Forum » Myślenice cukiernia .

• 29.09.2012 - 11:01
    Powiem tak, żenujące są te wasze wypowiedzi, wszystkich komentujecie i u większości cukierników stare!!!!! Dramat jacy z Was eksperci!! Rodzime cukiernie to Marszałek, Sawicki, Dzidkowiec i ja mam zasadę, że kupuje w rodzimych przedsiębiorstwach bo one dają zatrudnienie ludziom od lat. Mają swoją tradycję!. Również jesteście ekspertami ds. jakości wiecie, że wszędzie chemia, zdumiewa fakt takiej fachowości. Dziadkowiec zawsze drożdżówki przecenia i wiem to od ludzi, którzy często idą i za pół ceny kupują z dnia poprzedniego. Ciepłe pączki i drożdżówki zawsze są tam rano, Sawicki ma swój gust i bezowe super, Marszałek też nie ma złych drożdżówek. SŁUSZNIE KTOŚ STWIERDZIŁ NAJLEPIEJ UPIEC SAMEMU!!!!! Wtedy świeże i bez chemii :-) ale warto zauważyć, że wszystkie te cukiernie egzystują i nie narzekają.
    22 10 Cytuj Zgłoś
  • Basia 29.09.2012 - 13:54
    gość: gość12 napisał/a:
    Nie wie ktos przypadkiem ile dni wczesniej trzeba zamowic tort u Sawickich?
    2 dni wcześniej-dzisiaj odbierałam torta a zamawiałam go w czwartek
    4 Cytuj Zgłoś
  • 26.10.2012 - 12:26
    u dzadkowca maja pyszne kremówki a u marszałka na osiedlu drozdzowki
    9 8 Cytuj Zgłoś
  • 26.10.2012 - 12:38
    Acha sam budyń łyżka stoi w kremówce
    5 4 Cytuj Zgłoś
  • robertos robertos 15.12.2012 - 19:00
    POSLUCHAJ RUDA1 NIE MASZ POJECIA CO PISZESZ NIE WIESZ CO KUPUJESZ I CO JESZ PRACOWALEM W MYSLENICKICH CUKIERNIACH I WIEM LEPIEJ CO DODAJE SIE DO WYPIEKOW MOZE SMAKUJE CI DROZDRZOWECZKA OD M Z CZEKOLADA TO POWIEM CI ZE TA CZEKOLADKA TO ZWROTY ZE SLEPOW STARYCH CIAST I DROZDRZOWEK ZMIELONE I DODANE KAKAO TROCHE CUKRU I MARGARYNY WYMIESZANE I MASA GOTOWA DO SZPRYCOWANIA DROZDRZOWEK NIE MOWIAC O POLEPSZACZACH KTORE SIE DODAJE BO Z NIMI CIASTO ZAWSZE SIE UDA DLATEGO JAK NIE MASZ POJECIA O CZYM PISZESZ NIE ZABIERAJ GLOSU A WRACAJAC DO M TO W DROZDRZOWCE Z SEREM TO WIECEJ MAKI BUDYNIU JAK SERA
    21 11 Cytuj Zgłoś
  • 18.03.2013 - 15:53
    Czy ktoś może podać kontakt do tej cukierni Iza z Wysokiej, bo nigdzie nie mogę znaleźć:/
    2 5 Cytuj Zgłoś
  • 18.03.2013 - 15:59
    gość: parafian napisał/a:
    [quote=gość: jai ona] czy ktos ma kontakt do cukierni czeresniowy sad?
    ja mam nr tel na kom do
    P. Anety pracuje tam i przyjmuje zamówienia... jak coś pisz na priv
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • Sebastian Mrozowski 19.03.2013 - 0:29
    Ja lubię cukiernię u Marszała. Dobre są ich wyroby.
