Forum » Myślenice

Wycieczka rowerowa na Chełm??Ktoś chętny???

  • 16 cze 2010

    A może by tak sie umówić na lajtową przejażdzke rowerową w któryś weekend??ktos chętny??zawsze lepiej w grupie niż samemu:)

    Cytuj
  • 16 cze 2010

    odrazu mówie ze nie ejstem jakims wyczynowcem a więc każdy mile widziany:)

    Cytuj
  • 16 cze 2010

    Zainteresowania brak:(
    aktualizacja ku zachęcie: pchać rower też można:)

    Cytuj
  • Kasia 16 cze 2010

    ja jestem "za". Co prawda wiecej pacham rower na gore chełm niz jade ale za to z jazdą w dół nie mam problemu;)

    Cytuj
  • 16 cze 2010

    Super już jedna kobietka więcej:)witaj catarina:)
    Ja mieszkam w Myślenicach od niedawna więc znajomych mało a jak sa to bez rowera:)
    Fajnie by było gdyby znalazła się tu fajna grupka ludzi co by sobie chciała pojedzic troszkę w czasie wolnym:)

    Cytuj
  • 16 cze 2010

    o i widzę ze jesteśmy w podobnym wieku:)
    To może ktoś jeszcze do nas dołączy ??:)

    Cytuj
  • 16 cze 2010

    ciekawy pomysł, chętnie się do Was przyłącze. W ten weekend są zawody na Ukleinie. (czasówka MTB) Więc zapraszam do startowania lub kibicowania :) A jak już gdzieś jechać większą ekipą, to może gdzieś dalej na Kudłacze albo coś w tym stylu? Zawsze to można tam coś przekąsić, wypić małe piwko itd :)

    Cytuj
  • Kasia 16 cze 2010

    No i mamy już chłopaka:)Pomału grupka sie tworzy mam nadzieje że faktycznie dojdzie do skutku a nie skonczy się na gadaniu tj pisaniu:)
    Kudłacze?podobno tam ejst pieknie...jeszcze tam nie byłam...

    Cytuj
  • 16 cze 2010

    na Kudłaczach kilka lat temu było piękniej, gdy polana nie była tak zarośnięta jak obecnie. Niestety teraz widoki są ograniczone krzakami, które wszystko skutecznie zasłaniają. Droga na rower raczej średnia dla początkujących, duże kamienie i w końcówce trochę stromo, a po deszczu straszliwie ślisko. W weekendy jest tam sporo ludzi i samochodem można wjechać praktycznie do schroniska. (czasem jest aż ciasno) Kiedyś było tam znacznie spokojniej, no ale i tak jest OK, a na wypad na kiełbaskę z ogniska w niedzielne południe rowerkiem miejsce idealne :)

    a tu o tym co w niedzielę...

    Wyścig kolarski rowerów MTB
    Czasówka podjazd MTB na Ukleinę oraz rekreacyjne wyścigi dla dzieci
    10.00 - 11.00 - zapisy
    11.00 - odprawa techniczna
    11.20 - start pierwszego zawodnika

    Zbiórka Myślenice; Zarabie: Górny Jaz.
    Impreza odbędzie się 20 czerwca

    Cytuj
  • 16 cze 2010

    Na Chełmie też można coś zjeść i wypić. Dojazd w większości po asfalcie więc dużo łatwiej jak na Kudłacze, a panorama na Myślenice piękna, choć lepsza jest z Ukleiny. Taki wypad to 2-3 godzinki na "lajcie", nie trzeba mieć dużo czasu.

    Cytuj
  • 16 cze 2010

    no tak, ale komu się po godzinnej wycieczce na Chełm będzie się chciało jeść :) Zacznijmy, a zainteresowani już będą wiedzieć gdzie i czy chcą jechać :) oby nam się... :)

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    no i widzę że coś się powoli tworzy ta nasza grupka:)super...chociaż spoodziewałam się większego zainteresowania ale chyba ludzie wolą siedzieć w domu niż poszaleć na swieżym powietrzu ?:)
    witaj civic:)Czyli jedziesz z nami?:)

    Zgred zamiast mądrkować to byś do nas dołączył:)
    To co jedziesz z nami?:)

    Cytuj
  • adzygmunt 17 cze 2010

    Z UKLEJNY są super widoki zwłaszcza idąc od północnej Buliny szlakiem zielonym. Tam gdzie kiedyś stała platforma widokowa. Dawno tam nie byłem stoi jeszcze?

    1 Cytuj
  • 17 cze 2010

    Pojechałoby się, ale NIE MA ŚCIEŻEK rowerowych !

    Samobójcą jeszcze nie jestem.

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    a po co ci scieżki rowerowe????tam akurat jest całkiem spokojnie...

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    więc?????

    może.....

    SOBOTA 26 CZERWCA GODZINA 12 ZBIÓRKA POD HOTELEM BLACK&WHITE ?????

    :)

    proszę o potwierdzenie przybycia:)

    Cytuj
  • Klara 17 cze 2010

    chętnie bym dołączyła ale będę dopiero w sierpniu :)

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    jak tylko pogoda dopisze, będę. A dla bezpieczeństwa 12:30 może? Wcześniej mam robotę :(

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    jeżeli będę miał wolną sobotę, to chętnie, bo nawet 12:30 to dla mnie za wcześnie.

    ad, platforma jeszcze jest, ale widoki można podziwiać prosto ze szlaku.

    Cytuj
  • 18 cze 2010

    Jakbym nie miał zajęć w szkole to bym pewnie się przejechał. Jak będziecie jeździć lipiec/sierpień i pogoda dopisze to z chęcią się wybiorę. Jak mówicie o tempie "lajtowym" to raczej Chełm OK. Droga asfaltowa, stromych podjazdów nie ma (no może poza jednym), knajpa na górze (jeżeli będzie otwarta:)) no i widok na myślenice. Kudłacze niestety tak jak Civic napisał - to już więcej pedałowania no i droga nie za dobra (odcinek z kamieniami to praktycznie trzeba prowadzić rower bo się jechać nie da) + jak będzie mokro to komary zjedzą spoconych bikerów żywcem :)

    Ścieżki rowerowe istnieją w teorii. Szlaki pooznaczane, ale jest tego jak kot napłakał i faktycznie to trzeba samemu sobie drogę urozmaicić :) Polecam przejechać się na Ukleinę od strony Buliny, potem śmignąć z Ukleiny na Chełm i gwarantuje udaną jazdę. :)

    Będę miał na oku temat i zobaczę jak się rozwinie ale jestem jak najbardziej za takimi wypadami rowerowymi :)

    Cytuj
  • 20 cze 2010

    ja sie chetnie pisze na jakas jazde, moze w tygodniu?

    Cytuj
  • adzygmunt 20 cze 2010

    Chyba dopiero po czwartku. Teraz może trzeba przetkać przepusty! Woda z nieba ma ciurkać do połowy tygodnia.
    Latem i jesienią dopadnie kryzys tych, którzy go jeszcze nie doświadczyli. Będzie drogo!!!

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    i powoli ekipa sie tworzy:)

    skoro paru osobom nie pasuje 12 to może przesuniemy wyprawe o godzinę???

    POD BLACK&WHITE(parking) O GODZINIE 13 ZBIÓRKA ????

    pozdrowionka:)

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    dhz a sobota Ci nie pasuje?
    jak wyprawa wypali to pozniej możemy jedzić tez w tygodu...czemu nie?ja jestem za...

    Cytuj

Odpowiedz