Forum » Myślenice

cukiernia .

  • 17 mar 2011

    [quote=gość: XXXXXX] heh :) Już drugi raz ktoś pyta o 5-tke :)To odpowiem :) torty mają pyszne, fajna alternatywa zwłaszcza dla cukierni Sawickiego, ciasta też dobre, generalnie polecam... [/quote]

    Ja również zdecydowanie polecam torty z 5-tki. Zawsze, przy każdej okoliczności zamawiałam w Sawickiego, ale szczerze to troszkę się już "przejadły". Ostatnio zamawiałam właśnie w i się nie zawiodłam :) Jeśli chodzi o Marszałka to mają przepyszne drożdżówki :)

    3 3 Cytuj
  • 27 mar 2011

    A co powiecie o lodach w Cafe Nina ?

    6 Cytuj
  • 5 kwi 2011

    Byłam ostatnio w niedziele w tej kawiarnii, jedynym minusem jest ze nie mają stolików na zewnątrz. Lody pyszne, z jakiejs lodziarni z Sącza. Bardzo polecam. Obsluga tez, mimo takiego ruchu niezle dala sobie rade.

    4 Cytuj
  • 5 kwi 2011

    Gdzie jest ta cukiernia 5?

    1 3 Cytuj
  • 6 kwi 2011

    pyszne ciasta zwłaszcza kremówki i drożdżówki jak również kanapki mają w nowej piekarnio-cukierni steskal przy rynku visa vi gimnazjum

    3 6 Cytuj
  • 11 kwi 2011

    [quote=gość: bułeczka] pyszne ciasta zwłaszcza kremówki i drożdżówki jak również kanapki mają w nowej piekarnio-cukierni steskal przy rynku visa vi gimnazjum [/quote]

    Potwierdzam, pyszne kanapki, kremówki i drożdżówki. O dziwo świeże zawsze.
    Rewelacja.

    3 4 Cytuj
  • 12 kwi 2011

    [quote=piotrek] gość: bułeczka napisał/a: pyszne ciasta zwłaszcza kremówki i drożdżówki jak również kanapki mają w nowej piekarnio-cukierni steskal przy rynku visa vi gimnazjum

    Potwierdzam, pyszne kanapki, kremówki i drożdżówki. O dziwo świeże zawsze.
    Rewelacja. [/quote]
    a ja tam jadłem drożdżówki z serem więcej ciasta niż tego sera a ser mieszany z czymś i wcale nie za dobry dlatego nie polecam

    7 1 Cytuj
  • 12 kwi 2011

    mon-max, pisze się drożdżówki z kakao a nie z "kakaem" ;d

    5 Cytuj
  • 12 kwi 2011

    Oj ortograf ,z Kakao czy z kakaem smakuje chyba tak samo :)

    4 4 Cytuj
  • 2 maj 2011

    nie polecam kawiarni Cafe Paulinka. Wyroby bardzo niezdrowe-sama chemia a co zostanie odswiezane, przy tym prosze zwroccie uwage jesli ktos bedzie czy ktokolwiek z obslugi ma rekawiczki co przeciez wedle obowiazujacych przepisow jest wymogiem. Mialam mozliwosc przebywania w kuchni nowo otwartej kawiarni(teraz miesci sie w starym lokalu sklepu dzieciecego) w przejsciu przy rynku. Musy owocowe mieszane w wiadrach mieszalnikami niczym z placu budowy. Nie powiem-obsluga ok, usmiech starszej Pani wlascicielki serdeczny ale nie tylko po to idzie sie do kawiarni. Zdaje sobie sprawe ze w obecnych czasach nikt nic nie robi z pasji tylko checi utrzymania siebie i rodziny i rozne obrzydliwe sytuacje maja miejsce w gastronomii ale dziwi mnie fakt ze pozwala sobie na to ktos w tak malym miescie jakim sa Myslenice. Plusem jest ze w jednym miejscu mozna zjesc zapiekanke , kebaba czy lody ale nikt chyba nie je tych rzeczy naraz dlatego lepiej raz pojsc w jedno miejsce na kebaba(prawdziwego) a za drugim na dobre lody znow w inne miejsce. W Paulince kebab z mrozonego miesa dorbiowego by makro -Bog wie ile razy odmrazanego, lody to proszek+woda a zapiekanki wole sobie kupic w biedronce (te same, podobnie jak cola) z taka przewaga ze zobacze date waznosci. Suma sumarum polecam tam kawe ze wzgledu na fakt ze ciezko o to zeby byla nieswieza jak reszta np ciasta skrapiane olejkami chociazby waniliowymi po 2 dniach stania za lada. Kawa naprawde dobra i aromatyczna, reszta no coz nie jestem specjalnie brzydliwa ale nie tkne wiecej.

    27 10 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Dzisiaj mój mąż kupił u Dziadkowca parę babeczek i tiramisu. Po prostu ohyda. Z babeczek się lało, były przemoczone syropem i prawie się rozpadały, a tiramisu nieświeże. Jak najbardziej odradzam!
    Polecam "czereśniowy sad" . Ciasto zawsze świeże i smakuje jak domowe . pycha!

    26 10 Cytuj
  • 11 sty 2012

    "SŁONECZKO22" a możesz bardziej wyjaśnić gdzie znajduje sie ten "czereśniowy sad"? Sama o nim wiele słyszalam i wybrałam się raz na poszukiwania ale niestety nie znalazłam tej cukierni a słyszałam ze znajduje sie gdzies na Dolnym Przedmieściu?

    8 3 Cytuj
  • 11 sty 2012

    U Marszałka....zdecydowanie polecam

    11 12 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Marszałek też ma pyszne ciasto.
    Raczej Ci nie wytłumacze gdzie to dokladnie jest ,bo zawsze jezdze tam z mezem. Ale to prawda, to jest na dolnym. Samemu się nie trafi, bo nie ma żadnego szyldu, reklamy. Normalny mały niepozorny dom po lewej stronie. Biorę stamtąd ciasto na każdą okazję, począwszy od mojego wesela skończywszy na chrzcie dziecka.

    7 9 Cytuj
  • 12 sty 2012

    [quote=mon-max] Polecam tort z bitą śmietaną pod zegarem na rynku mają tam dobre ciasta np. Chatka Puchatka ale tort trzeba zamawiać wcześniej. U Sawickiego też zamawiałam tort z bitą śmietaną też dobry. Pyszne drożdżówki z kakaem jeszcze ciepłe są wspaniałe. [/quote]
    ja nie polecam tortu od sawickich 2lata temu moje dzieci trafily na zakazny z zatruciem pokarmowym po torcie od sawickich

    11 8 Cytuj
  • 13 sty 2012

    czereśniowy sad znajduje się na dolnym przedmiesciu kolo euforii zielony dom .

    10 4 Cytuj
  • 16 sty 2012

    sawicki gurą to najlepsza i NAJ TANSZA CUKIERNIA W MYSLENICACH. POLECAM WSZYSTKIM

    9 24 Cytuj
  • 16 sty 2012

    a Ja dziś kupiłam dziecku drożdzówkę naprzeciwko ukleiny a wcześniej u sympatycznej Pani czapeczkę i jestem zadowolona:))

    4 6 Cytuj
  • 28 sty 2012

    skąd smaczne, nieprzesłodzone i nieprzepachnione olejkami ciasta na wesele zamówić? Marszałek, Sawicki, Dziadkowiec odpada bo nie są dobre. co możecie polecić?

    5 2 Cytuj
  • 28 sty 2012

    polecam Czereśniowy sad o którym była już mowa

    6 8 Cytuj
  • 28 sty 2012

    moje 3 koleżanki zaczynają organizować wszystko do wesela i też wszystkie wybrały Czereśniowy sad kierując się opinią innych . Ja osobiście nic od nich nie jadłam:) więc tylko piszę słysząc opinię od znajomych a gdybym ja miała kupować ciasto na swoje wesele to nie wybrałabym nikogo z Myślenic bo niestety nie ma tu dobrej cukierni.

    6 6 Cytuj
  • 28 sty 2012

    Albo od Szafrańca, ja tam zamawiałam i było super.

    4 Cytuj
  • 28 sty 2012

    gdzie moge kupic ten czeresniowy sad?

    9 Cytuj
  • 28 sty 2012

    A i ile kosztuje :)

    7 Cytuj
  • 29 sty 2012

    Bez nadmiernej podniety tym "czereśniowym sadem" bo spotka was zawód. Reklamują się tutaj i tyle. Ceny są tam niskie ale czy za małe pieniądze da się zrobić coś dobrego ? Nie da się.
    Ja już jestem po weselu wycenę słodyczy wziąłem od kilku cukierni z Myślenic ale ostatecznie zamówiłem w Krakowie i zapłaciłem około 2,5 raza więcej... Przynajmniej "cukiernia" stała na wysokim poziomie. Do tego polecam wam wynajem ekspresu z obsługą.
    Prawda jest smutna w Myślenicach nie ma dobrych cukierni bo nie ma tuy klientów, którzy zapłacą za produkt na wysokim poziomie.

    11 14 Cytuj

Odpowiedz