjach w naszym mieście te zasady nie obowiązują. I taka refleksja mi się nasuwa - trudno zmienić otoczenie cóż trzeba zmienić siebie ;) Głowa do góry jeszcze chwila i czasy wymuszą zmianę |"postkomunistycznych naleciałości" Z poważaniem Małgorzata
  Cytuj Zgłoś
 • Malgorzata 26.10.2010 - 10:40
  Ps. Pani Kierownik Basenu bardzo miła :)
  Cytuj Zgłoś
 • 27.10.2010 - 13:38
  mam pytanie. chcę zabrać za basen moją 7 miesięczną córeczkę. czy ratownicy są przeszkoleni jeśli chodzi o niemowlęta?? kiedy jest najmniej ludzi, bo nie chcę żeby był tłok?? i czy na miejscu można kupić pampersy do pływania?? proszę o informacje
  1 Cytuj Zgłoś
 • 28.10.2010 - 22:22
  Ratownicy przystojni generalnie...
  1 Cytuj Zgłoś
 • 28.10.2010 - 22:40
  Witam.... małe pytanie.... bo dawno nie byłem na naszej pięknej krytej pływalni,.... a wypadałoby jednak raz na jakiś czas zażyć kąpieli w wodach termalnych;) zmieniło się coś w środku przez ostatnie czasy??? jaka jest stawka za godzinę ??? obsługa miła jak zawsze??? wielkie z góry dzięki za odp
  Cytuj Zgłoś
 • 29.10.2010 - 9:40
  do ostafinek21-IP Sprawdź sobie na stronie MOKiS -u Myślenice
  Cytuj Zgłoś
 • 20.11.2010 - 23:04
  To co mnie osobiście irytuje to niezmiernie wkurzone Panie na wszystkich co wychodza po 21:45... Przecież to nie moja wina, że basen jest otwarty do 22:00!!!!

  Jeszcze jedno. Zgłaszałem,że piec w saunie jest skandalicznie zabezpieczony i ktoś może się poparzyć (mi to się już przytrafiło) - ZERO REAKCJI!!!

  No i jeszcze wkurza mnie rezerwacja torów! Raz się zdarzyło,że tzy tory były wykupione...a na pozostałych gnietli się ludzie...
  Cytuj Zgłoś
 • 20.11.2010 - 23:10
  Hmmm... jaki z tego wniosek ?

  Trzeba ten beton roz...kruszyć. Po prostu nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach nasłani przez NIEODPOWIEDNICH ludzi!

  Zachęcam do pójścia do URN !
  2 Cytuj Zgłoś
 • 21.11.2010 - 0:17
  Żeby coś zmienić trzeba iść zagłosować.
  Cytuj Zgłoś
 • 21.11.2010 - 2:22
  zachecam do pojscia do urn...cisza wyborcza a pan kandydat na burmistrza i jego popleczniczy wyswietla sie cala noc w najlepsze.dobrze jest miec ddomniemany beton jako temat zastepczy...kielbasa wyborcza jak ta l..a;-( zenada
  Cytuj Zgłoś
 • 21.11.2010 - 8:08
  bo te Panie pracują za karę ... wiecznie są obrażone, dzieci za dużo, klient za późno, grupy ze szkoły... kurtki trzeba odwiesić.... ale zamiesznie - nie da się usiąść kawkę wypić, poplotkować... trzeba odreagować na kliencie ....

  Szkoda że te Panie nie rozumieją, że jak się klienci obrażą to mogą pozostać bez pracy.

  Na basenie brak menagera z ja..mi, który by towarzystwo ustawił do pionu !
  Cytuj Zgłoś
 • 01.12.2010 - 23:18
  Na basenie bywam 2-3x w tygodniu. Co do obsługi nie mam większych zastrzeżeń, każdemu zdarzają się gorsze dni. Szatnie i prysznice utrzymane w czystości niestety poza kabinami. Największy brak higieny w tym obiekcie jest po stronie klientów. Najbardziej denerwuje mnie to, iż pływający nie potrafią porządnie wziąć prysznic przed wejściem na basen. Nikogo nie interesuje czy kąpią się po basenie.
  Obsługa powinna częściej sprawdzać czy klienci myją ciało przed wejściem. Poza tym pływanie w czepkach powinno być obowiązkowe.
  Co do sauny- nikogo nie powinno dziwić korzystanie z niej w ręczniku, aby nie moczyć siedzisk.
  Chcąc zmian proponuję zacząć od siebie. Tyle w temacie
  1 Cytuj Zgłoś
 • 15.01.2011 - 20:18
  Masakra skąd na basenie wzięli takie niemiłe, niegrzeczne Panie do obsługi ????????????
  Na dzień dobry zostałem ochrzaniony, że robię ślady na świeżo wytartej podłodze !!!!
  Nie rozumiem .... miałem czekać w deszczu jak posadzka wyschnie ????
  Żenada ....
  1 Cytuj Zgłoś
 • 16.01.2011 - 8:25
  co do sanepicu myślenckiego to bredzisz poczytaj "woda w naszych kranach" to się przekonasz jak działa i to już kilka lat. W lecie 2010 TVN pokazał jaki brud jest w wodzie pitnej z kranu (bo to każdy gołym okiem widział) i co SANEPID MA TO W ..........
  a wy się przejmujecie jakimś tam basenem przecież tej wody nie musicie pić
  Cytuj Zgłoś
 • 16.01.2011 - 9:11
  Tak , przejmujemy się basenem bo chdzielibyśmy w cywilizowanych warunkach korzystać z basenu.
  Warunki dotyczą wszystkiego zarówno obsługi, wyposarzenia a przedewszystkim wody.
  Na basen nie chodzi się pić wody , ale pływając ma się z wodą bezpośredni kontakt i nie jest to obojętne dla pływającego czy jest to woda czysta czy nie .
  Cytuj Zgłoś
 • 17.01.2011 - 21:04
  To co mi się spodobało to obowiązek noszenia czepków. Jednak baczniejsza uwagę zwróciłbym na ludzi, którzy -jak zauważył 'klient'- nie są w stanie umyć się dokładnie przed wejściem na basen. Chyba uważają, że nie ma sensu skoro i tak będą pływać. Do tego, że ludzie wstydzą się saunować nago jestem w pruderyjnej Polsce przyzwyczajony. Jednak przynajmniej mogliby zabierać ze sobą ręczniki, aby nie moczyć siedzisk. Ja zwykle tak robię, ale nie mam zamiary wycierać wypocin spod gatek innych.
  Cytuj Zgłoś
 • 17.01.2011 - 22:40
  Czepki - a co to zmienia? To tylko lepiej dla basenu, bo im się filtry nie będą zatykać.
  Mycie, to faktycznie. Czasem tak capi perfumami od ludzi...fuj.
  Sauna nago? No kocham takich twardzieli, co siedzą z samym ręcznikiem na pałce obok kobiet w kostiumach, a potem nago płuczą się pod prysznicem OGÓLNYM. Co ma wtedy zrobić kobieta? Poczekać czy oglądać jego klejnoty? Trzeba chyba trochę pomyśleć o innych, albo poczekać na lato i negliżować się w parku na Zarabiu :-) To nie jest niestety sauna z prawdziwego zdarzenia i nie ma co się podniecać.
  1 Cytuj Zgłoś
 • 17.01.2011 - 23:16
  Ojj, nie w ten sposób panowie się zdobywa kobiety.. no chyba że ekshibi już u nas mamy;-)
  Cytuj Zgłoś
 • 18.01.2011 - 22:29
  Nie mówię, że 'basenowicze' winni przebywać w saunie nago jeżeli nie mają na to ochoty. Jednak powinni zabierać ręczniki by podłożyć je pod ciało.
  Cytuj Zgłoś
 • 19.01.2011 - 10:32
  A co jeżeli nie mają ochoty przebywać z tymi innymi co są nago?

  Przy okazji dla wszystich. LUDZISKA PO SAUNIE NIE WCHODZIMY ZNOWU TO BASENU PŁYWAĆ!!! Sauna otwiera pory, a potem wciągacie do organizmu wszystkie syfy z basenu. Rozwala mnie to, że większość po saunie wali do basenu...Szkoda kasy.
  2 Cytuj Zgłoś
 • 06.08.2011 - 17:51
  Owszem. Sauna otwiera pory ale zawsze po saunie powinno się wziąć prysznic po to by te pory zamknąć i to koniecznie najpierw letnią a potem zimną wodą. Potem to już można wejść do basenu choć osobiście też pływam przed a nie po saunie.
  1 Cytuj Zgłoś
 • 06.08.2011 - 22:35
  Panie sprzatajace jada tym samym mopem ubikacje,a puzniej sztnie. Szatnia smierdzi moczem jak w szalecie miejskim!!!!!!
  1 2 Cytuj Zgłoś
 • 06.08.2011 - 23:48
  Chodzę na myślenicki basen dość regularnie od lat dziesięciu, moje dzieci również. I NIGDY nie spotkałam się z niemiłym traktowaniem ze strony pań z obsługi. Bez przerwy jakaś lata z mopem, jedne uśmiechnięte zawsze, inne rzadko, ale nawet te nie-uśmiechające się zawsze są uprzejme. Pani w kawiarence jest najmniej wylewna i faktycznie, obsługuje trochę z łaski, więc do kawiarenki rzadko zaglądam. Jeżeli chodzi o czystość, to jestem zadowolona: nie boje się wysyłać na nasz basen moich dzieci (wszystkie pływają praktycznie od urodzenia).
  Jeżeli można do kogoś mieć żal, to do klientów: najbardziej denerwują mnie mamy "zajmujące" kabiny dla dzieci, czy zajmowanie przez młodzież kabiny dla matek z dziećmi (już kilka razy zdarzyło mi się czekać z kilkumiesięcznym bobasem, aż jakiś nastolatek "przewinie się" w dużej kabinie z przewijarką).
  1 2 Cytuj Zgłoś
 • 06.08.2011 - 23:59
  gość: IMaja napisał/a:
  Chodzę na myślenicki basen dość regularnie od lat dziesięciu, moje dzieci również. I NIGDY nie spotkałam się z niemiłym traktowaniem ze strony pań z obsługi. Bez przerwy jakaś lata z mopem, jedne uśmiechnięte zawsze, inne rzadko, ale nawet te nie-uśmiechające się zawsze są uprzejme. Pani w kawiarence jest najmniej wylewna i faktycznie, obsługuje trochę z łaski, więc do kawiarenki rzadko zaglądam. Jeżeli chodzi o czystość, to jestem zadowolona: nie boje się wysyłać na nasz basen moich dzieci (wszystkie pływają praktycznie od urodzenia). Jeżeli można do kogoś mieć żal, to do klientów: najbardziej denerwują mnie mamy "zajmujące" kabiny dla dzieci, czy zajmowanie przez młodzież kabiny dla matek z dziećmi (już kilka razy zdarzyło mi się czekać z kilkumiesięcznym bobasem, aż jakiś nastolatek "przewinie się" w dużej kabinie z przewijarką).
  CHYBA MASZ PROBLEM Z DOBRYM WIDZENIEM ;)
  3 3 Cytuj Zgłoś
 • 09.08.2011 - 22:18
  A może jak staram się być dla innych miła to inni starają się odwdzięczyć mi tym samym? Proponuję się uśmiechnąć do pań z obsługi i nie patrzeć na nie z góry, to gwarantuję, że od razu będzie inaczej... Jakoś u mnie to działa. I bynajmniej nie mam problemu z "DOBRYM" WIDZENIEM ;-)
  1 Cytuj Zgłoś
 • 09.08.2011 - 22:25
  gość: IMaja napisał/a:
  A może jak staram się być dla innych miła to inni starają się odwdzięczyć mi tym samym? Proponuję się uśmiechnąć do pań z obsługi i nie patrzeć na nie z góry, to gwarantuję, że od razu będzie inaczej... Jakoś u mnie to działa. I bynajmniej nie mam problemu z "DOBRYM" WIDZENIEM ;-)
  Ile zarabiasz na tym basenie ?????
  2 1 Cytuj Zgłoś
 • 09.08.2011 - 22:41
  Dostaję stówę za każde miłe słowo, nie tylko dotyczące basenu ;-)
  1 2 Cytuj Zgłoś
 • 10.08.2011 - 20:55
  gość: IMaja napisał/a:
  Dostaję stówę za każde miłe słowo, nie tylko dotyczące basenu ;-)
  buhahahaha......ha !!!!!!!!!!!
  1 1 Cytuj Zgłoś
 • 11.08.2011 - 9:37
  Witam.Przyznam że na basenie w Myślenicach byłam wczoraj po raz pierwszy.I chyba ostatni,panie w szatni bardzo uprzejmie i z uśmiechem poinformowały mnie że karnet mogę kupić na górze w kasie. A tam .. bardzo niemiły pan wyprosił mnie "tu jest strefa sanitarna.proszę zmienić obuwie'"Ok . Tylko dlaczego kasa jest w strefie sanitarnej?? Byłam na kilku basenach,ale tam kasy były przy wejściu-najpierw płaciłam, a następnie dzieci (same lub ze mną) mogły pójść pływać .Wyszłam zszokowana i chyba długo nie zrozumiem panujących tu zwyczajów.A może by tak klienta od razu na kolana?Po co On nam?Po co kasa przy wejsciu?Co Wy na to? Po rozmowach ze znajomymi wiem że wielu osobom się to nie podoba,ale nikt nie reaguje,a przecież taki system to głupota.Szatnia po prawej,buty na wprost,a reszta ubrań jeszcze gdzie indziej,natomiast suszarki do włosów widziałam na dole.A jak jest zimą / Trzeba przejśc obok drzwi zewnętrznych aby wysuszyć włosy?Baaardzo dziwne rozwiązanie....
  2 Cytuj Zgłoś
 • 11.08.2011 - 13:02
  gość: gość napisał/a:
  co do sanepicu myślenckiego to bredzisz poczytaj "woda w naszych kranach" to się przekonasz jak działa i to już kilka lat. W lecie 2010 TVN pokazał jaki brud jest w wodzie pitnej z kranu (bo to każdy gołym okiem widział) i co SANEPID MA TO W ..........a wy się przejmujecie jakimś tam basenem przecież tej wody nie musicie pić
  Jeśli ktoś uważa, że sanepid w Myślenicach czegoś nie dopatrzył na basenie czy wodociągach to może napisać oficjalnie do jednostki nadrzędnej czyli sanepidu w Krakowie. Dla ułatwienia podaję adres: Małopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny 31-202 Kraków ul. Prądnicka 76. Dodam jeszcze, że anonimowe skargi i wnioski nie są rozpatrywane. Jak znam życie to żaden z was się nie poskarży ani na brud na basenie ani na "wodę w kranach" ani na syf w gabinetach kosmetycznych (opis na innych wątkach forum) gdy na skardze trzeba się będzie podpisać. Odważni jesteście Drodzy Mieszkańcy Myślenic tylko anonimowo na tym forum. Hahahaha. Pozdrawiam znad Wisły.
  Cytuj Zgłoś
 • 16.08.2011 - 20:41
  Jakoś nikt nie zabiera głosu w sprawie dziwnie usytuowanej kasy na basenie.Tak jest super? A może nikomu nie przyszło do głowy że można normalnie? A może to nasz skromny meczet?(Tam też buty trzeba zdjąć zaraz przy wejściu)
  1 Cytuj Zgłoś
 • 16.08.2011 - 21:43
  Nie obraź się, ale jak dla Ciebie to problem to musisz zmienić basen. Przecież na dole masz szatnię, szafki zatem zostawiasz buciory i już. Ależ mi problem...
  5 1 Cytuj Zgłoś
 • adzygmunt 16.08.2011 - 21:44
  Do tej pory mnie to nie "stanowiło". Teraz zmieniam zdanie. Do kasy w butach ok ale kasa powinna być na dole.
  A co maja zrobić opiekunowie rodzice etc, którzy chcą popatrzeć na pływanie podopiecznych w tzw kawiarni?
  Także maja ściągać buty?
  Potrzeba jest pilnej reorganizacji "ruchu klienckiego".
  2 3 Cytuj Zgłoś
 • 17.08.2011 - 11:07
  adzygmunt napisał/a:
  Do tej pory mnie to nie "stanowiło". Teraz zmieniam zdanie. Do kasy w butach ok ale kasa powinna być na dole.A co maja zrobić opiekunowie rodzice etc, którzy chcą popatrzeć na pływanie podopiecznych w tzw kawiarni?Także maja ściągać buty?Potrzeba jest pilnej reorganizacji "ruchu klienckiego".
  z tego co sie orientuje mozna wyjsc w butach do kawiarni od strony salonu kosmetycznego i fryzjerskiego.odnosnie chodzenia w butach po pietrze basenu- sprawdzcie sobie jak wyglada to w zimie lub kiedy jest deszcz- a przeciez mnostwo ludzi chodzi tam boso.osobna historia jest wchodzenie w niby czystym obuwiu do szatni gdzie jest mokro i momentalnie z tych "czystych" klapek leci bloto:( co do kasy usytuowanej na pietrze- baseny sa rozne i rozne maja rozwiazania odnosnie tzw "ruchu klienckiego". Wiec moze bez przesady- jak wyobrazacie sobie zmiane ruchu klienckiego na basenie w Myslenicach.przeciez od kasy usytuowanej na dole byloby troche drogi do przejscia.moze wiec przebudujmy po prostu basen, zeby bylo wygodniej tym, ktorzy maja problem ze zmiana butow:)
  mysle, ze tym, ktorzy korzystaja z basenu zmiana obuwia na czyste badz nakladanie ochraniaczy na obuwie lub po prostu ich sciagniecie nie nastrecza za specjalnych problemow.jesli sie ma choc odrobine pojecia o co chodzi...
  2 Cytuj Zgłoś
 • adzygmunt 17.08.2011 - 17:20
  Błędy popełniono na etapie rysowania basenu. Architekt nie pomyślał.
  Inaczej już funkcjonują Szaflary, ale za to tam popełniono inny błąd. Tak ciasne szafki, że wszystko trzeba układać w kostkę jak w wojsku - a jak kto nie był? - I koniecznie zapamiętać najpierw buty, potem reszta piramidy!
  2 4 Cytuj Zgłoś
 • 17.08.2011 - 22:08
  zygmunt do tej pory Twoje wpisy były nawet rzeczowe, ale tutaj dajesz upust swojej fantacji:-)
  1. Szafki są jakie są. Widziałem znacznie gorsze. Dzięki temu wiecej osób może wejsć. Na basen nie zabiera się Bóg wie czego. Ja tam mieszczę się bez problemu.
  2. Co do tych butów, to zdecydujcie czy chodzi Wam o patrzenie na dzieciaki czy o kasę, bo już nie wiem... Zresztą powiem tak: zbudowano jak zbudowano. Żądasz czystości, zachowaj ją sam, czyli zmieniaj buty. Swoją drogą to bym czasami nie wpadł na to co może irytować ludzi - to jak z tym parkowaniem :-)
  Może faktycznie dla rodziców byłoby dobrze gdyby mogli patrzeć na dzieciaki na piętrze, ale jak znam życie to prawie nikt porządnie w zimie buciorów nie wytrzepie i będzie jeden, wielki syf!
  3 2 Cytuj Zgłoś
 • 18.08.2011 - 18:49
  Nie chodziło mi o patrzenie,ale np.zakup karnetu gdy nie idę pływać ,a nie chcę dawać dzieciakowi większej gotówki.Również ,gdy ktoś potrzebuje jakieś informacji,to albo sobie musi przeczytać,albo zdjąć buty,bo panie z szatni chyba nie są kompetentne?.Byłam a Zakopcu,Białce,i kilku innych miejscach-tam w kasie wszystkie informacje oprócz tablicy no i oczywiście rozbieranko po przejściu przez kasy.Kasa na górze zajmuje tyle miejsca ,że na dole obok schodów spokojnie się zmieści,tylko trzeba trochę chęci i "pomyślunku".Pewnie gdybym najpierw była na Waszym basenie,a potem gdzie indziej ,też nie zauważyłabym problemu.Co do czystości i obowiązku zmiany obuwia w strefie "sanitarnej" jestem jak najbardziej "za" irytuje mnie tylko brak logiki.

  '
  1 Cytuj Zgłoś
 • 06.10.2011 - 13:39
  Mnie najbardziej irytuje ta niemiła ,,blondyna" biegająca po basenie i czepiająca się o wszystko!!! To chyba jakaś dyrektorka??
  Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz