Forum » Myślenice

Gdzie jest radny E.ŁAPA !!!! z dolnego przedmieścia???

  • 17 maj 2010

    Proszę Pana radnego o wyjaśnienie gdzie podziewał się do tej pory??

    Jak mieszkańcy dolnego przedmieścia apelowali o uregulowanie rzeczek po ubiegło rocznej powodzi??

    Pompy nie działają, przepusty pozatykane?? GDZIE JEST RADNY!!!!!!!!!!!!?????????????

    Fundusze na chodnik pod domem oraz regularne odśnieżanie tegoż chodnika się znalazły.

    A na zabezpieczenie mienia wyborców nie!!!

    SKANDAL!!!!!!!!!

    Mieszkaniec Dolnego Przedmieścia

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    + przerwy w dostawach energii elektrycznej

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    JAk zescie se wybrali tak se macie ;)

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    zacznijcie się zastanawiać kogo wybieracie. Byłem na paru spotkaniach przed poprzednimi wyborami z tym gościem i szczena mi opadła jak został ponownie wybrany.

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    Mądry Polak po szkodzie ale teraz nowe przysłowie Polak sobie kupi że i przed szkodą i po szkodzie był i będzie głupi.

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    Ale przecież nie opłaca się iść na wybory, bo jeden głos i tak niczego nie zmieni...podobno

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    "jacy wyborcy tacy radni" więc do kogo pretensje ?!

    Nie chodźcie na wybory tylko narzekajcie to będziecie mieć wszystko jak należy...

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    Co do radnego na dolnym przedmieści to sie nie wypowiadam może.... ale wiem napewno że powinni sie zająć regulacją rzeki SAN na całej jej długości bo to ona daje w kość wszystkim.

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    [quote]
    Pompy nie działają, przepusty pozatykane?? GDZIE JEST RADNY!!!!!!!!!!!!?????????
    [/quote]

    Na zdjęciu z uroczystości samorządu w najnowszej Myslenickiej.

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    San wyregulowali tylko na odcinku ul.Partyzantów.Tam się dało a gdzie reszta?Radnego to nie obchodzi bo nie mieszka przy tym "potoku" i jego nie zalewa!!!

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    Gdzie jest Radny E.Łapa?
    Jest w Radzie Nadzorczej myślenickich wodociągów. Szukajcie go tam - raz w miesiącu ma dyżury. Odpłatne?
    Dolnowskioki - Radny wspaniałomyślnie załatwia Wam kasę na Orła. To jest przykład wyniesiony z czasów PZPR "dobrowolnej" zrzutki mieszkańców na czyn społeczny. Niech żyje czysta woda.

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    no ja myślę, że radny Łapa powinien zakasać rękawy i z całą rodziną zabrać się za czyszczenie rowów przed KAŻDĄ posesją na D. Przedm., bo przecież dolnowiejskie jaśnie państwo nie może pozbierać śmieci, wykosić trawy i udrożnić przepustu pod własnym wjazdem do domu. (pewnie zaraz usłyszę, że płacą podatki, a od tego jest gmina jak dupa od srania)

    Cytuj
  • adzygmunt 19 maj 2010

    Cyt "Jak.......ania". Wieśniak, nie tylko. Od głaskania byle nie pod włos także!
    Moje rowy czyszczę sam!!!

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    ja też, ale wkurza mnie takie gadanie. raz byłem świadkiem ( przy poprzedniej powodzi) jak mądra paniusia przegnała koparkę, która przyjechała udrożnić rów bo to jej własność, a potem pół nocy pompowaliśmy wodę bo oczywiście musiała wylać w tym miejscu, jeszcze miała pretensje, że długo musiała czekać.

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    oczywiście czekać musiała pani a nie woda!

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    O ile wiem, to za sprawą tego radnego wyczyszczono i poszerzono koryto Sanu po ostatnich podtopieniach. Chodzę po Ujejskiego na spacery z dziećmi i widzę jak sami mieszkańcy dbają o San. Jakieś trzy/cztery tygodnie temu jakiś matoł wysypał gruz do potoku i nikt na to nie zwrócił uwagi, a przecież radny powinien tam stać i pilnować.
    A swoją drogą to ciekawią mnie małe średnice rur przepustów Sanu pod wjazdami do domów. Nie wierzę, że Architektura dała zgodę na takie małe rury. Pewnie nakazała położyć większe, ale Państwo Mieszkańcy zaoszczędzili na kasie i położyli małe, a teraz biadolą, że San ich zalewa (i mnie zresztą też!!!). Jak dbacie tak macie!!!
    Czy radny działa czy nie, można łatwo sprawdzić po ilości jego interpelacji w urzędzie i czego one dotyczą. Czy naszego Dolnego czy innych dzielnic i trzeba by porównać tę ilość z interpelacjami innych radnych. A potem pyskować. A tego matoła od gruzu w Sanie, to postaram się znaleźć i podać nazwisko.

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    A ja się cieszę, że mam gdzie iść na spacer z dziećmi i mogę sobie wypić jedno piwko, zjeść kiełbaskę, patrząc jak dzieci się bawią na ładnym, bezpiecznym i ogrodzonym placu zabaw. I mogę sobie dojść tam po równym chodniczku, albo dojechać na rowerze albo pójść tam na spacer z wózkiem z małym dzieckiem. Pamiętacie co tam było wcześniej?
    Nawet mecze jest teraz przyjemniej pooglądać i nie ma się czego wstydzić za Orła.
    Chwała chłopu, że mu się chce coś zrobić. Łatwiej krytykować i narzekać.

    Cytuj

Odpowiedz