Forum » Myślenice

WIELKA WODA 2010 - TWORZYMY RAPORT Z POWIATU

  • basia 19 maj 2010

    Grunwaldzki nie był zamknięty tylko Dębnicki

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    co z Głogoczowem?dojazd jest?korki?

    Cytuj
  • adzygmunt 19 maj 2010

    http://img514.imageshack.us/g/1008082a.jpg/
    "Porabie" po powodzi. Nie ma czterech altan w tym murowane. Jedna jeszcze wisi nad Rabą
    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us
    Obejrzyj pozostałe zdjęcia klikając w link

    1 Cytuj
  • 20 maj 2010

    co z brzaczowicami?

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Woda już spłynęla ale problem osuwisk pozostał

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Może w końcu aparaty trzeba będzie zamienić na łopaty !!!!

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Footoreporterzy kiedy w końcu weżmiecie sie do roboty i dziękujcie Bogu że woda was oszczędziła

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Czy będzie organizowana w Myślenicach pomoc dla powodzian, pomoc w sensie, odzież, żywność, chemia.??

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Dzisiaj w Dzienniku polskim jest taka informacja:
    Otwarte serca, czyli jak można pomóc powodzianom
    Zarząd Rejonowy Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Myślenicach rozpoczął wczoraj udzielanie pomocy poszkodowanym w powodzi.
    Żywność będzie wydawana po okazaniu potwierdzonego przez sołtysa, Ośrodek Pomocy Społecznej, dyrektorów szkół i innych organizacji społeczno-środowiskowych wniosku nawet tym osobom, które nie spełniają wymogów stawianych przez ustawę o pomocy społecznej. Nie obowiązuje także kryterium dochodowe ani limit przydzielanej pomocy. Maltańska Służba Medyczna zorganizuje zbiórkę na rzecz powodzian. Jak informuje komendantka MSM w Myślenicach Anna Misztal zbierane będą: środki czystości, koce i ubrania.
    Zbiórka przeprowadzona przez MSM będzie prowadzona wspólnie z Caritasem przez cały następny tydzień w dwóch turach w Betanii: od 9 do 11 i od 18 do 20. W niedzielę są zaplanowane zbiórki do puszek na rzecz powodzian po każdej mszy świętej. Wczoraj napisaliśmy również, że w gminie Pcim, która została dotknięta skutkami ostatnich deszczów, najbardziej potrzebna jest pomoc finansowa dla rodzin, które zostały ewakuowane z domostw zagrożonych powstałymi osuwiskami na terenie ich nieruchomości. Wszyscy, którzy chcieliby pomóc mogą przekazywać wpłaty na konto Parafialnego Zespołu Caritas "Betania" przy Parafii Narodzenia NMP w Myślenicach z dopiskiem "POMOC DLA POWODZIAN Z GMINY PCIM".
    Nr konta 96 8619 0006 0020 0800 0563 0004 (Bank Spółdzielczy).

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    A co z Dobczycami Chyba zaprzyjażnieni o nich nie zapomną

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    czy ktos się orientuje czy na Ogródkach Działkowych"Porabie"w Osieczanach jest juz prąd ? i jaka jest sytuacja z Rabą?

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    Raba opadła a pradu nie ma bo linia energetyczna została zerwana i prawdopodobnie długo nie bedzie

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    Czy ktoś sie orientuje czy przejezdne sa Winiary???Potrzebuje z Myślenic dojechać do Gdowa

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    www.ultrasonline.com/ref/Jarekkli/
    PATRZCIE JAK PĘKŁA TAMA !!!!!

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    Mam pytanie czy ma ktoś zdjęcia z osunięcia się ziemi na Ukleinie.Widać to osunięcie z wyciągu narciarskiego,podobno masakra ogromny kawał góry zjechał do potoka.

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    Widziałam zdjęcia na stronie gazety myślenickiej patrz - potrzebne będą miliony-

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    Jaka sytuacja dziś w Myślenicach? W necie przeczytałam, że woda w Rabie znów wysoko i prądu nie ma. Prawda?

    Cytuj
  • basia 2 cze 2010

    Czy ktoś słyszał o jakimś osuwisku w Myślenicach?

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    A co chcesz klamerko nowej sensacji czy się martwisz i współczujesz ludziom tej strasznej tragedii .

    Cytuj
  • basia 2 cze 2010

    Nie szukam sensacji tylko słyszałam jaki urywek informacji a chce wiedzieć dokładniej bo wyobraź sobie że mieszkam w Myślenicach i chce wiedzieć gdzie sa jakieś ewentualne utrudnienia

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    Niestety na obecną chwilę raczej nie ma w Myślenicach osuwisk a szkoda.

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    "czy ktos się orientuje czy na Ogródkach Działkowych"Porabie"w Osieczanach jest juz prąd ? i jaka jest sytuacja z Rabą?"

    nie ma prądu i jeszcze długo nie będzie:(
    Raba dziś znów wylała przy najbliższych brzegowi domkach ale teraz na szczęście znów trochę opadła

    Cytuj
  • M G 2 cze 2010

    [quote]Niestety na obecną chwilę raczej nie ma w Myślenicach osuwisk a szkoda.[/quote]
    że co..????

    Cytuj
  • 3 cze 2010

    witam mam pytanie czy wie może ktoś się działo wczoraj tj- 02.06.2010 między 23-24 w Zasani ??bo widziałem dużo straży pożarnych jak coś wiecie to napiszcie pozdrawiam

    Cytuj

Odpowiedz