Forum » Myślenice

MECHANIK GODNY POLECENIA!!

  • 20 cze 2010

    CHWALIMY I GANIAMY MECHANIKÓW!! KTÓRY DOBRY A KTÓRY ZŁY??? PRZYZNAM SIĘ ŻE JA DO MECHANIKÓW NIEJEZDŻĘ GDYŻ MÓJ BRAT POSIADA SWÓJ WARSZTAT I CO PRAWDA REPERUJE W NIM TYLKO PO POŁUDNIU ALE NIEKAPRYSZĘ JEST TANI CZĘSCI ZAŁATWIA TANIEJ NIŻ W SKLEPACH!! O TAKA KRYPTO REKLAMA!!!

    4 4 Cytuj
  • adzygmunt 20 cze 2010

    Tzn po takowej naprawie jedzie się prosto do krypty? hi,hi?

    3 2 Cytuj
  • 20 cze 2010

    śmiej się śmiej!!! chłopak pracował 3 lata w irlandi zaliczał szkolenia a teraz pracuje w toyocie w krakowie!! nawet klienci przyjeżdżają z krakowa do niego!! czyli nie jest zły!! nawet załatwił sobie oprogramowanie do komputerów samochodowych!! i niezdziera jak inni za sam przyłącz!!

    1 9 Cytuj
  • 20 cze 2010

    " nawet załatwił sobie oprogramowanie do komputerów samochodowych!! i niezdziera jak inni za sam przyłącz!!"

    Mam dwa pytania:
    -czy oprogramowanie jest legalne?
    -czy wystawia paragon fiskalny/fakturę vat?

    9 3 Cytuj
  • 20 cze 2010

    a gdzie znajduje się ten warsztat ? Sam posiadam toyotę więc może warto wiedzieć?

    1 Cytuj
  • 20 cze 2010

    Widzę, że w avatarze masz zdjęcie Cracovii i jesteś jej kibicem a MYŚLENICE SĄ ZA WISŁĄ więc nie masz co robić reklamy swojemu bratu. Nikt stąd do Pasiaka nie pójdzie.

    Na południu bez zmian, MYŚLENICE ZAWSZE Z WISŁĄ !!!

    9 13 Cytuj
  • Jacek Prokocki 20 cze 2010

    [quote=ksgrzes]śmiej się śmiej!!! chłopak pracował 3 lata w irlandi zaliczał szkolenia a teraz pracuje w toyocie w krakowie!! nawet klienci przyjeżdżają z krakowa do niego!! czyli nie jest zły!! nawet załatwił sobie oprogramowanie do komputerów samochodowych!! i niezdziera jak inni za sam przyłącz!![/quote]

    Na temat pracy w serwisie w Krakowie mam nieco odmienne zdanie. Będąc na "zapleczu" serwisu widziałem co nie co i stwierdzam że gdyby ktoś miał traktować moje cztery kółka...
    Na marginesie. Nie posiadam i nigdy nie posiadałem Toyoty.
    To że klienci przyjeżdżają z Krakowa to też nic dziwnego. Znam klientów którzy przyjeżdżają z Warszawy do Zakopanego (w trakcie urlopu ich pojazd odwiedza warsztat, gdzie mechanicy dokonują wszelkich napraw i przeglądów, i tak wychodzi taniej niż w W-wie).
    Ja też chciałbym zadać pytanie o legalność programów serwisowych i czy wspomniany mechanik otworzył działalność gospodarczą (chociażby na ćwierć etatu).

    5 Cytuj
  • adzygmunt 20 cze 2010

    Nie miałem zamiaru śmiać się z czyjejś solidnej pracy. Sam start (sposób wejścia) w auto-serwisowy świat mnie śmieszy!!!

    2 Cytuj
  • 21 cze 2010

    ABG nie wypowiadaj się za wszystkich, musze Ci oznajmić ze jednak nie całe Myślenice są za Wisłą.

    9 3 Cytuj
  • 21 cze 2010

    Myślenice zawsze z CRACOVIĄ

    6 15 Cytuj
  • 21 cze 2010

    Jakoś Was nie widać w Myślenicach ;) Jesteście marginesem .......

    1 5 Cytuj
  • adzygmunt 21 cze 2010

    Zaraz po pojednaniu Cracvii z Wisłą kibic padł zabity. A obiecali Ojcu Świętemu pokój. A tu animozji ciąg dalszy!!!

    6 Cytuj
  • 21 cze 2010

    Za to niby wiślackie FC Myślenice widać :D:D:D Prawie najgorszy fan club Wisły od dawna, a tak blisko jest, w mieście podobno Cracovii nie ma - zero przeszkód, czy jednak się mylę? ;) Wstyd, pewnie więcej z Pcimia jeździ na Cracovię. CRACOVIA PANY!

    1 4 Cytuj
  • 21 cze 2010

    Prawda jest taka że nie ma różnicy gdzie robisz czy w serwisie AUTORYZOWANY czy u sprawdzonego fachowca. Sam na własne oczy widziałem jak w aso zamiast wymienić filtr powietrza porostu go przedmuchują.

    2 Cytuj
  • 22 cze 2010

    [quote]Za to niby wiślackie FC Myślenice widać :D:D:D Prawie najgorszy fan club Wisły od dawna, a tak blisko jestquote]

    Ludzie w Myślenicach nie muszą być zapisani w Fan Clubie żeby kibicować Wiśle, znam wiele osób które jeźdżą własnymi autami do Krakowa i od wielu lat mają karnety na Wisłę i wcale nie muszą należeć do FC.

    A co do Cracovii to frekwencja na jej meczach jest wstydem dla Was samych więc kibicowsko nie macie co porównywać się z Wisłą bo nie macie żadnych szans ....... ;)

    2 1 Cytuj
  • 22 cze 2010

    Ludzie w Myślenicach nie muszą być zapisani w Fan Clubie żeby kibicować Wiśle, znam wiele osób które jeźdżą własnymi autami do Krakowa i od wielu lat mają karnety na Wisłę i wcale nie muszą należeć do FC.

    A co do Cracovii to frekwencja na jej meczach jest wstydem dla Was samych więc kibicowsko nie macie co porównywać się z Wisłą bo nie macie żadnych szans ....... ;)

    3 Cytuj
  • 22 cze 2010

    Pożyjemy, zobaczymy ilu kibiców będzie miała Wisełka jak będzie w takim miejscu w tabeli jak Cracovia. Bo można pisać bzdury, kłócić się itd ale prawda jest taka, że oprócz pewnej grupy fanatyków frekwencję robią sukcesy - w przypadku Wisły sukcesy od dekady, to robi różnicę. A przecież od dawien dawna wiadomo, że Wisła płynie w dół - nigdy do góry. ;p CRACOVIA nigdy nie daje powodów do wstydu - Kto pierwszy ten lepszy!

    1 2 Cytuj
  • 22 cze 2010

    W tym momencie na boisko wbiega w czarnych korkach(z Chin), czarnych spodenkach i czarnej koszulce sędzia.
    Nie interesuje go za kim są Myślenice(bo powinny być za Dalinem, Orłem, Frankiem malarzem, Zośką z mięsnego)sypią się czerwone kartki, bo temat jest o mechanice, a nie o bieganie za NAPOMPOWANYM KAWAŁKIEM KROWY.

    4 1 Cytuj
  • 22 cze 2010

    O KTO JEST ZA KIM TO JA SIĘ NIEWYPOWIADAM!! ALBO NIECH BĘDZIE!! KTO BYŁ LEPSZY W DERBACH??? BYŁES WIŚLAK NA DERBACH??? NO!! I KTO RZĄDZI?? A CO DO GOŚĆI SERWISANCIKA I DYSYDENTA WY TO OD WOŁKA JESTEŚCIE ŻE TAK PYTACI O LEGALNOŚĆ CZY ZE SKARBÓWKI? A CI Z KRAKOWA TO NIE NA URLOP TYLKO W SERWISIE JEST POPROSTU DROGO! OPROGRAMOWANIE LEGALNE CZY NIE WAŻNE ŻE JEST I DZIAŁA!!

    2 5 Cytuj
  • 22 cze 2010

    A gdzie ten serwis się mieści bo mam z avensis do porobienia ? podaj jakiś adres imię, Nazwisko nr. tel.

    Cytuj
  • Jacek Prokocki 22 cze 2010

    [quote=ksgrzes] A CO DO GOŚĆI SERWISANCIKA I DYSYDENTA WY TO OD WOŁKA JESTEŚCIE ŻE TAK PYTACI O LEGALNOŚĆ CZY ZE SKARBÓWKI? OPROGRAMOWANIE LEGALNE CZY NIE WAŻNE ŻE JEST I DZIAŁA!![/quote]

    Widzę że kolega pisze pod presją emocji.
    Co prawda Pana Franciszka znam osobiście, jednakże nie korzystam z jego usług. Podejrzewam że z skarbówką mam do czynienia tyle samo co i Ty.
    Widzisz, ja patrzę na tę sytuację z dwóch stron: klienta i pracodawcy (dodajmy: nie związanym z branżą motoryzacyjną).
    Jako klient chciałbym aby wykonana dla mnie usługa była rzetelna i tania, wykonana w terminie i z gwarancją.
    Jako pracodawca widzę że działa tutaj "szara strefa", która bazuje na oszustwie i kradzieży. Zapytasz jakim oszustwie i jakiej kradzieży? Otóż mój drogi taki właśnie "mechanik" oszukuje i okrada nawet Ciebie samego, o czym pewnie nie zdajesz sobie do końca sprawy. Pamiętaj o jednym: Państwo to My Wszyscy. Okradając Państwo okradasz sam siebie, rodzinę, wszystkich znajomych i nieznajomych. Żeby było ciekawiej sam później za tę kradzież płacisz i jeszcze narzekasz na czym świat stoi... Jeżeli znajdzie się więcej takich "mechaników" to jak myślisz, kto zapłaci za te wszystkie kradzieże? Teraz domyśl się dlaczego, między innymi serwis jest taki drogi.
    Moja rada na przyszłość (rada nie do odrzucenia): zanim będziesz w przyszłości wyrażał takie swoje opinie, to przede wszystkim przemyśl daną rzecz minimum 5 razy, a najlepiej otwórz swoją działalność i poznaj smak opłat, ubezpieczeń, szkoleń, podatków, licencji, uprawnień, narzędzi, itp., itd....

    4 2 Cytuj
  • 23 cze 2010

    taaaaaa....."i nie pytaj co kraj zrobił dla Ciebie ale co ty zrobiłeś dla kraju" .... :-D

    3 Cytuj
  • 23 cze 2010

    Vivaldi!

    Twój ironiczny post to nic innego niż przejaw swoistego "patryjotyzmu" prezentowanego przez młodych, gniewnych z pokolenia które prezentuje m.in. ksgrzes pod nazwą " mnie się wszystko należy, ale niech za to wszystko zapłacą inni".

    Mój patriotyzm mówi, że żeby Państwo było bogate to trzeba płacić podatki i być uczciwym wobec państwa.
    Żebyś mógł korzystać z dóbr publicznych - też trzeba płacić podatek.
    Żebyś mógł się leczyć- też musisz odprowadzić daninę.

    Co sie dzieje jak nie odprowadzasz? Nie masz dostępu lub masz coś złej jakości.

    Mam nadzieję, że twój "patryjotyzm" opiera się tylko i wyłacznie na nieznajomości systemu finansów państwa- bo inaczej to ja dziękuję, za tak zacnych obywateli z Twoim tokiem myslenia.

    Ironizujesz słowa rezydenta R. Kennedy bo po prostu próbujesz usprawiedliwiać swoje postępowanie, a tak naprawdę zastosowanie tych słów uderza w samego Ciebie i przedstawia obraz Twojego stosunku do Ojczyzny.

    Wydaje mi się, że lepiej będzie jak podyskutujesz o motoryzacji - a nie o sprawach do których chyba jeszcze nie dorosłeś.

    Pozdrawiam prawdziwych patriotów!

    2 Cytuj
  • 23 cze 2010

    [quote]Vivaldi!

    Twój ironiczny post to nic innego niż przejaw swoistego "patryjotyzmu" prezentowanego przez młodych, gniewnych z pokolenia które prezentuje m.in. ksgrzes pod nazwą " mnie się wszystko należy, ale niech za to wszystko zapłacą inni".

    Mój patriotyzm mówi, że żeby Państwo było bogate to trzeba płacić podatki i być uczciwym wobec państwa.
    Żebyś mógł korzystać z dóbr publicznych - też trzeba płacić podatek.
    Żebyś mógł się leczyć- też musisz odprowadzić daninę.

    Co sie dzieje jak nie odprowadzasz? Nie masz dostępu lub masz coś złej jakości.

    Mam nadzieję, że twój "patryjotyzm" opiera się tylko i wyłacznie na nieznajomości systemu finansów państwa- bo inaczej to ja dziękuję, za tak zacnych obywateli z Twoim tokiem myslenia.

    Ironizujesz słowa rezydenta R. Kennedy bo po prostu próbujesz usprawiedliwiać swoje postępowanie, a tak naprawdę zastosowanie tych słów uderza w samego Ciebie i przedstawia obraz Twojego stosunku do Ojczyzny.

    Wydaje mi się, że lepiej będzie jak podyskutujesz o motoryzacji - a nie o sprawach do których chyba jeszcze nie dorosłeś.

    Pozdrawiam prawdziwych patriotów!

    DOBRA PUBLICZNE TO STOJĄ PRZY DROGACH JAK CHCESZ TO KORZYSTAJ!! TYLKO POZOSTAJE PYTANIE CZY TEN WSPANIAŁY KRAJ I BOGATY BO KAŻDY PŁACI PODATKI POMOŻE CI W LECZENIU NA H I V A!!! JESTEM PATRIOTOM KRAJU SIĘ NIEWSTYDZĘ NA WYBORY CHODZĘ MANDATY PŁACĘ REGULARNIE policja też państwo to daje im zarobić A TAK WOGÓLE TO KRYZYS JEST I TRZEBA KOMBINOWAĆ ŻEBY BYŁO NA PODWYŻKI W GABINECIE PREMIERA I DLA CAŁEGO RZADU! WIĘC JA DO TEGO MOJEGO CIENKIEGO PORTFELA NIEPRZYŁOŻE!!!

    [/quote]

    1 Cytuj
  • 23 cze 2010

    A I JESZCZE JEDNO PANIE REALISTA SKŁADKI DO ZUS ODPROWADZAĆ TAK? A PO CO? JAK ONI JUŻ NIEMAJĄ KASY A CO DOPIERO JAK JA PRZEJDĘ NA RENTE LUB EMRYTURE TO Z CZEGO MI BĘDĄ PŁACIC!!??

    2 3 Cytuj

Odpowiedz