Forum » Myślenice cukiernia .

• 29.01.2012 - 12:29
    Czyżby konkurencja się wypowiadała?
    Cała moja rodzina zamawia w czeresniowym sadzie i wszyscy sa zachwyceni
    6 12 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2012 - 13:09
    Wybacz słoneczko22 ale co do konkurencji to w moim poście nie znajdziesz reklamy ani nazwy konkretnej cukierni. Przed weselem obszedłem WSZYSTKIE Myślenickie cukiernie i jedną w Stróży. Wszędzie mówiłem, że chodzi o wesele i wszędzie od razu zaczynali mnie mamić "niskimi cenami" jakoś nikomu się w głowie nie mieściło, że ja chcę dobry wyrób zakupić. Wszędzie w Myślenicach mają to samo czyli lepki od cukru i proszków szajs bez smaku ale za to tani. W tym "czereśniowym sadzie" też byłem. Mają tam to samo co wszędzie. Dla tego czytając te pochwały pod adresem Tego "czereśniowego sadu" coś mi się po prostu wydaje, że to AUTOREKLAMA. Nie dziwi mnie to po przeczytaniu wątków o pizzeriach, restauracjach, fryzjerach, kebabach, dentystach i tego o cukierniach.
    11 5 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2012 - 13:13
    najlepiej to samemu upiec!! nawet jak nie wyjdzie to i tak zje się ze smakiem!!!!
    20 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2012 - 13:15
    Zgadzam się z Tobą kuchciku ale na ponad 100 osobowe wesele to trudno by było...
    9 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2012 - 13:29
    polecam taką panią z zakliczyna mieszka koło dworu!! piecze na wesela!! jak znajdę wizytówkę to podam adres!!!!
    6 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2012 - 14:01
    Myśl sobie co chcesz, widze nie można już niczego pochwalić.
    Kazdy ma inny gust. Wg mnie ciasta stamtąd smakują jak domowe. U Marszałka też są dobre. Chyba ,ze ja już nie wiem jak to jest jesc cos dobrego
    6 8 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2012 - 14:07
    słoneczko22 napisał/a:
    Myśl sobie co chcesz, widze nie można już niczego pochwalić.
    Kazdy ma inny gust. Wg mnie ciasta stamtąd smakują jak domowe. U Marszałka też są dobre. Chyba ,ze ja już nie wiem jak to jest jesc cos dobrego
    Sloneczko22 ty lepiej juz chwal rodzinny kebab a cukiernie zostaw w spokoju
    9 3 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2012 - 14:31
    z nikim juz tu się nie da normalnie porozmawiać?
    4 5 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2012 - 14:51
    najlepsze ciasta na wesele to z cukierni IZA w Wysokiej koło Kalwarii Zebrzydowskiej. Jest drogo ale naprawde warto. Byłam na kilku weselach gdzie było ciasto stamtąd i nie ma sobie równych. W Myślenicach nie ma dobrej cukierni. z kazdej można wybrać po jednym produkcie, który byłby dobry ale żeby np. zamówić na imprezę ciasto z jednej cukierni to według mnie jest niewykonalne. co do wspomnianego czereśniowego sadu to po namowach znajomych zamówiłam ciasto na święta i chrzciny i powiem wam że nie mogłam się doczekać aż będę je miała w domu zwłaszcza cappucino... i co? kompletnie nie przypominał ciasta o tym smaku... byłam tak rozczarowana że brak słów, krówka to samo. jedyne co mi smakowało to słonecznikowiec i babka, ewentualnie toffi może być. od marszałka drożdżówki z kakao podobnie od Sawickiego i czasem bezowe jest dobre (jak nie ma dużo masy). i to by było na tyle. dobrego torta nie ma szans kupić w Myślenicach. dlatego wolę dopłacić i jechać do IZY przynajmniej wiem że zjem dobre sprawdzone ciasto.
    5 13 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2012 - 15:37
    czereśniowy sad bleeee ohyda :)
    6 3 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 29.01.2012 - 15:38
    W Strózy po przekątnej Elektroplastu w stronę lasu jest rok czynna wytwórnia ciast. Polecam w szczególności sernik, ten wysoki.
    Obsługują imprezy, mają swoje sklepy-cukiernie: Mszana: Sułkowice, dostarczają także do sklepów.
    4 8 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2012 - 21:07
    Swietna cukiernia daleko bo w Zawierciu ale super , byłam na imprezie w zawierciu i tam sie reklamowali rewelacja .polecam
    1 6 Cytuj Zgłoś
  • 01.02.2012 - 12:30
    Najlepsza cukiernia to Czereśniowy Sad na dolnym przedmieściu. Zamawialiśmy tam ciasto na wesele. Było pyszne
    3 11 Cytuj Zgłoś
  • 06.02.2012 - 19:48
    najlepsza cukiernia jana dziadkowca moze i drogo ale ok brałem torta na wesele i ciasto spoko polecam
    6 18 Cytuj Zgłoś
  • 06.02.2012 - 20:26
    gość: talwek napisał/a:
    najlepsza cukiernia jana dziadkowca moze i drogo ale ok brałem torta na wesele i ciasto spoko polecam
    a ja zdecydowanie odradzam, drogo a co najważniejsze ciasto często nieświeże
    15 8 Cytuj Zgłoś
  • 07.02.2012 - 19:54
    słoneczko22 napisał/a:
    gość: talwek napisał/a: najlepsza cukiernia jana dziadkowca moze i drogo ale ok brałem torta na wesele i ciasto spoko polecam
    hm wiem tylko ten cereśniowy smród ci pasuje a konkurecja boli he he
    4 4 Cytuj Zgłoś
  • Finezyjny Gość 07.02.2012 - 21:26
    słoneczko22 napisał/a:

Jak poprosisz o świeże - otrzymasz świeże.
    7 7 Cytuj Zgłoś
  • 15.02.2012 - 22:25
    Najlepsza cukiernia w Myślenicach to Dziadkowiec i 7-ka, ciast nie jadam ale lody mają najlepsze
    8 12 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 9:39
    A wg mnie najlepsze lody są u Sawickiego. W dodatku najtańsze.
    2 12 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 10:39
    słoneczko22 napisał/a:
    A wg mnie najlepsze lody są u Sawickiego. W dodatku najtańsze.
    Owszem lody są tanie i tylko to w nich dobre bo niestety za tą cena nie idzie jakość, już dawno się popsuły, są zbyt wodniste mało wyraziste w smaku. Tak jak pączki , tanie ale malutkie i jedynie smaczne gdy ciepłe. Bardzo sobie chwalę za to ciasto bezowe, bezkonkurencyjne.
    12 1 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 10:41
    pączki potwierdzam żadna rewelacja. Zjadałam jeden i na więcej nie mam ochoty.
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 11:30
    Zgadzam się,że są wodniste ,ale ja takie lubię. Co do pączków to nie ma to jak pieczone w domu..
    Wszędzie za małe, za tłuste.
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 11:39
    Mi, mojej rodzinie jak i znajomym smakują ciasta a przede wszystkim torty z Czereśniowego sadu. Nie wiem Czy są tacy tani, tutaj bym się kcłuciła, zamawiam u nich od ponad roku ciasta na różne okazje święta, urodziny, chrzciny też;) Dobre drożdżówki jak i eklerki mają Sawiccy, Dziadkowiec jak dla mnie ma pyszne lody-mniam;) Nie polecam cukierni Na KAzimierza Wielkiego obok jadalni ,,Gusto'' ciasta często nie świeże, dobre mają ciasteczka na wagę (o ile są świeże), ale niestety przesączone zapachem z jadali ,,Gusto''. U Marszałka zamawiałam raz torta, ładnie udekorowany całkiem smaczny...
    3 5 Cytuj Zgłoś
  • 18.02.2012 - 12:46
    ale były pyszne pączki u jana dziadkowca jeszcze takich dobrych nie miał nigdy!!