    3 11 Cytuj Zgłoś
  • 19.03.2013 - 10:31
    Ostatnio faktycznie coś polepszył się ten Marszałek. Szkoda, że nie mają gdzieś w centrum drugiej cukierni , trochę nie po drodze tam do nich. Duże ptysie mniam :)
    1 13 Cytuj Zgłoś
  • 04.06.2013 - 15:19
    A wiesz może czy dobre torty robi ten Marszalek czy duże czy sie opłaca u niego zamawiać??
    1 9 Cytuj Zgłoś
  • 05.06.2013 - 18:30
    nie wiem czy się opłaca ja osobiście wole w cukierni u Dziadkowca najwyższa jakość może i cena jest wysoka ale coś za coś!!!
    2 16 Cytuj Zgłoś
  • 27.12.2013 - 13:29
    Mógłby mnie ktoś nakierować, gdzie znajduje się cukiernia CZEREŚNIOWY SAD. I czy może akurat zamawiał ktoś tam kiedyś tort, może któryś szczególnie smakował? Bardzo proszę o opinie. Jadłam kiedyś ciasta z tej cukierni i wyjątkowo mi smakowały i zamierzam zamówić tam tort na urodziny..
    8 18 Cytuj Zgłoś
  • ola leśniak 27.12.2013 - 15:33
    ja wiem gdzie jest czereśniowy sad więc mogę cie tam pokierować
    11 2 Cytuj Zgłoś
  • 28.12.2013 - 18:18
    Czemu nikt nie napisał o "7" na Niepodległości ? Faktycznie domowe ciasta bez chemii.
    1 9 Cytuj Zgłoś
  • 08.01.2014 - 13:23
    klamerka023 napisał/a:
    Ja polecam cukiernie na osiedlu u Marszała. Wyroby sa rewelacyjne ale jeżeli chodzi o torty to chyba trzeba jednak zamówić wcześniej
    Wyroby są bez smaku. Polecam SIDOR albo własne wyroby - to nie jest takie trudne, a jaka satysfakcja.
    3 10 Cytuj Zgłoś
  • 08.01.2014 - 16:31
    jadłam nie raz różne słodkości od Marszałka i nie mogę powiedzieć żeby nie miały smaku ;> drugą cukiernią którą bym poleciła jest Sawicki.
    3 11 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2015 - 16:15
    Czy ktoś z Państwa wie czy istnieje jeszcze cukiernia "Czereśniowy sad" w Myślenicach?? Moja siostra zamawiała tam 3 lata temu ciasto na wesele i była bardzo zadowolona z ceny i z jakości. Nie mogę nigdzie znaleźć numeru telefonu ani adresu tej cukierni. Nie mogę jej znaleźć również na street view przed domem weselnym Euforia - jak ktoś z Państwa wskazywał. Będę widzęczna za kontakt.
    6 6 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2015 - 17:21
    centralnie naprzeciwko marrob, trzeba wjechać za ogrodzenie, tam jest budka.
    2 8 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2015 - 17:36
    To już cała rodzina zaangażowała się w reklamę "Czereśniowy Sad", siostry szwagry ,i sąsiedzi. A prawda jest taka że najlepsze ciasta są od SAWICKICH .
    15 36 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2015 - 23:39
    Nie wiem czy już pisałem, ale no.1, the winner is: CZEREŚNIOWY SAD! Rewelka. W moim przypadku to odkrycie roku 2014:-) i jak widziałem co się działo przed światami na drodze w kierunku Boźęty nie tylko moje...
    Potem długo nic i dałbym Sawickich. Miejsce trzecie to Dziadkowiec - ale trochę za dużo robią i nie schodzi im.
    To moje, subiektywne zdanie. Każdy może spróbować
    8 13 Cytuj Zgłoś
  • Tomasz 04.02.2015 - 9:15
    marko napisał/a:
    Nie wiem czy już pisałem, ale no.1, the winner is: CZEREŚNIOWY SAD! Rewelka. W moim przypadku to odkrycie roku 2014:-) i jak widziałem co się działo przed światami na drodze w kierunku Boźęty nie tylko moje...
    Potem długo nic i dałbym Sawickich. Miejsce trzecie to Dziadkowiec - ale trochę za dużo robią i nie schodzi im.
    To moje, subiektywne zdanie. Każdy może spróbować
    Gdzie jest czereśniowy sad?
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • 04.02.2015 - 9:57
    Ponieważ i ja i kilka innych osób na forum pyta o adres cukierni Czereśnowy Sad, sprawdziłam to i już opisuję z uzyskanych wcześniej wskazówek, a w najbliższy weekend sprawdzę osobiście. Skoro jest to w okolicach domu weselnego Euforia oraz firmy Marrob to znaczy, że przybliżony adres cukierni to Myślenice ul. Słowackiego w okolicy numeru 108.
    Kurcze dlaczego oni nigdzie w internecie nie podają swojego adresu i nr telefonu?? To chyba najbardziej tajna cukiernia świata :). Mam nadzeję, że pomogłam innym. Dziękuję za podpowiedzi.
    10 4 Cytuj Zgłoś
  • 04.02.2015 - 11:35
    do "Czereśniowego sadu" trzeba skecić na podwórko przed Euforia-patrząc od strony Myślenic na którym jest reklama ...Pizzeri :))))
    2 4 Cytuj Zgłoś
  • 04.02.2015 - 12:53
    Dziękuję za te wieści. Właśnie tą pizzerię widać na street wiev gdy patrzymy na ul. Słowackiego. Bardzo dziękuję za wieści, teraz trafię bez pudła :)
    Pozdrawiam i dziękuję.
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • Tomasz 04.02.2015 - 15:45
    monalisa75 napisał/a:
    do "Czereśniowego sadu" trzeba skecić na podwórko przed Euforia-patrząc od strony Myślenic na którym jest reklama ...Pizzeri :))))
    jakie mają ciasta ?
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 04.02.2015 - 16:07
    "Czereśniowy sad" prowadzony przez panią Anetę nic szczególnego dużo chemii placki farbowane w większości na bazie galaretek owocowych . To zależy co kto lubi?
    12 13 Cytuj Zgłoś
  • 04.02.2015 - 19:20
    Dobre ciasta mieli w Słodkościach Amelki na ul. Konopnickiej.
    6 2 Cytuj Zgłoś
  • 04.02.2015 - 19:20
    Skarbek napisał/a:
    To już cała rodzina zaangażowała się w reklamę "Czereśniowy Sad", siostry szwagry ,i sąsiedzi. A prawda jest taka że najlepsze ciasta są od SAWICKICH .
    Kogoś chyba zazdrość zżera. nie jestem nikim z bliskiej rodziny, ani nawet z dalszej. Ba, nawet nie wiem jak wyglądają właściciele a ciasta z czereśniowego sadu mi baardzo smakują. Gorąco polecam.
    8 10 Cytuj Zgłoś
  • 04.02.2015 - 23:05
    Skarbek napisał/a:
    "Czereśniowy sad" prowadzony przez panią Anetę nic szczególnego dużo chemii placki farbowane w większości na bazie galaretek owocowych . To zależy co kto lubi?
    No bez jaj! To może Dziadkowiec ma lepsze? Tam dopiero chemia chiemię pogania.
    20 6 Cytuj Zgłoś
  • 05.02.2015 - 8:23
    marko nie oburzaj się każdy ma prawo do swojego zdania, nie znam wyrobów z tego wiśniowego sadu ale wyśmienite wyroby są na konopnickiej maleńka cukiernia "słodkości amelki" pieką na miejscu. Smakują mi również wyroby ze steskala. Ale prawda jest taka że prawdziwe domowe ciasto można uzyskać tylko piekąc samemu, każdy wyrób na sprzedaż musi się opłacać i skład ciast nieraz mniej nieraz więcej odbiega od własnych może i zakalcowych ale domowych...smacznego!!
    11 2 Cytuj Zgłoś
  • Tomasz 05.02.2015 - 9:59
    Skarbek napisał/a:
    dobre mają ciasta, a chemia jest wszędzie nawet w parówkach.:)
    6 6 Cytuj Zgłoś
  • 05.02.2015 - 13:07
    strick666 napisał/a:
    dobre mają ciasta, a chemia jest wszędzie nawet w parówkach.:)
    TO I TEŻ DLATEGO WIĘKSZOSC KLIENTÓW PARÓWKI KUPUJE TYLKO DLA PSA . I JESZCZE JEDNO , MUSI MU CHOLERNIE NIE ZALEŻEĆ NA TYM PSIAKU.
    4 12 Cytuj Zgłoś
  • 05.02.2015 - 20:54
    Heart napisał/a:
    Ostatnio faktycznie coś polepszył się ten Marszałek. Szkoda, że nie mają gdzieś w centrum drugiej cukierni , trochę nie po drodze tam do nich. Duże ptysie mniam :)
    maja
    na przeciwko Carrefour na ul.Piłsudskiego
    4 4 Cytuj Zgłoś
  • 06.02.2015 - 22:49
    Bardzo lubię ciasta-mięsko i wędlinka może nie istnieć ale ciacha nigdy nie odmówię...ale musi być dobre:))Najlepiej jak sama upiekę co bardzo lubię robić ale zdarzają się sytuacje kiedy nie ma czasu nic upichcić i wtedy trzeba kupić.Najlepsze i najsmaczniejsze takie po których nie mam zgagi(nie choruje na żołądek) to ciasta z "Amelki " na Konopnickiej i "Czereśniowego sadu" na Słowackiego.Dziadkowiec ma bardzo dobre wyroby-niestety ceny wysokie a co za tym idzie ciasto się odkłada i nie zawsze można kupić świeże.,cukiernia Marszałek kiedyś miała smaczne ciasta-teraz to nawet sernik ma niewiele wspólnego z serem. wszystko czuć proszkiem do pieczenia....Sawiccy-niestety sam cukier a w sumie jak ktoś chce schudnąć to tez polecam(-sensacje żołądkowe..)Najgorsze co miałam okazje jeść to ciasta ze Steskala-masakra-prawie jak plastik.Tak więc moje panie zapraszam do wypróbowania własnych sił w kuchni-z czasem wszystkiego można się nauczyć:)))
    10 7 Cytuj Zgłoś
  • 06.02.2015 - 22:54
    strick666 napisał/a:
    jakie mają ciasta ?
    Smaczne:)))Ja najbardziej lubię "Malinową chmurkę" ale maja dużo innych- z każdego rodzaju
    4 6 Cytuj Zgłoś
  • 06.02.2015 - 22:56
    Wczoraj kupiłam w "słodkościach Amelki" mufinki-pyyyyycha-jak któs lubi to polecam-lepszych nie jadłam:))
    6 3 Cytuj Zgłoś
  • Adam 06.02.2015 - 22:57
    no.........
    5 Cytuj Zgłoś
  • 09.02.2015 - 13:27
    Dlaczego "Czereśniowy sad" jak jest taki dobry nie znajdziesz nigdzie adresu ,ani telefonu, czy działają po prostu w podziemiu??? dlaczego boją się reklamy. Dlaczego mam nie zajechać na miejsce zobaczyć wystawkę ,a może nawet spróbować żeby wiedzieć jak co smakuje.
    6 4 Cytuj Zgłoś
  • 09.02.2015 - 13:33
    Jak będziecie mieć dalej problem z odnalezieniem ciastkarni "Czereśniowy Sad" Proponuję się zwrócić do" RUDKOWSKI PATROL"
    7 7 Cytuj Zgłoś
  • 09.02.2015 - 20:16
    Najlepiej to omijajcie Czereśniowy Sad. Przynajmniej mniejsze kolejki dla mnie będą :-P.
    7 5 Cytuj Zgłoś
  • 09.02.2015 - 20:17
    Skarbek napisał/a:
    Dlaczego "Czereśniowy sad" jak jest taki dobry nie znajdziesz nigdzie adresu ,ani telefonu, czy działają po prostu w podziemiu??? dlaczego boją się reklamy. Dlaczego mam nie zajechać na miejsce zobaczyć wystawkę ,a może nawet spróbować żeby wiedzieć jak co smakuje.
    może nie potrzebuje reklamy, bo opinie klientów są wystarczającą reklamą. :) nikt nie zabrania Ci tego, żebyś tam pojechał, zapytał o to co chcesz dowiedział się. wszędzie widzicie problem... nie wiem czy można popróbować...ale jak coś kogoś interesuje to idzie tam i się dowiaduje. Potem można się podzielić opiniami na forum a nie zadawać bez sensu pytania.
    5 4 Cytuj Zgłoś
  • 12.02.2015 - 18:25
    ja polecam cukiernie Marszałek
    13 18 Cytuj Zgłoś
  • 12.02.2015 - 19:26
    Bogdan Marszałek poleca cukiernie Marszałek, I TAK TRZYMAĆ!!!!! reklama dżwignią handlu.
    23 3 Cytuj Zgłoś
  • 12.02.2015 - 21:15
    Ja mogę polecić zarówno Cukiernie Marszałek jak i Sawickich, w obydwu przypadkach pyszne wyroby. Moim zdaniem najgorsze są u Dziadkowca.. często zdarzyło mi się kupić np napoleonki z przypalonym spodem albo nieświeże ciasta..
    8 1 Cytuj Zgłoś
  • 12.02.2015 - 21:36
    A ja Wam powiem, że każda cukiernia ma coś swojego i dobrego. Na osiedlu lubię drożdżówki i sympatyczne panie, które nie są zmęczone życiem i karą, ze muszą mnie obsłużyć.... W cukierni Sawickich lubię lody i nawet kilka minut lubię tam usiąść, żeby spojrzeć z dystansem na ludzi, którzy tamtędy przechodzą. W cukierni Dziadkowiec lubię lody, drożdżówki i też w ciepłe dni na kilka minut siadam w niedzielę (mniejszy ruch, żeby nie wdychać zbyt dużo spalin) i też miło mi na duszy...

Generalnie! - kochane Myślenice - zmieńcie w końcu swoje podejście do świata i samych siebie, a będzie się nam dużo lepiej wszystkim razem mieszkało. Zacznijmy sami od siebie i przywitajmy jutro rano innych przechodniów swoim uśmiechem, a nie odwracaniem głowy i udawaniem, że się nie znamy. Świat może wtedy nabierze kolorów a my będziemy mieli lepszy nastrój i nie będziemy za dużo krytykować innych....???

Pozdrawiam :-)
    25 Cytuj Zgłoś
  • 27.02.2015 - 11:53
    czy ktoś ma numer tel do czereśniowego sadu
    1 7 Cytuj Zgłoś
  • 27.02.2015 - 22:58
    Muszę powiedzieć, że u Sawickich torty nie są już dobrej jakości... masy mdłe, biszkopty suche.. ale ciasta są pyszne
    16 2 Cytuj Zgłoś
  • barb 26.05.2015 - 20:12
    W cukierni na osiedlu jedna z pań sprzedających "nie grzeszy higieną". Ciasta brane są na gołą rączkę, przez którą wcześniej przewijają się pieniądze. Ale w myślenickich cukierniach, piekarniach to podobno norma. Sfatygowana rękawiczka gdzieś się plącze, ale jak jest używana?
    11 Cytuj Zgłoś
  • 27.05.2015 - 7:32
    miniek napisał/a:
    Muszę powiedzieć, że u Sawickich torty nie są już dobrej jakości... masy mdłe, biszkopty suche.. ale ciasta są pyszne
    drożdżówki zwykle przypalone i odbija się nimi przez kilka godz. po zjedzeniu. Ja nie polecam
    5 5 Cytuj Zgłoś
  • 29.06.2017 - 13:46
    Polecam ciasta z czeresniowego sądu, pyszne dawno takiego dobrego nie jadłam.
    2 6 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz