Forum » Myślenice

WIELKA WODA 2010 - TWORZYMY RAPORT Z POWIATU

  • 16 maj 2010

    Od kilku dni nie przestaje padać. Meteorolodzy zapowiadają deszcze na kolejne dni. Zapowiada się na powtórkę z powodzi w czerwcu 2009 roku. Czekamy na Wasze doniesienia z powiatu myślenickiego. Piszcie wysyłajcie zdjęcia i linki do filmów. Wspólnie stwórzmy raport stanu wód z powiatu myślenickiego.

    Przesłane materiały będziemy umieszczać również tutaj:

    http://www.miasto-info.pl/myslenice/ciagle-pada-razem-tworzymy-raport-powodziowy-z-powiatu

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    bysinka na ulicy 3maja i sredniawskiego w polowie koryta

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    a raba już wylała :/

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    no dzień dobry już dawno wylała

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    Nie masz sie czego czepiać to się czepiasz wypowiedzi innych ?

    U mnie kiepsko 2 stopnie w piwnicy zalane. Jutro mam mature a musze dojechać do dobczyc... ciekawe jak jutro bedzie..

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    oj, po takiej ciężkiej nocy matura.
    nie zazdroszczę.
    zresztą co ja mówię , mam nadzieję,że nie będzie tak źle....

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    czy odwolaja jutrzejsze matury w Myslenicach??;/

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    te ustne mogą Ci przełozyć a te pozostałe czyli pisemne pewnie zalezy od oke

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    Woda w korycie Bysinki z trudem się mieści. Tzn. most okularowy w Bysine jest już pełny jeśli coś rzeka przyniesie jakiś konar to zmów będzie powtórka z 2009. Na Średniawskiego wylała już Bysina. Pod Bożęcką Górę zjechało pobocze, dodatkowo wypadek, to wszystko spowodowało że jest tylko jeden pas czynny.

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    Droga z Trzebuni do Stróży w jednym miejscu jest nieprzejezdna, na "klaklinie" w Stróży wylała rzeka Trzebuńka. Ogólnie sytuacja wygląda nieciekawie.

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    Stan z 23.00
    Między Łękami a Droginią na drogę obsunęły się zwały ziemi, tarasując drogę.
    Droga łącząca Osieczany i Bulinę nieprzejezdna - z brzegów wystąpił potok, który zaczął podmywać asfalt.
    Okolice Łęk, Trzemeśni - lokalne podtopienia, zagrożenie zwłaszcza dla mieszkańców Łęk.
    Gmina wygląda już jak pojezierze a tu nadal pada...

    1 Cytuj
  • 17 maj 2010

    a jak dojazd z myślenic do stróży ?

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    [quote]a jak dojazd z myślenic do stróży ?[/quote]

    Podobne zapytanie kieruję! jak dojazd do myślenic do strony tokarni zakopianką??

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    Z tokarni do myślenic ok bo wracałem z krk do domu i spoko oprócz że w krzczonowie jest malutka zwężka na drodze a z myślenic do stróży to zależy gdzie bo za rabe to nie bardzo bo mam u siebie kumpla z tamtąd i nie może się dostać do domu bo droga zalana a lokalna to sie nie ma co brać między stróża a myślenice w jednym miejscu koło 0.5 m wody

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    zalew dobczycki w Drogini grozi wylaniem

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    wiadomo komuś coś o tamie w Dobczycach? jak się trzyma?

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    Zalew Dobczycki ma bardzo wysoki poziom. Woda ma jakies 0,5 - 1m do mostu z
    Brzączowic na Stojowice. Raba w Dobczycach płynie szerokim korytem wygląda jak Wisła w Krakowie.

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    w drogini jeszcze 3 schodki do do góry bez wody , woda w szybkim czasie się podnosi , ludzie się ewakuują

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    wiadomo co dzieje sie na rynku w myslenicach????

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    co sie dzieje na zarabiu???

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    NA zarabie nie wpuszczają przez co nie dojechałem do pracy:/

    Cytuj
  • basia 17 maj 2010

    Głogoczow w strone Krakowa zalany cały. Tak przynajmniej było rano przed 7. Czy ktos wie jak zakopianka w stonę Krakowa?

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    Zakopianka jeszcze była ok do godziny 8:15 bo wracałam nią , z tego co wiedziałam wszystko pływało koło Głogoczowa , woda prawie pokryła całe bramki na boisku , jak tak dłużej będzie padać to zaleje zakopiankę w Głogoczowie.

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    A jak na Bysinie? Da się dojechać od strony Jasienicy do Myślenic?

    Cytuj

Odpowiedz