    8 7 Cytuj Zgłoś
  • 18.02.2012 - 15:04
    Po raz pierwszy jadłam pączki ze steskala, i po raz pierwszy nie czułam ciężkości, tzn"odbijania się" po ich zjedzeniu pychota
    2 4 Cytuj Zgłoś
  • 18.02.2012 - 20:46
    najgorsze u marszałak - tłusteeee o matko sam olej !!!
    8 4 Cytuj Zgłoś
  • 18.02.2012 - 22:24
    MOja siostra ma w sierpniu wesele, teraz jestesmy na etapie probowania ciast... na ten weekend mamy "czereśniowy sad" - próbka paseczków 10 ciast (1,5 kg) za 20 zł... Był polecany, dlatego zaczelismy degustacje zeby wyrobic sobie opinie. Ciasta w wiekszosci dobre, co najwazniejsze- nieprzeslodzone, ale nie wszystkie przypadly nam do gustu. Serniki za cięzke (Poza tym z wisniami, ale to jest chyba na serkach homogenizowanych), fajny jest orzechowy i zdecydowanie najlepsza - bajka z galaretką a la ptasie mleczko.
    Od dziadkowca na pewno nie bierzemy - rowniez uwazam, ze czesto nieswieze i zbyt udekorowane...
    Sawiccy rowniez sie popsuli z lodami, ale jest jedna rzecz, ktora robia swietnie: ciasto schwarzwaldzkie pychotka! NIestety nie bedziemy na wesele w srodku lata ryzykowac tej bitej smietany...
    A jesli chodzi o pączki - pyszne z lukrem sa naprzeciwko tesco w takim malym kiosku - cuiernia "podhalańska", duzo lukru, nietłuste, nieglutowate i fajne nadzienie owocowe. NIe wiem jak paczki z czekolada, czy inne ich wyroby, ale na paczka z lukrem na pewno tylko tam:)

bedizemy rowniz probowac ciast ze strozy, weic zdam relację:)

A ktos moze polecic dobre, nieprzeslodzone i ladnie udekorowane torty na wesele?
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 18.02.2012 - 23:36
    cukiernia IZA koło Kalwarii Zebrzydowskiej miałam na swoim weselu i na kilku weselach byłam gdzie było to ciasto warto spróbować NAPRAWDĘ!!! My mieliśmy wesele w czasie powodzi w maju 2010 była taka "duchota" i wilgoć że brak słów a ciasta na szczęście przeżyły. smak schwarzwaldzkiego pamiętam do dziś... to są zupełnie inne ciasta co tu w okolicy, ja np. nigdzie nie spotkałam się z takimi ciastami. nie ma ciast na "jedno kopyto" jak w czereśniowym sadzie. w IZIE każde jest inne.
    2 8 Cytuj Zgłoś
  • 19.02.2012 - 13:26
    Myślę że Sawicki to najlepsza cukiernia w mieście :)
    Ale polecam też Delicję koło oś.1000-lecia obok szkoły Średniawskiego
    2 15 Cytuj Zgłoś
  • 19.02.2012 - 13:39
    gość: Expert. napisał/a:
    Myślę że Sawicki to najlepsza cukiernia w mieście :)
    Ale polecam też Delicję koło oś.1000-lecia obok szkoły Średniawskiego
    koło 3 :)
    4 5 Cytuj Zgłoś
  • 11.03.2012 - 16:41
    Najlepszy tort jaki do tej pory jadlam na weselu to tort JOGURTOWO-TRUSKAWKOWY z cukierni ze STRÓŻY.
    2 5 Cytuj Zgłoś
  • 11.03.2012 - 18:06
    Ja sama dużo piekę i to mi smakuje najbardziej-niestety wiem też,że dobre ciasto z dobrych produktów nie będzie tanie...nie ma w Myślenicach cukierni która miałaby cały asortyment ok-czasami mam ochotę na coś "na ząb" i wtedy staram się wybrać coś w miarę lekkiego z ciastkarni-jak trafię na świeże to u Dziadkowca jest większość ok-niestety trudno trafić na świeże-drożdżówki mają super:)Każdą cukiernia ma w swojej ofercie jakieś smarowidła ale każda też ma jedno bądź dwa ciasta które zjem ze smakiem:)
    6 3 Cytuj Zgłoś
  • 13.03.2012 - 17:40
    No niestety sam kiedyś miałam nieprzyjemność otrzymać w weekend spleśniałe ciasto u Dziadkowca!
    10 6 Cytuj Zgłoś
  • 13.03.2012 - 18:26
    Serdecznie polecam torty w Domu Chleba są naprawdę pyszne...nie mdłe. A w dodatku są świetnie zdobione po prostu rewelacja...zwłaszcza śmietankowo-truskawkowy.
    3 5 Cytuj Zgłoś
  • 14.03.2012 - 11:29
    gość: zniesmaczony napisał/a:
    No niestety sam kiedyś miałam nieprzyjemność otrzymać w weekend spleśniałe ciasto u Dziadkowca!
    raz mi się zdarzyło kupić po świętach wielkanocnych spleśniałe ciasto i już tam nie kupuje!!! polecam dom chleba
    7 6 Cytuj Zgłoś
  • 14.03.2012 - 12:32
    PYTANIE - GDZIE JEST CUKIERNIA TA NA DOLNYM PRZEDMIEŚCIU CZEREŚNIOWY SAD ( NIE JESTEM Z MYSLENIC ) CZY TO JEST BLISKO TEGO DOMU WESELNEGO ... BARDZO PROSZĘ O INFORMACJĘ
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 14.03.2012 - 13:05
    U Dziadkowca są kolorowe,bajecznie piękne ciasteczka,i bogaty asortyment ciast ale to jest juz tak,że
    jak jest czegoś bardzo dużo to nie zawsze schodzi,i często można się nadziać na nieswieże,stare
    wyroby.Tak miałam,kupiłam wracając po kosciele, do kawy i wszystko musiałam wyrzucić,w dodatku miałam wtedy gosci i taki zawód.Od tej pory już tam nie kupuję, w ostateczności wolę paczkowane ze sklepu,przynajmniej świeże.
    10 5 Cytuj Zgłoś
  • 14.03.2012 - 13:13
    gość: amek napisał/a:
    ale były pyszne pączki u jana dziadkowca jeszcze takich dobrych nie miał nigdy!!
    bo najlepsze pączki lody makowiec robi Jasiu Dziadkowiec
    4 4 Cytuj Zgłoś
  • 14.03.2012 - 13:33
    TySka napisał/a:
    Jaka jest dobra cukiernia w Myślenicach ??
    można w niej kupić tort bez zamówienia ?? ( nie jestem z Myślenic więc nie wiem , a chciałabym kupić chłopakowi tort na urodziny a nie chce mi się wieźć go z Krakowa , obawiam sie że by nie przetrwał ...
    POLECAM cukiernie obok dworca PKS..GALERII DEKADA....SAWICKI...wyremontowana..tanio..i dobrze..swieze ciasta...smaczne..duzy popyt
    1 9 Cytuj Zgłoś
  • 14.03.2012 - 13:37
    gość: tom napisał/a:
    gość: amek napisał/a: ale były pyszne pączki u jana dziadkowca jeszcze takich dobrych nie miał nigdy!!
    bo najlepsze pączki lody makowiec robi Jasiu Dziadkowiec
    paczki - om ale inne ciasta pozostawiaja wiele do zyczenia ..sa stare,,,z przed kilku dni..tak było i jest..nie kupuje u DZIDKOWCA CIASTA..CIASTEK..I NAWET DROZDZÓWKI MA STARE,,, CÓRKA KUPIŁA PTYSIE I MIAŁY 3-4 DNI były ochydne..jak mozna takie ciastka sprzedawac..polecam SAWICKIEGO...MARSZAŁKA
    7 5 Cytuj Zgłoś
  • 14.03.2012 - 18:20
    Marszałek powoli bije Sawickich zwłaszcza jeżeli chodzi o drożdżówki Sawiccy powoli na ilość lecą nie na jakość ale każdy ma swój smak więc niech spróbuje i sam oceni.
    4 5 Cytuj Zgłoś
  • 14.03.2012 - 19:05
    gość: elty napisał/a:
    Serdecznie polecam torty w Domu Chleba są naprawdę pyszne...nie mdłe. A w dodatku są świetnie zdobione po prostu rewelacja...zwłaszcza śmietankowo-truskawkowy.
    Super udekorowane to fakt, ale w smaku chyba najgorsze ze wszystkich myślenickich cukierni. Zamawiałam dla dziecka i masy ogromnie czuć było sztucznymi olejkami, a biszkopt suchy.
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 14.03.2012 - 19:27
    Niestety muszę potwierdzić, że ciastka od Dziadkowca są nieświeże, najgorsze jest to, że mieli bardzo dobre wyroby, uwielbiałam ich ciastka i bardzo żałuję, ale już tam nie pójdę.
    5 5 Cytuj Zgłoś
  • robertos robertos 14.03.2012 - 21:00
    Gratuluje wszystkim co lubią ciasta od Marszałka a nie wiedzą co jedzą.Drozdzóweczki z czekoladą są po prostu pyszne stare odpady z ciast zmielone dadany tłuszcz kakao i aromat ale widac ze wam smakuje pogratulowac takiego podniebienia.Pozatym wystarczy rano przejsc sie obok cukierni jak smażą sie pączki na starym spalonym smalcu.Kremówki kiedys to było coś gotowany budyń a teraz to proszek wsypany do zimnej wody wymieszany i gotowe.25 lat temu jak otwierał to ciastko nie miesciło sie w dłoni teraz to jest ciasteczko.Tak samo jak kołacz z serem.To nie jest sam ser tylko ser z domieszką budyniu.Ciasta z kremem?przeciez jedzie od nich margaryną i to najtanszą.A co do jagodzianek to wsad jest taki łyżka borówek i 20 łyżek marmolady.Ludzie sami nie wiecie co wy jecie.Polecam wyroby ze Steskala
    8 7 Cytuj Zgłoś
  • 14.03.2012 - 21:16
    ja tez nie lubię wyrobów od Marszałka, drożdżówki jakoś dziwnie pieką w podniebienie a jeżeli chodzi o ciasta to wybór żaden poza tym strasznie margarynowate a zdarza się że i nieświeże. ale konkurecje dziadkowca boli!!!!!!!!
    4 6 Cytuj Zgłoś
  • 15.03.2012 - 17:09
    znowu się zaczyna jak każdy temat na tym forum.... byle by coś napisać o konkurencji. Jadłam ciasto u marszałka, Dziadkowca, Sawickich - natomiast chciałabym się dowiedzieć gdzie jest ta cukiernia Czereśniowy Sad. bardzo prosze podać informację - chciałabym coś tam kupić żeby ocenić jakie mają wyroby. U marszłaka babeczki super, Dziadkowca takie ciasto z wisniami pycha, u Sawickich drozdżówki z pianką i borówkami mniam.
    5 2 Cytuj Zgłoś
  • 15.03.2012 - 18:58
    niby za nikim nie jestem i nikt mi nie przeszkadza ale zareklamuje czereśniowy smród żałosne to forum oceny beznadziejne i przykre to wszystkooo!!!! o tak kiedyś po nowym roku dostałam nieświeże ciasto w czereśniowym sadzie na reklamacje było powiedziano mi ze to nie możliwe że to nie od nas!!!
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 15.03.2012 - 19:58
    ja tam kupuje w cukierni jan dziadkowiec tradycja wyrobów jak poprosze o coś super to zawsze mam a torty jakie sie tylko chce kształty i wielkość i zawsze pycha popieram jakość kosztuje generalnie ok
    4 5 Cytuj Zgłoś
  • 16.03.2012 - 16:39
    Do kosmita..ale moze miałes szczęscie i nie trafiłes na wspomnienie wczorajszego - lub innego dnia
    2 4 Cytuj Zgłoś
  • 16.03.2012 - 18:12
    Ja kupuje u Dziadkowca od kilku lat i na nic nieświeżego jeszcze nie trafiłem,choć jakimś wielkim szczęściarzem nie jestem.Uważam tą cukiernie za jedną z lepszych w M-cach.PIĄTKA i STESKAL u nich na pewno nic nie kupie
    6 4 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz